МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Конфіскація українського авіапрому через "роздержавлення"(/)

06/28/2010 | Мартинюк
Азаров зараз вже навіть не прем'єр-міністр України, а такий собі начальник комісії по сплаті Україною контрибуції Росії. Внаслідок програної пропангандистської війни.
Вражає наглість росіян і вимагання ними українського авіапрому як нібито ми його їм виннні. Російський напор грунтується на тому що там підписали великі угоди з Індією, які самі вони не встані виконати. Тобто в залежному стані зараз Росія а не ми. До речі Росія може спокійно співробітничати з Антоновим без роздержавлення, дерибану і зміни власника українського авіапрому.


РФ і Україна розглядають питання об'єднання авіапідприємств двох країн


Під час зустрічі з М.Азаровим В.Путін заявив, що об'єднання може пройти тільки на ринковій основі. Фото: Сайт КабмінуРосія і Україна розглядають питання об'єднання авіапромислових підприємств двох країн. Про це повідомив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін за підсумками переговорів з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим, передає РБК.

За словами В.Путіна, об'єднання може пройти тільки на ринковій основі. "Це означає провести незалежну експертизу наших авіаційних комплексів і на цій базі ухвалити рішення, в якому об'ємі і якими частинами ми об'єднуватимемося", - сказав він. На думку В.Путіна, "альтернативи цьому об'єднанню немає, оскільки сьогодні на світових ринках немає місця малим підприємствам". "Якщо ми не об'єднаємося, ми не зможемо на рівних конкурувати на світових ринках з крупними авіаційними компаніями", - сказав він.

Відзначимо, 16 червня 2010 р. рада директорів ВАТ "Об'єднана авіабудівна корпорація" (ОАК) схвалила можливість створення спільного російсько-українського підприємства ОАК і українського авіабудівного концерну "Антонов" на паритетній основі. 17 червня 2010 р. президент ОАК Олексій Федоров висловив думку, що обмін активами російських і українських авіапідприємств реально провести в 2011 р. "Протягом 2-3 місяців ми плануємо домовитися щодо створення спільного підприємства з українськими партнерами", - сказав тоді О.Федоров. Для цього, за його словами, необхідно провести оцінку активів, якою повинна займатися одна з аудиторських компаній "Великої четвірки".

Окрім цього, українська сторона повинна провести акціонування, оскільки, за словами О.Федорова, в сьогоднішній юридично-правовій формі об'єднання неможливе.

Як повідомлялося, 7 червня 2010 р. в рамках робочої зустрічі представників промисловості і торгівлі РФ і Міністерства промислової політики України сторони обмінялися списками робочих груп, які займуться опрацьовуванням питань інтеграції і співпраці в авіаційній промисловості.

Нагадаємо, 12 квітня ц.р. під час переговорів з В.Путіним М.Азаров запропонував російській стороні інтегрувати українські авіапідприємства в свою "Об'єднану авіабудівну корпорацію" замість знижки на російський газ в 2010 р. у розмірі 4 млрд дол. У свою чергу РФ виразила зацікавленість у отриманні активів в українському літакобудуванні. Українська ж сторона не зацікавлена в тому, щоб віддати РФ більше 49% акцій авіазаводів.

Варто також відзначити, що питання щодо можливого об'єднання російського і українського авіапрому з'явилося відразу після створення в 2005 р. в Росії на базі крупних авіазаводів "Об'єднаної авіабудівної корпорації" (ОАК).

Відповіді

  • 2010.06.28 | Адвокат ...

    А нуклєарна галузь?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.06.28 | Мартинюк

      Ключове завдання Росії отримати контроль над українським ураном

      цирконієм, гафнієм. Це все речі потрібні не так для мирного, як для збройного атому. Бо велика ядерна Росія не має своїх, придатних для промислового видобутку родовищ урану В Україні його - дуже багато... З цирконієм - тут Україна взагалі володіє більш ніж половиною світових запасів.

      До речі Росія давно намагається прибрати ці родовища. Лазаренко прогорів зокрема за спробу взяти участь у приватизації так званого Придніпровського хімічного заводу ( насправді завод по збагаченню урану) . Приватизація заводу означає автоматичну приватизацію і рудників , які завязані на нього.

      До речі я починаю розуміти справжню суть теперішньої "азарономіки" - покласти Україну на рівень плінтуса, при якому українці погодилися б віддати все що лише мають.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.06.28 | Мірко

        Щодо видобутку урану то політика уряду Юлії була така сама

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.06.28 | 100%

          Не бреши

        • 2010.06.28 | Адвокат ...

          Та ти шо?

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.06.29 | Мартинюк

            Комунікаки на цю тему були

            Після тусовок Юлі з Вовою навесні 2008 року, і про ХАЕС, і про спільне виробництво ядерного палива - читай приватизацію уранових комплексів.

            Але чому це має випрадовувати сьогоднішнє мародерство Азарова?
      • 2010.06.28 | Адвокат ...

        Саме так. МоSSковія прагне задурно загарбать усі

        ресурси України.

        А Хамо-Пахло-номіка,-- це засіб. Місія Пахла,-- то є остаточне знищення української господарки та ліквідація вільного підприємництва. Дуже схоже на лєнінсько-сталінську "ліквідацію кулака как класса".
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.06.29 | Мартинюк

          Абсолютно - та сама класова ненависть

          Адвокат ... пише:
          >
          > А Хамо-Пахло-номіка,-- це засіб. Місія Пахла,-- то є остаточне знищення української господарки та ліквідація вільного підприємництва. Дуже схоже на лєнінсько-сталінську "ліквідацію кулака как класса".

          "Мочиться" все - від привозальних кафешок до великих державних підприємств. Примітивна "перестроєчна" схема - покласти підприємство (галузь, країну) на землю, а потім забрати ледь дихаюче - і щоб при цьому ще спасибі сказали і шию "раболіпно" схилили.

          Певний плюс того всього полягає хіба що в тому що все більше і більше народу починає пригадувати для чого вони власне виходили на Майдан у 2004 році.
    • 2010.06.30 | Адвокат ...

      В тему: (л)

      http://gigamir.net/news/politics/pub63548/
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.06.30 | Мартинюк

        Не здивуюся , як в афері стирчать ріжки Жванії та Мартиненка.

        До речі чи Жванія часом і не є співласником отого краматорського "атоммашу".
        У всякому разі і Жванія і Мартиненко давно задіяні у атомні оборудки з Росією типу поставки ТВЕелів і тому подібного . А де поставки ТВЕлів, там і бартер ураном , цирконієм і всім іншим.

        Гадаю цю парочку старанно підклав під Ющенка ще Путін - за принципом - виграє Янукович, і так все віддасть, виграє Ющенко - "свої" люди в оточенні будуть продавлювати інтереси Росії.
        Роль Мартиненка і Жванії в крахові політпроекту "НУ",а потім "НУ-НС" є очевидною.
  • 2010.06.29 | Мартинюк

    І гідроелектростанції також (/)

    Росія претендує на українську гідроенергетику
    На Дніпрі запровадять "досвід" Саяно-Шушенської ГЕС???



    Компанія "РусГідро" веде переговори про модернізацію каскадів українських гідроелектростанцій на Дніпрі.

    Про це повідомив журналістам віце-прем`єр-міністр РФ Ігор СЄЧІН за підсумками зустрічі прем`єрів Росії й України Миколи АЗАРОВА і Володимира ПУТІНА, що відбулася сьогодні в Ново-Огарьовому, передає РІА «Новости».

    "Компанією "РусГідро" ведуться переговори щодо участі російської компанії в гідроенергетиці. Ця угода передбачає входження в статутній капітал (!!!) , модернізацію каскаду гідростанцій на Дніпрі. Цей проект перебуває на українській стороні на розгляді", - сказав І.СЄЧІН.

    Довідка УНІАН. «РусГідро» — найбільша російська генеруюча компанія й друга у світі серед гідрогенеруючих компаній із встановленої потужності.

    На 1 березня 2010 року (з урахуванням результатів розміщення додаткового випуску акцій у травні-серпні 2009 року) Російській Федерації належить 60,38% акцій ВАТ «РусГідро», міноритарним акціонерам — 39,62%, загальна кількість розміщених акцій — 269 695 430 802. Загальна кількість акціонерів «РусГідро» — більш як 360 тис.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".