МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Закон о языках отложен на неопределенный срок(\)

10/09/2010 | stryjko_bojko
Закон о языках отложен на неопределенный срок
Сегодня, 17:00;
http://gigamir.net/news/politics/pub85225/

Закон "О языках в Украине", зарегистрированный 7 сентября в парламенте не стоит на повестке дня в Верховной Раде. Об этом заявил глава парламента Владимир Литвин в эфире телеканала Интер.

По словам спикера, закон о языках не снимался с повестки потому, что там не и не стоял. Его изучают представители ОБСЕ и неизвестно, когда он будет принят к рассмотрению.

Ранее председатель фракции Партии регионов Александр Ефремов заявил, что Партия регионов не будет настаивать на принятии закона о языках до местных выборов, которые пройдут 31 октября.

Напомним, 7 сентября председатель фракции Партии регионов А.Ефремов, председатель фракции Коммунистической партии Петр Симоненко и член фракции Блока Литвина Сергей Гриневецкий зарегистрировали в парламенте законопроект №1015-3 "О языках в Украине", которым предложили Раде расширить использование русского языка в Украине. После этого 15 сентября председатель парламента Владимир Литвин попросил Национальную академию наук предоставить экспертное заключение по зарегистрированным в парламенте законопроектам о языковой политике на предмет их исторической обусловленности и соответствия международному праву.

Відповіді

 • 2010.10.09 | Адвокат ...

  Та ти шо!? Сцять пруцяки вибОрів, ой, як сцять!

  Хєрово в них з рейтинґом... скоро й від Дурнуватої Натахи позичатимуть та від Пєдюні...

  Одначе, донбаSSен мародероSSніхт капітулірен! От же тре бути пильними, адже сов`єтіше уркаґанен,-- джерело смертельної загрози для Української Держави.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.09 | GreyWraith

   Сьогодні їхав одеською трасою...

   Під Києвом все загаджено їхньою синьою муттю. (мені особисто сподобалося "Через стабільність до процвітання" через дві причини: 1) я-то думав, що коли прийде до влади така крута партія, то процвітання, або хоча б поліпшення мого життя настане вже сьогодні. А тут виявляється, що ще треба якусь стабільність на невизначений термін... Обман виборців, нє? Причому дуже схожий на совкову аферу із комунізмом через 20 років; 2) я своїм хлопським розумом метикував, що єдиним джерелом процвітання є людська праця. Але ця організація, схоже, перейнялася моораллю злочинців, згідно якої працюють лише лохи, а справжні пацани щось перетирають і розрулюють...)

   Але ладно. Думаю, що навіть тотальна і масова підтасовка їм не допоможе, бо десятки тисяч свідків та й співучасників тепер будуть знати точно, яка мала підтримка ПРУ...
 • 2010.10.09 | GreyWraith

  Re: Закон о языках отложен на неопределенный срок(\)

  stryjko_bojko пише:

  Ранее председатель фракции Партии регионов Александр Ефремов заявил, что Партия регионов не будет настаивать на принятии закона о языках до местных выборов, которые пройдут 31 октября.
  От-от, коли народ мучиться від давно не бачених стибків цін, то ПРУ займається різними дурницями.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua