МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Микола Рябчук: Дрес-код

10/12/2010 | Майдан-ІНФОРМ
Один із моїх американських колег називає той стиль, що його полюбляє більшість українських дівчат, "the kurva look". Приблизно це означає "повійський вигляд". На його думку, це вплив совка: провінційні хахлушки, мовляв, імітують таких самих провінційних московських звьозд.

Нещодавно він написав мені радісного листа: "Виглядає, що навіть для пана Азарова the kurva look — це проблема". Так він зреагував на розпорядження уряду щодо дрес-коду для державних службовців: ніяких, мовляв, міні-спідниць, надмірної косметики, високих шпильок тощо.

Я мусив, однак, колегу розчарувати. Бо наш провінційний совок навіть у цих дрібницях усього лиш наслідує своїх московських господарів. Тамтешні проффесіонали теж раптом згадали про дрес-код та інші кодекси: сочинське начальство заборонило своїм підлеглим ходити в зіжмаканих штанях, єкатеринбурзьке — у штопаних колготках, а ульяновське наказало всім "виявляти дух колективізму", беручи участь у спільних заходах на зразок аматорського караоке та конкурсів куховарства.

Свого часу, пригадується, інша команда проффесіоналів не менш активно боролася з усілякими стилягами, а в офіційному документі під назвою "Моральний кодекс будівника комунізму" зобов'язувала своїх підданих "самовіддано працювати на благо вітчизни".

Чого не спромоглися, однак, зробити ані тодішні рефформатори, ані сьогоднішні, — це відучити своїх держслужбовців від хамства, халтури і, головне, хабарництва. Бо починати довелося б із себе. Значно простіше вигадати чергову туфту про дрес-код та про етичний кодекс. В імітаційній діяльності наші місцеві проффесіонали справді неперевершені.

Одна втіха — закінчать вони, скоріш за все, так само, як і їхні попередники.

http://gazeta.ua/index.php?id=357078

sean

Відповіді

 • 2010.10.13 | Адвокат ...

  А між иншим. Курва-лук,-- то є не тіко дресс-код. То є,--

  мійнд-код!

  Себто: трохом ( радше,-- "трахом" ) попрацювать "промєжносьтью", аби потім "ні в чьом сєбє нє отказивать". Власне,-- яко й чиновницька братія... ;)
 • 2010.10.13 | Перехожий

  Не згоден!

  Не думаю, що американський колега правий. Їх (американський) дрес-код формувався під сильним впливом протестантів, а наш уник цього впливу.
 • 2010.10.13 | Shooter

  доречі, поки-що відмінність між Україною та Росією

  коли в Україні кажу до касирші/продавця, етс "добрий день" - вітаються у відповідь.

  в Росії (Москві) - "морда кірпічьом", і всьо тут.

  От такий "дрес-код".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.13 | Адвокат ...

   МаSSква, как мноґо в етом словє...

   МоSSковські "дєвойки за прилавком",-- завше були такі. "ВєлікоруSSкая спєсь ліміти, довєдьонная до полноґо ідіотізма".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua