МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Добра репліка Ставнійчук (л)

09/10/2010 | Shooter

Відповіді

  • 2010.09.10 | Адвокат ...

    Так!

  • 2010.09.10 | Bogun

    Чітко

  • 2010.09.10 | 123

    за такою логікою ухвалення КС рішення про неконституційність

    будь-якого закону у зв*язку з невідповідністю Конституції може трактуватися як злочин депутатів, що ухвалили відповідний закон.

    це абсурд.

    якщо йдеться не про "політичну риторику" (як слушно відзначив Чечетов), а дійсно про прищучування депутатів, то будь-хто серйозний зайнявся б неособистим голосуванням, що є фактом, який легко доводиться, і діянням, яке зі всією очевидність є протизаконним та, імовірно, таким, що може кваліфікуватися за кримінальним кодексом.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.09.10 | Микола

      Re:Вона СТАДНІЙЧУК ! Зі стада блазнів при дворе.

    • 2010.09.10 | Боббі

      там йшлося про зміни до Конституції, які роширили владу ВРУ

      тобто, в цьому конкретному випадку йдеться саме про розширення влади депутатами шляхом внесення змін до Конституції з порушенням конституції, в чому вони зараз і щиросердно зізнаються.

      але логіка так, трохи сумнівна.

      доречі:

      Депутат японского парламента от оппозиции ушел в отставку после того, как выяснилось, что он проголосовал на заседании дважды – за себя и за своего соседа.

      Каждое депутатское место в парламенте Японии оснащено кнопками для голосования.

      75-летний депутат Масатоси Вакабаяси проработал в парламенте около 20 лет.

      В свое оправдание Вакабаяси сказал, что на него "в момент голосования что-то нашло".

      http://www.bbc.co.uk/russian/rolling_news/2010/04/100402_rn_japan_parliament_resign.shtml

      І відео на згадку:
      http://www.youtube.com/watch?v=hfhO38CPlAI
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.09.10 | 123

        а звуження прав і свобод громадян?

        нормальна підстава для визнання недійсним закону.

        та й майже будь-яка невідповідність конституції може розглядатися як посягання на конституційний лад.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.09.10 | Адвокат ...

          Так. Алє,-- в теорії.

          123 пише:
          > нормальна підстава для визнання недійсним закону.
          >
          > та й майже будь-яка невідповідність конституції може розглядатися як посягання на конституційний лад.
    • 2010.09.10 | Shooter

      не потрібно змішувати в купу дух та букву закону

      також добре спробувати "відчути" де наступає межа формальности Закону, тим більше в римській системі права, де "все не пропишеш"

      а також варто зрозуміти, що очевидне трактування Конституційних положень "групкой бандюков тавваріщєй" ВИКЛЮЧНО в залежності від прізвища Президента є нічим іншим, власне, як відвертим та вульгарним знущанням над правом як таким.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.09.10 | 123

        все тут нормально з духом і буквою

        ненормально те, що ніхто не ставив під сумнів конституційність цих змін раніше - але ані до духу, ані до букви це не має стосунку.

        в суспільстві відповідний рівень правосвідомості, в цьому проблема. якби був інший - не обирали б депутатами тих, хто демонстративно чхати хоче на закон. але це проблема не формально-правнича.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.09.10 | Shooter

          Ви сам себе заперечуєте, власне

          > ненормально те, що ніхто не ставив під сумнів конституційність цих змін раніше - але ані до духу, ані до букви це не має стосунку.

          Не те, що не ставив під сумнів, а ПРИЙМАВ цей закон. І, звісно, до тих пір, поки прізвище президента було Ющенко, в цієї зграї долбойобів не було жодної підозри в тому, що вони - зграя долбойобів (абсолютна більшість з тих, хто підписав свіже подання до КС). А як тільки прізвище президента помінялося на інше - відразу відверто всім призналися в своєму долбоїбізмі.

          Власне, якби ці маньоври долбойобів знаходилися поза правовим полем і не впливали на політичний лад України - це були би їхні персональні проблеми. А трактування одного й того ж правового акту з двох протилежних точок зору одними і тими ж людьми (причому, самі його прийняли) для психіатра би було свідченням шизофренії цих особєй. Для загальної публіки ж вони є - виключні долбойоби, які абсолютно нехтують духом закону (Конституцію/Конституційні закони можна приймати, але не можна відміняти) і, до того ж, зазіхають на базові права громадянина - як от мати представницьку владу.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.09.10 | 123

            Re: Ви сам себе заперечуєте, власне

            Shooter пише:
            > > ненормально те, що ніхто не ставив під сумнів конституційність цих змін раніше - але ані до духу, ані до букви це не має стосунку.
            >
            > Не те, що не ставив під сумнів, а ПРИЙМАВ цей закон. І, звісно, до тих пір, поки прізвище президента було Ющенко, в цієї зграї долбойобів не було жодної підозри в тому, що вони - зграя долбойобів (абсолютна більшість з тих, хто підписав свіже подання до КС). А як тільки прізвище президента помінялося на інше - відразу відверто всім призналися в своєму долбоїбізмі.
            >
            > Власне, якби ці маньоври долбойобів знаходилися поза правовим полем і не впливали на політичний лад України - це були би їхні персональні проблеми. А трактування одного й того ж правового акту з двох протилежних точок зору одними і тими ж людьми (причому, самі його прийняли) для психіатра би було свідченням шизофренії цих особєй. Для загальної публіки ж вони є - виключні долбойоби, які абсолютно нехтують духом закону (Конституцію/Конституційні закони можна приймати, але не можна відміняти) і, до того ж, зазіхають на базові права громадянина - як от мати представницьку владу.

            долбойобство в нас декріміналізоване
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2010.09.10 | Shooter

              Re: Ви сам себе заперечуєте, власне

              123 пише:
              > Shooter пише:
              > > > ненормально те, що ніхто не ставив під сумнів конституційність цих змін раніше - але ані до духу, ані до букви це не має стосунку.
              > >
              > > Не те, що не ставив під сумнів, а ПРИЙМАВ цей закон. І, звісно, до тих пір, поки прізвище президента було Ющенко, в цієї зграї долбойобів не було жодної підозри в тому, що вони - зграя долбойобів (абсолютна більшість з тих, хто підписав свіже подання до КС). А як тільки прізвище президента помінялося на інше - відразу відверто всім призналися в своєму долбоїбізмі.
              > >
              > > Власне, якби ці маньоври долбойобів знаходилися поза правовим полем і не впливали на політичний лад України - це були би їхні персональні проблеми. А трактування одного й того ж правового акту з двох протилежних точок зору одними і тими ж людьми (причому, самі його прийняли) для психіатра би було свідченням шизофренії цих особєй. Для загальної публіки ж вони є - виключні долбойоби, які абсолютно нехтують духом закону (Конституцію/Конституційні закони можна приймати, але не можна відміняти) і, до того ж, зазіхають на базові права громадянина - як от мати представницьку владу.
              >
              > долбойобство в нас декріміналізоване

              більше того - ще й часами "відверто легалізоване". як от, скажімо, успішні дії дятла Рейдерюші по заваленні виборів в парлемент. чи епохального 1+1+1=2

              Але це, власне, й свідчить про те, про що я кажу: про крайню формалізацію правового поля та повне нехтування духом законности.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".