МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українець балотується на місцевих виборах в Торонто.

10/05/2010 | Providence
FOR IMMEDIATE RELEASE

Українець канадського походження балотується
на місцевих виборах в Торонто

Етобіко, Округ №3 – Петро Кудрик є українсько-канадським кандидатом до Місцевої Ради м. Торонто. Пан Кудрик балотується на посаду місцевого депутата (канцлера) в 3-му окрузі в Етобіко. Він закликає усю українську громаду, яка проживає в 3-му окрузі підтримати його та проголосувати за нього 25-го жовтня, 2010 р..

Якщо п. Кудрик переможе на цих місцевих перегонах, то він стане лише другим канцлером українського походження в мерії останнього скликання.

Петро Кудрик живе і працює в Етобіко. Як житель цього району, він є незадоволений теперішнім самозадоволеним проводом цього округу і відсутності нових ідей у подоланні таких проблем, як незадовільний стан наших парків, громадських спортивних залів та басейнів, відсутності економічного розвитку в 3-му окрузі, а також нестриманий ріст цін на метро, що негативно впливає на пенсіонерів.

За словами Петра Кудрика: «це є час на зміни». Своїми словами п. Кудрик віддзеркалює переживання багатьох жителів, які не бачуть позитивних змін та нових підходів щодо подолання головної проблеми околиці, а це відсутність розвитку. «Щоб такий стан обставин змінився в мерії міста Торонто та в локальній ратуші міста Етобіка, потрібно перемогти самозадоволений провід в 3-му окрузі»: каже Петро Кудрик.

Петро Кудрик також розуміє українсько-канадські потреби в Торонто. Він підтримує викладання теми Голодомор в школах Торонто, відкриття пам’ятника жертвам Голодомору в центрі міста Торонто, зробить все в своїх силах, щоб український фестиваль на вул. Блур отримував субсидію від міста, а також готовий співпрацювати з українськими організаціями у збереженні їхнього майна або допомогти їм придбати нові приміщення для громадських потреб.

Усі бажаючі допомогти Петру Кудрику з його виборчою кампанією стати канцлером, просимо звертатися на тел. 647-831-2103 або на Інтернет - сторінку www.kudrykforcouncillor.com.

Дотації також приймаються. Усі дотації до 75% отримують звільнення від податків і посвідку.

25-го жовтня голосуйте за Петра Кудрика в Етобіко, Округ №3.

Петро Кудрик шукає за волонтерами. Усім волонтерам буде наданий рекомендаційний лист, а студентам шкіл буде видана Посвідка про волонтерство з годинами витраченими на благодійну роботу.

Петру Кудрику потрібні волонтери, щоб

1) ходити від дверей-до-дверей (з 03.10.2010 по 24.10.2010);
2) створити телефонічну картотеку виборців в окрузі 3 (з 03.10.2010 по 03.10.24);
3) дзвонити до виборців (агітувати та нагадувати) (з 12.10.2010 по 25.10.2010);
4) спостерігати за виборами на дільницях (25.10.2010);

Просимо усіх бажаючих допомогти з виборами звертатися до Володимира Паславського на тел. 647-831-2103 або на е-пошту paslavskyi@prov.in.ua.

Щоб ознайомитися більше з програмою Петра Кудрика просимо всіх перевірити його Інтернет – сторінку www.kudrykforcouncillor.com.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua