МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Запам'ятайте ряхальник цієї гниди! (фото) (/)

10/01/2010 | Almodovar
http://www.segodnya.ua/news/14179192.html
Навіть не хочу коментувати. А його іудине ї.бло нехай буде добре відоме народу України.
В СПИСОК!

Відповіді

 • 2010.10.01 | Адвокат ...

  А чим це їбло та й се відріжняє від Хамськеґо?

  Алє,-- в список!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2010.10.01 | Felicidada

  В этой морде собралась вся скорбь коммунофашистов(-)

 • 2010.10.01 | Sean

  Боже борони цю морду пам'ятати, вона ж гидка

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.01 | Манул

   Re: Боже борони цю морду пам'ятати, вона ж гидка

   А де ви раніше були, такі розумн і гострі на язик?
   Валерій Солдатенко - член ЦК КПУ (Симоненка), член редколегії часопису "Коммунист" (Симоненка), 15 років в Інституті етнонаціональних досліджень Кураса (колишній інститут марксизму-ленінізму при ЦК КПУ-більшовиків) аж до останнього часу очолював групу, яка за дорученням Президента України Кучми розробляла тему "Українська національна ідея", за деякими підрахунками на це "дослідження" було з бюджету виділено 35 млн. грн. Результати "дослідження" було викладено у численних монографіях та инших книжках, Солдатенко регулярно друкувався в "Дзеркалі тижня", газеті "День" тощо, в його роботах суцільна фальсифікація української історії. Чому раніше це не хвилювало, чому жодного відгуку, крім моїх, не було? Солдатенко отримував гроші з бюджету і при Ющенкові. Інститут етнонаціональних досліджень залишився заповідником марксизму-ленінізму, мракобісся, українофобства, там і тепер має посаду старшого наукового працівника Дмитро Табачник, там працює один із головних учасників фальсифікацій виорів 2004 року Юрій Левенець, колишній радник Медведчука, затим Балоги, потім Януковича, і т.д. І то все оплачується із державного бюджету. Чому ж вас раніше це не хвилювало?
   Втім, ваша реакція мені подобається. Продовжуйте вправлятися. Я долучаюсь: Ганьба! Геть!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.01 | Sean

    Re: Боже борони цю морду пам'ятати, вона ж гидка

    Манул пише:
    > А де ви раніше були, такі розумн і гострі на язик?
    Де і зараз


    > Валерій Солдатенко - член ЦК КПУ (Симоненка), член редколегії часопису "Коммунист" (Симоненка), 15 років в Інституті етнонаціональних досліджень Кураса (колишній інститут марксизму-ленінізму при ЦК КПУ-більшовиків) аж до останнього часу очолював групу, яка за дорученням Президента України Кучми розробляла тему "Українська національна ідея", за деякими підрахунками на це "дослідження" було з бюджету виділено 35 млн. грн. Результати "дослідження" було викладено у численних монографіях та инших книжках, Солдатенко регулярно друкувався в "Дзеркалі тижня", газеті "День" тощо, в його роботах суцільна фальсифікація української історії. Чому раніше це не хвилювало, чому жодного відгуку, крім моїх, не було? Солдатенко отримував гроші з бюджету і при Ющенкові. Інститут етнонаціональних досліджень залишився заповідником марксизму-ленінізму, мракобісся, українофобства, там і тепер має посаду старшого наукового працівника Дмитро Табачник, там працює один із головних учасників фальсифікацій виорів 2004 року Юрій Левенець, колишній радник Медведчука, затим Балоги, потім Януковича, і т.д. І то все оплачується із державного бюджету. Чому ж вас раніше це не хвилювало?
    Я це знаю

    > Втім, ваша реакція мені подобається. Продовжуйте вправлятися. Я долучаюсь: Ганьба! Геть!
    Не знаю, до чого Ви долучаєтеся, бо скандування - не моя парафія
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.01 | Манул

     Re: Боже борони цю морду пам'ятати, вона ж гидка

     Sean пише:
     > Манул пише:
     > > А де ви раніше були, такі розумн і гострі на язик?
     > Де і зараз
     >
     >
     > > Валерій Солдатенко - член ЦК КПУ (Симоненка), член редколегії часопису "Коммунист" (Симоненка), 15 років в Інституті етнонаціональних досліджень Кураса (колишній інститут марксизму-ленінізму при ЦК КПУ-більшовиків) аж до останнього часу очолював групу, яка за дорученням Президента України Кучми розробляла тему "Українська національна ідея", за деякими підрахунками на це "дослідження" було з бюджету виділено 35 млн. грн. Результати "дослідження" було викладено у численних монографіях та инших книжках, Солдатенко регулярно друкувався в "Дзеркалі тижня", газеті "День" тощо, в його роботах суцільна фальсифікація української історії. Чому раніше це не хвилювало, чому жодного відгуку, крім моїх, не було? Солдатенко отримував гроші з бюджету і при Ющенкові. Інститут етнонаціональних досліджень залишився заповідником марксизму-ленінізму, мракобісся, українофобства, там і тепер має посаду старшого наукового працівника Дмитро Табачник, там працює один із головних учасників фальсифікацій виорів 2004 року Юрій Левенець, колишній радник Медведчука, затим Балоги, потім Януковича, і т.д. І то все оплачується із державного бюджету. Чому ж вас раніше це не хвилювало?
     > Я це знаю
     >
     > > Втім, ваша реакція мені подобається. Продовжуйте вправлятися. Я долучаюсь: Ганьба! Геть!
     > Не знаю, до чого Ви долучаєтеся, бо скандування - не моя парафія
     Гаразд, без скандування услід за вами: "Боже борони цю морду пам'ятати, вона ж гидка!"
     Так?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2010.10.01 | rais

  А оця лисиця в який писок просить? Люпедарний погляд на.

  Прямо зараз виступає Кравчук і закликає виконувати рішення Конституційного Суду. "Треба працювати...". "До чого я кажу..." - змінює галси щосекундно. "Матерщина не завадить виконанню цього рішення". "Сядь і сиди...", припльов Булгакова. І при цьому підтримує всіх. А дійсно, до чого він все це каже, про вірьовку, мило, панове? Яскравий юлефан. Стежили за подіями в Киргізії? "Нам ще цього не хватало".
 • 2010.10.02 | Мартинюк

  Потомок комсомольців-людоїдів.

  З числа "активістів-буксирів" - кажуть що з огляду на поганий пайок іноді також не гребували ... Тому не хочуть згадувати про Голодомор ...
 • 2010.10.02 | Хвізик

  типове кгб-шне рило

  так би і засадив цеглиною
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.02 | zаброда

   Досить вже обпльовувати Re: типове кгб-шне рило

   Нашого Пєрсідєнта!!! Він зна, кого настановлять на такі атвєцтвєні посади, лучче як Ви, і про гєнахвонд - тоже!
 • 2010.10.02 | GreyWraith

  Чувак виголошує взаємовиключні параграфи

  Зокрема, згадуючи про певну політичну доцільність, через яку ВР, на його думку, не поспішатиме скасовувати тверження про геноцид. Значить, є певна причина цієї доцільності, чи не так? До того ж добре, що воно, схоже, розуміє про незаконність того, що робить.

  Але то є добра наука: новий режим одним із перших заходів має повністю скасувати всі наукові звання та й навіть дипломи про вищу освіту, так-сяк пов'язані із історією КПРС та науковим комунізмом, -із відповідними правами та привілеями. Ну і плюс аналогічно ревізії Голокосту: погавкав, що ніякого геноциду не було, - сиди. Мотивація? Дуже просто: злочинці, на жаль, уникли кари. Але якщо ти їх свідомо покриваєш - от і будеш покараний замість них...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua