МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Гарна стаття Лосєва про суч.укр.інтелігенцію (/)

10/17/2010 | observеr
...Замість істеричних спічів на телебаченні, нашій інтелігенції треба було всі роки незалежності вести велику органічну роботу. Зокрема, творити концептуальні схеми розвитку України, мовної і культурної політики, інформаційного простору й книжкового ринку. А тут, якщо буде треба, якщо навіть прийде до влади нормальна політична сила, похвалитися нашим «високочолим» нічим. Коли дивишся на сусідню Польщу, яка є нині розвиненою європейською країною, то розумієш, що в цих успіхах є величезний внесок польської інтелігенції, яка проводила конструктивну ідейну роботу задовго до виникнення «Солідарності». А що зробив сучукрінт за 19 років незалежності? Де продукти інтелектуальної діяльності цієї верстви? Вона, до речі, аж ніяк не є лідером нації, коли треба кликати до дії, до національної роботи, то від неї радше почуєш «Не трать, куме, сили, опускайтеся на дно». Інтелігенція квола, слабка, не дуже освічена, схильна до нічим не виправданого нарцисизму, аморальних компромісів тощо. І ще. Вона страшенно боїться боротьби, а це ознака не українства, а саме малоросійства. Провали України в державницькому, соціально-економічному й мовно-культурному розвитку значною мірою пояснюються негативною якістю її інтелектуальної верстви. А суїцидна в національно-політичному сенсі поведінка цієї публіки на президентських виборах 2010 року змушує згадати слова вождя світового пролетаріату, сказані «засновникові пролетарської літератури» Максіму Горькому: «Інтелігенція – це не мозок нації, а її…». Спробую пом’якшити вислів Ілліча, сказавши, що йдеться про кінцевий продукт травлення в людському організмі. Стосовно певної частини нашої інтелігенції, то це, на жаль, свята правда.

Згадую, як три роки тому, виходячи з офісу української редакції «Радіо Свобода», знаний український критик абсолютно серйозно сказав мені: «Якщо в Україні не можуть забезпечити права українськомовних, нехай нас оголосять національною меншиною і забезпечать якусь резервацію для збереження нашої мови і культури». Ці люди не можуть бути духовним проводом повноцінної нації, хіба що зацькованого провінційного племені…

http://ut.net.ua/art/166/0/4419/

Відповіді

 • 2010.10.17 | Felicidada

  Оця цитата краща!

  Вони й зараз не бачать, що Україна швидкими темпами втрачає незалежність. (головне, що покарали не симпатичного їм політика!)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.17 | Мірко

   Але найважніше що незалежність СОБОРНО втрачають!

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.18 | Pavlo

    Найбільшим чинником русифікації України є місто Київ.

    На київський ринок орієнтується бізнес, коли стоїть питання вибору мови медіа- чи іншого продукту, київське міське середовище визначає мову політиків, які приїжджають туди з провінції.
    Донбас переважно космополітичний, Крим на життя практично не впливає, відділення цих регіонів погоду не зробить.
  • 2010.10.18 | harnack

   Письменники-суржиконосці - немилі, але "фсьйопрапала" - огидне!

 • 2010.10.18 | Мартинюк

  Лосев на жаль забув проаналізувати себе

  А він зі своїми новоусвідомленим призванням прицільного гівнополиву таки заслуговує на включення в перлік яскравих типажів пропащої укрсучінтелігенції. Разом із "Тижнем" та його редакторм Макаровим...

  Коротше пане Лосев, і простіше - до чого саме закликаєш, просвітитель ти наш? Куди іти ? Кого слухатися? - Юлю напевно?

  Але ж вона нікуди не веде і нікуди не закликає...

  А Забужко на загадковому колективному портреті то очевидна ЗАКАЗУХА, та ще й редакційна, судячи появи картинки де головна інтрига це Забужко.

  Ця фігня нічого окрім реклами Забужко не принесе.Навіщо це комусь треба? Але "заказ" взяли - то й виконали. Тепер "Тижню" гроші на подальше існування, писатєлю - гонорар.

  Самозакохані карлики намагають потоптатися по Грушевському і Винниченку - але ті при всіх своїх гріхах все ж не заробляли на життя гівнополитвальним заказухами як Макаров і Лосєв
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.18 | observеr

   а по суті?

   Мартинюк пише:
   > А він зі своїми новоусвідомленим призванням прицільного гівнополиву таки заслуговує на включення в перлік яскравих типажів пропащої укрсучінтелігенції. Разом із "Тижнем" та його редакторм Макаровим...
   >
   > Коротше пане Лосев, і простіше - до чого саме закликаєш, просвітитель ти наш? Куди іти ? Кого слухатися? - Юлю напевно?

   закликає не слухати неадекватну інтелігенцію, яка не відповідає сучасним викликам

   > Самозакохані карлики намагають потоптатися по Грушевському і Винниченку - але ті при всіх своїх гріхах все ж не заробляли на життя гівнополитвальним заказухами як Макаров і Лосєв

   а ще вони просрали попередній шанс україни, але це звісно дрібниці
   та й криткувати свого більш популярного та дієвого партнера по коаліції (петлюру) винниченко не гидував
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.18 | Мартинюк

    По суті - це замовний наїзд на Забужко.

    Спочатку мене потішила обкладинка Тижня, і навіть трохи сподобалася. Потім я виявив на ній пару незнайомих мені обличчь і як людина яка бачила безліч інформ провокацій запідозрив що справа в тих "невідомих".
    За текстом ідентифікував Забужко, і зрозумів що вся стаття присвячена саме їй, аі причина банальна - псяча помста юлефанівських гавкунів за те що Забужко десь нагавкала на Юлю.
    Тобто заказуха і гонорар.
    Але причому тут всякі "великі речі" та святі почуття? Як можна сподіватися на мудрість і далекоглядність автора який не бачить колоди в своєму оці у вигляді Юлі Тимошенко і продовжує переконувати що вона програла вибори не через своє бездарне і злодійкувате урядування , не через Портнових, Губських та Лозинських з Ляшком в придачу, а через "противсіхів"?
    А найбільше мене роздратувало і одночасно дозволило зрозуміти ганебну суть того "тижневого" виперду , це портрети Грушевського та Винниченка на обкладинці - оці пігмеї в своїй нікчемності беруть судити помилки людей які попри дійсність і тяжкість цих помилок є незрівнянно вищими від них , хоча б тому що вони були людьми самостійним і заробляли собі на життя не з подачок від ясновельможного пана (пані), а самі .

    То ж почав і розуміти колективну ненависть холопів до Забужко - їй не треба просити спонсорів і грантодавців, вона заробляє собі сама своїми книжками , які читають і купують.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.18 | Бригада UA

     Забужку 'утворила' контора 100%. а от шо воно тепер- не знаю

     але від неї шкоди більше за користь

     її заробіток- це від лівацких фондів і гнилих західних університетських мафій(сучасний стан вищої школи на заході- індоктринують на прихіований марксізм)

     наїзд Забужки на Юлю може ще й Юлі додасть рейтінгу, бо Забужка проектує виключний негатив

     така от особа, як і Новодворська

     психополітичний аспект- це саме те на чому грають в мас медії
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.10.18 | Мартинюк

      Вона пише книжки, які купують і перекладають

      Гадаю це і є основне джерело її доходів .

      Остання її товста книжка досить цікава - я не пошкодував що її почитав . Але питання не втому чи Забужко хороша чи ні - питання в істеричній агітаці проти неї, на яку вона явно не заслуговує . Це в мене викликає просто наукове зацікавлення. Поки що єдине пояснення - бютівське стадне полювання аби показати всім іншим, що Тимошенко критикувати небезпечно, ну і заодно відсунути з політики тих хто дійсно голосували "проти всіх", а не так як Андрухович - цілий рік і впершому турі, коли вибір таки був , він був "противсіх, "не йдіть на вибори", а в другому турі за Юлю.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.10.18 | Бригада UA

       на заході видавництвa дуже під впливом марксистів

       наведу два приклади
       1.
       видавництво яки видало Голіцина-
       http://en.wikipedia.org/wiki/Dodd,_Mead_and_Company

       існувало 150 років, після видання книги
       було знищено спецоперацією через суд, позовом по якихось технічних речах

       2.
       видавнивтво яке переклало і мало видавати Буковского Московский проецес, навіть два: супер гігант http://www.regnery.com/
       і іх партнер у Англії-

       на обох наїхали з погрозою судового знищення.

       Обидва відмінили вже оголошену і ВСЕ ЩЕ ВНЕСЕНУ В УСІ КАТАЛОГИ публікацю Буковского англійською

       А переклад в автора (за його словами сказаними нам): ПОЦУПИЛИ саме ці видавці
       -------


       Мартинюк пише:
       > Гадаю це і є основне джерело її доходів .

       ну так вона ж про СЕКС. Ніша обрана геніално, не без 'допомоги'

       фемінізм в її подачі може лише негативно впливати на інститут сім'ї, на відношення між чоловіками і жінками.

       Типаж Забужко добре відомий. Дочка стукача КГБ, просунута в саме жерло комуністичної пропаганди - філософський факультет КГУ у 1977р(!!)

       Рано- раненко, ще пісюхою, воно вступило до КПСС (!!!!!!!!!!!!!)

       у 1992 вже :

       В 1992 Оксана Забужко викладала україністику в університеті Пенн-Стейт як запрошений письменник.

       Влізти ТАК перофесійно -це вміли робити лише ВОНИ. Через іх 'друзів' на заході. Інакше туди не потряпляв ніхто тоді. 1992р.

       точно прочерчена на лубянці кар'єра. Забужка -один з найбільших успіхів контори по вбудувуванню в українский офіційний культурний мейнстрім антиукраїнської бомби і головне-

       утворення з цієї Забужки дико спотвореного і відштовхуючого 'обличчя' УКРАЇНКИ.
       (точна модель новодворської).

       При чому наскільки Забужка сама в курсі- невідомо.

       Не розробляють 'матеріал', який має викликати відторгнення, відкрито до самого 'матеріалу'. Навпаки: 'матеріальчику' будується ВПЕВНЕНІСТЬ в його унікальному таланті і такле інше

       >
       > Остання її товста книжка досить цікава - я не пошкодував що її почитав .

       Не виключаю.

       Але почитайте краще щось з списку тут

       http://books.google.com/books?uid=5652302884137400206&as_coll=0&source=gbs_lp_bookshelf_list

       часу не багато. життя коротке, а знань мало в нас усіх.


       >Але питання не втому чи Забужко хороша чи ні - питання в істеричній >агітаці проти неї, на яку вона явно не заслуговує .

       це цікаво. МоОже і нас зачепило тіпа 'тенденцією'

       Може Забужка і відхилилася від курсу КПСС. Бо схаменулася багаторічної співпраці з ними.


       >Це в мене викликає просто наукове зацікавлення. Поки що єдине пояснення - бютівське стадне полювання

       ну це не до нас. критика Забужки від Бригади ніяк не повязана з БЮТ

       Але могли втягнути несвідомо, тут визнаю.


       >аби показати всім іншим, що Тимошенко критикувати небезпечно, ну і >заодно відсунути з політики тих хто дійсно голосували "проти всіх", а >не так як Андрухович - цілий рік і впершому турі, коли вибір таки був >, він був "противсіх, "не йдіть на вибори", а в другому турі за Юлю.


       Дуже навіть маєте рацію.

       Але шо робити- Забужкла шкодить багато

       Її нові книги може й цікаві, але ПРАЦЮЮТЬ не вони,

       а гебешна агітка про СЄКС і ФЕМІНІЗМ

       оце працює потужньо.
  • 2010.10.18 | Бригада UA

   поредаговано. Пан Мартинюк діло каже

   подивибвся я на статті Лосєва

   http://www.day.kiev.ua/153757/
   http://www.ut.net.ua/art/166/0/3846/
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.18 | Мартинюк

    Не такий вже й Лосев і поганий.

    Просто на нього згубно подіяло "причащання" з кормушки Тимошенко. Знаєте відомий міф про чарівницю, яка пертворювала у свиней всіх, хто необережно погодився поїсти у неї?.

    Подивіться наприклад на деградацію Северінсен, після того як вона підсіла на юльчині хліби і стала радником Кабміну. У 2008-2009 роках вона виправдовувала найодізніші дії Тимошенко - блокування перевиборів, відсутність бюджету, тоталітарні замашки ... Впритул не помічала спільних з регіонами змін конституції на свою користь.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.18 | Бригада UA

     Лосєв не такий поганий(редаговано)

     Але всіх не перечитаєш. ДО Лосєва це не відноситєся чи не так відноситєся.

     ці як койнаш, портніков, грабовский, андрухович- це перший ешелон замаскованої нечисті, вони 'придурюються' і продукують гори ідіотсклих текстів, наукоподібних чи дурналістско-подібних

     Мета: шоб жителі Краю не дай Бог не мали вільний час подумати самі, а то не дай Бог почитати дещо ІНШЕ

     Ви там варитеся в совячому гнилому борщі з масковскої 'струганини' і сапогів і споживаєте її ж; і вже призвичаїлися, вам це вже почало бути необхідним, як наркотик.

     НАВІЩО ЦЕ ПОТРІБНО?

     не дивно що Україна- одна з найвідсталіших по купі показниках країн світу, при тому що і космічна технологія є і авіапром і таке інше

     Але народ, навіть от ті шо читають лосєвих(чи переважно оті)-

     не здатний ні на шо, крім жувати совячу жувачку. і уперто істимите совячий кал, аж доки не поповзете на цвинтар.

     Чи це нормально?

     Ну от Ви Волдя це ж розумієте, але все жпідносите іншим перця шоб 'поперчити' це лайно і таки врешті решт шоб з'їли!

     це тупік.

     То добре, що знайшлися дійові кола, хоч би і на Донбасі, шоб цю совячу вашу гнилятину, яка часто канає під 'стуко-націоналізм', полити бензином, який випалює корупцію, і підпалити

     і добре! нарешті почалося.

     Бо насправді все 'оцеє лосівске' і подібне-

     вирощене в москві, де вам в голови вклали і думки і почуття і реакції собаки павлова і парадігму і ментальність- все в вас з москви, як в андруховича і таких як він- однакова москва в бОшках. з зірками і горами трупаків. Суцільна МОСКВА
    • 2010.10.18 | Бригада UA

     євроструктутри масовано корумповані, особливо т.зв. 'парламент'

     корумповані масово

     як каже Ілларіонов- основний предмет кремляівского експорту - КОРУПЦІЯ

     але вже взялися за неї правилні хлопці і служби

     незабаром буде 'великий вибух'
  • 2010.10.18 | Felicidada

   Re: для власників хворобливої уяви

   >А Забужко на загадковому колективному портреті то очевидна ЗАКАЗУХА, та ще й редакційна, судячи появи картинки де головна інтрига це Забужко.

   1 - в статті йдеться про зубужку
   2 - не лосєв малював картинку
   3 - правда очі коле?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.18 | Мартинюк

    Ну вже ж так і не йдеться.

    Цілий розділ і задається найбільший. Єдиний де якась конкретика.
    Якщо чесно сприймаю це як колективний утвір редактора і дописувача, тож поливина мого обурення адресується Макарову( якщо це він редагував цей випуск).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.18 | Felicidada

     Мартинюк - то макарофоб, лосєфоб, юлефоб і забужкофіл

     що підтверджує назву попереднього послання про хворобливу уяву.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.10.18 | Мартинюк

      Ну чого - я люблю макарони

  • 2010.10.18 | Бригада UA

   дивно все це. наче ворог всім фронтом мобілізує всіх

   чи на когось ці статті впливають?

   схоже що все це відбувається в вузькому колі снобів

   і мета лише в тому, щоб так звані інтелегенти не мали часу обміркувати події стосовно винищення в Краю корупції
 • 2010.10.18 | Max

  Та його "ітелігенція" є суто москальський феномен.

  Навіщо нам щось таке потрібно?

  Не дивно, що іншими мовами то слово означає що завгодно, лише не особливий суспільний стан. Пор. з англійським inteligence ("розвідка") чи польським inteligencja ("розум").
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.18 | kotygoroshko

   чого ж, у азейбарджанців це досить романтичний образ (\)

   Max пише: > Не дивно, що іншими мовами то слово означає що завгодно, лише не особливий суспільний стан. Пор. з англійським inteligence ("розвідка") чи польським inteligencja ("розум").
  • 2010.10.18 | 123

   він має на увазі інтелектуалів у нормальному сенсі

   І я б не сказав що він не правий, критично оцінюючи своїх колег і себе.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.18 | OlenaSt

    Критично він оцінює лише "колег"

    Використовуючи, до того ж, аргументацію на рівні "треба було бути цілковитим йолопом, щоб не зрозуміти...". Показово, до речі, як для філософа.
    Лише тим, хто має відмінну від його думку, він приписує "невміння прави­льно оцінювати ситуацію", "лицемірство" та інші розхожі ярлики. Не інакше, як по собі судить.
    Сам же він - білий і сердешний пухнастий володар найвищих і остаточних істини та моралі.
    А загалом прекрасно демонструє всі ті вади, які закидає своїм опонентам.

    123 пише:
    > І я б не сказав що він не правий, критично оцінюючи своїх колег і себе.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.18 | 123

     тоді він вважає себе неінтелектуальним?

     тоді і оцінки інтелектуалів у нього неінтелектуальні?

     що круть, що верть - а інтелектуал він хрєновий :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.10.18 | OlenaSt

      Просто він послідовний "укрсучінт" - плоть від плоті, так би мов

      123 пише:
      > що круть, що верть - а інтелектуал він хрєновий :)
 • 2010.10.18 | dntsk

  Re: Гарна стаття Лосєва про суч.укр.інтелігенцію (/)

  Здивувався, бо топік висів цілий день і майданні противсіхи не відмітились.

  За кого треба було голосувати? За Юлю. Вони ж однакові чи не так? Але при Юлі принаймні була б можливість на виборах обирати собі владу. А зараз вибори перетворилися в фарс. Натомість тепер десятки років матимемо виставу "Тягнибок робить вид, що поборює своїх спонсорів", а різні "антинародні елементи" пишуть наклепи зі своїх Канад чи Штатів.

  Манілови - інтелехтуали - чогось в своїх конструкціях упустили цей важливий нюанс.

  А...зовсім забув - вони планували народ повстане. Та чого планували, думаю і зараз плекають надії.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.18 | Felicidada

   ОЦЕ влучно!

   >Здивувався, бо топік висів цілий день і майданні противсіхи не відмітились.

   Вночі у нас традиційно і Констутуцію приймають, і договори з Росією підписують, і всяка інша гидота діється.
  • 2010.10.18 | Shooter

   Re: Гарна стаття Лосєва про суч.укр.інтелігенцію (/)

   dntsk пише:
   > Але при Юлі принаймні була б можливість на виборах обирати собі владу.

   :) Розсмішили.
 • 2010.10.18 | hrushka

  Стаття являє собою тільки нарікання ...

  Стаття Ігора Лосєва дуже зворушлива однак має багато мильних припущень як також опущень. Коротко сказавши: В Польщі була солідарність та діяльна римо-католицька церква котру піддержував Папа Іван Павло ІІ за часів комунізму. Нічого подібного не було в Україні до дня проголошення незалежности як і після. За сов`єтів були тільки дисиденти. Важливий був помаранчевий переворот, котрий Тимошенко та Ющенко знищили.

  Після першої світової війни в Україні були поміщики котрі про себе дбали, так і після другої світової війни вивчена верства дбала про себе. Особливо шкідливим в Україні є корупція котра продовжується від сов`єтських часів. Уряд Кравчука та Кучми не були державо- будуючими. Ющенко не знав як побороти корупцію а з своїм "націоналізмом" розколював державу. Народ не мав поняття і далі не розуміє що властиво "демократія". Єдність держави та добробут населення є справи котрі звинні політики могли`б навідь зараз запрягти для добра народа.

  Нарікати на "діяспору" не має жодної користи. Пословиця твердить що порад слухай зате свій розум май! "Діяспора" доволі грошей поселала на різні справи, включно із закупом амбасадського будинка у Вашінґтоні (Росія давалал нам квартиру в свої амбасаді!). Виклик "діяспорі" їхати в Україну та працювати для розбудови держави дуже символічний, однак як довго вони`б утримались в свов`єтсько-корумпованім суспільстві? Україна не Ізраєль.

  Чому всі надії покладається на "політиків"? Симон Петлюра не був політиком.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.18 | Бригада UA

   це спам і перевід стрілок. так само пише купа дурналістів

   наприклад Койнаш так пише

   це все армія советских пропагандистів, всі на прикормі в москви через посередників

   little red orchestra

   але як багато абсолютно наівноі пубвліки

   never could i guess how many idiots read this complete garbage paid for by KGB intermidiaries
  • 2010.10.18 | hrushka

   працюй небоже а Бог тобі допоможе

   Брата мого зауваги про мою писанину:

   Я зі всім годжуся що ти пишеш, далі:

   -- хочеш мати державу то плати податки,
   хочеш позбутися корупції то май вільну пресу,
   хочеш мати проводерів мусиш собі їх виплекати
   колеса не треба наново віднайти а наслідувати що другі роблять,
   евентуально і українці знайдуть свій голос і довіря до свого уряду
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.20 | Бригада UA

    шоб мати майно і землі тре бути озброєним до зубів

    і готовим до бою кожну секунду

    якшо будемо склабкішіми за кацапню-

    нам ВСІМ гаплик, буде повне і остаточне знищення Українців

    чи забули хахли про Голодомор?
 • 2010.10.18 | Shooter

  Чим гарна? що противсіхів клєйміт?

  І про "інтелектуальний продукт" - мені, власне, вистачає почитати чи послухати.

  А те, що його замало для 45+ млн країни - швидше проблема відверто заниженого попиту, ніж пропозиції.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.18 | Pavlo

   Завдяки "противсіхам" життя Лосєва та його родини під загрозою.

   Якби Ви жили в Севастополі, як пан Лосєв, і виступали за українство, як пан Лосєв, тоді б Ви мали право його критикувати.
   Перемогу Януковича севастопольські шовіністи сприйняли як карт-бланш на тотальну зачистку кримського півострова від українства, зачистку в буквальному сенсі. Тож майте совість, чесне слово.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.18 | 123

    А як щодо провини Папи Римського?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.18 | Мартинюк

    Ви так припускаєте чи вам він сам казав ?

    Лосев постійно живе у Києві. У Севастополі він також має де жити і живе досить довго, як правило влітку ( він викладач і має довгу літню відпустку).
    Ще раз нагадую що Тимошенко програла ізза Портнових, Губських, Лозінських і Ляшків а не із за противсіхів. Істерика проти них це просто боротьба за збереження монопольного впливу лузерші на націонал-демократичну складову українського політику. Питається для чого ?
    Це не її ідеологія ...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.18 | dntsk

     Re: Тимошенко?

     >Ще раз нагадую що Тимошенко програла ізза Портнових, Губських, >Лозінських і Ляшків а не із за противсіхів. Істерика проти них це >просто боротьба за збереження монопольного впливу лузерші на націонал->демократичну складову українського політику. Питається для чого ?
     >Це не її ідеологія ...

     Програла не стільки Тимошенко, скільки українці.

     >Істерика проти них це >просто боротьба за збереження монопольного >впливу лузерші на націонал->демократичну складову українського >політику.

     Ні це не боротьба за збереження монопольного впливу Тимошенко. Це роз'яснення українцям, що їх розвели, як лохів. І продовжують розводити прикриваючись гучним(настільки ж і пустими) гаслами про мораль, демократію і таке інше. Це роз'яснення українцям що противсіхство, тягнибокство - це прояви однієї стратегії.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.10.18 | kotygoroshko

      Лярва - наше всьо

      dntsk пише:
      > Це роз'яснення українцям що противсіхство, тягнибокство - це прояви однієї стратегії.


      так що, противсіхи теж годуються з руки ПР?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.10.18 | dntsk

       Re: Лярва - наше всьо

       Не здивуюсь якщо окремі представники годуються
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.10.18 | 123

        Ви розрізняєте противсіхів та протиюль? :)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.10.18 | dntsk

         Re: Ви розрізняєте противсіхів та протиюль? :)

         Розрізняю

         Протиюлі - це тім кому неподобається конкретно Юля і які вбачають її ставлеником ZOG, Кремля, фюрером, воровкою і просто нехорошою людиною.

         Противсіхи - це ті, хто чекають на казковго ідеального месійку без жодних плям (щось типу Діда Мороза) і не бажають сприймати реальність в якій казок не буває. Противсіхи були і до Юльки і будуть після неї.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.10.18 | 123

          Re: Ви розрізняєте противсіхів та протиюль? :)

          dntsk пише:
          > Розрізняю
          >
          > Протиюлі - це тім кому неподобається конкретно Юля і які вбачають її ставлеником ZOG, Кремля, фюрером, воровкою і просто нехорошою людиною.
          >
          > Противсіхи - це ті, хто чекають на казковго ідеального месійку без жодних плям (щось типу Діда Мороза) і не бажають сприймати реальність в якій казок не буває. Противсіхи були і до Юльки і будуть після неї.

          Так ті, кого прийнято називати противсіхами, у першому турі ними як раз не були - а голосували собі за Ющенка чи Яценюка :) З якихось дєлов їх признали противсіхами на тій підставі, що вони Юлю не вважали кращою від Януковича.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.10.18 | Felicidada

           1-й тур - до противсіхів жодних претензій!!!

           а ось 2-й тур - ющенко - головний противсіх скоїв фактично злочин, закликаючи до фактично голосування до його благодєтєля, який дозволив йому жить на дачі.

           а Україна тим часом різко змінилась до гіршого - через зазомбованість головного противсіха і тих, хто дослухався його мазохістичних порад.

           хіба не так?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.10.18 | dntsk

           Re: Ви розрізняєте противсіхів та протиюль? :)

           Плювати за кого голосували противсіхи.

           Не плювати за кого воно агітували голосувати за півроку до виборів до дати голосуівання.

           Я так розумію, що противсіхи вважають себе супер продвинутими аналітиками.

           Відповідно десь в 2005-2006 роках - вони побачили, що Юля не така яка їм треба. Чи Ющенко. Вони зробили якусь альтернативу?

           Ні, вони спокійно собі дочекалися 2009 року, і не запропонувавши реальної альтернативи почали втюхувати людям завідомо непрохідних Ющенко, Тягнибока, Яценюка, Гриценко і так далі.

           Не треба виправдовуватись 2 туром.

           А по суті протистояли дві олігархічні групи - Юлі і Ахмєтова.
           Причому друга на той момент була впливовіша навіть перебуваючі в опозиції. Противсіхи поступили геніяльно за рівнем тупизни - допустили перемогу сильнішої.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2010.10.18 | kotygoroshko

            правда?

            dntsk пише:
            > Противсіхи поступили геніяльно за рівнем тупизни - допустили перемогу сильнішої.


            так це з вини противсіхів а не Лозинського???
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2010.10.18 | dntsk

             Re: правда?

             >так це з вини противсіхів а не Лозинського???

             Саме так. Як на мене, це очевидно.

             Ви будете здивовані, але таких Лозинських в українських партіях дуже багато. Було і буде. І шо тепер? Вас не задовольняє реальне життя України? Мене теж не задовольняє, але я просто враховую реальність і намагаюсь діяти виходячи з цієї реальності.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2010.10.18 | kotygoroshko

              давай, давай! здивуй мене

              dntsk пише:
              > >так це з вини противсіхів а не Лозинського???
              > Саме так. Як на мене, це очевидно.

              я не маю іллюзій щодо Вас персонально :)

              > Ви будете здивовані, але таких Лозинських в українських партіях дуже багато. Було і буде. І шо тепер? Вас не задовольняє реальне життя України? Мене теж не задовольняє, але я просто враховую реальність і намагаюсь діяти виходячи з цієї реальності.

              називай імена, чекаю :)
              ато ці слова негарно говорять про того, хто їх сказав
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2010.10.18 | dntsk

               Re: давай, давай! здивуй мене

               Прошу

               Депутат-«регионал» задавил насмерть двух человек

               16 февраля, в городе Прилуки Черниговской области депутат Черниговского облсовета от Партии регионов Анатолий Мирошниченко, находясь за рулем автомобиля Lexus, сбил скутер Honda Tact, на котором ехали двое мужчин, - 27 и 28 лет.

               Інші випадки можна знайти в Гуглі.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2010.10.18 | kotygoroshko

                це по-твому адекватно?

                dntsk пише:
                > Прошу
                > Депутат-«регионал» задавил насмерть двух человек
                > 16 февраля, в городе Прилуки Черниговской области депутат Черниговского облсовета от Партии регионов Анатолий Мирошниченко, находясь за рулем автомобиля Lexus, сбил скутер Honda Tact, на котором ехали двое мужчин, - 27 и 28 лет.

                якого хєра двоє тридцятирічних їхали на мопеді? це дитячий садок, чі шо? цей Мірошніченко ганявся за ними по всьому лісі, розстріляв з рушниці, добив бампером машини і віддав двом молодим мєнтам, щоб вивезли тіла?

                чі пара наріків на пиздженому мопеді без світла їхали в стані кайфа за травою на точку і шукали хто б їм подарував шоломи і навчив правилам дорожнього руху?

                > Інші випадки можна знайти в Гуглі.

                не треба інші

                важко говорити з людиною, що косить під долбойоба

                ситуація з полюванням на людей Лозинським ніякого стосунку не має до того, що відбувається на дорогах
                Лозинський взяв в аренду ліс і відстрілював будь-кого, хто заходив на його территорію
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2010.10.18 | dntsk

                 Re: це по-твому адекватно?

                 >якого хєра двоє тридцятирічних їхали на мопеді? це дитячий садок, чі >шо? цей Мірошніченко ганявся за ними по всьому лісі, розстріляв з >рушниці, добив бампером машини і віддав двом молодим мєнтам, щоб >вивезли тіла?

                 >чі пара наріків на пиздженому мопеді без світла їхали в стані кайфа за >травою на точку і шукали хто б їм подарував шоломи і навчив правилам >дорожнього руху?

                 Я не здивований.

                 У вас вони вже нарікі, а Мирошніченко ледь не герой. Тому що не в БЮТ.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2010.10.18 | kotygoroshko

                  а що каже статистика?

                  скільки гине мопедистів на дорогах в рік?
                  скільки місцевих жителів гине від мисливської зброї арендаторів їх земель проживання?


                  dntsk пише:
                  > >якого хєра двоє тридцятирічних їхали на мопеді? це дитячий садок, чі >шо? цей Мірошніченко ганявся за ними по всьому лісі, розстріляв з >рушниці, добив бампером машини і віддав двом молодим мєнтам, щоб >вивезли тіла?
                  >
                  > >чі пара наріків на пиздженому мопеді без світла їхали в стані кайфа за >травою на точку і шукали хто б їм подарував шоломи і навчив правилам >дорожнього руху?
                  >
                  > Я не здивований.
                  >
                  > У вас вони вже нарікі, а Мирошніченко ледь не герой. Тому що не в БЮТ.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2010.10.18 | dntsk

                   Re: а що каже статистика?

                   >скільки гине мопедистів на дорогах в рік?
                   >скільки місцевих жителів гине від мисливської зброї арендаторів їх >земель проживання?

                   Я казав в розрізі ухиляння від правосуддя за гроші як у випадку Лозинського. Мав на увазі цей аспект.

                   >скільки місцевих жителів гине від мисливської зброї арендаторів їх >земель проживання?
                   Така статистика не ведеться. Але ми дорослі люди і знаємо таких князків в Україні немало.

                   Не просіть мені надати цю статистику. Її ніхто не веде.

                   ============================

                   Подумайте над таким аспектом. Хто винен в існуванні та привольному житті Лозинського. Тимошенко,БЮТ?

                   Винні в першу чергу місцеві жителі - ось вони і є відповідальними, що на їх очах нахабнів Лозинський роками. Я на 100% впевнений оті перелякані вівці, яких мордував/над якими знущався Лозинський ЗАСЛУЖИЛИ таку долю.
       • 2010.10.18 | kotygoroshko

        це до лікаря

        dntsk пише:
        > Не здивуюсь якщо окремі представники годуються


        нічого собі :) окремі представники противсіхів годуються з руки янука але голосували не за нього, а проти всіх :) дуже дуже оригінальна теорія :)

        така думка могла прийти тільки в голову :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.10.18 | dntsk

         у вас логіка 5 річного хлопчика

         >нічого собі окремі представники противсіхів годуються з руки янука >але голосували не за нього, а проти всіх дуже дуже оригінальна теорія

         >така думка могла прийти тільки в голову


         А ви не замислювались, що той же Янукович по приколу міг проголосувати за Ющенко в кабінці?

         Невже важко зрозуміти - що не голоса противсіхів в кабінці так потрібні були.

         Був потрібен авторитет противсіхів для дезорганізації, демотивації, демобілізації населення України.

         Також за умови мобіліація електорату Януковича- йому було вигідно, щоб ті хто йому не сипатизую просто не голосували. За це ПР готове було платити гроші.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.10.18 | selu

          Це що, заміна для "дурень"? наука такого не знає.

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.10.18 | kotygoroshko

           а ти шо, знаєш науку?

         • 2010.10.18 | kotygoroshko

          муйня дорослого муйняка

          dntsk пише:
          > >нічого собі окремі представники противсіхів годуються з руки янука >але голосували не за нього, а проти всіх дуже дуже оригінальна теорія
          > >така думка могла прийти тільки в голову
          > А ви не замислювались, що той же Янукович по приколу міг проголосувати за Ющенко в кабінці?

          що за поцаватий контекст слова "замислитись"?

          і так ясно, що Янукович міг голосувати тільки за Юлю, адже лише вона своїми педофілами і мисливцями на людей могла принести йому перемогу

          на його місці я побудував церкву її імені у Вірменії і сінагогу в Ізраїлі

          > Невже важко зрозуміти - що не голоса противсіхів в кабінці так потрібні були.

          та похер мені, що думають лузери :)
          Лярва програла - це добре, погано що виграв Пітушара

          але закони в Україні писані не так, що у випадку великої недовіри до претендентів і за високого відсотку голосуючих проти всіх (як це десь є в інших країнах або мало б бути), обоє мразєй знімаються з виборів і тур переголосовується з новими кандидатами

          > Був потрібен авторитет противсіхів для дезорганізації, демотивації, демобілізації населення України.

          так то не пєдофіли, Лозинський і хіхікалка на колінах кремлівського недоростка деморалізували виборця? :)

          можу Юлю хтось жорстоко пиздив перед виборами, примушуючи красти гроші на ліках від неіснуючого грипу? :)

          > Також за умови мобіліація електорату Януковича- йому було вигідно, щоб ті хто йому не сипатизую просто не голосували. За це ПР готове було платити гроші.

          ну це ПР, воно могло й бути готовим платити гроші

          але Юля вирішила хуярити бамперами машин лозінських людей безкоштовно
          і гвалтувати дітей в Артеку заради звичайного задоволення
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.10.18 | dntsk

           Re: муйня дорослого муйняка

           >Лярва програла - це добре, погано що виграв Пітушара
           Який сюрпрайз чи не так?
           Тільки ви лукавите - не просто Пітушара виграв - українці тепер позбавлені права обирати.

           >але закони в Україні писані не так, що у випадку великої недовіри до >претендентів і за високого відсотку голосуючих проти всіх (як це >десь є в інших країнах або мало б бути), обоє мразєй знімаються з >виборів і тур переголосовується з новими кандидатами

           Закони держави взагалі не дуже сильно відповідають законам розвитку суспільств.


           >так то не пєдофіли, Лозинський і хіхікалка на колінах кремлівського >недоростка деморалізували виборця?
           >можу Юлю хтось жорстоко пиздив перед виборами, примушуючи красти >гроші на ліках від неіснуючого грипу?

           Це теж, але завдання інтелектуалів було в тому щоб ці факти проінтерпретувати належним чином. Сам по собі факт нічого не значить. Важливо як його подати.


           >ну це ПР, воно могло й бути готовим платити гроші
           >але Юля вирішила хуярити бамперами машин лозінських людей безкоштовно
           >і гвалтувати дітей в Артеку заради звичайного задоволення

           Феєрично!!!

           І якимось казковим чином ці факти сплили саме про БЮТ і саме 2009 року.

           До цього жоден депутат з жодної партії ні хуярив бамперами. Нікого. Ні разу. Навіть їжачков не задавили.

           І дітей в Україні ну ні-ні, ні разу. Шоб депутат згвалтував дитину. Ніколи такого не було!!! та ви шо?

           І на "пасьолок Дем'яна Бєдного" в Донецьку всі ці роки возили малолітних повій тільки якщо їм виповнилось 16.

           Казочки розповідайте комусь іншому.

           Тошнить від таких моралізаторів.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2010.10.18 | kotygoroshko

            розвінчуєм днцку брехню далі

            dntsk пише:
            > >Лярва програла - це добре, погано що виграв Пітушара
            > Який сюрпрайз чи не так?
            > Тільки ви лукавите - не просто Пітушара виграв - українці тепер позбавлені права обирати.

            ну, негарно так, негарно так білими нитками брехати :)
            як це "тепер"?
            це в Донецьку "тепер"? а коли було не "тепер"? коли в Донецьку люди показували, що мають право обирати?

            > >але закони в Україні писані не так, що у випадку великої недовіри до >претендентів і за високого відсотку голосуючих проти всіх (як це >десь є в інших країнах або мало б бути), обоє мразєй знімаються з >виборів і тур переголосовується з новими кандидатами
            > Закони держави взагалі не дуже сильно відповідають законам розвитку суспільств.

            ну не відповідають так не відповідають? :) противсіхи їх пишуть, чі шо? :)

            > >так то не пєдофіли, Лозинський і хіхікалка на колінах кремлівського >недоростка деморалізували виборця?
            > >можу Юлю хтось жорстоко пиздив перед виборами, примушуючи красти >гроші на ліках від неіснуючого грипу?
            > Це теж, але завдання інтелектуалів було в тому щоб ці факти проінтерпретувати належним чином. Сам по собі факт нічого не значить. Важливо як його подати.

            проінтерпретували правильно - Лярва не виграла

            краще звичні пітушарські закони зони, ніж середньовіччя і пан вибирає чі жити холопу чі замочити його бампером

            > >ну це ПР, воно могло й бути готовим платити гроші
            > >але Юля вирішила хуярити бамперами машин лозінських людей безкоштовно
            > >і гвалтувати дітей в Артеку заради звичайного задоволення

            > Феєрично!!!
            > І якимось казковим чином ці факти сплили саме про БЮТ і саме 2009 року.

            це не Ваша проблема, коли вони спливли :) думали, не спливуть?

            > До цього жоден депутат з жодної партії ні хуярив бамперами. Нікого. Ні разу. Навіть їжачков не задавили.

            а - раз інші так робили, то чому своїм так не можна?

            > І дітей в Україні ну ні-ні, ні разу. Шоб депутат згвалтував дитину. Ніколи такого не було!!! та ви шо?

            твої виправдання типу "інші гвалтували тому нам так можна" говорять що Юля набагато гірша мразь, ніж я будь-коли міг подумати

            > І на "пасьолок Дем'яна Бєдного" в Донецьку всі ці роки возили малолітних повій тільки якщо їм виповнилось 16.

            тебе возили? чому досі мовчав? адже раніше в українців було право вибора, як ти тут казав

            > Казочки розповідайте комусь іншому.
            > Тошнить від таких моралізаторів.

            ну що я можу сказати? ПНХ
        • 2010.10.18 | Felicidada

         елементарно, ватсон! інакше чого б вони пупа рвали...

         та зганьбили свої імена?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.10.18 | harnack

          Re: елементарно, Ватсоне: у нас дастьбі Голмсів!

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.10.18 | kotygoroshko

           це не Холмси, це фейки Re: у нас дастьбі Голмсів!

         • 2010.10.18 | kotygoroshko

          цікави жид.псевдохолмсйRe: елементарно, ватсон! інакше чого б

          Felicidada пише:
          > та зганьбили свої імена?


          я щось не пам*ятаю, щоб Холмс відповідав питанням на питання

          хто зганьбив свої імена? Павличкі-Драчі? а шо вони були - першої свіжості? :)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.10.18 | Felicidada

           у вас вже павличко і драч тотожні - ото каша в голові!

           це різні люде.
           драч служить вашому патрону.
           павличко - розхльобує свою давнішню вину. і заслуговує на повагу.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2010.10.18 | kotygoroshko

            то я говорю з лакеєм?

            Felicidada пише:
            > це різні люде.
            > драч служить вашому патрону.

            ну, якщо ти не витягуєш голову з анусу Лярви, то як ти можеш бачити, що є люди, які так не роблять
            і не служать комусь особисто

            > павличко - розхльобує свою давнішню вину. і заслуговує на повагу.

            та похєр :) і без цих другої свіжості "совістів нації" є в Україні кого слухати і на кого рівнятись
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2010.10.19 | Felicidada

             о! падонкі освоїли українську?

             то я говорю з лакеєм? (16) kotygoroshko ®.


             Felicidada пише:
             > це різні люде.

             > драч служить вашому патрону.


             ну, якщо ти не витягуєш голову з анусу Лярви, то як ти можеш бачити, що є люди, які так не роблять
             і не служать комусь особисто

             > павличко - розхльобує свою давнішню вину. і заслуговує на повагу.


             та похєр і без цих другої свіжості "совістів нації" є в Україні кого слухати і на кого рівнятись
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2010.10.19 | kotygoroshko

              агітатори Лярви? не без того Re: о! падонкі освоїли українську?

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2010.10.19 | Felicidada

               Від юлефобнутого противсіха чую (-)

               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2010.10.19 | kotygoroshko

                я не лярвофоб, "повинні ми любити всіх підарасів, злодіїв, убивц

                ь", як казав Лесь Подерев*янський
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2010.10.19 | Felicidada

                 Бачу тіки піну з рота, яку виливаєте на форумі

                 може, не слід таким людям як ви давать клавіатуру з українськими літерами?
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2010.10.19 | kotygoroshko

                  не на всіх Re: Бачу тіки піну з рота, яку виливаєте на форумі

                  Felicidada пише:
                  > може, не слід таким людям як ви давать клавіатуру з українськими літерами?

                  "ви" давать чі "ми" давать? :)

                  то тобі Лярва ви-дала клавіатуру з українськими літерами
                  а мені не видала, от мене й болить за клавіатуру :)
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2010.10.19 | Felicidada

                   то заливайте своєю українофобською жовчю свою клаву

                   до всирачки блюйте на свою клаву.
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2010.10.19 | kotygoroshko

                    Re: то заливайте своєю українофобською жовчю свою клаву

                    Felicidada пише:
                    > до всирачки блюйте на свою клаву.


                    о, ти лижеш очко Лярві, а я маю блювати? з якої радості?
                    сам лижеш - сам блюй на свою клаву


                    П.С. Лярва така ж українка, як я Наполеон
                 • 2010.10.19 | kotygoroshko

                  повторюю для тупих Re:

                  Felicidada пише:
                  > Бачу тіки піну з рота, яку виливаєте на форумі може, не слід таким людям як ви давать клавіатуру з українськими літерами?


                  для тупих повторюю: мені клавіатуру ніхто не видавав,
                  йдіть скаржтесь своїй дресирувальниці
      • 2010.10.18 | Felicidada

       Принаймні головний противсіх

       ющенко. такий щасливий, що йому дачку залишив януковіч.

       ну і інші. думаю, що лосєв міг спокійно припустити, що інтелігенти оті виявились продажними. а купили їх зрозуміло хто.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.10.18 | kotygoroshko

        а я думав що Лозинський Re: Принаймні головний противсіх

        Felicidada пише:
        > ющенко.


        куясє
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.10.18 | Felicidada

         не звикніть реготати над трагедією

         бо то неадекватною поведінкою звецця.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.10.18 | kotygoroshko

          я хіба питав в тебе поради?Re:не звикніть реготати над трагедією

          Felicidada пише:
          > бо то неадекватною поведінкою звецця.

          так шо ваша лідерка нюхає, кокс?
    • 2010.10.18 | Pavlo

     Чув їх реакцію на лосівську статтю "Феномен бандерофобії".(л)

     Цікаво, яка Ваша думка з цього приводу:
     http://obkom.net.ua/articles/2007-04/13.1641.shtml
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.10.18 | Мартинюк

      Думка ось така (л)

      Як історик Лосев цілком адекватний, недаремно викладає і в Могилянці, і в Севастполі

      решта тут :

      http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1287391731&first=1287410960&last=1287345346

      Судячи по даті статті пан Ігор ще не встиг "вкусить" із столу чарівниці Цірцеї.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.10.18 | Felicidada

       Деякі Ваші вислови свідчать про Вашу ж неадекватність

       це сумно.

       я гадаю, бути юлефобнутим і пишатись цим, може хіба що загіпнотизований НЛП на всю оставшуюся шизнь ющенко.

       а воно - нє.

       не в коня корм та стаття лосєва.

       якби ви спробували по пунктах.. а так - схоже на дописи вульгарного бригадника.

       це сумно.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.10.18 | selu

        Неадекватність чому? Це слово вимагає додаток.

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.10.18 | Felicidada

         Треба повторювати аргументи?

         вони - неспростовні - будуть стояти віки.

         противсіхи - зрадники Українського майбутнього України, бо помогли прийти до влади януковічу. ющенко - бездумний зазомбований агітатор.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.10.18 | Мартинюк

          Ви повторюєте мантри юлянського культу

          До речі деструктивного.

          Ще раз нагадаю що поразку Тимошенко викували не противсіхи, а Портнови, Губські, Олійники, Лозинські , Ляшки та сотні інших креатур на рівні місцевої рад , яких вона набрала або за гроші, або за чорнороту вправність облаювати неугодних собі.

          Поразку собі Тимошенко викувала відмовою від дострокових перевиборів 2008 року, прийняттям "вигідних" собі ( а насправді Януковичу) змін виборчих законів , геніально-грабіжницькою угодою по російському газу, сотнями невиконаних обіцянок на манір "заборони секонд хенду" , очевидною причетністю до найгострішого вияву світової кризи саме в Україні, тощо.

          Спробою поділити владу між собою та Януковичем ще до виборів , спробою запровадити російську мову обовязковою для чиновників , гвалтуванням Конституції на пару з Януковичем.
          А чотри відсотки противсіхів навіть якби й гіпотетично проголосували то поділился б порівну 2% за Юлю, 2% за Януковича. До речі більшість виборців Ющенка проголсували в другому турі за Тимошенко - це видно і по опитуваннях і по виборчих картах. Противсіхи у більшості у першому турі голосували за інших кандидатів.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.10.19 | Felicidada

           Відстоюючи противсіхів, Ви радієте теперішніьому стану, нє? (-)

         • 2010.10.18 | selu

          Це не аргументи, це вислови. Аргументи обгрунтовують вислови.

          Вам не здається, що в дискусії щодо інтелігентів, ваші погляди не будуть взяті до уваги?
        • 2010.10.18 | Бригада UA

         Неадекватність чому? меті кремля і советскій менталності раба

      • 2010.10.18 | Бригада UA

       на тлі табачників і лосєв 'історик' а насрпавді воно агітатор

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.10.18 | Sean

        і, головне, "пропагандіст"

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.10.18 | Бригада UA

         я тепер маю сумніви- почитав Лосєва уважно

         оце:

         http://www.day.kiev.ua/153757/

         варто поваги
       • 2010.10.18 | Felicidada

        Є така влучна приказка: Дурне, аж світиться.

        чи бригадників не вчили не світитися?
        цифрою підпишись або якимось васєю. дурачка увімкни. улибайся. антиукраїнська робота вийде значно краще.
      • 2010.10.18 | Бригада UA

       маю погодитися- почитав Лосєва. адекватний і дуже.

       http://www.day.kiev.ua/153757/

       теж ок:
       http://www.ut.net.ua/art/166/0/3846/

       про Віктора Суворова:

       Ігор Лосєв, (канд.іст.наук., політолог, НАУКМА): «Він зробив більше за Солженіцина». - «Експрес», 27—28.10.2007
       ↑ За версією історика-дослідника Ігора Лосєва В. Різун народився на Черкащині
       --------

       це те що знайшов муттєво

       то добра наука- з початку я мав би дослідити краще підгрунття
     • 2010.10.18 | ziggy_freud

      про бандерофобію значно цікавіше, а тут...

      суцільний сумбур вмєсто музикі (с)

      сильно кульгає понятійний апарат. Він пише про уявну соціальну групу; з таким самим не-успіхом можна писати про російське дворянство. І. для більшості став негативною соціальною ідентичністю ще за пізніх Совітів.

      Наприклад, популярна фраза тих часів:
      - я нє інтєлігєнт, у мєня профєсія єсть (з якогось кіна, але пішло в народ)
      або:
      - налічіє под мишкой фагота ілі Ромена Ролана нє означаєт, что пєрєд Вамі інтєлігєнтний чєловєк (Жванецький)
   • 2010.10.18 | Shooter

    А як щодо 35% громадян, які забили на вибори?

    Чи про тов. ЮВКучму, яка вже з літа 2005 вела тов. ВФЯлинковича до влади?

    До того ж, мова не про Лосєва в даному випадку - чи не так?
 • 2010.10.18 | hrushka

  Др. Кирило Трильовський

  Др. Трильовський, дипутат до віденського парляменту, збудив народ в Галичені та побічних округах.

  Цей рух затримав народне почуття на довші роки та заохотив других до дій.

  Подібні події в східні Україні я не чув. Народ потребує провідника ...
 • 2010.10.18 | ziggy_freud

  а чи буває інтелігенція 1) укр. 2) суч.?

  1) це російське явище, хоча великий український поет Чєхов (c) зробив значний внесок в формування відповідної ідеології
  2) це давнє, історичне російське явище; ця соціальна група навіть там відійшла в історію
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.18 | Felicidada

   ну, інтелектуали. що це міняє?

   провідна духовна верства.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.18 | ziggy_freud

    якщо кваліфікованого робітника назвати пролетарієм,

    що це міняє, крім того, що нейтральний фрейм замінили ідеологічним? Пролетарій - це дві пари кінцівок і принципово гола срака. Сьогодні возимо сміття, завтра вантажимо вагони, післязавтра риємо котлован ім.Платонова. (+) ще їм нема чого втрачати, крім ланцюгів.

    А робітник - ще й фах, і якась приватна власність, і цехова солідарність. Робітники зброярень Іжевська повстали проти більшовізму. Хоча пролетарії того робити не мали. От і вся різниця...
  • 2010.10.18 | selu

   Буває, навіть тут на форумі.

   ziggy_freud пише:
   > 1) це російське явище, хоча великий український поет Чєхов (c) зробив значний внесок в формування відповідної ідеології
   > 2) це давнє, історичне російське явище; ця соціальна група навіть там відійшла в історію

   А не плутайте, російське та українське асимілювання латинського слова.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.18 | ziggy_freud

    а також українське асимілювання російського. Примусове

    два трохи різних напрямки руху.

    латина - українська
    і
    латина - російська - українська. Це десь як деркачове "В Європу через .опу"

    пан аффтур Лосєв може себе записувати куди завгодно. Заодно і вас, як буде на теє згода. Хоч пролетаріями розумової праці. Я ж звідти давно виписався. Тому що інтелігєнтом в радянському сенсі бути _взападло_. А сенсі рос. імперії взірця 1914р. - запізно.

    ви також можете вірити, що І. були всі шановні діячі, які є на укр. грошах. Включно з тов. В.Великим. Але з тою вірою - до православно-комуністичної церкви.
 • 2010.10.18 | Sean

  я теж можу написати текст про астрологію

  але не стану з двох причин:

  1. Астрології як науки нема (як і "української інтелігенції", є російська).

  2. Я у тому нічого не розумію. А от Лосєв - anyway пише. Ну-ну.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.19 | Felicidada

   Ви просто інтелектуалофоб. Як і багато інших дописувачів...

   ... які просто регочуть і все.

   вони нічого не виробляють, окрім реготу. ніякого інтелектуального продукту.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.19 | Shooter

    о! а партія БЮТ - "партія вкраїнських інтелектуалофілів"

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.19 | Felicidada

     На мій погляд. там багато розумних людей. А ви регіонал?

     признайтесь. бо такий висновок можна зробити.

     чи простий вульгарний противсіх?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.10.19 | Shooter

      а було ще більше

      всє в ПРУ ушлі ;)

      в осадку ж читайте Дубинянського: різиця в ПРУ та БЮТ - а) стать лідера б) пуста "проукраїнська" риторика особи жіночої статі

      В решті - блізнєци-братья.
 • 2010.10.18 | Бригада UA

  підбірка Лосєва. варто.(л)

  http://www.ut.net.ua/find/0:430-302/?mid=348
 • 2010.10.18 | Абу

  крім недолугих текстів про Крим він почав писати недолугі тексти

  про все інше

  ну-ну
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.18 | Felicidada

   ой! як розумно сказано! щоправда, без жадного аргументу

   та чого дивуватись.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.19 | Sean

    Так розумно. Куди розумніше за Лосєва

    і, за всієї поваги, до Ваших висловлювань тут. Нмд звісно :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.19 | Felicidada

     Панове! Треба закінчувати з круговою порукою

     І коли хтось не із вашої групи каже розумні слова - треба змиритись із гіркою правдою.
     Бо, не погоджуючись, переходите на брудні образи - он подивіться як вся гілка майорить безпідставними образами і звинуваченнями.
     раніше тут збирались більше розумні - а нині - більше бригадники. це погано.

     от ставлю вам просте питання: щодо статті хтось сказав?
     або мовчіть - коли не дотягуєте,
     або обговорюйте суть.
  • 2010.10.19 | Sean

   а було колись - писав непогано, але щось ся з ним стало

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.19 | Felicidada

    Люди добрі, женіть їх у шию, женіть в Україну

    До речі, дуже полюбляють наші сучасні класики паразитувати на патріотичних почуттях діаспори. А я хочу сказати зарубіжним українцям: «Люди добрі, женіть їх у шию, женіть в Україну, нехай борються в краю за свою державу, а не швендяють по світах!» Нехай вчаться боротися, хоча ця публіка є носієм не культури боротьби, а культури капітуляції та пристосування до будь-якої влади. Такою була їхня «кредитна історія». Вони починали з комсомольських годівничок для творчої молоді, потім переходили до творчих спілок під егідою ЦК КПУ, де отримували заповідане ще товаришем Сталіним «корито» у вигляді квартир, дач, автівок, будинків творчості, премій і нагород, поїздок у братні республіки та за кордон тощо.

    Тепер це поміняли на західні гранти, але людська суть споживачів подачок не змінилася - пише Лосєв.

    Це когось образило із присутніх?
 • 2010.10.19 | Sean

  От дивлюся я на обкладинку цього "Укр.тижня"

  де на колаж з "провідниками українських поразок" вміщено Рябчука і Забужко, котрі і далеко розумніші ніж мабуть весь теперішній колектив того "УТ" і вже кожен окремо зробили для України більше ніж той УТ спромігся б за кілька століть і згадується мені фраза з "О бєдном гусарє замолвітє слово":

  "Убогій ти какой-то, Мєрзляєв". Так от убогі вони якісь, ці укротижневики, в їхніх комплексах, психічних травмах чи то просто заздрости вульгаріс.

  Рябчук залишиться Рябчуком, а Забужко - Забужко, тоді як "Укр.тиждень" чітко тримає курс на самоупослідження. І ніхто їм не лікар, щасливої дороги
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.19 | Felicidada

   Ще раз. Для тих, хто хоче пізнати Істину_Ua і, можливо,отямитись

   Невміння прави¬льно оцінювати ситуацію з боку тих, хто претендує на роль мозку нації, просто вражає. Проте це можна назвати характерною рисою нашого сучукрінту. Він легко повівся на добре опрацьовану Луб’янкою політичну технологію «вони всі однакові» і став її рупором. Треба було бути цілковитим йолопом, щоб не зрозуміти, кому з двох претендентів на булаву допоможе перемогти оте кляте «противсіхство». Не проти всіх голосували метри суч¬укрінту, це вони тільки проголошують із властивим їм лицемірством, а за одного з двох. За того, хто нині при владі. Посприявши його тріумфу, вони тепер жорстко його засуджують. Це так по-українськи: допомогти монстру, а потім обурюватися з приводу його неподобств. Один знаний український критик став на захист «противсіхів» (мабуть, як завжди, з-за меж України): мовляв, чому ви так кидаєтеся на цих «нещасних людей», адже їх було близько 3%, чому мовчите про ті мільйони українців, які взагалі не прийшли на вибори… По-перше, цих 3% цілком вистачило для перемоги українофобів, ці 3% «противсіхів» стали тією «соломинкою», що зламала хребет верблюдові. По-друге, а скільки українців не прийшли на вибори саме під впливом вашої, панове ідеологи «противсіхства», агітації? Це ви зловживали своєю авторитетністю і впливовістю на шкоду українському народові. А тепер намагаєтесь удавати, що не маєте жодного стосунку до тріумфу Партії регіонів, мовляв, ви тут сторонні спостерігачі. Ні, ви активні учасники. Тож не відмовляйтеся від своїх цілком заслужених лаврів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.19 | Sean

    Ще раз: позбувайтеся комплексів,

    отямлюйтеся, заліковуйте травми, долайте власних жаб, вилазьте зі старих шанців і припиняйте воювати з привидами у власних головах.

    Або, звісно, не припиняйте - це Ваш вибір і не моя справа. Але у такому разі не дивуйтесь, як станете комічними "пікєйножилетними" маргіналами.


    Felicidada пише:
    > А тепер намагаєтесь удавати, що не маєте жодного стосунку до тріумфу Партії регіонів, мовляв, ви тут сторонні спостерігачі. Ні, ви активні учасники. Тож не відмовляйтеся від своїх цілком заслужених лаврів.

    Я нічого не удаю, мені нема чого удавати, я своїх поглядів не приховував і не змінював. Це ви (агітатори та активні прихильники ТЮ) це намагаєтеся удавати. А варто було (нмд звісно) лише змусити її бути не такою дурепою і знятися, або ж бути не такою дурепою і вартувати того, щоб за неї голосувати.

    Але у мене нема до вас ніякого зла - ніхто не вправі від іншого виборця, котрий агітує і голосує чесно, чогось вимагати, а хто вимагає - той "просто поц" (с). Крім одного зла - заплутавшись у МИНУЛОМУ, ви розсварюєте противників цього режиму НА МАЙБУТНЄ. Оце - ваша відповідальність. Яко же і ідіотів з "укротижня" (світла пам'ять "Українському Тижню" колишньому).

    p.s. І про "істину": Нема нічого шляхетнішого за пошук істини і нічого огиднішого - за переконаність у тому, що ти нею володієш.

    dixi
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.19 | Felicidada

     Я не є прихильником ЮВТ!

     Мені болить за Україну.

     А ось противсіхи що із нею вчинили - подивіться. Це ж не тільки заслуга Януковіча.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.10.19 | kotygoroshko

      невже навчили красти ? Re: Я не є прихильником ЮВТ!

      Felicidada пише:
      > Мені болить за Україну.

      це помітно :) а Лозінському боліло за природу

      > А ось противсіхи що із нею вчинили - подивіться.

      присадили на кокс чі навчили красти? :)

      > Це ж не тільки заслуга Януковіча.

      ну хоч не Лазаренка :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.10.19 | Felicidada

       Відповідь нікчемі

       >Felicidada пише:
       > Мені болить за Україну.


       >це помітно а Лозінському боліло за природу

       бачу, у вас погано з логікою. ви з породи неадекватних?

       > А ось противсіхи що із нею вчинили - подивіться.


       >присадили на кокс чі навчили красти?

       що таке кокс? що таке "чі"? вас погано у ФСБ готують щодо мови

       > Це ж не тільки заслуга Януковіча.


       >ну хоч не Лазаренка

       бачу, у вас ЗОВСІМ погано з логікою. ви з породи неадекватних?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.10.19 | kotygoroshko

        від чма? Re: Відповідь нікчемі

        Felicidada пише:
        > >Felicidada пише:
        > > Мені болить за Україну.
        > >це помітно а Лозінському боліло за природу
        > бачу, у вас погано з логікою. ви з породи неадекватних?

        ну не лакеям лярви оцінювати мою логіку :)
        так за що там боліло Лозінському? може за Землю? що її топтав якийсь бідняк?

        > > А ось противсіхи що із нею вчинили - подивіться.
        > >присадили на кокс чі навчили красти?
        > що таке кокс? що таке "чі"? вас погано у ФСБ готують щодо мови

        кокс - це то що нюхає Лярва, не виключаю що її зять присадив - музики це люблять (кокс)
        що таке "чі" я підарасам не пояснюю
        поготуєтесь в ФСБ - взнаєте

        > > Це ж не тільки заслуга Януковіча.
        > >ну хоч не Лазаренка
        > бачу, у вас ЗОВСІМ погано з логікою. ви з породи неадекватних?

        а що там в анусі Лярви ще видно?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.10.19 | Felicidada

         та, Ви, пане, лайнометус вульгаріс бригадний. ігнор!

         Felicidada пише:
         > >Felicidada пише:

         > > Мені болить за Україну.

         > >це помітно а Лозінському боліло за природу

         > бачу, у вас погано з логікою. ви з породи неадекватних?


         ну не лакеям лярви оцінювати мою логіку
         так за що там боліло Лозінському? може за Землю? що її топтав якийсь бідняк?

         > > А ось противсіхи що із нею вчинили - подивіться.

         > >присадили на кокс чі навчили красти?

         > що таке кокс? що таке "чі"? вас погано у ФСБ готують щодо мови


         кокс - це то що нюхає Лярва, не виключаю що її зять присадив - музики це люблять (кокс)
         що таке "чі" я підарасам не пояснюю
         поготуєтесь в ФСБ - взнаєте

         > > Це ж не тільки заслуга Януковіча.

         > >ну хоч не Лазаренка

         > бачу, у вас ЗОВСІМ погано з логікою. ви з породи неадекватних?


         а що там в анусі Лярви ще видно?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.10.19 | kotygoroshko

          ПНХ, поцRe: та, Ви, пане, лайнометус вульгаріс бригадний. ігнор!

   • 2010.10.19 | kotygoroshko

    а лакеї Лярви мають монополію на пізнання Істини?

    Felicidada пише:
    > Невміння прави¬льно оцінювати ситуацію з боку тих, хто претендує на роль мозку нації, просто вражає. Проте це можна назвати характерною рисою нашого сучукрінту. Він легко повівся на добре опрацьовану Луб’янкою політичну технологію «вони всі однакові» і став її рупором.

    ну не можна сказати що Хам і Лярва - це однакові дві праві або однакові дві ліві руки, нє
    вони не однакові, як права і ліва рука - але працють на знищення України якщо не однаково, то принаймі разом

    > Треба було бути цілковитим йолопом, щоб не зрозуміти, кому з двох претендентів на булаву допоможе перемогти оте кляте «противсіхство».

    а оте кляте розкрадання бюджету на ліках від курячого грипу кому допомогло, з точки зору цілковитих йолопів?

    > Не проти всіх голосували метри суч¬укрінту, це вони тільки проголошують із властивим їм лицемірством, а за одного з двох. За того, хто нині при владі.

    це абсолютно вірно
    але другий тур пройшов так, що якби не той, хто зараз при владі виграв, то виграла б така ж сама мразь зі своєю шоблою ( армією ) Лозінських і педофілів

    > Посприявши його тріумфу, вони тепер жорстко його засуджують. Це так по-українськи: допомогти монстру, а потім обурюватися з приводу його неподобств.

    а підписання договору по газу Лярвою зі штрафами за недобор заслуговують лиш на компліменти?

    > Один знаний український критик став на захист «противсіхів» (мабуть, як завжди, з-за меж України): мовляв, чому ви так кидаєтеся на цих «нещасних людей», адже їх було близько 3%, чому мовчите про ті мільйони українців, які взагалі не прийшли на вибори… По-перше, цих 3% цілком вистачило для перемоги українофобів,

    а Лозінський то, треба так розуміти, українофіл?

    > ці 3% «противсіхів» стали тією «соломинкою», що зламала хребет верблюдові.

    да-да-да
    то 3% "противсіхів" навчили Лярву красти
    мабуть, то 3% "противсіхів" вивели її в політику, а не Павло Лазаренко

    > По-друге, а скільки українців не прийшли на вибори саме під впливом вашої, панове ідеологи «противсіхства», агітації?

    ну і? скільки? :)
    а скільки не прийшло без ідеології і агітації? а лише тому, що бачили як представники БЮТу поводять себе на місцях?

    > Це ви зловживали своєю авторитетністю і впливовістю на шкоду українському народові.

    тільки Лярва не зловживала сотнею авто швидкої допомоги, займаючись агітацією на користь народу

    > А тепер намагаєтесь удавати, що не маєте жодного стосунку до тріумфу Партії регіонів, мовляв, ви тут сторонні спостерігачі.

    ну, ПР мочила таких як Кушнарьов, а БЮТ ховав таких як Лозінський

    > Ні, ви активні учасники. Тож не відмовляйтеся від своїх цілком заслужених лаврів.

    якесь лярвине чмо муляє те, що Лярва наробила, тому це чмо кидається грязюкою направо й наліво?
   • 2010.10.19 | Стопудів

    Добре, я каюся. Що робити далі?

    Я винен. Я привів клятого Янучару до влади. Що далі?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2010.10.20 | Бібліограф

  Re: Гарна стаття Лосєва про суч.укр.інтелігенцію (/)

  Сказано Солониным по другому поводу, но лучше про нашу якобы интеллигенцию не скажешь: «правильная позиция в сочетании с халтурой и невежеством превращается в свою противоположность. [Она] не пропагандист прекрасных идей, а их дискредитатор». http://www.solonin.org/article_pushki-maslo-zoloto/cmnts
 • 2010.10.20 | Felicidada

  «Голосуйте за нормальних!»

  Хоружівський авторитет

  А тим часом Ющенко обрав собі скромну роль морального авторитета. Правда, хто його за морального та ще й за авторитета має – загадка. Бо коли його показують з лопатою чи на тракторі на тій самій дачі, яку йому подарували за те, що він самовіддано Юлю мочив, то авторитет на лицо, а от моральності – катма.
  Нє, ну ви подумайте! Він так щиро працював для нинішньої влади, то най би влада і розраховувалася з ним, а то подарувала наше майно. Пора назад відбирати.
  http://www.zik.com.ua/ua/news/2010/10/19/251151

  навіть у Львові розуміють, на кого працює Ющенко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua