МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Потрібна Ваша допомога

10/02/2010 | fedir.kurlak
В «Українській Думці» та на інтернет-сторінці СУБ після зміни влади в Україні на початку цього року читачі вже неодноразово бачили матеріяли, що вказують на погіршення там становища із правами людини, свободою слова і взагалі демократією.

Хоча президент Янукович неодноразово зазначав, що хоче підтримувати демократичні цінності, факти, як виглядає, свідчать: він робить дуже мало або й нічого, аби запобігти порушенням прав людини, свободи преси та демократії. Ми не можемо дозволити, щоб це просто так проходило повз нас.

В одному зі своїх останніх блоґів британський посол в Україні Лі Тернер (див. матеріял на стор. 2) розповів про виступ на відкритті у Києві виставки, присвяченої діяльності східно-німецької спецслужби «штазі», німецького федерального уповноваженого Маріян Бітлер, яка зазначила: «Коли ви довший час здорові, то не помічаєте попереджувальних ознак. Тому важливо, стежити за цими ознаками, а країнам, що хочуть бути вільними, важливо постійно бути пильними».

Це ж свята правда!!! Важливо помічати ці попереджувальні ознаки, задокументовувати типи порушень, імена причетних, дату, місце і джерело інформації (лінк на інтернет-сторінку), а відтак відповідним чином реаґувати.

У зв’язку із цим ми шукаємо пильних добровольців, можливо, по 1-2 особи від кожної громади було б достатньо, які б робили приблизно 10-15-хвилинний моніторинґ (скажімо, якогось одного інтернет-видання) щодня або раз на кілька днів. Ми не просимо багато, але якщо буде достатньо бажаючих, ми зможемо зібрати значну базу даних – авторитетний перелік, який може відтак бути використаний для захисту жертв порушень прав людини, свободи преси та демократії в Україні.

Якщо ви бажаєте бути таким добровольцем, пишіть на електронну пошту
fedir.kurlak@augb.co.uk
Дуже дякую.
Федір Курляк,
Генеральний секретар Спілуи Українців Британії

Відповіді

 • 2010.10.03 | Микола Дмитренко

  Re: Потрібна Ваша допомога

  Шановний, друже!

  Так склалось моє життя, що я більше 6 -ти років назад розпочав активно захищати порушені права.
  На власному досвіді можу стверджувати. Якщо зачіпаються інтереси владоможців, захистить права людини в Україні практично неможливо.
  Пропоную ознайомитись із оглядовим матеріалом із цього приводу за адресою:
  http://www.100p.com.ua/statti_4/prokurorske_safari.html

  В іншому, якщо я Вам буду корисним - можете на мене розраховувати.

  З повагою,
  громадянин Народної Республіки Україна
  Микола Дмитренко


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua