МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Аудит" уряду Тимошенко - вийшов "пук" в повітря (/)

10/14/2010 | Almodovar
Як би хто не ставився до ЮВТ.

Сенсації не вийшло. Найбльше зловживання - передача 200 мільйонів еврів від екологічних квот на виплату пенсій пенсіонерам.

І це ВСЕ???

http://news.dt.ua/news/44789

Зверніть увагу на вислів піндосів (оце вже справжні пііндоси!) : уряд ЮВТ "вкрав" гроші! І як, дозвольте запитати??? Виплативши пенсії?

Гівняна заказуха.

Відповіді

 • 2010.10.14 | Хвізик

  український варіант обговорюваної статті є тута (л)

  http://news.dt.ua/news/44789
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.18 | Бригада UA

   трагедія на залізниці дивно співпала з аудитом

   дуже дивно все це але якщо припустити- то таки
   спрацювало

   дивлюся шустера а в нього гость портніков я думаю АГА!

   і саме про трагедію на переізді

   ..
   от і виникли сумніви щодо таймінгу події

   ще одна швидка так само

   Шустер називаєтся

   Шустер LIVE ТРК Украина(ганьбить цей гестапівець наш Край)

   Американцы доказали мошенничество Тимошенко Шусте...
   3:58:11 148,68Mb 16 Окт 2010
   Американцы доказали мошенничество Тимошенко Шустер LIVE ТРК Украина
   Обнародованные результаты независимого аудита деятельности прежнего правительства Юлии Тимошенко оказались настолько поразительными, что получили мощный мировой резонанс.

   Одно из наиболее влиятельных западных изданий ? Wall Street Journal ? оперативно опубликовало собственный материал, посвященной этой теме.
   В статье упоминается подача исков в суды США и Великобритании против компаний, с помощью которых высокопоставленные должностные лица правительства Тимошенко обогащались путем посредничества при государственных закупках. Отмечено, что отчет аудиторов обвиняет Тимошенко в использовании бюджетных средств на свою предвыборную кампанию, нецелевое использование бюджетных средств для покрытия недостачи в пенсионном фонде и нецелевых тратах средств стабилизационного фонда.
   Также в публикации подчеркнуто, что ключевой советник Тимошенко, ее прежний вице-премьер Григорий Немыря по сути выдвинутых обвинений говорить отказался, ограничившись тем, что назвал результаты независимого международного аудита «элементом лживой кампании».
   Сами международные эксперты из фирм Akin Gump Strauss Hauer & Feld, Trout Cacheris и Kroll Inc на проведенной в Киеве пресс-конференции неоднократно подчеркивали что результаты аудита содержат широкую доказательную базу, являются абсолютно объективными и не имеют никакого отношения к политике.
   ---------

   до такоі анатації потім йде довга розмова про переїзд

   може це і вступ

   але емоційно воно чіпляє і ніяка Тимошенка для солодкосоплівих глядачів вже не шок

   а тимошенко між іншим потирила неміряні гроші внагляк, пускаючи держкошти в абсолютно ліві офшори і так 500 міліонів доларів

   вдуматися в масштаб

   певно це не все шо воно натирило і насмоктало в людей і Держави
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.18 | Бригада UA

    і ще, оце теж повна дурка(відео)

    October 12, 2010 По мнению следственного комитета, генерал-майор Николай Тимошенко покончил с собой, выстрелив себе в голову из охотничьего ружья.
 • 2010.10.15 | GreyWraith

  Вся діяльність нового українського режиму - це пук в повітря

  Толку ніякого - а от смороду багато.
 • 2010.10.15 | selu

  Робин Гуд таки бандит, хоч би й добрий для когось.

  Almodovar пише:

  >
  > Зверніть увагу на вислів піндосів (оце вже справжні пііндоси!) : уряд ЮВТ "вкрав" гроші! І як, дозвольте запитати??? Виплативши пенсії?
  >
  > Гівняна заказуха.
 • 2010.10.15 | AD2010

  Так, сенсації не вийшло. Вона дійсно багато крала. Ось

  інформація про висновки аудиторів з Економічної правди

  http://www.epravda.com.ua/publications/2010/10/15/251930/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.15 | kotygoroshko

   а як там сRe: Так, сенсації не вийшло. Вона дійсно багато крала.

   а як там український телекомунікаційний супутник?
  • 2010.10.15 | ak1001

   Замість цього на машини наклеїли аплікацію "Програма уряду Юлії

   ...Замість цього на машини наклеїли аплікацію "Програма уряду Юлії Тимошенко", і пустили на вулиці для агітації...


   імхо це якраз квінтесенція про все урядування Тимошенко - вкрасти і поклеіти аплікацію
  • 2010.10.15 | Кхе-кхе

   Сенсації дійсно не вийшло.

   AD2010 пише:
   > інформація про висновки аудиторів з Економічної правди
   >
   > http://www.epravda.com.ua/publications/2010/10/15/251930/

   Уважно пороздивляйтесь схеми та проаналізуйте прізвища. Частіше за все на цих папірцях згадується Зиновій Митник. Де він зараз?

   В оборудці з автівками МНС згадуються заступник міністра Віктор Баранчук та директор Департаменту матеріально-технічного забезпечення міністерства Ігор Бабуніч. При цьому сказано: "Обидва звільнені з приходом нової влади." Так от, автор чи то не володіє інформацією, чи то бреше. Бабуніч працює радником міністра і займається саме матеріально-технічним забезпеченням:

   "07.09.10 У Головному управлінні МНС України в Дніпропетровській області розпочав роботу триденний семінар-нарада з начальниками управлінь (відділів, секторів) матеріально-технічного забезпечення територіальних головних управлінь, навчальних та науково-дослідних управлінь, спецформувань МНС України.

   З вітальним словом до учасників заходу звернувся радник Міністра МНС Ігор Бабуніч."

   http://www.mns.gov.ua/news/16553.html

   Доречі, пригадайте також, що Кабмін - колегіальний орган, а за справи в міністерстві відповідальність несе міністр. А хто і від якої партії були міністри МНС та Мінохорони здоров'я? Чи не Князевич, особистий лікар Ющенка, та його ж родич Шандра?

   Щодо цукру до держрезерву, то постає питання: гроші перераховані у лютому. Що півроку робив вже азаровський Держрезерв?

   Щодо актів на землю. Чи коректне звинувачення: "Станом на 1 січня 2010 року, були оформлені тільки 620 тисяч держактів на 298 мільйонів гривень. Спочатку планувалося, що з серпня по грудень будуть оформлені 6,4 мільйона державних актів. Таким чином, виконано тільки 10% роботи. Але на них витрачено 60% необхідної суми" якщо сам автор стверджує, що "спочатку планувалося витратити на безкоштовну реєстрацію 5,9 мільярда гривень, а потім суму знизили до 508 мільйонів"?

   Тобто, спочатку хотіли видати приблизно 70 млн.актів? Чи спочатку вартість процедур з видачі актів планувалась в 10 разів вища!?

   Чи не логічніше, що на першому етапі уряд в десять разів скоротив план з видачі актів і одночасно в десять разів скоротив їх фінансування, а потім ще і зекономив кошти?

   Щодо нецільового використання "парникових" коштів, то залишається гомерично сміятися, якщо Яник намагатиметься посадити Тимошенко за своєчасну виплату пенсій. Мабуть, такого подарунку Юлька не дочекається.
 • 2010.10.15 | kotygoroshko

  схоже на керований "Аудит"

  який замовила Юля, щоб той "нарив" якихось дрібниць на неї

  і попиздив серйозні документи, які дійсно можуть показати серйозні крадіжки нею державних коштів
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.15 | samopal

   Transparency International: теж про це каже (/)

   Але трохи по-іншому. Схоже і ця організація теж куплена Тимошенко. :p
   http://ua.glavred.info/archive/2010/10/15/092055-3.html

   Transparency International: «аудит Тимошенко» не був незалежним

   У міжнародній антикорупційній мережі Transparency International вважають, що «вашингтонський аудит» дискредитує боротьбу з корупцією в Україні.

   Про це заявив регіональний координатор Transparency із Східної Європи і Центральної Азії Міклош Маршалл в інтерв'ю Deutsche Welle.

   «Ми вітаємо боротьбу із зловживанням коштами платників податків. Будь-який чиновник в демократичній країні має бути підзвітним. Проте, судячи з повідомлень з України, згадане розслідування має суттєві недоліки: на мою думку, воно не було незалежним», - сказав він.

   «Воно було проведене за дорученням нового уряду проти попереднього уряду. Дуже важко стверджувати, що йдеться про повноцінному розслідування, а не про «полювання на відьом», - зазначив Маршалл.

   Представник Transparency International не бачить сенсу в тому, щоб «викривати» у такий спосіб політичних опонентів, тільки прийшовши до влади. Адже проблема корумпованості державної влади різних рівнів в Україні далеко не нова.

   «Важко стверджувати, що тільки попередній уряд займався такого роду махінаціями. Якщо ми подивимося на індекс сприйняття корупції, який ми щорічно готуємо, то ми побачимо: Україна страждає від непрозорих операцій з державними фінансами вже 20 років», - сказав Маршалл.

   «Країна перебуває на дні світового рейтингу корумпованості. Отже, на моє переконання, якщо пані Тимошенко зловживала грошима, вона повинна за це відповідати, але тоді повинні понести відповідальність і всі її попередники», - заявив він.

   За словами Маршалла, в правових державах зазвичай розслідуванням випадків корупції в найвищих органах влади займаються не уряди, а незалежні правоохоронні органи.

   Маршалл підкреслює: боротьба з корупцією повинна вестися постійно. Для цього потрібно нарешті створити відповідні механізми, переконаний представник Transparency.

   «Нинішнє розслідування, яке проводилося юридичною фірмою, пов'язаною з однією з партій, - це популізм ... Ми всі знаємо, що українська економіка наскрізь корумпована. Знайти чиїсь зловживання неважко. Тут не варто виділяти того чи іншого політика - це поголовне явище», - говорить Маршалл.

   На його думку, замість «політичних маневрів, які дискредитують боротьбу з корупцією» уряду слід було б розібратися з сумнівними явищами в нинішній владній команді і зайнятися побудовою інституційної системи «стримувань і противаг».

   «Ми бачимо численні конфлікти інтересів, коли немає чіткої межі між приватними і суспільними інтересами. Як всім нам відомо, голова Служби Безпеки України - один з найбагатших в країні власників ЗМІ, він одночасно також сидить у державних регуляторних органах з питань мовлення. Це серйозна проблема», - констатує Маршалл.

   На запитання, чи брав би він участь в розслідуванні можливих фактів корупції попереднього уряду в Україні, Маршалл відповів: «Transparency International - неурядова організація, а не прокуратура. Ми завжди готові надавати консультації щодо того, як зменшувати рівень корупції в країні, ми не хочемо бути інструментом політичного протистояння».

   Deutsche Welle також відзначає, що вашингтонська компанія Trout Cacheris PLLC - це «маленька юридична фірма, що спеціалізується на складних судових процесах, як цивільних, так і кримінальних», як сказано на сайті компанії. Вона налічує лише 9 адвокатів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.15 | Боббі

    розкрадання було? було. вона крала, поки всі працювали

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.15 | samopal

     А хтось десь довів, що саме ВОНА щось вкрала?

     Стиріла кіотські гроші нації і роздала пенсіонерам, поки ющенки з януковичами репетували про недопустимість набирать борги для наших дітєй і внукав?
   • 2010.10.15 | 123

    ніхто не сумнівається в замовному характері аудиту

    більш того, я припускаю що бюджеті кошті, витрачені на аудит, теж містять "відкатувану" складову.

    але це не знімає питання у реальності виявлених зловживань. чи мають вони бути покарані - попри політичну інспірованість розслідувань?

    я такі гілки кілька разів починав на ВФ, але жвавого обговорення не вийшло.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.15 | samopal

     "Політична інспірованість" суперечить "незаангажованості", нє?

     Звісно, деяким "правозахисникам" висновки якоїсь ГО, хоч би й міжнародної, нє указ. А ось яке-небуть рішення донецько-печерського суду вони одразу можуть розпізнати як замовне і несправедливе і навіть причислити його до політичних переслідувань, чи не так? :p
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.10.15 | 123

      Ви розумієте що питання ангажованості нерелевантне

      зловживання існуюють незалежно від того, чим були мотивовані досліджувачі. зловживання або є, або їх нема. той факт, що досліджувачі заангажовані, не означає відсутності зловживань.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.10.15 | samopal

       Упереджене розслідування не може бути об'єктивним

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.10.15 | 123

        може, якщо зловживання були - чого б упередженому їх не виявити?

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.10.17 | samopal

         Ці хлопці виявили, що Гонгадзе ніхто не вбивав.

         Тепер залишилось їх попросити, аби вони розібралися у тому, хто ж усе оте УБК організовував. Думаю, ви не заперечувли б і проти такої заангажованості, адже УБК обов'язково хтось організовував. :p
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.10.18 | Мартинюк

          Вонизаявили що Кучма не давав розпорядження.

          Можливо так і було - на "крутих" діях наполіг скажімо "отелло" Литвин. А ще воно встановило що плівки не підроблені ...
          Але це детективне агентство Кролл , а не аудиторська компанія.
          За моєю інформацією ця аудиторська компанія на відміну від інших відомих спеціалюзується на аудиті саме державних фінасових операції. Інші спеціалюзуються на внутрішньому аудиті великих приватних корпорацій
 • 2010.10.15 | ak1001

  а БЮТівська ворюга і корупціонерка Денісова в репорти не попала?

  мабуть зрозуміти оборудку з "спецоператором" західні аудитори просто нездатні, бо тут не жили.
 • 2010.10.15 | 123

  То швидше у Вас пук

  Almodovar пише:
  > Як би хто не ставився до ЮВТ.
  >
  > Сенсації не вийшло. Найбльше зловживання - передача 200 мільйонів еврів від екологічних квот на виплату пенсій пенсіонерам.
  >
  > І це ВСЕ???

  Ви читати не вмієте? Це далеко не все, там написано й про інше.

  > http://news.dt.ua/news/44789
  >
  > Зверніть увагу на вислів піндосів (оце вже справжні пііндоси!) : уряд ЮВТ "вкрав" гроші! І як, дозвольте запитати??? Виплативши пенсії?

  Ні, закуповуючи товари і послуги за завищеними цінами, тим сам перетворюючи бюджетні гроші на власні через відкати.

  > Гівняна заказуха.

  Мене, наприклад, більше обурює не те, що гівняний Азаров гівняно замовив Юлю, а те, що вони - як гівняні, так і гламурні - крадуть мої гроші.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.15 | samopal

   Financial Times про аудит (/)

   Файненшіал Таймс у статті "Чільний радник Тимошенко заперечує заяви про хабарі та відмивання грошей" пише про результати аудиту уряду Тимошенко. (http://www.ft.com/cms/s/0/f7ed8d92-d7c8-11df-b478-00144feabdc0.html)

   Кореспонденти газети у Лондоні та Києві пишуть, що "публікація аудиту на 176 сторінках, як виглядає, стала ознакою посилення кампанії адміністрації Віктора Януковича з метою дискредитації лідера помаранчевої революції і колишнього прем’єра".

   http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news/2010/10/101015_ft_audit_is.shtml
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.15 | 123

    повторюю - нема питання щодо ангажованості, це очевидно

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.15 | samopal

     То нічого патякати і про об'єктивність!

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.10.15 | 123

      Вас знову цікавить хто кращий - Юля чи Вітя

      Так, Вітя, коли вказує на Юліни зловживання, поступає ліцемірно. Не питання.

      Але мене це цікавить в третю чергу, а в першу чергу мене цікавить мінімізація реальних зловживань чиновниками.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.10.15 | samopal

       Особисто мене цікавить, коли відповідатимуть обидва Вітьки

       Бо те, що вони нарили на уряд Тимошенко - це просто дєцкій лєпєт. Я не сумніваюсь, що там розтягли більше, але... Це не витримає жодного порівняння з тим, що розкрали руки, які нічого не крали і бандити, які сидітимуть у тюрмах.
     • 2010.10.15 | selu

      Не розумієте? Заангажованість шукачів золота не змінює здобуток.

      Вам треба доводити неправильність, а не заангажованість.
     • 2010.10.17 | ilia25

      Але ЇЇ уряд був об'єктивно корумпованим

      Якщо в вас ще були сумніви, чому так зершилася помаранчева революція, то це відповідь -- її лідери виявились наскрізь корумпованими. Що Вітя, що Юля.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.10.17 | samopal

       Ви маєте правильного лідєра і можете вірити у його об'єктивність

       Але з усієї тієї істерики, яку вчинили побаклажанєвшиє апільсіни довкола результатів того заангажованого аудиту таки вийшов добрячий пук. Усі закиди - "гівна варті ©" у порівнянні з діяльністю будь-якого іншого уряду, а ті, що справді щось там показали, стосуються власне ставлеників попереднього та нинішнього Вітьків. Особисто ЮТ взагалі закинути нічого - питання використання коштів від кіотських квот є чисто політичне у ситуації фінансової крихи. Не кажучи вже про те, що до корупції воно ніякого стосунку не має.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.10.17 | 123

        бачите, як легко з Вами домовитися

        як тільки Ви побачили, що корупціонери є призначенцями за квотою Ющенка, то Ви одразу погодилися з тим, що вони корупціонери - попри те, що це виявили ангажовані контролери.

        маємо консенсунс, що не може не тішити!

        samopal пише:
        > Але з усієї тієї істерики, яку вчинили побаклажанєвшиє апільсіни довкола результатів того заангажованого аудиту таки вийшов добрячий пук. Усі закиди - "гівна варті ©" у порівнянні з діяльністю будь-якого іншого уряду, а ті, що справді щось там показали, стосуються власне ставлеників попереднього та нинішнього Вітьків. Особисто ЮТ взагалі закинути нічого - питання використання коштів від кіотських квот є чисто політичне у ситуації фінансової крихи. Не кажучи вже про те, що до корупції воно ніякого стосунку не має.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.10.17 | samopal

         Так само, як вам погодитися з висновками знавців справи Гонгадзе

         Слова, "як тільки ви дізнались", є стосовно мене явним перебором у вашому виконанні - я знаю ніяк не менше за вас, хіба би ви "па старой паямяті" (часів УБК) мали можливість отримати від заангажованих об'єктивістів ще яку додаткову інформацію, яка досі не вилізла у ЗМі.

         Мені так цікаво спостерігати за тим, як одні палкі незрадьмайданці з гнівом заявляють про продажність аудиторів, куплених ЮТ, а інші аж слиною заходяться, доказуючи колосальність досягненнь тих аудиторів, доходячи аж до виправдання "демократичної заангажованості" слідства. :p
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.10.17 | Бригада UA

          як нема тіла нема і вбивства

          а тут ще й череп не Гонгадзе і тіло невідомо чиє

          так шо є достатньо підстав по понятіях і по закону і по здоровому глузду
          і як не крути-

          не вважати доведеним факт вбивства чи навіть смерті

          плюс очевидно що гонгадзегейт був операцією прімакова-мороза- медведчука і компаніі

          з метою заблокувати переговори по вступу в НАТО і з Баку про нафтопостачання

          також варто подивитися на маячню яку ГонГадзе публікував-

          все є в архівах - повна маячня, фікція і ГонГадзе
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.10.17 | Хвізик

           Re: як нема тіла нема і вбивства

           Бригада UA пише:
           > також варто подивитися на маячню яку ГонГадзе публікував-
           >
           > все є в архівах - повна маячня, фікція і ГонГадзе
           то точно так, бо жоден з компрометуючих матеріалів, котрі в ті часи публікував Гонгадзе, а потім социки в газеті Товариш, так і не призвів ні до яких легальних наслідків. не іначе, вони то все із пальця висмоктували.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.10.17 | ilia25

        Я, на відміну від Вас, не маю лідера

        Справа не в масштабі корупції -- справа у самому її факті. Тимошенко брехала виборцям, і цим не відрізнялась від своїх попередників.

        Украіні потрібні чесні люди у владі. Вочевидь Тимошенко цю задачу виконати не спроможна. Та вона навіть і не намагалась. Для неї, -- як для Кучми, Ющенка, Януковича -- брехня своїм виборцям, це ключовий елемент політки. Вона і зараз залишаться переконаною, що перемагає в цій грі той, хто спритніше навішає виборцям локшину н вуха.
 • 2010.10.15 | ak1001

  і глобальне питання про померанчеву команду

  на прикладі Поживанова

  зараз виходить що практично кожен з команди 2005 замараний в оборудках.

  як так вийшло і що було треба робити?
 • 2010.10.15 | samopal

  Та то не просто "пук" - гром сріді яснава нєба! (/)

  Международный аудит использования в 2008-2010 годах правительством Юлии Тимошенко бюджетных средств завершился. Юридическая компания Trout Cacheris вчера сообщила о результатах проверки шести сомнительных сделок. Самой большой незаконно потраченной суммой оказались 200 млн евро от продажи парниковых квот, направленные в 2009 году на покрытие дефицита Пенсионного фонда. Остальные бюджетные растраты вызваны покупкой по завышенным ценам сахара, фармацевтической продукции и автомобилей. Юристы сомневаются, что должностные лица будут привлечены к ответственности, так как в некоторых схемах замешаны чиновники правительства Николая Азарова.

  http://kommersant.ua/doc.html?path=\komua\2010\176\12700550.htm

  Пять месяцев понадобилось юридической компании Trout Cacheris (Вашингтон, округ Колумбия) для завершения первого этапа аудита государственных финансов и операций с бюджетными средствами правительства Юлии Тимошенко в 2008-2010 годах. Результаты аудита, согласно договору с Минфином и КРУ, должны были быть готовы еще в августе, но, по словам представителя судебно-бухгалтерской фирмы Kroll (нанята Trout Cacheris) Томми Хелсби, фигуранты проверок "оказывали сопротивление и не всегда открывали двери", что привело к задержке аудита.
  Для расследования КРУ определило 28 сомнительных операций, но после консультаций с Министерством юстиции их сократили до 6. Юристы аудировали факты закупки автомобилей, лекарственных препаратов, сахара, выдачу сертификатов на земельные участки и использование киотских средств. Общую сумму нарушений аудиторы не назвали, нет этой цифры и в 176-страничном отчете на английском языке. "Читайте отчет, и все станет понятно",– заявил партнер Trout Cacheris Плато Качерис.
  Самой большой бюджетной растратой аудиторы назвали нецелевое использование 200 млн евро (2,3 млрд грн) из 320 млн евро, полученных от продажи парниковых квот (см. Ъ от 29 апреля). По поручению Юлии Тимошенко этими средствами в сентябре 2009 года был покрыт дефицит Пенсионного фонда. Фонд также получил в июле 2009 года 1,68 млрд грн, но эти средства были восполнены на спецсчете правительства за счет кредита МВФ. В октябре 2009 года киотские средства – 90 млн евро – были потрачены и на НАК "Нафтогаз Украины" (средства возвращены).
  Из-за покупки Министерством по вопросам чрезвычайных ситуаций в ноябре 2009 года 27 автомобилей скорой помощи Renault Master через фирму "Лакшми-Авто" госбюджет потерял 15,04 млн грн. МЧС покупало автомобили по цене 799 тыс. грн (потрачено 21,57 млн грн), тогда как они были ввезены в Украину за два года до этого компанией "ИСС-Украина" по цене 242 тыс. грн. "Детали проведения тендера, происхождение автомобилей и данные о людях и компаниях, привлеченных к цепочке поставок, свидетельствуют о том, что покупка автомобилей была фиктивной схемой обогащения третьих лиц",– говорится в отчете Trout Cacheris. В схеме фигурируют заместитель министра МЧС Виктор Баранчук и директор департамента материально-технического обеспечения МЧС Игорь Бабунич. Оба были уволены весной 2010 года новым составом правительства.
  Министерство здравоохранения также заключало фиктивные договоры с подставными иностранными компаниями. Контракты на поставку фармпродукции подписывал заместитель министра Зиновий Мытнык, который теперь возглавил министерство, и Александр Кузнецов, продолжающий руководить "Укрвакциной". Как сообщал ранее Ъ, "Укрвакцина" оценила убытки от подписанных договоров в 18.44€ млн и подала иск к поставщику Olden Group в суд Портленда (см. Ъ от 27 сентября). Кроме того, при закупке 1 тыс. автомобилей Минздравом был взят кредит на 101 млн евро. Аудиторы подсчитали, что расходы на его обслуживание к июлю 2010 года составили 44,2 млн евро. Вчера господин Кузнецов на звонки Ъ не отвечал, а в пресс-службе Минздрава проигнорировали запрос Ъ. Выявили махинации американские юристы и при покупке сахара Госкомрезервом. За 22,15 тыс. т было уплачено 243 млн грн, но сахара к августу 2010 года было ввезено лишь 5 тыс. т. Недопоставлено товара на 188 млн грн.
  Расследование, связанное с реализацией программы выдачи прав собственности на землю, показало, что из 507,8 млн грн, предусмотренных в стабфонде (изначально 5,954 млрд грн), было использовано 298 млн грн (порядка 60% cредств). Их хватило на выпуск сертификатов всего для 620 тыс. граждан, тогда как должно было – на 6,4 млн актов.
  Партнер юрфирмы Akin Gump Strauss Hauer & Feld (привлечена к аудиту) Марк Макдугал отметил, что суды Великобритании и США займутся изучением этих материалов. "Думаю, это займет несколько месяцев, ведь это не быстрое дело. Нужно дать возможность и ответчикам подготовить доказательную базу",– сказал господин Макдугал. Уже сейчас поданы иски в суды по махинациям с вакциной и закупкой автомобилей для МЧС.
  "Это не охота на ведьм, а глубокий анализ, и цель аудита – содействовать процессам прозрачности и соблюдению законов",– заявил Плато Качерис. По словам Марка Макдугала, правительство Украины будет еще определяться, возвращать ли бюджетные средства, выведенные за границу, а Генпрокуратура и Минюст – заводить ли по этим фактам уголовные дела. В Генпрокуратуре и Минфине от комментариев отказались. А в оппозиции отреагировали на результаты аудита заявлениями о политическом пиаре власти и ее попытках дискредитировать Юлию Тимошенко перед выборами в местные советы 31 октября.
  Юристы говорят, что представленные факты уголовно наказуемы и могут быть инкриминированы участникам схем как превышение служебных полномочий, халатность, растрата средств бюджета, за которыми может последовать лишение свободы от 2 до 10 лет. "Но поскольку данный отчет квалифицирован как аудиторский вывод, все факты в нем еще нужно будет доказывать, и это будет проблематично. Наши следователи не смогут провести такой же анализ, как сделали Trout Cacheris",– отмечает советник руководителя практики разрешения споров международного арбитража юрфирмы Integrites Павел Нуржинский. По мнению партнера юрфирмы Astapov Lawyers Олега Мальского, в данном вопросе политического влияния не избежать. "Если будет команда сверху, эту тему могут раскрутить, если нет, все спустят на тормозах",– говорит управляющий партнер Amond & Smith Денис Кузнецов. По мнению господина Нуржинского, за историю Украины ни один чиновник высокого ранга не понес наказания, исключение – Павел Лазаренко – и то, только потому, что его дело рассматривали в США.
 • 2010.10.15 | Микола Гудкович

  Не пук (л)


  Скани документів: http://www.epravda.com.ua/publications/2010/10/15/251930/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.15 | Мартинюк

   І схоже це лише початок.

   Виглядає що що Юльку будуть "аудитити" довго і з насолодою. :)
   А там є що копати. Навіть якщо "примружити очі" на російські операції та деякі табуйовані операції з МВФ ...
   Державні облігації - це просто пісня. А якщо ще поцікавитися чому їх стільки опинилося в Росії і як з тим стикувалися проплати Газпрому то взагалі супер хіт ... А знають про це такі "натовпи знаючого народу" що сховати маловірогідно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.18 | Lexa62

    яка вбогість, ваш "аудит" і ваша слина від нього!

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.18 | Мартинюк

     Це ви даремно і голослівно.

     По перше я не ввжаю цей аудит достатнім, що й написано, а тому ніякої слини не пускаю, а звичайні спостерження показують що це все буде використане і майбутньому аби тримати Тимошенко на короткому повідку і змушувати її робити/не робити саме те що треба владі і її заокеанським друзям .

     Тому сподівання на бурхливо-опозиційну Юлю Тимошенко у мене вщухли остаточно. Тобто виходить приблизно те, що Юля пропонувала Януковичу минулого року: типу довічний поділ на владу і опозицію, лише довічною і слухняною опозицією має бути Тимошенко.
 • 2010.10.17 | observеr

  Transparency International: це не авдит, а полювання на відьом(/

  У міжнародній антикорупційній мережі "Transparency International" вважають, що "вашингтонський аудит" дискредитує боротьбу з корупцією в Україні.
  Про це заявив регіональний координатор Transparency зі Східної Європи та Центральної Азії Міклош Маршалл в інтерв'ю "Deutsche Welle".

  http://www.pravda.com.ua/news/2010/10/15/5479041/

  розумному досить
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.17 | Бригада UA

   не на відьом а на совецкіх дегенератів в погонах і бєз

   жоден не відкрутиться

   в цій справі задіяні не одна і не дві і не три і не чотири а більше(!)
   лише американських служб

   і ще дуже багато служб інших країн
  • 2010.10.17 | ak1001

   назовіть хоч одну пристойну людину яка

   фигурує в цьому аудиті і ми її неправильно сприймаємо
   а то ми можливо чогось не знаємо
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.17 | observеr

    тобто Ви, як і влада важаєте, що неприйстойні - лише в БЮТ?

    ak1001 пише:
    > фигурує в цьому аудиті і ми її неправильно сприймаємо
    > а то ми можливо чогось не знаємо
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.17 | ak1001

     ні, я вважаю що в БЮТі одні покидькі (99%)

     але БЮТом вони не обмежуються.

     а ви вважаєте що БЮТівські покидьки отримали індульгенцію на крадійство державних грошей?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.10.17 | observеr

      а зі сторони вигляда', що ПР-покидьки Вам миліше

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.10.17 | ak1001

       ні, зі сторони виглядає що ви дали БЮТ право красти безкарно

       більш смішно що імхо крадії з БЮТу знайдуть спільну мову з крадіями з ПР і до суду навряд чи що дійде

       тобто мова йде зараз лише про те що хтось обнародує факти розкрадання державних грошей а ви намагаєтесь дискредитувати доповідача, а про самі факти розмовляти ж нема чого - все божа роса
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.10.17 | observеr

        не фантазуйте. я не проти якщо юля сидітиме. разом з януковичем

        (а можливо і ющем)

        те ж, що відбувається зараз, є типовим мочінням політ.опонентів. і якщо Вас це влаштовує, то Ви граєте на боці ПР - не важливо свідомо чи від банальної юлянутості
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.10.17 | ak1001

         між цими політ.опонентами нема різниці

         і ви краще контролюйте свої фантазії про те що б Юля сиділа б разом з Януковичем

         >те ж, що відбувається зараз, є типовим мочінням політ.опонентів. і якщо Вас це влаштовує, то Ви граєте на боці ПР - не важливо свідомо чи від банальної юлянутості

         банальна недалекоглядність підтримувати крадіїв і покидьків - це вирощування цинізму, невіри в ідеали, і відсторонення від громадянської позиції і політики в українців.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.10.17 | observеr

          то чому Вас не непокоїть, що переслідують лише одних? це ж

          підсилює інших


          ak1001 пише:

          > банальна недалекоглядність підтримувати крадіїв і покидьків

          то Ви в 1999 не голосували за Кучму?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.10.17 | ak1001

           тих хто крав - не непокоїть

           і взагалі буду аплодувати якщо нарешті когось посадять - це буде прецедент


           2 голосував.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2010.10.17 | observеr

            дякую, більше питань немає

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2010.10.17 | ak1001

             а в мене одне залишилось

             >назовіть хоч одну пристойну людину яка
             >фигурує в цьому аудиті і ми її неправильно сприймаємо
             >а то ми можливо чогось не знаємо

             у вас відповідь на нього є чи ви просто "відволікали увагу"
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2010.10.17 | observеr

              Ваше питання - офтоп

              ak1001 пише:
              > >назовіть хоч одну пристойну людину яка
              > >фигурує в цьому аудиті і ми її неправильно сприймаємо
              > >а то ми можливо чогось не знаємо
              >
              > у вас відповідь на нього є чи ви просто "відволікали увагу"

              яке це має відношення до загрози узурпації влади одним з "бандитів" у випадку виюіркового мочилова,яке Ви підтримуєте?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2010.10.18 | ak1001

               офтоп? щось новеньке

               неправильні питання, завтра будуть неправильні ссилкі :)
               предсказамус марширут :)
               скажі мені хто твій друг

               радий був поспілкуватися, надобраніч
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2010.10.18 | observеr

                на питання Ви не відповіли, то ж злив зараховано

                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2010.10.18 | ak1001

                 на яке саме?

                 те що я вам завдав і ви на нього не відповіли ось тут:

                 URL: http://www2.maidan.org.ua/n/free/1287334063

                 назовіть хоч одну пристойну людину яка
                 фигурує в цьому аудиті і ми її неправильно сприймаємо
                 а то ми можливо чогось не знаємо


                 чи якесь інше?

                 а на рахунок рахунків - щось з вами геть кепсько
                 замість відповіді ціла гілка ні про що, і в кінці кидаються тези про офтоп і рахування зливів.
                 скільки після мого питання було ваших постів без відповіді на питання - ото і зараховуйте їх собі в зливи і в офтопи.
       • 2010.10.17 | Бригада UA

        вже пізно 'домовлятися': в справі вже залучені ОБОЗи США і НАТО

        і не одна а купа агенцій всіх профилів

        якшо 'домовлятися' то за величезні політичні поступи,

        от як зняли Лужкова

        є великий 'левірідж' ,який можна конвертувати в купу ніштяків для України
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.10.17 | Мартинюк

         Якщо чесно то є теми, які чомусь не розслідуються

         Наприклад відкат нібито за консалтингові послули, нібито для для МВФ, майжке півмільярда, який Юля проплатила негайно після першого траншу
         Не чутно про дерибан грошей , які були виділені бюджетом для підтримки авіапрому .
         Не чутно про дивні операції з випуском державних облігацій, наприклад не первірені інформації про те що Тимошенко перекачуючи живі гроші ніби то для розрахунку за російський газ у контрольвані ФСБ швейцарські банки , Газпрому насправді видавала оці облігації. Які Путін показав Януковичу 5 березня і пригрозив довести ними Україну до дефолту.
         Взагалі тема Росії чомусь обминається. А там є надзвичайно цікаві речі...Хоча б "подарунок" майже одержавленого ПІБу росіянам
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.10.17 | Бригада UA

          Янукович говорив з діректором МВФ 15го жовтня

          > Не чутно про дерибан грошей , які були виділені бюджетом для підтримки авіапрому .

          Зауважу що інколи краще не поспішати з публікаціями

          По авіапрому: Мрія зараз працює на ПЕНТАГОН.

          тендер на транспортний літак був на контракт 50 міліардів і вище

          Це вже серьозно, там війна мабуть йде за це.


          > Не чутно про дивні операції з випуском державних облігацій, наприклад не первірені інформації про те що Тимошенко перекачуючи живі гроші ніби то для розрахунку за російський газ у контрольвані ФСБ швейцарські банки , Газпрому насправді видавала оці облігації. Які Путін показав Януковичу 5 березня і пригрозив довести ними Україну до дефолту.

          Януковичу є що показати і Путіну, і показав вже гадаю по Лужкову БАГАТО. Буде ще.


          > Взагалі тема Росії чомусь обминається. А там є надзвичайно цікаві речі...Хоча б "подарунок" майже одержавленого ПІБу росіянам


          гра така: меньше в пресу- більше в дію.

          Москва йде на купи поступок, лише б Київ не тіражував деталі

          не шукайте це в клозєтках чи на теліку

          але частково багато що можна знайти якшо читати цифри, факти, і думати
         • 2010.10.17 | Бригада UA

          дивіться як грає Київ: арештували банду орг-злочиних хакерів

          зберегли американцям чверть міліарда того шо хакери тирили в банків тут, в компаній, в ГРОМАДЯН!!!!!

          Це величезна послуга США і рекордний успіх правоохоронців в історіі взагалі! Це майже неможливий результат як і оце:

          влітку вилучено півтори тони кокаіну в Одесі, привезла російська оргзлочиність (фсб,гру) з венесуели -

          чверть міліарду доларів(кокаін) в них ВИРВАЛО СБУ!

          таких варіянтів ще купа крутиться

          ці 'послуги' і співпраця матимуть ВЕЛИКИЙ політичний момент, за них США , Голандія, Англія будуть нам винні і робитимуть купу ніштяків

          і це початок лише

          приєднуйтеся до війни проти кремляді.

          Ми їх знищемо.

          Слава Україні
  • 2010.10.17 | selu

   Де це інтерв'ю цілком викладене? Пошук на ДВ нічого не дав.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.17 | observеr

    як знайдете - скажете

   • 2010.10.18 | Бригада UA

    ось тут(л, видео) редаговано: додані нові відео в плейлист

    по частинах тут http://www.youtube.com/view_play_list?p=168B0A814B27595E чи так- дуже зручна штука в пошуку на http://www.youtube.com/ ставимо: тимошенко параметр - останній титждень лише там купа буде її реклами а відео про аудіт- йому загалмовано рахівник, це робилося колись у 2008 проти грузинских відео каналів на ютубі, бачили таке вже
   • 2010.10.18 | Бригада UA

    детально американці і британці(переклад) пояснюють про аудіт(л)

    http://shuster.kanalukraina.tv/video/6989_tragediya_v_margantse/

    на ~ 1година 29хвилин починає
   • 2010.10.18 | Мартинюк

    Тут є лінк на деякі матеріали розслідування(л)

    http://www2.maidan.org.ua/n/free/1287128134


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua