МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кредитки загиблих поляків - організована мародерська операція?

06/09/2010 | Сахаров
З Інтернету - очеплення на місці катастрофи Ту-154 було виставлене через 13 хвилин після катастрофи, а вже через годину у смоленському банкоматі була знята перша сума з кредитки. Четверо солдатів зникли з лінії очеплення і ніхто цього не знав, ніхто їм не завадив покинути пост? Тут, скоріше, оперативно було організоване пограбування трупів і цих солдатів відправили зняти гроші. То ж у це мають бути вмішані принаймні сержанти якщо не офіцери.

http://forums.kuban.ru/forum/viewtopic_new.php?t=2551714&all=all

Відповіді

  • 2010.06.09 | Almodovar

    Re: Кредитки загиблих поляків - організована мародерська операція?

    Хтось може пояснити: як можна зняти кошти з картки, не знаючи пін-коду?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.06.09 | vs

      Re: Кредитки загиблих поляків - організована мародерська операція?

      На тому ж форумі дали дуже просту версію:

      Пушистый бегемут
      32 - 08.06.2010 - 14:03 Прикрытие чего? Сняли в банкомате 60 тыщ деревом, чего тут не ясного? А про пин-коды и прочие рассуждения об 10000 тыщах комбинаций, так жизнь куда гораздо более причудлива, чем механистические расчоты. А то сразу вопросы - а как им это удалось? От удалось. Всего они подняли 4 карты, вполне возможно карты были в гаманьци типа портмоне, и вполне возможно, принадлежали одному человеку. Чиновники всего мира одинаковы, не отличаються большой хвантазией, а когда у тебя ещё 4 карты банковские, а то и больше, то держать все пин-коды в головешке уже утомительно та и сложно для хвизиономии, потому некоторые просто маркером наносят пин-код на карту, шоб голову не ломать, самый простой способ. Посмотрел пин-код, всунул, бабки зняв.

      І ще про те ж саме:
      Тут народ утверждает на соседнем форуме, что пин-код как раз не проблема - многие богатые буратины очень часто пишут его прямо на карте, потому как в их окружении обычно серебряные ложки не воруют, бо себе дороже выйдет.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.06.10 | Bayan

        Сняли в банкомате 60 тыщ -- Цe нeможливо.

        vs пише:
        > На тому ж форумі дали дуже просту версію:
        >
        > Пушистый бегемут
        > 32 - 08.06.2010 - 14:03 Прикрытие чего? Сняли в банкомате 60 тыщ деревом


        Цe нeможливо.

        На відбір готівки в банкоматі встановлюється дeнний ліміт, як правило нe більшe 800 долярів.

        А от як, як кажe внизу Cвистович, оплатити товар дeбіткою, стeля зростає до розміру крeдитної лінії власника картки. Цe можe бути і 5000, і 50000, а як картка нe особиста, а корпоративна, то і усі 100.
        Хоча я думаю, що загиблі дeржавні службовці скоріш мали б у кишeні службову крeдитку, а нe дeбітку.
        Зазвичай якщо банк нe попeрeдити, що картку плановано користати за кордоном, усі спроби платити мають блокуватись.
        А тут вони чомусь пройшли. Дивно.
    • 2010.06.09 | Skapirus

      А це і не треба

      Я сам був здивований, коли розплачувався за товар своєю "візою" в магазині в Німеччині, що вони дали мені підписати лише чек, пін не треба було вводити. Далі як розумієте, справа техніки - шукається "свій" продавець, через якого проводяться необхідні махінації з чужою карткою. Причому продавець у випадку розслідування навіть не ризикує нічим - "нікого не знаю, нічого не порушував".
    • 2010.06.09 | Mykyta

      Re: Кредитки загиблих поляків - організована мародерська операція?

      Думаю це абсолютно не проблема, були б навики. А швидкість проведення операції чітко вказує, що то для них рутинна справа. Щодня з чужих карток пропадають тисячі, і це при тому, що у зловмисника часто є лише номер картки (стириний через інет наприклад), навіть не сама картка.
    • 2010.06.09 | Михайло Свистович

      Пін-код для зняття грошей не потрібен

      Almodovar пише:
      > Хтось може пояснити: як можна зняти кошти з картки, не знаючи пін-коду?

      В багатьох місцях кредитною чи дебетною карткою можна розрахуватися без пін-коду. Її прокатують в імпринтері, беруть з тебе підпис і все. Правда, зараз на Заході вводять картки з чипами, і там пін-код обов"язковий, але у Смоленську навряд чи масово є техніка, яка вимагає пін-коди. Та й у Європі безчипових карток вистачає, особливо в Польщі.
      На такі операції є ліміт, тобто за одну операцію більш ніж на певну невелику суму товарів чи послуг не отримаєш, але то у гнилій Європі в одній крамниці твою картку відмовляться прокатати більше одного разу. А в Расєє тобі зроблять 200 прокаток, аби більше товару продати. А якщо домовитися з продавцем і поділитися, то можна тупо зняти готівкою, а не товар, а товар, який продавець оформить як проданий тобі, він продасть іншим за ту ж готівку і без чеків, в Росії це не проблема організувати, як і в нас. Існує ризик для продавця, що на картці не буде грошей, і він влетить (банк йому не поверне кошти за прокатані картки), але якщо картка кредитна та ще й не пересічної людини, то можна безболісно катати її на досить нормальну суму - то вже будуть проблеми банку, що мертвий кредиту не поверне.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.06.10 | Д. А.

        Re: Пін-код для зняття грошей не потрібен

        Михайло Свистович пише:

        >
        > В багатьох місцях кредитною чи дебетною карткою можна розрахуватися без пін-коду. Її прокатують в імпринтері, беруть з тебе підпис і все.

        Не знаю, де ще залишилися імпринтери, але і POS-термінали не для кожної картки вимагають ПІН.

        Для використання чужої картки в разі платежу із застосуванням імпринтеру треба в обов"язковому порядку мати "свого" продавця, та ще й брати його "в долю", бо він палиться по повній програмі. А у випадку з POS-терміналом достатньо, аби продавець був не дуже уважним.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.06.10 | Михайло Свистович

          Re: Пін-код для зняття грошей не потрібен

          Д. А. пише:
          >
          > Не знаю, де ще залишилися імпринтери

          В Смоленську :)

          >
          > але і POS-термінали не для кожної картки вимагають ПІН

          Я такі POS-термінали теж мав на увазі під узагальненням "імпрінтери".

          >
          > Для використання чужої картки в разі платежу із застосуванням імпринтеру треба в обов"язковому порядку мати "свого" продавця, та ще й брати його "в долю", бо він палиться по повній програмі. А у випадку з POS-терміналом достатньо, аби продавець був не дуже уважним.

          Свій продавець для ментів - не проблема. Та ще й у Смоленську.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".