МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Свобода" діє!

10/18/2010 | Kulish
На знак протесту проти невключення у склад виборчо-дільничних комісій ВО "Свобода" захопила Львівський тервиборчком: http://www.pravda.com.ua/news/2010/10/18/5489867/
Всі інші опозиціонери плачуться і втираються...

Відповіді

 • 2010.10.18 | Via

  І ще подробиці від Свободи

  «Свобода» у Львові заблокувала приміщення міської виборчої комісії з вимогою негайно оприлюднити списки членів ДВК


  18 жовтня 2010 року кандидат на посаду Львівського міського голови від ВО «Свобода» Юрій Михальчишин та «свободівці»-кандидати в депутати Львівської міської ради прийшли до львівської міської виборчої комісії з вимогою негайно оприлюднити списки членів дільничних виборчих комісій та протоколи жеребкування. Голова Львівської міської виборчої комісії Ігор Сліпецький (від Блоку Литвина) у брутальний спосіб, порушуючи виборче законодавство, відмовляється виконати законну вимогу і надати списки членів дільничних виборчих комісій.

  За неофіційними даними (адже жодної офіційної інформації міська виборча комісія не надає) «Свобода» отримала представництво лише у 40 із 283-ох ДВК. У члени ДВК не пройшла жодна кандидатура від кандидата на посаду Львівського міського голови Юрія Михальчишина та від Львівської обласної організації ВО «Свобода». Таким чином у ДВК потрапило менше 5% із 849 запропонованих «Свободою» кандидатур, що інакше як фальсифікаціями пояснити не можна. У відповідь на відмову І.Сліпецького оприлюднити протоколи жеребкування та списки членів дільничних виборчих комісій у місті Львові «свободівці» зайшли до Львівської міської виборчої комісії та вимагають виконати їхню законну вимогу.

  Кандидат на посаду Львівського міського голови від ВО «Свобода» Юрій Михальчишин: «Сьогоднішні події у Львові свідчать про те, що влада взяла на озброєння сталінську методику, за якою «не важливо як люди голосують – важливо, хто здійснює підрахунок голосів». Цю владу нічому не навчили події у Мукачевому в 2004 році, які стали каталізатором помаранчевої революції. Але тепер це не буде пісенний Майдан, тепер люди візьмуть коса й вила, а фальсифікатори гойдатимуться на ліхтарних стовпах. Бо відібравши у виборця право на волевиявлення, фальсифікуючи це волевиявлення, влада не лишає українцям вибору та пришвидшує початок Української національної революції».

  Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua