МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Підприємцям зменшать суму єдиного податку?

10/18/2010 | Майдан-ІНФОРМ

Під час доопрацювання проекту Податкового кодексу до другого читання у ньому з'явиться низка положень, спрямованих на створення сприятливих умов для функціонування малого та середнього бізнесу. Про це заявив голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Віталій Хомутиннік, повідомили ІМК у прес-службі Комітету.

За словами народного депутата, очолюваний ним Комітет пропонує запровадити для підприємств, які будуть на податкових канікулах: спрощений порядок ведення бухгалтерського та податкового обліку, а також спрощену форму податкової звітності з податку на прибуток.

Крім того, члени робочої групи з доопрацювання проекту Податкового кодексу виступили за зміну термінів подання податкової декларації: з податку на прибуток – один раз на рік (замість кварталу), з ПДВ – щокварталу (замість місяця).

"Для уникнення незручностей у зв'язку з переходом фізичних осіб-підприємців, які торгують на ринках, зі cплати фіксованого на cплату єдиного податку, ми пропонуємо збільшити термін перехідного періоду для завершення оформлення документів до трьох місяців", - сказав В.Хомутиннік.

"Зокрема, для фізичних осіб-підприємців буде зменшена сума єдиного податку на суму витрат, понесених у зв'язку з придбанням касових апаратів. Якщо ціна касового апарату буде більшою, ніж сума податку за місяць, зменшення податку буде діяти той період, який потрібен для повної компенсації його вартості. Також слід зазначити, що для підприємців – користувачів касових апаратів буде збільшено оборот з 300 до 500 тис. грн, що стимулюватиме їх установку", - додав він. 

Відповіді

 • 2010.10.18 | 123

  а для підприємців, які працюють з безналом?

  > Зокрема, для фізичних осіб-підприємців буде зменшена сума єдиного податку на суму витрат, понесених у зв'язку з придбанням касових апаратів. Якщо ціна касового апарату буде більшою, ніж сума податку за місяць, зменшення податку буде діяти той період, який потрібен для повної компенсації його вартості. Також слід зазначити, що для підприємців – користувачів касових апаратів буде збільшено оборот з 300 до 500 тис. грн, що стимулюватиме їх установку", - додав він. 

  Тобто ті, хто працює за кеш з касовим апаратом - мають граничний оборот 500 тис., а хто без касового апарату (най не за кеш, а за безналом лише) - мають 300 тис грн? Це вони так лобіюють виробників касових апаратів, чи що (адже доведеться всім їх купляти, навіть тим хто за готівку не працює :) )?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.18 | saha

   Купить касовий апарт і пробивать 100 грн

   как абстрактную услугу, чистка винды от вирусов или перевод или консультацию.
   пробивать раз в месяц и делать инкасацию. Привать позволяет через терминалы обслуживания делать инкасацию. ;) красота.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.18 | 123

    Ну це Ви розгулялися

    saha пише:
    > как абстрактную услугу, чистка винды от вирусов или перевод или консультацию.

    Консультації ж вони заборонили як клас для спрощенців, хуч з касовим апаратом, хуч без оного :) Може хіба консультації з питань ремонту взуття не вважатимуть інжинірингом.

    > пробивать раз в месяц и делать инкасацию. Привать позволяет через терминалы обслуживания делать инкасацию. ;) красота.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.18 | saha

     Ну не важливо

     теж за що отримуєш через безнал. тліьки для насеення і за 100 грн %).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua