МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Інтер» вирізав з коментаря доповідача ПАРЄ фразу про СБУ та прокурату

10/07/2010 | Майдан-ІНФОРМ
Із сюжету кореспондентки Олени Кундіренко про засідання ПАРЄ зникла фраза про СБУ та прокуратуру. Матеріал вийшов у вечірньому випуску програми «Подробности» 5 жовтня о 20-й годині і стосувався дискусії у Раді Європи, зокрема, засідання щодо демократичних інституцій в Україні.

У сюжеті коментар співдоповідача ПАРЄ по Україні, депутата естонського парламенту Майліс Репс подано так:

Майлис Репс, докладчица ПАСЕ по Украине: «Мы приветствуем большое количество законодательных актов, которые уже приняты в Украине, например, пакет антикоррупционных мер. Но хотелось бы напомнить правительству и Верховной Раде, что много законов еще нужно принять».

В той же час на сайті «Подробности.ua» подано розширену версію синхрону:

Майлис Репс, докладчица ПАСЕ по Украине: «Мы приветствуем большое количество законодательных актов, которые уже приняты в Украине, например, пакет антикоррупционных мер. Но хотелось бы напомнить правительству и Верховной Раде, что много законов еще нужно принять. Хотим также призвать украинскую сторону реформировать слубжу безопасности и прокуратуру».

sean

Відповіді

 • 2010.10.07 | Сахаров

  Re: «Інтер» вирізав з коментаря доповідача ПАРЄ фразу про СБУ та проку

  Так звісно - свійський собака хазяїна за руку не вкусить. Журналісти, мля. Ланцюгові пси СБУ Хорошковського.
 • 2010.10.07 | Сахаров

  Ще один ланцюговий (л)

  А чи й не один.

  http://www.pravda.com.ua/news/2010/10/7/5455780/

  А, можливо, і скоріше за все, це не стільки обмеження журналістів, скільки прямий контроль і обмеження Янука, щоб зайвого разу пащу не розкрив і знов щось не бовкнув. Тобто він керований і контрольований. Маємо ознаку - при владі маріонетка, обставлена топтунами! Але найбільш небезпечна маріонетка та, що відірвалася від мотузок і пішла гуляти сама по собі, бо мозку у дерев'яній голові нема. Казка про Піноккіо чи там Буратіно - брехня. Насправді той хлоп мав великий апетит і гострі зуби.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.08 | Сахаров

   Перепрошую, не втримався, ще один пост

   Це самовпевнене тупе бидло навіть не зрозуміло, що вчинило підчас пресконференції. Їх же в Європу випускати не можна. Ну, як у пісні - "В общєствєнном паріжском туалєтє єсть надпісі на русском язикє". Відтепер, вочевидь, будуть і українською.
 • 2010.10.08 | GreyWraith

  Як швидко ПРУ деградує - аж дух захоплює...

  Вже стали панічно правди боятися, хоча б могли хоча б про людське око щось злабати: мовляв, ось бачите, до чого Ющенко довів ту ж СБУ з прокуратурою... :lol:


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua