МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Белград не розділив європейські цінності (\)

10/11/2010 | kotygoroshko
Понад 110 поліцейських у Белграді дістали в неділю ввечері поранення внаслідок зіткнень з членами радикальних угруповань, що намагалися перешкодити проведенню в сербській столиці гей-параду.
Як повідомляє NEWSru, за даними правоохоронних органів, поліцейських закидали камінням, у відповідь вони застосували сльозоточивий газ. Агресивно настроєна молодь розгромила припарковані в центрі автомобілі і дорожні знаки.
У ході центром Белграда взяли участь близько 1500 представників сексуальних меншин. Для підтримки правопорядку по маршруту їхнього проходження було розосереджено близько 5 тисяч поліцейських. Скінхеди та інші радикали намагалися прорватися до демонстрантів, що вилилося в запеклі зіткнення з вартовими порядку, передає ІТАР-ТАСС.
Поліцейським вдалося відтіснити і розсіяти нападників, які після цього почали громити вітрини, спробували штурмувати будівлю, що належала одному з місцевих телеканалів, закидали камінням посольство Австрії і спалили припаркований перед посольством Франції автомобіль. Серйозно поранено також одного з учасників параду, якого радикали підкараулили біля його будинку. Про потерпілих серед нападників поки що даних немає.
За даними белградського агентства "Бета", за участь у безпорядках поліцією було затримано десятки чоловік, зазначає РІА «Новости».

http://www.unian.net/ukr/news/news-400242.html

Відповіді

 • 2010.10.11 | Shooter

  Та куди їм до Совіцкього союзу

  Ті би "парадуючих" прямим маршрутом на Колиму відправили.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.11 | kotygoroshko

   Та куди їм до України Re: Та куди їм до Совіцкього союзу

   Shooter пише:
   > Ті би "парадуючих" прямим маршрутом на Колиму відправили.

   ці би "парадуючих" прямим маршрутом у Верховну Раду обрали.
 • 2010.10.11 | Kohoutek

  "Белград" - поняття розлоге

  Там Белград був з усіх боків. І демонстранти - Белград, і погромники - Белград, і держава в особі поліції - теж Белград. Це не Сербія проти Європи чи навпаки - це внутрішньосербські конфлікти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.11 | Адвокат ...

   Аха! Сербія вихаркує тоталітаризм. Болісно ї...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua