МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

що панство має на увазі під "мультикультурністю"?

10/19/2010 | ziggy_freud
прочитав багато цікавих міркувань щодо заяви Ангели Меркель, стану німецької культури та "мультикультурності в Німеччині".

але трохи важко зрозуміти,

1) що ж таке на думку присутніх ота сама мультикультурність, в лапках і без?

2) з якої держави Україні варто брати приклад щодо мігрантів, меншин і корінних народів?

Мабуть, все-таки копіювання 1:1 має мало сенсу. Але взяти до уваги, що "в них" вийшло в ситуації, хоч трохи схожій на нашу. Тобто політику давньоримлян щодо давньогреків прохання не пропонувати.

Відповіді

 • 2010.10.19 | kotygoroshko

  а що таке "культура"? а що таке "міністерство культури"?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.19 | ziggy_freud

   залежно від контексту. Було "культури і мистецтв"

   стало "культури і туризму".

   відповідно, в контексті мультикультурної політики (якої в нас не було), неіснуючі мультимистецтва мали замінитись мультитуризмом (якого в нас теж нема). Наприклад, крім Сєвастополя - города русской слави (тм) мав з*явитись Судак - місто генуезької слави (тм) (як це буде італійською?)

   і поки в МінКульТуризму не можуть по-людські поянити, чим вони там займаються, додавати префікс мульти- до невідомо чого - марна справа.
  • 2010.10.20 | Бригада UA

   "мін. культури"- мафіозна структура розкрадання і брейнвошингу

   -промивання мізків.

   найнебезпечніша в Краю. Бо і краде і компостує мізки населенню.

   без перебільшення
 • 2010.10.19 | ziggy_freud

  трохи вточню позицію. Можливі варіанти,

  хоча напевне далеко не всі.

  - мультикультурність буває різною, це сильно залежить від обставин місця і часу. Наприклад, досить часто протиставляється "мульти"культурна політика Франції і Німеччини, хоча обидва різновиди їх розробники називали одним словом

  - мультикультурність має бути питомо російською, як це записано в мовноязичному законі від Єфрємова і його молодших колєґ. Тобто фофуддю носити можно і должно, а префікс "мульті" з*являється від її довільного доповнення: будьонівкою, золотими погонами та іншими аксесуарами. А носити шаровари (чадрак, єрмолку) можуть лише націоналісти та екстремісти у спеціально відведених Єфрємовим місцях

  - мультикультурність нагадує черговий -ізм, абстрактне поняття, позбавлене конкретного змісту. Присутні висловлюють своє ставлення до нього, грунтуючись скоріше емоційними (не люблю расизм і негрів ;-)), ніж раціональними міркуваннями
 • 2010.10.19 | Сахаров

  Re: що панство має на увазі під "мультикультурністю"?

  Мультикультуралізм - це спосіб співіснування громад, що складаються з носіїв різних, відмінних одна від одної культур. Полягає у законодавчому регламентуванні умов збереження цих культур і відносин між різнокультурними громадами, відповідній державній політиці у сферах співіснування таких громад і міграції.
  http://www.mta.ca/about_canada/multi/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.20 | ziggy_freud

   канадська мультикультурність сильно асиметрична

   фактично англійська всюди є першою (і тому що державна, і тому що США поруч), крім Квебека, де першою є французька. Окремо вирізняються мови корінних народів, і окремо - мови меншин; це теж важливе розрізнення. Тому що в ескімосів нема іншої держави, ніж Канада. А в українців - є. І присутні добре знають про її титанічні культурницькі зусилля за кордоном.

   тобто мати свою недільну школу чи газету меншинам не забороняють. І щоб в торонтському метро жидобандерівці дуже сильно питали москалів про наступну зупинку, то теж навряд.

   все таки, НМД, заява, що всі культури в Канаді рівні, скоріше гарне побажання, ніж реалія.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.20 | Сахаров

    Понад те

    Доводилося стикатися з нетерпимістю і навіть ненавистю між франко і англофонами. Quebec would be free - досить популярне гасло.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.20 | Sych

     Вікокремлення Квебеку було б найкраще для Канади.

     Але квебекська совєцька банда хоче пити соки (трансфер пейментс) з решти Канади, але й качати свої права. Зараз наприклад йде бійка: франкопідарасня забороняє вчитися бажаючим в англомовних школах.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.10.20 | Бригада UA

      саме у від-о-кремлен-ні Квебеку полягав план кремлядів(л, кіно)

      DVD якість тут: http://www.archive.org/details/gov.archives.arc.54508 також там можна завантажити собі повністю 4.2 GB фільм
 • 2010.10.19 | hrcvt

  Re: що панство має на увазі під "мультикультурністю"?

  мабуть, ті, які радісно вітають "заяву Меркель проти мультикультуралізму", мають на увазі ксенофобію і расизм. Тобто М. виступає синонімом просто існування в одній країні людей різних етносів.

  А в різних країнах, де використовували М., це означало різне.

  Для України ні одна з цих країн не є прикладом, бо в нас нема тих мільйонів імігрантів. Натомість в України, на відміну від Канади чи Німеччини, є проблема подолання колоніальної спадщини. Тому і приклади треба брати перш за все з Литви, Естонії, Латвії - країн у схожій ситуації, які більш-менш успішно її подолали. А також з Польщі, Румунії і Болгарії, теж багато в чому схожих.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.20 | ziggy_freud

   так само, як, скажімо, "соціальна держава"

   hrcvt пише:
   > А в різних країнах, де використовували М., це означало різне.

   так само, як, скажімо, "соціальна держава". Десь це означає ефективні програми подолання безробіття, десь - високі пенсії, а десь - велику армію клерків, які через ліву ногу "захищають незахищених".

   > Тому і приклади треба брати перш за все з Литви, Естонії, Латвії - країн у схожій ситуації, які більш-менш успішно її подолали. А також з Польщі, Румунії і Болгарії, теж багато в чому схожих.

   я би сказав, що польська політика стосовно меншин дуже сильно відрізняється від румунської. Румуни загалом радикальніші. Але результат для українців в обох країнах поки вимальовується схожий - скоро їх асимілюють.

   Стосовно румунської діаспори за кордоном Румунія теж діє жорсткіше. Мультикультуралізм в Румунії - то навіть не смішно. Хіба що угорці Трансільванії мають якісь права як меншина. Але це скоріше заслуга Угорщини.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.20 | hrcvt

    тому і не треба за пусті слова чіплятися

    Ну був цей мультикультуралізм, з'явившись (а потім зникнувши?), наскільки я пам'ятаю, в Канаді. До слів не чіплятись, а дивитись на проблеми. Яка в Україні головна проблема з культурними ідентичностями і т.п.? Недорозвинутість і пригніченість української культури. Викликана тривалим колоніальним станом, комунізмом і відсталістю. Цієї проблеми не мають Німеччина, Канада і Франція. Французи мають протилежну проблему: що робити з колишніми їхніми рабами, враховуючи гуманізм, компенсацію колишнім рабам, а з другого боку - незручності, пов'язані з недоінтегрованістю, релігійними відмінностями і т.п. Це все дуже цікаво, але України не стосується, французи справляться самі.

    Порівняно з французами ми є африканцями, які підняли голову і т.п. Наш аналог - прибалтика. Але ясно, що не повний аналог.

    Тримаючи в голові головну задачу, можна і інші задачі культурної ідентичності розв'язувати. Да, права меншин, безперечно. Да, багатокультурність - історична цінність. В деяких областях вона суттєво зберігається (Закарпаття, Крим, Буковина). А колись давніше вся Україна була мультикультурною (згадати, що правобережні міста були майже порівну українсько-єврейсько-польськими).

    Українсько-російска мультикультурність не може по тих же принципах існувати, бо російська не є російською (на рівні з угорською чи польською), а радянською культурою, від якої ми маємо відходити за логікою розвитку незалежної держави, але ще не відійшли. Якби відійшли, то да. А зараз має бути підтримка української як фактично (але несправедливо і "нелогічно") меншинної. Тобто це трохи заплутано і конфліктно, бо будь-яке розширення української автоматично означає звуження російської (радянської). Але знов же є успішні приклади.
 • 2010.10.19 | igorg

  Я б це сформулював як співіснування різних

  культур на одній території та в межах однієї держави у спільному соціальному просторі. Тобто не окремо не перетинаючись, або дуже мало перетинаючись, а саме спільно, контактуючи.
  Наприклад, наше співіснування з циганами. Наші світи майже не перетинаються. Вони окремо, ми окремо й наші культури практично ізольовані хоча є контакти. Хоча з іншого боку це також спосіб співіснування різних культур. На противагу цьому росіяни дуже активно втручаються в нашу культуру, аж занадто непропорційно.
  А от існування певних народів в резерваціях навряд чи можна назвати мультикультурним. так само і в рамках імперій.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.20 | ziggy_freud

   якщо зовсім окремо, це більш схоже на апартеїд

   тобто офіційну расово-етнічну політику ПАР. Корінні народи мають свою територію, мігранти прибиваються до одної з місцевий спільнот і живуть за її законами-понятіями-звичаями. Поки циган чи то ром сам хоче лишатись в таборі, в тому жодної проблеми. А як захоче, щоб його діти мали нормальну освіту, цивільну роботу і житло? Тоді воно вийде на дискримінацію.

   багатьом росіянам не подобається статус меншини. Суто на емоційному рівні, і апелювання до раціо тут далеко не завжди допоможе. Тим більш, що в укр.суч.політиків загалом краще виходить нагнітання істерії, ніж миротворчі процеси.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.20 | igorg

    Зовсім окремо не виходить у будь-якому випадку

    можливо за винятком гетто.
    Тому ще одна ознака мультикультурності це певно позитивність співіснування. Бо інакше це дійсно апартеїд, імперія, колонізація чи окупація.
 • 2010.10.19 | Sych

  Ви зачепили дуже цікаву тему соціалістичної лінгвістики.

  Її ідея у тому, що придумується якесь слово чи значення, яке саме по собі має позитивний відтінок і під це діло починаеться класична дискримінація.

  Приклади: соціальна справедливість (мародерство), мултікультурність (расова дискримінація), права жінок (сексизм/пропаганда абортів) етц. Як я вже згадував, все це елементи схеми розділяй і володарюй заради контролю над народом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.20 | ziggy_freud

   забирайте все, але залишіть фофуддю і шаровари?

   Sych пише:
   > Як я вже згадував, все це елементи схеми розділяй і володарюй заради контролю над народом.

   ото-ж. Щоб піпл менше замислювався над економічними проблемами. Скільки цього року розпиляли належної громаді землі в його місті. Скільки вкрали з сплачених ними податків. І чому влада міняється начебто на протилежну, а діряві труби і порепані дороги залишаються як були.

   лучше бить ізнасілованной, чем украінізірованной (с)
 • 2010.10.20 | Бригада UA

  Це план москви на окупацію країн НАТО пролетаріями-мусульманами'

  з подальшою активацією в їх середовищі психо-стратегеми 'ПРОЛЕТАРІЯТА'
  з метою знищення буржуазного ладу.

  МУЛЬТІКУЛЬТУРНІСТЬ- це оновлений під ситуацію 90х років термін 'новояза' російских служб . І більше НІЧОГО.

  як і весь новояз-
  це ідеологічна зброя, працююча в БОШКАХ долбайобів,
  яка психологічно закріплює окупацію, створення 5ї колони , більш чисельної за корінне населення.

  дещо на додаток було тут:
  http://www2.maidan.org.ua/n/free/1287461017
  ---------
  повторю оце з Пачепи:

  В 1972 году Кремль решил настроить весь исламский мир против Израиля и США. Как говорил мне глава КГБ Юрий Андропов: миллиард противников нанесет Америке больший ущерб, чем могли бы миллионы. Мы должны были насаждать в исламском мире ненависть к евреям, достойную нацизма, чтобы превратить  это эмоциональное оружие в террористическую бойню против Израиля и его основного сторонника США. Никто, находясь в американо-сионистской сфере влияния, не должен был больше чувствовать себя в безопасности.

  По мнению Андропова, исламский мир был готовой чашкой Петри для разведения вирулентного штамма ненависти к Америке, выращенного из бактерии марксизма-ленинизма. Исламизм и антисемитизм глубоко укоренились. Мусульмане знают вкус национализма, шовинизма и поиска врагов. Их безграмотную подавленную толпу можно легко довести до точки кипения.
  Терроризм и насилие против Израиля и его хозяев, американского сионизма, естественным образом вытекают из религиозной страсти мусульман, наставлял меня Андропов. Нам надо было только повторять заученные темы: что США и Израиль – это "фашистские империалистические сионистские государства", управляемые богатыми евреями. Исламский мир был одержим идеей не дать неверным оккупировать их территорию и очень восприимчив к характеристике конгресса США как сионистской организации, предназначенной для того, чтобы превратить мир в еврейское владение.

  Кодовым названием этой операции было СИГ – "Сионистские государства", и она находилась в румынской "сфере влияния", так как охватывала Ливию, Ливан и Сирию. СИГ была крупной партийной и государственной операцией. Мы создавали совместные предприятия для строительства больниц, домов и дорог в этих странах и отправляли туда врачей, инженеров, технических специалистов, профессоров и даже инструкторов по танцам. Все они получали задание изображать Соединенные Штаты высокомерной и наглой еврейской вотчиной, финансируемой еврейскими деньгами и управляемой еврейскими политиками, чья цель – подчинить весь исламский мир.

  В середине 1970-х КГБ приказал моей службе и другим таким же службам Восточной Европы прочесать страну на предмет поиска надежных партийных активистов, принадлежащих к исламским этническим группам, провести с ними обучение в области дезинформации и террористических операций и направить в страны нашей сферы влияния. Их заданием было экспортировать слепую яростную ненависть к американскому сионизму путем манипуляции давней неприязни к евреям среди обителей этого региона. Прежде чем я навсегда покинул Румынию в 1978 году, подведомственная мне румынская секретная служба направила около 500 таких агентов под прикрытием в различные исламские страны. По приблизительной оценке, полученной из Москвы, к 1978 году разведки всего социалистического блока направили в страны исламского мира около 4 тысяч агентов.

  В середине 1970-х мы также начали отправлять в исламские страны переведенные на арабский язык "Протоколы сионских мудрецов", подделку времен российского царизма, которую в качестве основания своей антисемитской философии использовал Гитлер. Мы распространяли также сфабрикованный КГБ документ на арабском языке, утверждающий, что Израиль и его главный помощник США являются сионистскими странами, стремящимися превратить исламский мир в еврейскую колонию.

  Мы как представители социалистического блока старались завоевать умы, потому что знали, что не можем одержать победу в военной битве. Сложно сказать, каковы долгосрочные последствия операции СИГ. Но кумулятивный эффект от распространения тысяч "Протоколов сионских мудрецов" в арабском мире и изображения Израиля и США смертельными врагами ислама определенно нельзя назвать конструктивным.

  Постсоветская Россия претерпела беспрецедентную трансформацию, однако распространенное (SHOOTER УВАГА!! мнение, что гнусное советское наследие было выкорчевано с окончанием холодной войны так же, как нацизм в Германии после Второй мировой войны, не вполне верно.

  В 1950-х, когда я был главой подразделения внешней разведки Румынии в Западной Германии, я видел, что гитлеровский Третий рейх уничтожен, военные преступники преданы суду, военные и полицейские силы расформированы, а нацисты сняты с государственных должностей.
  Ничего такого не наблюдается в бывшем Советском Союзе. SHOOTER УВАГА!!Ни один человек не попал под суд, хотя советский коммунистический режим уничтожил сотни миллионов людей. Большинство советских институтов сохранились, просто получив новые названия, и теперь ими управляют те же люди, что и при коммунизме. В 2000 году Кремль и российское правительство возглавил бывший офицер советской армии и офицер КГБ.

  Германия никогда не стала бы демократией, если бы балом правили офицеры гестапо и СС.
  11 сентября 2001 года президент России Владимир Путин стал первым лидером иностранного государства, выразившим сочувствие президенту Бушу в связи с "ужасной трагедией", как он это назвал. kotygoroshko УВАГА!!Однако вскоре Путин снова начал вовлекать свою страну в террористическую деятельность. В марте 2002 года он потихоньку восстановил продажу оружия иранскому террористическому диктатору Хаменеи и вовлек Россию в строительство атомного реактора в Бушере, предприятия по переработке урана, способного производить топливо для ядерного оружия.

  Сотни российских технологов начали помогать иранскому правительству в разработке ракет "Шахаб-4" с радиусом действия свыше 2 тысяч км, которые могут доставить ядерные боеголовки или бактериальное оружие в любую точку Ближнего Востока и Европы.  https://docs.google.com/Doc?docid=0AZBrKKeQJ_1eZGdxamc3NGhfMTcxZDQyOXQ4ZGQ&hl=en
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.20 | ziggy_freud

   в мене є простіша версія.

   невже європейські уряди такі вже безсилі перед мусульмано-більшовиками? І навіть жидо-масони їх перемогти не можуть?

   те, про що пан пише, навряд поширюється аж на всіх мусульман. Вас почитати, то може видатись, що КГБ навіть в Коран вносив правки на свій розсуд. І всі мусульмани це спокійно проковтнули, не тільки таліби та інші радикали.

   в мене є простіша версія. Уряди деяких європейських країн сильно облажались з своєю політикою ідентичності, починаючи від 1960х і далі. В першу чергу це стосується французьких соціалістів. Навіть якщо зараз почнуть виправляти, на це піде дуже багато років. І значну частину маргіналів до нормального життя вже не повернуть.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.20 | Боббі

    але не треба забувати

    про те, звідки уряди деяких (особливо східних) європейських країн походять. Хоча ремарка Бригади не має прямого стосунку до теми, але і про прямий вплив Радянського Союзу на країни Східної Європи забувати не варто, як і переоцінювати...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.20 | Бригада UA

     якщо досліджувати це - побачите як воно працює

     це зовсім не зрозуміло західним людям та й нашім теж

     це ментальність маркса-леніна, ментальність геніалних але псипопатів


     марксізм-ленінізм

     поставив на наукові рейки методи маніпуляції суспільством

     я тут згадував Фукідіда "Пелопонеську Війну"

     це перша історична книга, мабуть в історії людства, дуже велика

     ще в школі(тут мені пощастило бо викладач був крутий)

     в класі тіпа 5му пояснили- Пелопонеська Війна- це мікрокосм історії людства

     ВСЕ ВЖЕ БУЛО, всі варіянти політичних подій, роспаду держав, революції і..
     ПРОЛЕТАРІЯТ був відомий древнім і революції були і не раз- руйнівні, небезпчені, як завжди

     МАРКС вивчав це. І вивчив.

     Зернятко попало на благодатний грунт збочених кацапських 'ревалюціонерів'(яке огидне слово)

     А шо в кацапії: а там вже накопичений досвід маніпуятивних технологій:

     'Протоколи мудреців сіон'у ВЖЕ БУЛИ сфабриковані!

     тепер роблю зауваження. Шоб ці речі розуміти, треба почати мислити інакше, не так як ми звикли на кухні.

     Почніть з усвідомлення розміру СТАВОК в цій грі.

     Це не легко. Бо це не гроші. Гроші, як такі, закінчуються на рівні десь 500 міліонів. Більше родина, нащадки- вже витратити ніколи не зможуть,
     ну якщо не спалють все) але це крайній випадок.
     На такому рівні вже працюють професіонали, які зберегуть ваше бабло

     Далі починаються інші речі, далі- політика, війни, захоплення теріторій, існування національних держав

     Ставки в цій грі-існування НАРОДІВ

     Хто буде домінувати, хто буде істи а хтоі помирати, НАЦІЯМИ

     Повторю- з КУХНІ це не зрозуміти.

     геній контрозвідки, наш вчитель
     http://en.wikipedia.org/wiki/James_Jesus_Angleton

     вчив так: шоб зрозуміти гру кремля треба вивчати це 20 років, інакше не зрозумієте нічого.

     Для реалізації планів на домінування просто побутове розуміня не канає

     Бо ті, хто мають ГЛИБШИЙ підхід, хто освоїв методи психополітичних маніпуляцій і ще десяткли інших- той вас обиграє

     науковість підходів маркса-леніна дала комуні в лапи смертельну зброю-

     зброю 'ідей' ідеологіческое оружіє, зброю знання, як досягти домінації

     і як ми бачимо- ВОНО ПРАЦЮЄ

     те, що на перший погляд розумні люди не бачать як це відбувається - це частина ворожоі зброі

     дезінформація, маніпуляція, інформативний спам, заліпухи, емоційна зброя

     от ФЕМЕН показує долбайобам циці.

     Думаєте воно просто так?

     Ні, це може бути і вирогідно і є- ЗБРОЯ: долбайоб на циці дивиться і слина тече. на певний час він ні про шо думати не здатен

     Він- У ГІПНОЗІ.

     Ну це такий приклад, з життя тіпа))))
   • 2010.10.20 | Shooter

    Re: в мене є простіша версія.

    ziggy_freud пише:
    > деяких європейських країн сильно облажались з своєю політикою ідентичності, починаючи від 1960х і далі.

    Вони облажались з політикою "трудової іміґрації", насамперед.

    Повторюю. В 50-х-60-х, наприклад, в Бельгії доходило до того, що чуть "не персонально" розшукували чим забитіших мароканців (з гірських сіл, абсолютно вбогих) для того, щоб вони в Бельгії "лізли в шахти", в які не хотіло лізти місцеве "біле" населення.

    Ну і, відповідно, створили "проблемову" верству бідних, неосвічених, забитих "нових" громадян. Зі всіма супутніми наслідками.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.20 | Хвізик

     а яка в них була альтернатива?

     Shooter пише:
     > Повторюю. В 50-х-60-х, наприклад, в Бельгії доходило до того, що чуть "не персонально" розшукували чим забитіших мароканців (з гірських сіл, абсолютно вбогих) для того, щоб вони в Бельгії "лізли в шахти", в які не хотіло лізти місцеве "біле" населення.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.10.20 | Shooter

      підняти зарплату в шахтах

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.10.20 | Хвізик

       і отримати вугіль за ціною золота? кому він тоді потрібен?

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.10.20 | Бригада UA

        соціаліст не вміє рахувати :) але вміє брати чуже

        тримайтеся від них на беспечній відстані- залізе у кишеню)
       • 2010.10.20 | Shooter

        на все приходить час розплати

        хотіли в 60-і дешевого вугілля (хоча ЧАСТКА ОПЛАТИ ПРАЦІ в собівартости була, як завжди, далеко не вирішальною) - тепер їм потрібно вирішувати проблему "непристосованого населення"
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.10.20 | Бригада UA

         (ред)проблема не в наявності легко цивілізуємих дикунів в шахтах

         у США їх всіх ефективно асімілюють

         проблема в ідеологічній діверсії, в тому що активними заходами десятиріччями європейському суспілству НАВЯЗАУЮТЬ руйнівні, помилкові 'цінності'

         в першу чергу - СОЦІАЛІЗМ.

         Ця система наплодила дармоідів, які просто розумово неповноцінні і працювати не здатні.

         Це і є джерелом дурної політики в Європі, в тому числі політики демографічної

         і саме вони- ця бюрократія- і контролює ситуацію

         частково це і у США, але значно меньше

         але проблема буде вирішена. мусульмани чи асімілюютєся чи європейці іх вичищать.


         Зокрема у Франціі лажа почалася у 60і коли дозволили жінкам ініціювати розлучення а потім легалізували аборти

         жінки, яких чоловіки утримували і кидали, знайшовші молодших-

         отримали від соціалістів таку от зброю. І населення перестало відтворюватися

         А треб до Церкви ходити і розлучення просто не дозволяти.

         треба працювати над мораллю і викорененню сатаністского соціалізму і його носіїв перевиховувати
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.10.20 | Бригада UA

          витоки демографічної катастрофи у Франції(л)

          http://oranta.livejournal.com/10080.html


          Оказывается, раньше, в 60-е и ранние 70-е женщины если и работали (не более 50-60% от общего числа женщин трудоспособного возраста), то, как правило, до замужества, и работали в основном «внизу», «под мужчинами» - продавщицами, машинистками, медсестрами. За такими было просто ухаживать – воображение женщины легко было поразить недоступными ее кошельку «дарами» - дорогой ресторан, вояж, платья-шпильки и так далее. По сути, это была «покупка», и женщины на это покупались. Как и у нас сейчас, в общем-то – успех ухажера напрямую связан с его кошельком и щедростью.

          Вернемся к Франции. Сейчас во Франции все больше и больше молодых женщин с престижным высшим образованием, стремящихся к высшим командным постам в бизнесе, к блестящей профессиональной карьере. И легко «купить женщину», успешную в престижной и хорошо оплачиваемой профессии, у французского мужчины «с деньгами» уже не получается

          Пришли к этому во Франции не сразу, а осознав необходимость для женщины быть свободной, самостоятельной и независимой. И пришли к этому как раз в ходе беби-бума, длившегося во Франции практически до 80-х.

          Сначала после войны в 1945 были строго запрещены аборты и создавались препятствия для эффективной контрацепции (де Голль и католические деятели постарались), затем разрешили гормональную контрацепцию – в 1968, затем, в 1975 – аборты. В 50-60-е годы семья из 3-5 детей была типичной не только для рабочей или крестьянской среды, но и для среднего класса. Красиво, добродетельно и чрезвычайно полезно для Франции – иметь много детей. ..

          человек слаб, трудно бедняге-мужу смотреть на стройных девочек, когда у него дома толстая жена и куча детишек.
          Посвятив себя семье и воспитанию детей, отрешившись от любой другой самореализации, женщина приносит себя в жертву как личность.

          Потому что брак в христианских странах стал легко расторжим, а именно нерасторжимость христианского брака и была его моральной и юридической основой и принципиальным отличием от брака иудеев или мусульман. Христианский брак мог разрушить только допущенный женой адюльтер. Конец 50-х и все 60-е французские газеты сотрясали истории об отцах, разведшихся с 40-50-летними матерями 3-4 своих детей ради женитьбы на молодых и желанных. Типа одна жена пришла в полную сексуальную непригодность, износилась, так сказать, нужна новая и свежая жена. Цинизм называется.

          Умные француженки из этого безобразия сделали свои выводы: «Брак стал расторжим, мужчина как основа материального благополучия семьи ненадежен, значит, надо иметь меньше детей и стремиться зарабатывать как можно больше денег – а значит, образование и карьера». А что, у женщины в здравом уме, не потерявшей к себе уважения, могли быть какие-то иные выводы? Сомнительно.

          Статистика. В 1966 году 85% разводов во Франции были по инициативе мужа, по единственной причине – новая женщина, то бишь блуд, по-христиански. В 2000 году более 75% разводов – по инициативе женщин. Причины – разные. Но в основном – пьянство мужа, его измены, его отказ выполнять хотя бы часть работы по дому и воспитанию детей, домашнее насилие. Хотя некоторые жены уходят и к другим мужчинам. Но надо понять – женщины делают так, потому что завоевали для себя возможность этого выбора. Раньше работала формула «сохранение мужа=сохранение экономического и социального положения», сейчас это сохранилось, к счастью, только среди необразованных и неквалифицированных. Кто виноват в этом во всем – мужчины, забывшие слова «любовь» и «преданность», или женщины, успевшие на этот цинизм среагировать и принять меры предосторожности, став самостоятельными экономически?
     • 2010.10.20 | ziggy_freud

      альтернативи було мінімум дві

      підняти зарплати і культуру виробнитцва. Щоб шахтар почував себе людиною не тільки після другої в день зарплати.

      або трохи поворушити мізками, кого завозити на роботу, і що з ними буде після звільнення.

      > Shooter пише:
      > Повторюю. В 50-х-60-х, наприклад, в Бельгії доходило до того, що чуть "не персонально" розшукували чим забитіших мароканців (з гірських сіл, абсолютно вбогих) для того, щоб вони в Бельгії "лізли в шахти", в які не хотіло лізти місцеве "біле" населення.

      голандці теж могли мати у себе подібний жахливий індастріал. Однак не мали, бо краще мислили стратегічно. Порівняно до нормальних бельгійських міст, того ж Антверпа, Гента або Лувена, екс-промисловий Намюр - це повний... Комунарск.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.10.21 | Shooter

       Re: альтернативи було мінімум дві

       ziggy_freud пише:
       > Порівняно до нормальних бельгійських міст, того ж Антверпа, Гента або Лувена, екс-промисловий Намюр - це повний... Комунарск.

       Ну так...правда, в 60-і ситуація була з точністю до навпаки.

       Доречі, знаєте чому Брюґґе так гарно збереглося? Тому що після періоду бурхливого розвитку (14-15 століття? хвалилися - були 2ге місто в Європі), прийшла на кілька століть канкрєтна жопа (порт "намився" і перестав існувати). Відповідно, місто тихо конало і жодні зміни в ньому не діялися.

       Ось так і зберегли середньовічне місто :)
   • 2010.10.20 | Бригада UA

    не лише європа. кремль контролює 90% наркотрафіку світу

    http://versia.ru/articles/2010/mar/01/russkaja_mafija
    1.
    який приносить суттєво більші гроші за нафту
    Лише американский ринок лише кокаіну- 200-500 млрд$

    2.
    Головний експорт РФ- корупція

    3. Нагадую: Качинський RIP :(

    Спробуйте мислити реальними категоріями, вийти в уяві з кухні, у Світ.

    Також є сотні джерел, включно з слуханнями в Конгресі і Сенаті США

    Також книги.

    Варто набувати знання


    ПОлітика імпорту мусульман і подібного 'населення' низких стандартів-

    це пролетарізація.

    Ви думаєте імперія настільки успішна останні 100 років випадково?

    Ви ж мали мо;жливістє вивчати марксізм.

    Воно працює. По сатанинскі, але працює

    також нагадаю надіслану Вам в минулому про Red Book

    варто уважно прочитати кожне слово
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.20 | ziggy_freud

     крім марксизму працює багато чого іншого (/)

     при нагоді почитайте оце:
     Шпорлюк, Роман. Комунізм і націоналізм / Пер. з англ. Г. Касьянов. - К: Основи, 1998. - 479 с. - ISBN 966-500-008-X 3. Маркс і Німеччина: «Критика Ліста».
     litopys.org.ua/sporl/sz05.htm

     там же є Ентоні Сміт, Е.Гелнер, Б.Андерсон.

     вірячи у всемогутність КГБ-ФСБ-ГРУ, пан сприяє їхній роботі. Вони б хотіли аж настільки контролювати торгівлю наркотою. Або настільки контролювати радикальні ісламські рухи. І ще багато чого...

     згадку про Качинського вважаю доречною. І про Юнга теж.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.10.21 | Бригада UA

      ви подумали про всемогутність бо вам страшно

      А мені ні.

      Я підходжу до того, як до реальності, з якою треба працювати

      А ви нажаль- як типовий ледачий українець proverbially 'хочете' шоб все робили ІНШІ за вас.

      тому Украіна в занепаді, бо чекає на чудо, а буде війна

      ziggy_freud пише:
      > при нагоді почитайте оце:
      > Шпорлюк, Роман. Комунізм і націоналізм / Пер. з англ. Г. Касьянов. - К: Основи, 1998. - 479 с. - ISBN 966-500-008-X 3. Маркс і Німеччина: «Критика Ліста».
      > litopys.org.ua/sporl/sz05.htm

      чим це має бути цікаво мені? Шпорлюк)) хіба шо ім'я сільске.


      >
      > там же є Ентоні Сміт, Е.Гелнер, Б.Андерсон.
      >


      > вірячи

      людина, яка не здатна мислити логічно-

      постійно звертаєтся до категорії ВІРИ.

      Не думаю шо це наш метод. В шо вірити тут? Іх треба виявляти і нейтралізовувати, знешкоджувати.

      Яке тут ВІРИТИ? Таки 'ледачисть' мислення.


      >у всемогутність КГБ-ФСБ-ГРУ, пан сприяє їхній роботі.

      як щось не так як вам хотілося б - то це одразу всемогутність?
      де ви її бачите?

      всемогутній Христос. І все. Решта- комахи. Але маленка мандавошка може поставити рака великого амбала.

      Не бійтеся . Почніть думати реально а не емоційно реагувати.      Вони б хотіли аж настільки контролювати торгівлю наркотою. Або настільки контролювати радикальні ісламські рухи. І ще багато чого...

      Наскільки? Вам мало постійної війни в ізраілі? атаки по США мало?
      Голодомору мало?

      я таких як ви в киіві знаю сотні- не можу вимагати від них бути воінами. Ім страшно думати про це.

      А от тим хто воював з кацапнею- не страшно, таким як Муратов- навпаки дай постріляти (у війсковий час)

      А ви пане- тилова істота) Але це теж певна робота і буде потрібна.

      Визнайте свою позицію, як позицію страуса і змініть її на позицію воіна, ви ж не тітка.

      Нічого страшного в тому шо ворог потужній нема

      навпаки- з ним цікавіше воювати, це Виклик.


      >
      > згадку про Качинського вважаю доречною. І про Юнга теж.

      Мій друг мав летіти тим літаком. врятувався лише тим, шо водночас мав бути присутній на прем'єрі його фільма у вашінгтоні. Фільм про те, як Рейган і Папа ІП2 придушили комуну. Тут на форумі я сьодні ставив лінка
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.10.21 | ziggy_freud

       страшно було за Андропова

       що він проживе ще пару років і встигне почати реальні репресії.

       Бригада UA пише:
       > А мені ні.

       то й добре. Я радий за пана.

       > чим це має бути цікаво мені? Шпорлюк)) хіба шо ім'я сільске.

       красиво. Агітуєте за націоналізм, закликаєте мене вивчати марксистів (прізрак бродіт по Європє?), а кращі уми націоналістичних студій - до спини. Бо в Шпорлюка - неканонічне сільське прізвище. Де логіка?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.10.22 | Бригада UA

        він не міг прожити довше бо з ним 'працювали'

        смерть бреженва, Андропова, черненка отак один за одним - не була природньою

        як і смерть у 1986 діректора ЦРУ одразу ж за Іран-Контрас скандалом і віставкою Вайнбергера

        дуже раджу 'перемога' як рейган переміг совків тут є лінк на форумі
 • 2010.10.20 | Ace

  Re: що панство має на увазі під "мультикультурністю"?

  А что плохого может быть в мультикультурности? Украина с давних врём является мультикультурной, многоязычной страной, где большую часть истории коренное население, язык и культура подвергаются дискриминации, вытеснению, запретам. И ничё. Все "живы, здоровы", ещё и ностальгируют по прошлому, памятники Сталину ставят )
  А те годы в которые Президент Ющенко пытался возрождать национальную культуру, называют потерянным временем )
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.20 | ziggy_freud

   тобто справжня мультикультурність - коли всім однаково погано?

   Ace пише:
   > А что плохого может быть в мультикультурности? Украина с давних врём является мультикультурной, многоязычной страной, где большую часть истории коренное население, язык и культура подвергаются дискриминации, вытеснению, запретам.

   якщо вам не можна писати російською, мені - українською, а румуну - румунською, то це правильно?

   > И ничё. Все "живы, здоровы", ещё и ностальгируют по прошлому, памятники Сталину ставят )

   статУю Сталіна аж одну еште поставили. В Запоріжжі. І то довго відмазувались правом приватної власності :cry:

   здорові теж дуже відносно. Адлерівський невроз від Єфрємова з Тоббачьнєґом і Колєснічєнкой так і пре. Від деяких їх опонентів теж...

   > А те годы в которые Президент Ющенко пытался возрождать национальную культуру, называют потерянным временем )

   дивлячись для кого. Припускаю, що дехто дійсно змарнував 5 років на боротьбу з аранжевым фошизмом вітряними млинами.
 • 2010.10.20 | Олена Весел

  я краще покажу (л)

  Кароче, це коли між державою і меншинами, корінними народами етц встановлюються так відносини як у героїв сюжету нижче скажімо так - меншини і корінні народи в країні не повинні почуватись бідними родичами (як власне і сама Меркель зі своєї Східної Німеччини). держава повинна піклуватись про всіх громадян і намагатись не утворювати у їхніх головах шизофренію викликану зникненням питомих елементів зі свідомості. бабайка (той інший, яким лякають) має десь жити і щось їсти і щось мати щоб у нього можна було щось забрати або на ньому заробити... якщо погано буде бабайці, то погано буде і титульним. бо сьогодні титульні розрішили владі обідить бабайку, а завтра влада плюне на те, що титульні титульні, і зробить з ними те саме, що зробила з бабайкою. але з бабайкою разом відбиватись-то легше ;) а патаму мультикультуралізм, як я його понімаю, це коли влада кормить морквою і титульних і бабайку і титульні і бабайка облизуються. з кого варто брати приклад - з Литви. у них набор меншин ідентичний практично з Україною, але про них у пресі можна почитати лише під час вручення чергової моркви. ну от наприклад - відкривають пам'ятник воїнам, щоб брали участь у Грюнвалдській битві і запрошують тудой представників меншин. а так про них можна почитать у довідниках і туристичних сайтах і послухать музику на ю-тьюбі. там же фотки подивитись. але при відборі на євробчення "меншинність" чи "литовскість" до уваги не беруть - лише наявність таланту. чула що там була спроба перетворити місцевих поляків у наших психорусинів, але вона дуже скоро припинилась саме того, що влада поговорила з поляками і виявилось, що проблем як таких нема, просто москва дєнжат підкинула, але якось більше за дєньги москви вони не бузілі. навєрно подумали скіко вона їм дасть, коли вони стануть "не загранічним принцом"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.20 | zаброда

   І подивлюсь (л) Re: я краще покажу (л)

   Олена Весел пише:

   > з кого варто брати приклад - з Литви. у них набор меншин ідентичний практично з Україною

   "Набор набіром", але каехвіцієнти тоже шось значать:
   "According to the census conducted in 2001, 83.45 % of the population identified themselves as ethnic Lithuanians, 6.74 % as Poles, 6.31 % as Russians,"

   http://en.wikipedia.org/wiki/Lithuanian_people#Ethnic_composition_of_Lithuania
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.21 | Олена Весел

    То я ж і кажу, що про татар і караїмів там згадують

    тіко по большим національним празднікам. а патамушо вони довольні і ними довольні :) наприклад - перемога над тевтонським орденом, яка без них була б неможливою і литовцям не стидно у цьому признаватись :)

    в смислі у пресі згадують. бо так вони імєють свій процент прибутків з того, що охороняють з часів Вітовта, і кароче служать самі по собі туристичною заманухою і з тої ж заманухи досить непогано живуть. а караїмські кибини - одна з найпопулярніших у Литві страв.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.21 | Олена Весел

     а... щодо цифр. ги так а що ж ви хотіли

     якщо подивитесь польські передачі на цю тєму, то одразу все стане зрозуміло - як ви себе називаєте, правильна відповідь "поляком караїмом", хотя вони не дуже довольні своїм становищем у Польщі, але вважають себе політичними поляками. до речі, це нормальний процес, коли меншина починає записуватись у титульну націю як першу національність. якщо відбувається зворотній процес - значить держава дето налажала. обідила меншину.
  • 2010.10.21 | ziggy_freud

   щодо Литви згодний. Все-таки Саюдіс був

   не зовсім Народним Рухом ім.Броуна. Там було більше профі та правдивих інтелектуалів. Їхні колеги досі розповідають, як "Україні потрібна національна ідея". Практично жодної різниці в поведінці (наприклад) Драча тоді і зараз.

   культурна ситуація все-таки трохи різна; на момент проголошення незалежності це теж відчувалось.

   PS Їжак класний.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.21 | Олена Весел

    а я не казала про "культурна ситуація"

    я казала про перелік меншин. і що він "ідентичний практично", а не тютя в тютю. а виходячи з того, що у литовців кількісно меншин менше, а ситуація якісно значно краща, так тим більше з них треба брати приклад. у них є програми українською, тому що в отій графі, де литовці за переписом є добра частка українців, в Україні купа литовців, хтось чув про програми литовською? ща скажете - а їх мало. так в Литві за даними перепису ні українців, ні караїмів, не татар, але це ж не значить, що їх культуру не бережуть, правда?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua