МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Льовочкін думає, що країні нема різниці, агент якої країни пильнує тіл

10/13/2010 | Майдан-ІНФОРМ
Повідомлення УНІАН:
http://unian.net/ukr/news/news-400714.html

Глава Адміністрації Президента України Сергій ЛЬОВОЧКІН заявив, що це «наша справа, хто і як охоронятиме Президента». Так він сьогодні на брифінгу відповів на запитання журналістів про російське громадянство керівника охорони Віктора ЯНУКОВИЧА.

Як передає кореспондент УНІАН, С.ЛЬОВОЧКІН зокрема сказав: “Чи є принципово, хто забезпечує охорону Президента? Кого ми будемо залучати і коли – зі США, Росії чи іншої країни світу. Для нас принципово важливо забезпечити безпеку глави держави”.

За словами С.ЛЬОВОЧКІНА, Президент сам визначає, з ким спілкуватися для виконання своїх конституційних повноважень. Він також зауважив, що серед штатних працівників охорони Президента лише громадяни України. Водночас для консультування залучаються й інші фахівці, зокрема й на посаду позаштатного радника Президента.

Як повідомляв УНІАН, 6 жовтня Інтернет-видання “Українська правда” оприлюднила інформацію, що “керівником охорони ЯНУКОВИЧА є громадянин Росії”.

sean

Відповіді

  • 2010.10.14 | Heineberg@yandex.ru

    Re: Льовочкін думає, що країні нема різниці, агент якої країни пильнує

    Льовочкын - хамло. Це видно з відповіді. Разом з тим, це верх МАРАЗМА самого Зека.
  • 2010.10.14 | Марійка

    Re: Льовочкін думає, що країні нема різниці, агент якої країни пильнує

    Навпаки, Льовочкін, дуже велике значення має той факт, хто охоронятиме вашого президента. Невже громадян України недостатньо? Чи ви не довіряєте своїм співгромадянам? Тоді стає цілком зрозумілим факт охорони президента громадянином іншої, далеко не дружньої, тим більше не братерської держави, адже представники вашої влади майже усі мають маєтки у Росії, а тут, в Україні, лише відпрацьовують гроші, надані російськими спецслужбами для знищення нашої України. Якби ви знали, як вас ненавидять...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua