МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Львівська виборча комісія зареєструвала список ребельянтів БЮТ

10/05/2010 | galinfo
Львівська міська виборча комісія зареєструвала список Львівської міської організації партії «Батьківщина» від нардепа Деньковича на виборах до міської ради. Першу п’ятірку списку становлять: Дзюбан Андрій, який очолює міську «Батьківщину» Ілика, Стримський Андрій, Вовк Тарас, Мазур Юрій, Теслюк Ігор. Про це Гал-інфо повідомили у міській виборчій комісії.

Також до списку входять: Бабич Тарас, Вітик Оксана, Лозинський Іван, Костик Володимир, Породко Олег.

За інформацією джерела Гал-інфо, це список, який подав до міської комісії нардеп Іван Денькович, якого Печерський суд залишив на посаді голови ЛОО «Батьківщина». Наявність у ньому Андрія Дзюбана, який є соратником обраного на конференції голови ЛОО Романа Ілика, за інформацією джерела, вказує на те, що останній досяг домовленості з Деньковичем.
http://galinfo.com.ua/news/75793.html

Крім того, варто знати і поміркувати над цим:

30 Вересня 2010 12:13 Голову Львівської обласної виборчої комісії Ігоря Кравчука затримали за підозрою у хабарництві. Також його усунули з посади. Цю інформацію Гал-інфо підтвердило одразу три джерела. Також факт затримання Гал-інфо підвердили в Управлінні СБУ у Львівській області.

Ігор Кравчук потрапив на посаду голови обласної виборчої комісії від УСДП. Учора, 29 вересня, приблизно о 17.00 Ігор Кравчук дав коментар Гал-інфо з приводу перебігу виборчого процесу. Отож, його затримання, скоріш за все, сталося учора ввечері, або вночі.

Також стало відомо, що голова ЛОО УСДП, депутат Львівської обласної ради Роман Кузьмич ще раніше скерував подання на усунення Ігоря Кравчука з посади голови Львівської обласної виборчої комісії, оскільки з'ясувалось, за його ж словами, що Ігор Кравчук насправді є членом "Батьківщини", а не УСДП. "Ми подали подання на нового кандидата, але остаточне рішення за ЦВК", - додав Роман Кузьмич. Водночас про затримання за підозрою у хабарництві він нічого не знає. (Нагадаємо, УСДП входить до БЮТ).

Отож, коли ця новина готувалася до друку факт затримання голови Львівської обласної виборчої комісії Гал-інфо підтвердили в Управлінні СБУ у Львівській області. 29 вересня ввечері при спробі дати хабар співробітники Служби безпеки України разом з працівниками органів прокуратури затримали голову Львівської обласної виборчої комісії, - повідомили у прес-службі УСБУ Львівської області.

За інформацією прес-служби, йшлося про суму хабара у розмірі 2 тисячі доларів, за допомогою яких голова комісії намагався схилити працівника комісії до безпідставної реєстрації списків кандидатів.

Органами прокуратури спільно з СБУ на цей момент вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Додамо, що учора, 29 вересня, на запитання Гал-інфо, списки яких партій до Львівської обласної ради зареєстровано?, Ігор Кравчук серед перелічених назвав список ЛОО "Батьківщини", яку очолює Роман Ілик. Як відомо, ЛОО "Батьківщина" розкололась на організацію Романа Ілика, яку визнає лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко і організацію Івана Деньковича, який де-юре є головою ЛОО "Батьківщина".

Нагадаємо, для запобігання порушень законодавства при організації та проведенні виборів депутатів місцевих рад, міських, селишних, сільських голів в управлінні СБУ у Львівській області діє телефон «гарячої лінії» 298-66-22. Працівники СБУ обіцяють відразу ж реагувати на всі факти правопорушень, повідомлені за цим номером.

Згодом стало відомо, що Прокуратурою Львівської області за матеріалами УСБУ у Львівській області порушено кримінальну справу стосовно голови територіальної виборчої комісії К. за фактом перешкоджання здійсненню виборчого права підкупом за ознаками злочину, передбаченого ст. 157 ч.3 КК України, повідомила прес-служба прокуратури області.

Підозрюваного затримано і він поміщений в ізолятор тимчасового тримання.

Для розслідування кримінальної справи створена слідчо-оперативна група з числа досвідчених працівників прокуратури області та УСБУ в області.

Хід слідства контролюється керівництвом.

http://galinfo.com.ua/news/75565.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua