МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Громада Кам’янця-Подільського волає про допомогу

10/01/2010 | uim
Громадам міст України та світу
Звернення
Шановні громадяни, усім вам Кам’янець-Подільський відомий як один з історичних, культурних та туристичних центрів України,як колишня її столиця, місто неймовірних краєвидів, архітектури і багатовікової традиції самоврядування! Зараз громада Кам’янця-Подільського знаходиться у важкому стані і просить вашої підтримки.
З 20 вересня у місті почалось політичне рейдерство, підкріплене зусиллями правоохоронних органів. Майже тиждень, як під арештом перебувають міський голова Анатолій Макарович Нестерук та керуючий справами виконавчого комітету Микола Нечай. СБУ звинуватила їх у хабарництві. Також відбуваються постійні обшуки із вилученням інформації у міській раді. Працівники міськвиконкому перебувають під постійним пресингом з боку правоохоронних органів.
Подібні події відбуваються в ще кількох містах України, відтак ми розцінюємо це, як політичні замовлення перед виборами, наступ на права громад та на права місцевого самоврядування.
Доводимо до вашого відома, що наш міський голова Анатолій Макарович Нестерук був обраний на посаду два роки тому, отримавши 86 відсотків голосів виборців. За два роки своєї діяльності він довів громаді, що є справжнім господарем міста. Немає жодної галузі в місті, яка б залишалась поза його увагою. За часи його головування відбулось багато позитивних змін, які громада бачить і схвалює. Анатолій Макарович є достойним міським головою, членом правління Асоціації міст України. Незважаючи на те, що Анатолій Макарович знаходиться в ІТТ, громада міста збирає мітинги на його підтримку, перекриває дороги міста. В Україні для новин з Кам’янця – інформаційна блокада, про дії громади ЗМІ не повідомляють. Ми розуміємо, якщо ми віддамо нашого мера, то нам можна забути про майбутній розвиток і прогрес Кам’янця.
Комусь дуже хочеться нашу перлину приватизувати і зробити нас безмовними рабами. Ми упевненні, що такого керівника як Анатолій Нестерук нашій громаді більше не знайти. Він був і залишається беззаперечним лідером на місцевих виборах, за це його й усунули. Після виборів вибачаться і відпустять. Ми всією громадою стали на захист демократії, чесного імені нашого голови.
Будьте в одній шерензі з нами! Рятуймо Україну!
ГРОМАДА КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО

Відповіді

  • 2010.10.02 | Хвізик

    тута наведено альтернативний погляд на дану подію (л)

    http://community.livejournal.com/brygada_ukr/30415.html
  • 2010.10.04 | Камianez

    Re: Громада Кам’янця-Подільського волає про допомогу

    Приїхала пані з Києва, пішла по ресторанах у Кам'янці і пише "Всі ресторани - власність мера". Може, й мера, та не того, якого тепер закрили, аби не брав участь у виборах. Він усього два роки при владі в Кам'янці, а інший був аж 10, з Кам'янця потрапив у списки БЮТу, це, кажуть, зовсім не безкоштовно, тож грошики збирав у місті, далі став заступником міністра, потім першим заступником, тепер в столичній адміністрації. Часом у Києві не всі ресторани Мазурчакові?! Пані, поцікавтеся! А Нестерук був, є і буде мером Кам'янця!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua