МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Справедливість" відчула знущання в Білій Церкві.З боку Регіонів

10/16/2010 | spravedlivo
Не знущайтесь над Білою Церквою!

Заява Київської обласної організації партії «Справедливість» від 16 жовтня 2010 року

Мешканців міста Біла Церква Київської області обурює нехтування їхніми законними правами при формуванні дільничних виборчих комісій.

Так, 15 жовтня міська виборча комісія прийняла своє рішення про формування дільничних виборчих комісій. В ньому передбачено, що членами всіх 76 ДВК є члени партії Регіонів, її сателітів, представники кандидата на посаду міського голови О.Олійника, висунутого тією ж партією Регіонів, та технічних кандидатів на посаду мера міста.

Зокрема, Білоцерківська міська організація партії «Справедливість» подала 71 кандидатуру на включення до ДВК. За результатами розгляду міська виборча комісія не включила представників партії до складу ДВК. Також не включено жодного представника від КПУ, Народної партії, Батьківщини, кандидатів на посаду міського голови В.Савчука, Л.Дригало. В той же час до складу комісій включені особи, яким виповнилось ледь більше 18 років. Таке формування дільничних виборчих комісій може призвести до фальсифікації результатів виборів на користь однієї партії та кандидата на посаду міського голови О.Олійника.

Виконком партії «Справедливість» звернувся до голови Центральної виборчої комісії, Генерального прокурора України з вимогою вжити негайних заходів по не допущенню свавілля з боку міської виборчої комісії щодо формування ДВК та захистити конституційні права мешканців міста.

Київська обласна організація партії “Справедливість”

Відповіді

  • 2010.10.17 | Оксана

    Re: "Справедливість" відчула знущання в Білій Церкві.З боку Регіонів

    Важко знайти місто, де б подібне не відбувалося. Хіба якийсь діючий притомний міський голова не поліз у ПР, аби зберегтися на посаді і якимось чином спробувати мінімалізуват шкоди від цієї кодли для свого міста. Або ж зберегти крісло для себе - чого теж немало. Зараз дуже багато повідомлень, які нагадують розмахування кулками після бійки. Юридичні служби політичних сил не працюють. Ну так, у малих містечках, у малих осередків політпартій немає фінансової потужності для отримання послуг фахівців з виборчого права. Суспільство, політичні партії, громадськц організації просто не були готові до такого повороту подій.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua