Референдум! Негайно!
05/02/2010 | Габелок
Україна так швидко втрачає свою незалежність та свою демократію, що лишилося дуже мало часу для дій. Треба як можна швидше провести референдум по населеним пунктам.
"Чи ви бажаєте щоб ваше місто чи село лишилося у складі України?"
Треба відрізати гангрену доки вона не вбила Україну.
Нехай Крим, Схід й ще хто забажає йдуть до чорта лисого!
"Чи ви бажаєте щоб ваше місто чи село лишилося у складі України?"
Треба відрізати гангрену доки вона не вбила Україну.
Нехай Крим, Схід й ще хто забажає йдуть до чорта лисого!
Відповіді
2010.05.02 | stryjko_bojko
Чогось не хочеться, щоб від України залишилася одна Галичина
2010.05.02 | Габелок
Re: Тоді Україна стане Донецькою областю
Хоча я сумніваюся, що тільки Галичина бажає бути Україною2010.05.02 | Мірко
Челябинськом
2010.05.02 | Габелок
Re: Челябинськом - радше, що так
2010.05.02 | Кушкін
Якщо не поспішити, й тієї не залишиться (л).
http://www.zaxid.net/newsua/2010/4/29/151411/2010.05.02 | Max
Чому ж?
stryjko_bojko пише:> Чогось не хочеться, щоб від України залишилася одна Галичина
Даруйте, Стрийку_Бойку, але сказане паном скидається на якусь галицьку зарозумілість і зверхність.
Українці переважають не лише в Галичині. Не маю сумніву, що та ж Волинь в масі проголосувала би за Україну. Поділля, маю надію, теж.
2010.05.02 | Габелок
Re: Полісся, Київщина, Черкащина, частина Слобожанщини
Цікаво, чи було соц опитування?Тумбай Донецький Паханат!
2010.05.03 | rais
Re: від України залишилося 17 областе не підтримавших Януковича
2010.05.02 | Мірко
Загаялись. Re: Референдум! Негайно! (л)
Час був 4 років тому:http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_arch2006&trs=-1&key=1148695715
Пропозиція/нарис референдуму державно-мовної приналежності "АБО-АБО"
1. Референдум можна проводити лише в області яка має спільний кордон із державою в котрій бажана мова має статус державної..
2. Референдум проводиться лише пісьля такої прозьби обласною радою, або пісьля проголошення не-української мови урядовою на обласнім рівні. (для справ цього закону про референдум ця мова зватиметься "бажаною мовою").
3. Референдум проводиться лише по одній області річно.
4. Референдум це внутрішна справа України. В області де пропонується референдум не можуть бути розташовані і не можуть втручатися чужі війська, чужі поліційні загони, чужі цивільні міліції, ні чужі державні структури, власності чи представництва.
5. В час референдуму забороняється втручання чужих державних структур і включення будь яких фондів із поза меж України, чи від чужих держав. В разі такого втручання референдум визнається недійсним і не підлягає повторенню через 5 років.
6. Референдум проводиться рівно 6 місяців пісьля його проголошення.
7. Референдум відбудеться в час окремий від будь яких інших виборів, чи то на державному чи обласному рівні.
8. В референдумі буде поставлене лише одно чітке питання, лише українською та "бажаною" мовами. Українською мовою воно звучатиме так: >(1) З огляду на свої мовні потреби і бажання, я вибираю щоби область мого проживання, ХХХХХ, була в Україні, де державна мова, мова громадського спілкування і мова захищена дежавою (національна мова) є українська. (2) З огляду на свої мовні потреби і бажання, я вибираю щоби область мого проживання, ХХХХХ, була включена в склад УУУУУ де державна мова є уууууу.<
9. Для визнання результату референдуму в користь чужої держави як дійсним потрібно 60%+1 голосів. Якщо голосів в користь чужої держави більше 50% але нижче 60%, референдум підлягає одноразовім повторенню через рівно 5 років.
10. Результат референдуму, якщо в користь чужої держави, буде узгоджений із цею державою і стане чинним і узаконеним рівно 6 місяців пісьля Референдуму.
11. Якщо результат референдуму буде в користь чужої держави, українська держава сприятиме переселенню в сусідну область України, тих громадян які подадуть на це заяву за три місяці від дня референдуму. Держава з'обовязується такому переселенню до дня 6 місяців пісьля Референдуму.
12. Якщо результат референдуму буде в користь України, усі закони приняті обласною радою про урядове/офіційне/реґіональне становище чужої мови втрачають чинність від дня референдуму, і повний склад обласної ради достроково підлягає відставці, з перевиборами через рівно 3 місяці.
13. Закон перестає діяти через 10 років пісьля його прийняття Верховною Радою України.
2010.05.02 | Громенко
Ось можливий порядок питань на референдум:
1. Чи погоджуєтесь Ви з тим, що українська нація має вважатись титульною нацією в Україні за умови дотримання прав національних меншин?2. Чи погоджуєтесь Ви з тим, що українська мова має бути єдиною державною та офіційною?
3. Чи погоджуєтесь Ви з тим, що в Україні мають бути заборонені комуністична та нацистська ідеології, символіка та політичні партії чи громадські організації, що сповідують відповідну ідеологію?
4. Чи погоджуєтесь ви з тим, що публічне виправдання злочинів комуністичного режиму в Україні має бути кримінально караним злочином?
5. Чи погоджуєтесь Ви з тим, що в Україні не повинні існувати військові бази іноземних держав, а існуючі мають бути ліквідовані?
6. (увага!) чи погоджуєтесь Ви з тим, що в області (АРК Крим, Київ чи Севастополь), де результати референдуму за пп.1-5 не співпадають з результатами в цілому по країні має бути проведено референдум щодо самовизначення та створення окремої держави шляхом можливого об'єднання з іншими областями?
2010.05.02 | невже
Re: негайно припиніть гапонство
Не буде вам ані референдумів, ані відокремлень. Ідіть голосуйте проти зека, а не проти всіх.2010.05.02 | Max
Негайно припиніть маячити
невже пише:> негайно припиніть гапонство
> Не буде вам ані референдумів, ані відокремлень. Ідіть голосуйте проти зека, а не проти всіх.
1. Де саме і як зараз можна проголосувати "проти зека"?
2. Як бути із тим фактом, що "за зека" проголосувала майже половина виборців країни? Змінити країну (її кордони, якщо інакшк не вийде), чи змінити тих виборців? Як саме їх пан пропонує змінити?
Нетерпляче очікую на речові відповіді, не на чергові гасла.
2010.05.02 | толя дейнека
Re: Негайно припиніть маячити
Max пише:> 1. Де саме і як зараз можна проголосувати "проти зека"?
демократія - це процедура, а не капризульки. Ближчі можливості проголосувати проти зека будуть у 2011 (місцеві вибори), у 2012 (парламентські).
> 2. Як бути із тим фактом, що "за зека" проголосувала майже половина виборців країни? Змінити країну (її кордони, якщо інакшк не вийде), чи змінити тих виборців? Як саме їх пан пропонує змінити?
виборець обрав кращий варіант, з тих що пропонувалися. Лідери помаранчевого табору можуть подякувати кількості і якості своїх помилок протягом каденції. Тричі (2004, 2006, 2007) виборець висловлював їм довіру, але ті довірою скористалися для того, щоб надалі вперто демонструвати свою недолугість і нездарність. Питання тільки до себе.
2010.05.03 | Max
Ви певно забули перелогінитись, пане Дейнека?
Запитання були поставлені деякому пану "невже", але якщо пан то є він, то гаразд.толя дейнека пише:
> Max пише:
> > 1. Де саме і як зараз можна проголосувати "проти зека"?
> демократія - це процедура, а не капризульки. Ближчі можливості проголосувати проти зека будуть у 2011 (місцеві вибори), у 2012 (парламентські).
Q.E.D. -- "негайно" проголосувати "проти зека" не вийде.
Місцеві вибори, до речі, тут теж ні при чому. Тут, де я мешкаю, на попередніх виборах кандидатів від ригоаналів не було. Взагалі. Якщо і з'являться на наступних виборах, то все одно їм нічого не світить, так що ті вибори є несуттєві в даному контексті.
> > 2. Як бути із тим фактом, що "за зека" проголосувала майже половина виборців країни? Змінити країну (її кордони, якщо інакшк не вийде), чи змінити тих виборців? Як саме їх пан пропонує змінити?
> виборець обрав кращий варіант, з тих що пропонувалися.
Важливо: для кого то "кращий варіант"? Чому він не був "кращим" для (наприклад) волинян та галичан?
> Лідери помаранчевого табору можуть подякувати кількості і якості своїх помилок протягом каденції. Тричі (2004, 2006, 2007) виборець висловлював їм довіру, але ті довірою скористалися для того, щоб надалі вперто демонструвати свою недолугість і нездарність. Питання тільки до себе.
"Помаранчевий табір" то хто саме? Пані-в-білому-з-косою теж туди відносите? І крипто-комуняку Юрася Луценку?
І в котрому то році "помаранчеві" мали більшість в парламенті, прошу підказати. Я сам такого не пригадую, а склерозом не страждаю. То в чому виявлялась та буцім-то довіра сукупного всеукраїнського виборця?
"Питання тільки до себе" -- то чого стосується? Я не політик, відповідати згідний лише за себе самого.
2010.05.03 | Кушкін
От самі собі й відповіли: Луценко - герой Майдану, а Ви його
ганьбите - тобто продовжуєте ту гризню, яку виборець і закидає помаранчевим; І коаліція у парламенті була помаранчевою і мала більшість - інакше б не вдалося її сформувати. А те, що не могли проголосувати важливі закони - знову ж таки, бо перегризлись, як собаки. А крім того, не дуже й хотіли щось міняти у цьому так милому їм совку.2010.05.03 | Max
Ні на що не відповів: запитання було не про те.
Кушкін пише:> От самі собі й відповіли: Луценко - герой Майдану, а Ви його
> ганьбите - тобто продовжуєте ту гризню, яку виборець і закидає помаранчевим;
Луценко герой Майдану? Хіба що у Вашій уяві...
Звідки та теза, що виборець (який?) буцімто "закидає помаранчевим гризню"? Таких закидів вже роками не чутно, відтоді, як люди зрозуміли, що "помаранчеві" ніколи не існували, що то був лише модний бренд, наліпка, якою користувались цілком відмінні від себе люди.
> І коаліція у парламенті була помаранчевою і мала більшість - інакше б не вдалося її сформувати. А те, що не могли проголосувати важливі закони - знову ж таки, бо перегризлись, як собаки. А крім того, не дуже й хотіли щось міняти у цьому так милому їм совку.
Не була помаранчевою. Формальна більшість була утворена в такий спосіб, що до неї поналазила всяка депутатська сволота -- перебігали на бік переможців, і пан то добре знає.
Відтак та формальна більшість не була нічим об'єднана, жодних спільних поглядів на необхідні реформи, на устрій країни, жодних спільних ідеалів. Виключно шкурні інтереси, спільні до перших труднощів. ТАКІ не могли не "перегризтися", інакше й бути не могло.
І пересічний ЇХ виборець то вже давно зрозумів і зробив висновок: "Всі ВОНИ падлюки і сволота".
2010.05.03 | толя дейнека
пишу від себе only
Max пише:> Q.E.D. -- "негайно" проголосувати "проти зека" не вийде.
боюся, вам ще рано йти на вибори, гріхі не спокуті, і від того результат може бути ще гіршим
> "Помаранчевий табір" то хто саме? Пані-в-білому-з-косою теж туди відносите? І крипто-комуняку Юрася Луценку?
> І в котрому то році "помаранчеві" мали більшість в парламенті, прошу підказати. Я сам такого не пригадую, а склерозом не страждаю. То в чому виявлялась та буцім-то довіра сукупного всеукраїнського виборця?
кур'яча пам'ять. на останніх парламентських виборах НУНС і БЮТ йшли у тандемі, їм втретє була делегована довіра, і вони разом на паритетних засадах сформували уряд. Але дехто, надто розумний і відповідальний, від першого дня став той уряд НУНС-БЮТ топити.
звісно, це справедливо, що народ з таким надрозумними лідерами має тепер на голові уряд табачників. Щоб відчути різницю
2010.05.03 | Max
Re: пишу від себе only
толя дейнека пише:> боюся, вам ще рано йти на вибори, гріхі не спокуті, і від того результат може бути ще гіршим
Забагато берете на себе, чоловіче. Не Вам то вирішувати.
Щодо "гріхів" -- перед ким гріхи? Чиї саме? Хто суддя, який вирішує, що є "гріхом"?
> кур'яча пам'ять. на останніх парламентських виборах НУНС і БЮТ йшли у тандемі, їм втретє була делегована довіра, і вони разом на паритетних засадах сформували уряд. Але дехто, надто розумний і відповідальний, від першого дня став той уряд НУНС-БЮТ топити.
Як маєте курячу пам'ять, то нагадаю: НУНС вибори програв, із тріском. Відносний виграш отримав кардіологічний блок імені Воної. "Паритетні засади" формування уряду полягали на тому, що до БЮТ змушений був погодитись на квоту президента в уряді, і то була перша "гризня" тодішньої коаліції.
Той уряд знищував українську економіку майже так само успішно, як і януковицький уряд Пахла.
Тримався він на підтримці такої парламентської "більшости", що ліпше навіть того не витягати. Навіть голоси комуняк при потребі прикуплялися.
> звісно, це справедливо, що народ з таким надрозумними лідерами має тепер на голові уряд табачників. Щоб відчути різницю
Справедливо щодо кого?
В Україні є два народи: дещо совєтизований український нарід і (умовно) совєцько-малоросійський. Уряд табачних пахлів настав стараннями малоросів, українці (які б вони не були) своїх рук до того не приклали.
2010.05.03 | Lexa62
Спокійно!!!!
Не половина виборців, а половина тих, що взяли участь в голосуванні.І то, я б не сильно довіряв тій цифрі. Портнов злив процес оскарження. При тому що злив його набагато раніше ніж він розпочався.
2010.05.03 | Габелок
Re: Та вже ніхто нікуди не піде
невже пише:> Не буде вам ані референдумів, ані відокремлень. Ідіть голосуйте проти зека, а не проти всіх.
У тому то й біда, що голосувати проти зека вам вже ніхто не дозволить.
2010.05.03 | Д. А.
Не бачу логіки
Габелок пише:> невже пише:
> > Не буде вам ані референдумів, ані відокремлень. Ідіть голосуйте проти зека, а не проти всіх.
>
> У тому то й біда, що голосувати проти зека вам вже ніхто не дозволить.
Якщо, на Вашу думку, голосувати ніхто не дозволить, то хто у такому разі дозволить провести той референдум?
2010.05.02 | Pavlo
Дурня. Ви не розумієте простих речей: за допомогою
сепаратистських утворень Кремль контролює Молдавію, Азербайджан та Грузію, які б воліли вже давно втекти від Москви. Щойно Крим чи Дондбас відділяться де-факто, Кремль отримає ще більші важелі контролю над країниою, ніж він має зараз.2010.05.03 | Max
Постарайтесь до справи підійти логічно.
Pavlo пише:> Дурня. Ви не розумієте простих речей: за допомогою
> сепаратистських утворень Кремль контролює Молдавію, Азербайджан та Грузію, які б воліли вже давно втекти від Москви. Щойно Крим чи Дондбас відділяться де-факто, Кремль отримає ще більші важелі контролю над країниою, ніж він має зараз.
Щось тут із логікою явно не теє...
Типове сепаратистське утворення то наприклад, АРК Крим. Є то автономія не кримчаків, а москалів, народу, який під боком має власну державу. Дійсно, Крим є добрим важелем Кремля для контролю України. Якщо він відокремиться, то Кремль один свій важіль втратить.
Щодо наведених прикладів, то все є цілком навпаки. Вплив Кремля на Молдову має місце в тій мірі, в якій Молдова хоче повернути Придністров'я. Якби Молдова від нього відмовилась, Кремль втратить той важіль.
Азербайджан -- те ж саме: впливи Ерефії там базуються лише на надіях Азербайджану повернути собі чужий йому етнічно Арцах (званий азерами Карабахом). Якби Баку плюнуло на Арцах, то могло би і не рахуватись так із Кремлем.
Щодо Грузії то справа складна. бо "відпустити" Цхінвальський регіон складно, він коло самого серця Грузії (то так, якби Україна мала погодитись на відокремлення Житомирської обл.). Проте після 8/08/08 в Кремля не залишилось жодних засобів впливу на Грузію поза грубою військовою силою, саме внаслідок відокремлення Цхінвальського регіону.
То які такі додаткові засоби впливу на Україну отримає Кремль після сецесії Донбасу, наприклад? Зовсім навпаки, він втратить величезну частину своєї 5-ї колони в Україні. На відміну від деяких українців, москалі добре то розуміють, тому ідея відокремлення Донбасу не має жодної підтримки Кремля.
Кремліни не потребують лише Криму, чи Донбасу. Їм потрібна вся Україна цілком, то видно з конкретних дій Кремля. І наявність в складі України регіонів із переважно антиукраїнською людністю дуже сприяє Кремлю у прямуванні до його головної мети -- повернення України під своє панування.
Чи ж Ви того дійсно не хочете бачити і готові заперечувати очевидні речі?
2010.05.03 | Габелок
Re: Дурня. Ви не розумієте простих речей: за допомогою
Pavlo пише:> сепаратистських утворень Кремль контролює Молдавію, Азербайджан та Грузію, які б воліли вже давно втекти від Москви. Щойно Крим чи Дондбас відділяться де-факто, Кремль отримає ще більші важелі контролю над країниою, ніж він має зараз.
Кремль має "важелі контролю" тільки за підтримки самої Молдови, бо та ніяк не погоджується на "втрату" території, якої у неї не має; за підтримки самого Азербайджану бо той ніяк не погоджується на "втрату" територій яких у нього немає, - що до Грузії, то, здається, кремлядський контроль там закінчився, бо не думаю, що у грузин є якісь примари на повернення Абхазії та П. Осетії. Усі ці московські важелі контролю у руках самих пост совєтських країн.
2010.05.03 | Pavlo Z.
Я за референдум. За однієї умови: якщо він проводитиметься
у суміжних з Україною регіонах ІНШИХ країн з майже Вашим формулюванням питання:"Чи ви бажаєте щоб ваше місто чи село УВІЙШЛО до складу України?"
А так, як це написано у Вас - не по-державницьки. Свою територію віддають добровільно тільки... (тут мовчу, бо http://ecbua.info/index.php?option=com_content&view=article&id=1397%3Avseukransko-radi-czerkov-relgjnix-organzaczj-pro-potrebu-protid-lixoslvyu-v-ukran&catid=13%3As-&Itemid=53&lang=ru )
2010.05.03 | толя дейнека
хто сказав, що кара за гріхі буде легкою?
звичайно УВМОД, і таку тему треба прикривати в зародку.недолугим панам, які прагнуть своїми руками поділити власну країну повідомляю: головними дійовими особами в переділі стануть не вони і не співгромадяни, а низка сусідніх організованіших держав, в яких є стала думка щодо проходження кордонів України і доцільності цієї держави як такої загалом, сукупно з думками про хист мешканців цієї країни.
Загалом поразка помаранчевого табору слід визнати цілком справедливою за результатами їхньої роботи протягом відведеного часу. Діла нуль, гризні як на смітнику між собаками. За помилки треба відповідти, за важкі помилки - відповідати важко. Звичайно, це стосується не тільки Ющенка і Тимошенко, але рівною мірою і актив МайданаОргУа, який доволі вперто підтримував різну глупоту, типа витирання ніг об конституцію і державні інституції.
2010.05.03 | Max
Чергова неконкретна візантійська патяканина
толя дейнека пише:> хто сказав, що кара за гріхі буде легкою?
За чиї гріхи кому кара?
> звичайно УВМОД, і таку тему треба прикривати в зародку.
Як видно, таке засадниче поняття як "свобода слова" пану є чуже. Типово для державника. Немає обговорення -- немає проблеми, так? То звуть "замордизм", прошу пана.
> недолугим панам, які прагнуть своїми руками поділити власну країну повідомляю: головними дійовими особами в переділі стануть не вони і не співгромадяни, а низка сусідніх організованіших держав, в яких є стала думка щодо проходження кордонів України і доцільності цієї держави як такої загалом, сукупно з думками про хист мешканців цієї країни.
Недолугому державнику (етатисту) повідомляю: реальну загрозу тут становить лише Ерефія, так що евфемізми (низка сусідніх держав) нехай пан собі дарує.
Пропозиція на то власне і скерована, щоб покласти край ролі Ерефії як головної дієвої особи в українській політиці, але не хоче пан того бачити.
> Загалом поразка помаранчевого табору слід визнати цілком справедливою за результатами їхньої роботи протягом відведеного часу. Діла нуль, гризні як на смітнику між собаками. За помилки треба відповідти, за важкі помилки - відповідати важко. Звичайно, це стосується не тільки Ющенка і Тимошенко, але рівною мірою і актив МайданаОргУа, який доволі вперто підтримував різну глупоту, типа витирання ніг об конституцію і державні інституції.
Продемонстровано типово хохлацьке самоїдство.
Що, то українці самі у всьому винні, як завжди? То вони самі тих "собак" пообирали? А донецько-кримсько-одеський українофобський лохторат тут зовсім ні при чому, так? Вони лише так, погуляти вийшли, ну і зайшли по дорозі проголосувати, еге ж.
Про "вину" активу сайту Майдан у приході Януковича до влади то взагалі перл мудрствування -- навіть не буду коментувати того.
2010.05.03 | stryjko_bojko
Про "вину" сайту Майдан у приході Януковича до влади - то перл
2010.05.03 | толя дейнека
саме так
розумні справи, які мала робити влада - займатися ділом, і поширювати вплив демократичних традицій на схід і південь. Це те, що не зроблено.наймаразматичніше, що могла створити влада - втіяти всередині себе сварку, в якій за визначенням нема переможців. Оце було зроблено чудово, апофеозом стала прес-релізна війна секретаріату Балоги.
Поза сумнівом, актив МайданОргУа підтримував і пропагував цей вбивчий маразм, власне і зараз підтримує. Критики такої позиції були витіснені за рамки ВФ. Це або недолугість, нерозуміння що робиш і прямих наслідків від того; або ж провокація, свідома гапоновщина.
І в одному і у другому випадку на активі лежить пряма відповідальність у приході до влади уряду табачників.
2010.05.03 | Max
Ні, не так.
толя дейнека пише:> розумні справи, які мала робити влада - займатися ділом, і поширювати вплив демократичних традицій на схід і південь. Це те, що не зроблено.
Не мала влада того робити, то не є її функція, пане етатисте. Влада то загальнодержавний менеджмент, а не вихователі суспільства.
> наймаразматичніше, що могла створити влада - втіяти всередині себе сварку, в якій за визначенням нема переможців. Оце було зроблено чудово, апофеозом стала прес-релізна війна секретаріату Балоги.
Про то вже тут говорено-переговорено, немає сенсу знову розпочинати тут дискусію про те, хто перший почав та які були причини.
> Поза сумнівом, актив МайданОргУа підтримував і пропагував цей вбивчий маразм, власне і зараз підтримує. Критики такої позиції були витіснені за рамки ВФ. Це або недолугість, нерозуміння що робиш і прямих наслідків від того; або ж провокація, свідома гапоновщина.
Сайт є дзеркалом певної (активної) частини нашого суспільства. Не подобається те, що в дзеркалі видно? Ну то й що, як можна мати претензії до дзеркала? Ото вже точно маразм.
> І в одному і у другому випадку на активі лежить пряма відповідальність у приході до влади уряду табачників.
Від повторювання того воно переконливішим не стане. Доведіть.
2010.05.03 | толя дейнека
Чергова, але конкретна
Max пише:> Недолугому державнику (етатисту) повідомляю: реальну загрозу тут становить лише Ерефія, так що евфемізми (низка сусідніх держав) нехай пан собі дарує.
> Пропозиція на то власне і скерована, щоб покласти край ролі Ерефії як головної дієвої особи в українській політиці, але не хоче пан того бачити.
класне рішення, назло найбільшому ворогові відтяти частину себе і кинути хай жере. Певно в рохрахунку щоб поперхнувся?
ВІдчувається коротше стратегія переможця
> Продемонстровано типово хохлацьке самоїдство.
констатація фактів, соромних для нас. Звісно, читати не хочеться, і мені теж. Алее від фактів не втекти
> Що, то українці самі у всьому винні, як завжди? То вони самі тих "собак" пообирали? А донецько-кримсько-одеський українофобський лохторат тут зовсім ні при чому, так? Вони лише так, погуляти вийшли, ну і зайшли по дорозі проголосувати, еге ж.
нагадаю панові, що він так зневажливо говорить про українських громадян. Для мене єсть одна аксіома: кожен мешканець країни від Чопа до Краснодона однаково важливий, має власне розуміння як краще і має рівний голос на виборах. В регіонах, що проголосували за Януковича, зосереджені значні інтелектуальні потужності країни, виробляється помітна частка національного продукту.
Те що помпранч програв, попри виданий великий кредит довіри у 2004 - це провина виключно помаранчу, і винити треба тільки себе. Значить не були переконливі ані діла, ані слова. Тому маразматична пропозиція пошматувати країну нічого не вирішить: треба лікувати не країну а свій маразм, свою нездарність, свою неорганізованість і безвідповідальність. Якщо все це собі держати при собі, маразм даватиме знати про себе несподіваними ударами по голові.
2010.05.03 | Max
Re: Чергова, але конкретна
толя дейнека пише:> класне рішення, назло найбільшому ворогові відтяти частину себе і кинути хай жере. Певно в рохрахунку щоб поперхнувся?
Частину яких таких "себе"? Якщо в якійсь дільниці країни переважає антиукраїнський елемент, яку раду на то пропонуєте? Маємо самі пристосовуватись до них, поволі стаючи не зовсім українцями? Та нехай ідуть собі під три чорти!
> > Продемонстровано типово хохлацьке самоїдство.
> констатація фактів, соромних для нас. Звісно, читати не хочеться, і мені теж. Алее від фактів не втекти
Українці, звичайно, далекі від ідеалу. Але то не є причина займатись самоїдством і самоприниженням.
> нагадаю панові, що він так зневажливо говорить про українських громадян. Для мене єсть одна аксіома: кожен мешканець країни від Чопа до Краснодона однаково важливий, має власне розуміння як краще і має рівний голос на виборах.
Пропозиція на то й скерована, аби українофоби перестали бути українськими громадянами. Хай живуть собі, як вважають за краще і не нав'язують нам на виборах того свого розуміння.
> В регіонах, що проголосували за Януковича, зосереджені значні інтелектуальні потужності країни, виробляється помітна частка національного продукту.
Дякую за такі "інтелектуальні потужності", як гадаю, більшість українців воліла би обійтися без таких інтелектуалів (Янукович, Пахло, Табачник та інші всякі дупи-гепи).
Щодо національного продукту -- сам пан в то вірить? Збиткові копальні-пожирачі дотацій, металургія, яка на ладан дише, і переводить імпортний газ в державні борги України, генеруючи по дорозі прибутки олігархам, така ж хімія -- яка користь пересічному українцю від так створеного національного продукту? Зруйнувати вщент і заорати, ото що треба зробити із тою совковою індустрією. А як ні -- хай йдуть собі під три чорти, баба з воза -- коням легше. Ми не маємо таких грошей на реструктуризацію старої промисловості, як Велика Британія при М.Тетчер.
> Те що помпранч програв, попри виданий великий кредит довіри у 2004 - це провина виключно помаранчу, і винити треба тільки себе. Значить не були переконливі ані діла, ані слова.
А хто такий помаранч?
Тим, хто підтримав Ющенка у 2004-му ("помаранч?") біло-сині не переставали протистояти ані на хвилю. Про кредит довіри з їх боку навіть читати смішно.
> Тому маразматична пропозиція пошматувати країну нічого не вирішить: треба лікувати не країну а свій маразм, свою нездарність, свою неорганізованість і безвідповідальність. Якщо все це собі держати при собі, маразм даватиме знати про себе несподіваними ударами по голові.
Нездарність, неорганізованість, безвідповідальність -- обтяжливий спадок совка, то все це є по обидвох боках: українському і малороському. Тому не в цьому полягає причина, що маємо таку владу нині.
"Захід є Захід, а Схід є Схід.
І не змінити того повік..."
2010.05.03 | Pavlo
+500. Такі теми треба відразу закривати.
2010.05.03 | Max
Ще один замордист. Хоче вирішувати, що інші мають обговорювати
а що -- ні.2010.05.03 | Koala
Той, хто йде на поступки, має розуміти, що його поступка буде не
останньою.А яка ж остання поступка після такого референдуму?
Щодо того, що пишуть по областях - це дурниця, область - це штучне утворення.
Я вже колись пропонував, не пам'ятаю, чи тут - ліквідувати області і райони, владу передати містам. Дозволити містам самостійно визначати додаткові мови справообігу в межах міста. При винесені питання з міста - перекладати за кошти місцевого бюджету. Пам'ятники хай ставлять які хочуть, але знову ж таки - у власному заповіднику. Міліцію перепідпорядкувати містам (крім спец. призначення, маскі-шоу місцевим заборонити). Щось наближене до федерації міст.
2010.05.03 | Pavlo
ВСЯ історія свідчить про те, що поступки тільки збільшують
апетити загарбника.В тому числі історія Карпатської України, яку свідомим українцям просто ганьба не знати. На Закарпатті з ідеєю референдуму про самовизначення угорських сіл носилися з 20-их років. Нарешті, на Віденському арбітражу був проведений новий кордон, який відповідав, в принципі, етнічним та електоральним кордонам. Ужгород та Мукачево відійшли Угорщині, через що столицю Карпатської України перенесли в Хуст.
Через півроку угорці легко захопили ВСЮ Карпатську Україну, основні траси були перерізані новими кордонами, отже чинити опір було неможливо.
Невже ця історія нічому не учить ????
2010.05.03 | Lexa62
Галасувати про це зарано, але думати треба
Розмова ця не для ЦЬОГО форуму.Як на мене, головне щоб Україна була. Бодай на тій території, яку ми зможемо захистити.
2010.05.03 | Д. А.
Якщо пан вважає, що захистити меншу територію легше, аніж більшу
то пан дуже помиляється.Якщо під "ми" пан має на увазі дійсно нас, а не, наприклад, війська НАТО.
2010.05.03 | Lexa62
Все виміоюється наявними силами і ресурсами.
2010.05.03 | Д. А.
Територія - не останній ресурс у випадку збройного конфлікту
2010.05.03 | Lexa62
Re: Територія - не останній ресурс у випадку збройного конфлікту
далеко не останній, але не єдиний2010.05.03 | Мірко
Якщо на цій території 21.5 мільйонна пята колона...
Краще їх здати разом із територією.2010.05.03 | Д. А.
Пробачте, але звідки Ви берете такі цифри?
За даними перепису 2001 року українцями за національністю назвали себе 77,8% мешканців України, українську мову назвали рідною 67,5%.Навіть, якщо всіх, для кого українська мова не є рідною, гуртом записати до "п"ятої колони", і тоді не буде 21,5 мільйонів.
2010.05.04 | Мірко
Re: Пробачте, але звідки Ви берете такі цифри?(л)
Д. А. пише:> За даними перепису 2001 року українцями за національністю назвали себе 77,8% мешканців України, українську мову назвали рідною 67,5%.
>
> Навіть, якщо всіх, для кого українська мова не є рідною, гуртом записати до "п"ятої колони", і тоді не буде 21,5 мільйонів.<
http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_mova&key=1271844851&first=1272871465&last=1267608056
А тепер дещо про Вашу статистику -
Якщо запитати пересічного члена населення України, яка його національність, він спочатку гляне на пашпорт і відповість - ага! напевно украинец (це така пашпортна національність)
Подібне із Рідною мовою, - батьки може балакали по українськи - то це напебвно "рідна" мова (мова роду). А були випадки що бабці котрих питали ще в 2004-му відповідаючи по московськи казали що разґаварют па украинске і їх дуже дивувало коли пояснювали що ні, ви говорите москальською!
Але цікаво що процент москалів точно співпадає із вічним голосуванням за ПР. З тої точки зору московський електорат свідоміший ніж наш розгублений чухраїнський. В мовному протистоянню москалі беруть верх і якщо приглянетесь до статистики - молодь найскорше переходить із "рідної" української на московську. Отже усі Майданні патріоти які пояснюють мені що вони ось ось з-українізують схід, - нехай поховаються, халтурники.
Факт є що в сьогоднішних умовах українці на Україні зникнуть. Повірте це явище мене не тішить. Не бачив і не чув жодної реальної алтернативи. "Патріоти" радуть чекати на якесь друге пришесття і що вогненні язички впадуть на московське населення України і раптом буде це чудове 77%, а може й 99.
2010.05.04 | Д. А.
Re: Пробачте, але звідки Ви берете такі цифри?(л)
Мірко пише:>
> http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_mova&key=1271844851&first=1272871465&last=1267608056
>
Не бачу там нічого про п"яту колону. Але якщо Ви до неї автоматично зарахували всіх з того дослідження, що спілкуються лише російською/переважно російською, то Ви дуже помилилися.
> А тепер дещо про Вашу статистику -
То не моя статистика, а офіційні результати Всеукраїнського перепису 2001 року.
> Якщо запитати пересічного члена населення України, яка його національність, він спочатку гляне на пашпорт і відповість - ага! напевно украинец (це така пашпортна національність)
Ги! Гляне він на паспорт, - аж упс! - там ніяка національність не зазначена... То у Вас якісь ще есесерівські уявлення залишилися.
> Подібне із Рідною мовою, - батьки може балакали по українськи - то це напебвно "рідна" мова (мова роду). А були випадки що бабці котрих питали ще в 2004-му відповідаючи по московськи казали що разґаварют па украинске і їх дуже дивувало коли пояснювали що ні, ви говорите москальською!
>
Не розумію, чи Ви вважаєте, що усі в нас такі дурні? Поодинокі випадки - не система, у більшості люди прекрасно розуміють, що то є "рідна мова", тим більше, що при проведенні перепису не просто ставилося запитання, а й давалися пояснення.
> Але цікаво що процент москалів точно співпадає із вічним голосуванням за ПР. З тої точки зору московський електорат свідоміший ніж наш розгублений чухраїнський. В мовному протистоянню москалі беруть верх і якщо приглянетесь до статистики - молодь найскорше переходить із "рідної" української на московську. Отже усі Майданні патріоти які пояснюють мені що вони ось ось з-українізують схід, - нехай поховаються, халтурники.
>
Мені зовсім не треба приглядатися до статистики, достатньо вийти на вулицю, щоб зрозуміти, що та статистика, м"яко кажучи, некоректна. Не знаю, де саме проводилися ті дослідження, але у російськомовних містах тенденція протилежна.
> Факт є що в сьогоднішних умовах українці на Україні зникнуть. Повірте це явище мене не тішить. Не бачив і не чув жодної реальної алтернативи. "Патріоти" радуть чекати на якесь друге пришесття і що вогненні язички впадуть на московське населення України і раптом буде це чудове 77%, а може й 99.
Ви умови, коли діяв Валуєвський циркуляр, та подібні до них, вважаєте м"якішими за сьогоднішні? Але ж не зникли Українці в Україні.
2010.05.04 | stryjko_bojko
логічно, хоча раніше так не думав
Мірко пише:> Якщо на цій території 21.5 мільйонна пята колона...Краще їх здати разом із територією.
============
раніше думав:
- "Від Сяну до Дону"
2010.05.04 | stryjko_bojko
Західну Україну назвемо Галичина(держава)
2010.05.04 | Габелок
Йдеться не про здачу теритрорії комусь
Мірко пише:> Краще їх здати разом із територією.
Мені не цікаво чи нова територія стане новим державним утворенням чи вона ввійде вона до скалду Росії. Йдеться не про поступки Росії чи комусь іншому йдеться про території які не хочуть бути в скалді України й які саботують розвиток України й намагаються позбавити Україну суверенітету. Ми всі бачимо, що Янукович є на службі у Путіна. Який це український президент? Найгірше те що Схід та Крим це з радістю підтримують. То й нехай підтримують далі але поза межами України.
Таврія є моєю Україною, але якщо таврійці збожеволіють і вирішать вийти зі складу України - це буде моєю трагедією але у всякому разі у мене лишиться моя країна.
Референдум може проводитись по неселеним пунктам, бо як хтось зазначів - області є штучним утворенням.
2010.05.04 | Д. А.
Re: Йдеться не про здачу теритрорії комусь
Габелок пише:> Мені не цікаво чи нова територія стане новим державним утворенням чи вона ввійде вона до скалду Росії. Йдеться не про поступки Росії чи комусь іншому йдеться про території які не хочуть бути в скалді України й які саботують розвиток України й намагаються позбавити Україну суверенітету.
>
А мені, навпаки, дуже цікаво. Як будемо визначатись, чия думка більше важить? До речі, території не можуть хотіти чи не хотіти, саботувати щось або позбавляти чогось. Це можуть лише люди, а такі живуть по всій території України. Так само, як і їхні опоненти. Те, що вони розподілені по цій території нерівномірно, ще не означає, що цю територію хоч комусь дозволено різати на шматки і роздавати невідомо кому.
"Так никаких волостей не напасешься!" ©
> Таврія є моєю Україною, але якщо таврійці збожеволіють і вирішать вийти зі складу України - це буде моєю трагедією але у всякому разі у мене лишиться моя країна.
>
Якщо розпочати те, що Ви пропонуєте, то невдовзі Ви будете мати свою країну в теренах своєї квартири (двору, маєтку - що у Вас є). Хто забороняє Вам мати це вже зараз?
> Референдум може проводитись по неселеним пунктам, бо як хтось зазначів - області є штучним утворенням.
І як Ви уявляєте собі цю лоскутну ковдру? Тут Україна, тут не Україна, тут знову Україна, "тут не играем - жирное пятно, рыбу заворачивали..."?
2010.05.04 | Володимир
Re: Якщо на цій території 21.5 мільйонна пята колона...
100500!2010.05.03 | Max
Так, і ще раз так!
Lexa62 пише:> Як на мене, головне щоб Україна була. Бодай на тій території, яку ми зможемо захистити.
2010.05.03 | Мартинюк
Заспокійливе автору ! Негайно!
Дуже правильно в цій темі сказав ДА - більшу територію легше захищати аніж маленьку."Радикально-героїчно бездіяльна спільнота" клюнула на чергову наживку Росії - оце так ось сидячи перед телевізором ( компом) вирішити одним махом всі проблеми і піти пити пиво.
То краще вже йдіть пити пити та й не лізьте до компа .
2010.05.03 | Габелок
Re: Захищати? Нафіга, якщо ніхто не нападає?
Мартинюк пише:> Дуже правильно в цій темі сказав ДА - більшу територію легше захищати аніж маленьку.
>
> "Радикально-героїчно бездіяльна спільнота" клюнула на чергову наживку Росії - оце так ось сидячи перед телевізором ( компом) вирішити одним махом всі проблеми і піти пити пиво.
> То краще вже йдіть пити пити та й не лізьте до компа .
Спочатку люди бігали за мамонтами, потім мамонти закінчилися й люди осіли. Осівши створили міста-держави. Потім почали нападати одне на одне й об'єднуватися одне проти одного. Деякі такі захоплення-об'єднання розрослися до бєзобразія й стали імперіями. Потім імперії стали смердіти й розпадатися. Почали з'являтися національні країни-держави, - у Європі у всякому разі. Не все так ідеально у Європі але напрямок руху такий, що чим більше свобода волевиявлення етносів до якої саме держави входити тим стабільніша країна.
Здається Чєрчіль запропонував після першої світової проводити обмін населення разом з переділом кордонів, бо інакше буде залишатися привід до війни. Україна не є імперією й мені чи вам чи навіть Україні не належить земля в Донецькій області чи Криму, її доля належить донетчанам чи кримчанам.
Чомусь ми більше переймаємося гіпотетичним захистом Криму а не Житомира. Чому?
Я вважаю, що краще якість ніж кількість.
Чи хтось дозволить проводити референдум? То все залежить як це організувати. Напишіть до кримських до політичних форумів, що Україна "за" референдум і вони вам "організують" дозвіл.
2010.05.03 | Taras-ods
такі треба тікати від компа
Габелок пише:>
> Чомусь ми більше переймаємося гіпотетичним захистом Криму а не Житомира. Чому?
>
> Я вважаю, що краще якість ніж кількість.
>
> Чи хтось дозволить проводити референдум? То все залежить як це організувати. Напишіть до кримських до політичних форумів, що Україна "за" референдум і вони вам "організують" дозвіл.
а може спочатку висилити замполітів з криму та їх приплод?
2010.05.03 | Max
Менше, але цілісне суспільство, є сильніше від
великого, але поділеного.Габелок пише:
> Спочатку люди бігали за мамонтами, потім мамонти закінчилися й люди осіли. Осівши створили міста-держави. Потім почали нападати одне на одне й об'єднуватися одне проти одного. Деякі такі захоплення-об'єднання розрослися до бєзобразія й стали імперіями. Потім імперії стали смердіти й розпадатися. Почали з'являтися національні країни-держави, - у Європі у всякому разі. Не все так ідеально у Європі але напрямок руху такий, що чим більше свобода волевиявлення етносів до якої саме держави входити тим стабільніша країна.
Однозначно так!
> Здається Чєрчіль запропонував після першої світової проводити обмін населення разом з переділом кордонів, бо інакше буде залишатися привід до війни. Україна не є імперією й мені чи вам чи навіть Україні не належить земля в Донецькій області чи Криму, її доля належить донетчанам чи кримчанам.
І тим все сказано.
> Чомусь ми більше переймаємося гіпотетичним захистом Криму а не Житомира. Чому?
Бо совок.
> Я вважаю, що краще якість ніж кількість.
> Чи хтось дозволить проводити референдум? То все залежить як це організувати. Напишіть до кримських до політичних форумів, що Україна "за" референдум і вони вам "організують" дозвіл.
2010.05.03 | Кушкін
"Напишіть до кримських " - Кажуть, за Мєшкова кримчани
Москві проголосувати за приєднання до Росії, на що отримали відповідь, що потрібна вся Україна.2010.05.03 | Убітий Єнот
Який ще референдум?
хто його оголосить, хто проведе?хто голоси порахує?
За державність борються не на референдумі.
Оппозиція, на жаль, зараз говорить лише про якісь вибори та інші смішні речі, коли здають Україну. На жаль політики, що позиціонують себе як патріоти здатні займатися лише виборами, більше нічого вони не вміють.
2010.05.03 | Lexa62
от що потрібно
http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1272882358&first=1272894612&last=12728303682010.05.04 | damoradan
Отличная, давно перезревшая идея
Проведение общенационального референдума о выводе части территории из состава Украины - это беспроигрышный вариант для Украины, особенно в нынешнем политическом климате. Вопросы в бюллетене должны формулироваться следующим образом: Вы "за" или "против" того, чтобы Волынская область была выведена из состава Украины. И так по каждой области. Бюллетень одинаковый по всей территории страны, т.е. каждый гражданин голосует по каждой области, а не только по своей.Во-первых, проведение такого референдума абсолютно законно, в отличие от сепаратистского регионального референдума о выходе из состава Украины. Народ Украины имеет полное право исключать территории из состава своего государства.
Во-вторых, сформулированные таким образом вопросы автоматически дают ответ "нет" по поводу выхода каждой области. Можно, конечно, будет подсчитать сколько крымчан проголосовали за выход из состава Украины, но это будет чисто арифметическое упражнение, не имеющее юридических последствий.
В-третьих, проведение референдума активизирует прорусские силы в Крыму, на Донбассе и других регионах. Они подумают: еще одно усилие - и мы дома. Это позволит не только лучше идентифицировать подрывные элементы, но и вбить глубокий клин между ПР и пророссийскими организациями. Хочется посмотреть на то как Янукович, Ахметов и Колесников ездят по юго-востоку и упрашивают своих избирателей не голосовать за отделение. Многое можно отдать за такое зрелище.
В-четвертых, необходимо требовать от правительства и президента инициирования переговоров с активом тех регионов, которые проголосовали за исключение своего региона из Украины. Это вполне цивилизованный подход в демократических странах. Те отношения между ПР и пророссийскими организациями, которые еще до сих пор останутся удовлетворительными, будут окончательно разрушены во время таких переговоров. Граждане упомянутых территорий окончательно убедятся в неадекватности как своих прорусских лидеров, так и ПР.
В-пятых, на фоне всего этого можно будет изобразить ПР как некомпетентную организацию, у которой все валится из рук.
В результате дискредитируются ПР, идея сепаратизма, пророссийские организации.
В-шестых, предвидя все это, ПР будет тормозить проведение упомянутого референдума, в результате чего скорее всего он не пройдет, при этом и ПР (которая тормозила проведение референдума), и пророссийские организации (которые не сумели добиться его проведения) будут скомпрометировны настолько, что пророссийско настроенное население на какое-то время превратится в "протывсихов". С очевидными последствиями для общенациональных выборов и градуса сепаратизма в стране.
Своих целей нужно добиваться, используя институты демократии, а не борясь с ними.
2010.05.04 | Габелок
Re: Голосування можливо не областями, а населеними пунктами
2010.05.04 | damoradan
речь идет не о голосовании, а о формулировке вопросов...
Голосует вся страна по одному и тому же бюллетеню, в котором 25 вопросов - по количеству областей...2010.05.05 | Габелок
Крымский премьер не считает Севастополь украинским городом
Донбасівець Джарти служе Росії. Нехай продовжує служити Росії, але в Росії - не Україні!http://korrespondent.net/ukraine/politics/1073441
Глава Совета министров Крыма Василий Джарты в интервью РИА Новости заявил, что "нельзя сказать, что Севастополь - это украинский город".
Джарты попросили оценить решение о продлении на 25 лет срока базирования Черноморского флота России в Севастополе. "Для нас это значит, что Россия продолжит помогать населению Крыма и Севастополя", - заявил он.
По его мнению, очень важно, что Украина нашла общий язык с дружественным народом. "Согласитесь, нельзя сказать, что Севастополь - это украинский город. Его испокон веков называли русским городом, городом русской славы. И мы должны гордиться, что там находится российский Черноморский флот", - заявил Джарты.
Крымский премьер также прокомментировал договоренность о возобновлении работы над проектом строительства моста через Керченский пролив. По его словам, рассматриваются пять-шесть предпроектных предложений, в том числе и проект строительства не надземного, а тоннельного транспортного перехода.
"В разных предложениях - разная протяженность моста, от 5 до 10 километров. По предварительным подсчетам, строительство обойдется в миллиард долларов - это если не считать расходы на сооружение подъездных путей и другой инфраструктуры. С инфраструктурой стоимость колеблется от 1,4 до 1,7 миллиарда", - добавил он.
Он объяснил, в чем состоит выгода для Крыма от этого проекта. "Это даже не выгода, а экономический прорыв. Строительство моста - это тысячи рабочих мест. Думаю, благодаря транспортному переходу посещаемость Крыма вырастет на порядок - а это развитие рекреационной сферы, туризма", - отметил он.
По словам Джарты, мост станет частью крупного транспортного комплекса: в него войдет аэропорт, будет перевалка сухих грузов. "Когда переход заработает, в Крыму начнется другая жизнь", - резюмировал чиновник.
***
Конституцией Украины Севастополь наряду с Автономной республикой Крым, 24-мя областями и городом Киевом отнесен к базовым административно-территориальным единицам государства. В Севастополе расположена военно-морская база ВМС Украины и, согласно базовому договору между Россией и Украиной, действующему до 2042 года, военно-морская база Черноморского Флота России.
2010.05.05 | Budweiser
Я Чeхословацький варіант захищав щe в сeр. 90-х років
бо тоді було мeні зрозуміло що Україна в тeпeрішніх кордонах нагадує Річ Посполиту 18 століття. Cлабка дeржава з постійною нeстабільністю, лeгкa здобич зовнішніх сил. В той час я сподівався що можна обмeжитися виокрeмлeнням Донбасу та Криму і про-український та про-європeйський eлeмeнт в Україні одeржить більшість. Я був радий сeпаратиському з'їзду в Cєвєродонeцьку і сподівався що він дозволить по-цивілізованому позбутися Донбас з його молінням на Януковича.Мeнe жорстко критикували соборники, алe мeні вони видавалися наївними. Вони щиро вірять що Донбас можна зробити національно-свідомим, вони зовсім нe розуміють що цeй рeгіон має свої цінності, зовсім відмінні. Я скажімо був шокований коли побачив портрeти Cталіна у бідних шахтарських помeшканнях в сeр. 90-х років. В Цeнтральній Україні я такого нe бачив, сeляни там добрe пам'ятали Голодомор.
Оскільки національно-дeмократична Україна просто нe має достатньої сили щоб "проковтнути" Донбас, та і я вважаю цe нeeтично навязувати їм точку зору яка є для них чужою, то по цивілізованому розійтися було би найкращe. І припинити ту інституційну анархію, постійну боротьбу, на кого нам орієнтуватися на матушку Рассeю чи цивілізовану Європу. Я хочу бачити Україну цивілізованою європeйською країною. А Донбасу начхати? Ну то хай ідe своєю дорогою.
Правда на жаль тeпeр я боюся що одним Донбасом нe обійтися і є загроза втратити Харківщину і навіть Дніпропeтровщину, дe про-українськe насeлeння в мeншості, алe досить чисeльнe, на відміну від Донбасу.
Найкращe в даному рішeнні було би організувати рeфeрeндум по головному питанню якe розділяє Україну. "Чи ви бачитe Україну як нeзалeжну дeржаву, інтeгральну частину Європи, чи Україна повинна прагнути союзу з Росією". От по тих питаннях і можна розійтися згідно волeвиявлeння областeй. Постаратися поборотися за Дніпропeтровщину та Харківщину, і сказати good-bye Донбасу і Криму.
Всe цe було би дужe по цивілізованому і по-європeйськи, бeз намагання однієї частини України навязати свою волю іншій. І така Україна була би політично більш стабільна та сильна, бeз усіляких троянських конів.
2010.05.05 | Д. А.
Залишається одне питання
Budweiser пише:>
> Постаратися поборотися за Дніпропeтровщину та Харківщину, і сказати good-bye Донбасу і Криму.
>
А що робити з майже стовідсотково українським селом Луганщини? І з степовим Кримом, що зовсім не у захваті від перспективи відділення від України?
2010.05.05 | Budweiser
всe можна по цивілізованому вирішити
Крим окрім татарської частини майжe повністю би проміняв Україну на Росію, я про якусь спeцифіку стeпового Криму нe чув. А для чого Україні потрібна анти-українська більшість в її рeгіоні, яка готова збунтуватися при вказівці з Крeмля?А щодо 100% українських сіл Луганщини, то такі дійсно існують і там щe панує українська мова. Алe цe зникаюча мeншість, на жаль. Правда політично ті самі сeла нічим нe відрізняються від більшості. А про захист україномовної мeншості можна би було говорити при відокрeмлeнні.
Д. А. пише:
> Budweiser пише:
>
> >
> > Постаратися поборотися за Дніпропeтровщину та Харківщину, і сказати good-bye Донбасу і Криму.
> >
>
> А що робити з майже стовідсотково українським селом Луганщини? І з степовим Кримом, що зовсім не у захваті від перспективи відділення від України?