Для Свистовича: Компьютер проти чиновника.
07/20/2010 | Soft
Киберсин (англ. Cybersyn) — проект централизованного компьютерного управления плановой экономикой, реализуемый в Чили при президенте Сальвадоре Альенде в 1970—1973 годах. Проект осуществлялся под руководством британского теоретика исследования операций Стаффорда Бира.
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B8%D0%B1%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D0%BD
Ось вам реальний проект з доведеною ефективністю.
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B8%D0%B1%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D0%BD
Ось вам реальний проект з доведеною ефективністю.
Відповіді
2010.07.21 | Alex_1
Re: Для Свистовича: Компьютер проти чиновника.
А хабарі як брати? Суньте 100 баксів в сканер? Або - перерахуйте їх на гаманець ВебМані?2010.07.21 | Soft
Так, тяжко буде Свистовичу без хабарів... Він же чесний.
2010.09.18 | Михайло Свистович
Не плутайте мене з собою, бо я - дійсно чесний
А хабарям комп"ютер не завадить.2010.07.22 | igorg
Це цікаво, але це така сама утопія як і комунізм
Якщо з її допомогою було зроблено ось таке>В 1972 г. во время всеобщей национальной стачки, инспирированной на деньги ЦРУ, с помощью Киберсина правительство организовало снабжение столицы продовольствием с помощью 200 грузовиков, оставшихся верными правительству, в обход бастующих 50.000 водителей.
то це напевно дуууужеее ефективно для комуністичних диктаторів кастрованої економіки.
2010.07.22 | Soft
Ага, а ліберальне правління Піночета, це просто супер.
От до чого нас такі ліберали як Свистовичи ведуть.2010.07.22 | igorg
Саме так. Бо Альєнде вів до того що є в Північній Кореї
на Кубі або в Нікарагуа.Й інформаційні системи є потужним інструментом тотального контролю в руках безумців, якими є комуністи. Щоправда технологічне рішення 70-х не потягнуло б й 1% економіки Чилі. Й вчені які цим займалися це прекрасно розуміли, але ж чого вартий якийсь плебс заради реалізації таких великих ідей. Це все не проблема. Змогли ж вирішити продовольчу проблему 200 вантажівок там де працювали 50000. Тобто, треба просто економіку й суспільство підігнати під можливості. Їли від пуза й перебирали, а тепер вам підберуть корисну дієту а ля баланда з сухариками . Тоді 200 автівок цілком вистачить.
Як бачимо, в результаті Піночет подолав хворобу комунізму й створив демократичну державу, яка за це його спробувала посадити в кутузку. Тож він певно мав би цим гордитися. Бо за диктаторами зазвичай ридають не один тиждень .
2010.07.22 | Soft
Тоді ВФ Януковіч теж разом з Росією з України творить
потужну демократичну державу. А всі хто проти нього - це вороги демократії та стабільного розвитку.2010.07.22 | igorg
А які тут аналогії з Піночетом. Піночет був
генералом а не кримінальником й закінчував зовсім не ті університети. ПРУ й Росія старанно прагнуть повернути саме комуняцьку систему, байдуже в якій формі. По суті вони (кримінал) просто тимчасово помінялися місцями з гебнею. Згодом їх пустять на мясо. Зачистять й правитимуть самі. Дивіться краще уважно на Азарова, а не на Вітю Януковича.На превеликий жаль Ющенко виявився Попандопалом, а не Піночетом. Весілля в Малинівці дивилися? Отож. А Саакашвілі можете з Піночетом рівняти, щось таки є такого.
2010.07.22 | Soft
Росія це взагалі еталон ефективної економіки,
Якщо дивитись на чилійське економічне чудо.Главной отраслью промышленности страны является горнодобывающая (медь и другие металлы), Чили — крупнейший в мире экспортёр меди, которую добывает и выплавляет национальное предприятие CODELCO. Среди других отраслей промышленности — металлургическая, деревообрабатывающая, пищевая, текстильная. Сельское хозяйство, включая рыболовство и лесоводство, обеспечивает 7 % ВНП
До того ж
Период правления генерала Пиночета в политическом плане был основан на ограничении гражданских и политических прав, жёстком подавлении оппозиции. Репрессии, лишение свободы, даже применение пыток продолжались до конца диктатуры[21][22]. Одной из известных жертв репрессий стал чилийский певец-бард Виктор Хара. В социально-экономическом секторе страны произошел значительный откат благодаря начатым режимом неолиберальным контрреформам (цены поднялись в ряде случаев в 18—20 раз, а на такие основные продукты питания, как хлеб, молоко, мясо, — в 4—10 раз[23]), в результате которых сегодня от 20 (по официальным данным) до 40 % (по данным независимых организаций) населения Чили находятся за чертой бедности[24], а выгодоприобретателем от приватизации стал сам диктатор, члены его семьи и другие деятели режима[25] (впрочем это не помешало режиму выиграть плебисцит 1978 года и референдум в 1980).
Я ж кажу Янукович наш Президент
2010.07.22 | igorg
Ви ведетеся на семантичну різницю слів
Коли нам кажуть про обмеження громадянських прав ми відразу уявляємо фільми про гестапо, або про 37 рік. Коли кажуть про бідність - бурлаків на Волзі й здуті від голоду голі животи.Аби чинити такі жахи потрібно бути переконаним соціалістом.
А Піночет справді любив свою країну й свій народ й соціалістом не був. На жаль комунізм це як наркоманія, позбутися його без ломки неможливо бо повернеться знову.
Знаєте, я надибав у світі комах дуже цікаву річ. Є жучок який виробляє наркотики для мурах. Вони його годують, оберігають, сприяють розмноженню. Але від його наркотику наступні покоління мурах ростуть дебілами не здатними нормально виконувати роботу, з втраченими рефлексами. Поступово мурашник переповнюється жучками й дебілами й гине. Але якщо позбавити мурах цієї біди то наступні покоління стають абсолютно несприятливі до цієї зарази. Проте сам мурашник без зовнішнього втручання не здатний виздоровіти.
Тому я розглядаю втручання й допомогу США саме як дуже своєчасне й розумне. Шкода що наш мурашник для них виявився занадто великим.
А Янукович це жук в мурашнику. Ось й Кіріл на допомогу приліз з гебешною наркотою істінного кананічєскага ( цікаво як бути з 1927 роком) гебославія.
2010.09.18 | Михайло Свистович
Re: Ви ведетеся на семантичну різницю слів
igorg пише:>
> А Піночет справді любив свою країну й свій народ
Окрім тієї частини, яку він знищив фізично лише за те, що мали сміливість вільно висловлювати свої погляди. Наприклад, критикувати політику Піночета.
2010.09.18 | Михайло Свистович
Re: Саме так. Бо Альєнде вів до того що є в Північній Кореї
igorg пише:> на Кубі або в Нікарагуа
Ви змішали три абсолютно різні країни в одну. Особливо Нікарагуа тут ні до чого.
>
> Як бачимо, в результаті Піночет подолав хворобу комунізму й створив демократичну державу
Піночет не створював демократичної держави, її створили інші вже після Піночета, а в кутузку його саджали не за це, а за те саме, за що ми маємо посадити Кучму по справі Гонгадзе. І комунізму в Чилі не було, щоб його долати.
2010.09.18 | Михайло Свистович
Re: Ага, а ліберальне правління Піночета, це просто супер.
Soft пише:> От до чого нас такі ліберали як Свистовичи ведуть
Ви знову брешете, бо ми не є лібералами і взагалі не дуже лібералів любимо. Вам не набридло брехати про Свистовичів, про яких Ви нічого не знаєте? Натомість тут є купа людей, які про них знають дуже багато чого.
2010.09.18 | Михайло Свистович
Re: Для Свистовича: Компьютер проти чиновника.
Soft пише:>
> Ось вам реальний проект з доведеною ефективністю.
І що? Я знаю більш сучасні проекти з доведеною ефективністю, знайомий з купою фахівців з електронного урядування як в Україні, так і за кордоном.
2010.09.18 | catko
лишiть свистовича в спокоi
я зараз це повiдомлення пишу за 20км вiд форуму видавцiв у львовi на який приiхав але менi в голову не приходить розписатиякi перепони я перемiг щоб вийти в iнтернет. свистович вже б тут цiлу оду написав як тяжко вiн працюе поки iншi нiчого не роблять.