МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

про "Свободу" від тернопільчан(\)

10/19/2010 | kotygoroshko
Від Тягнибока йдуть соратники через "фарс за гроші режиму"
Вівторок, 19 жовтня 2010, 15:08
Версія для друкуКоментарі48 Поділитись:

Троє членів Тернопільської міської організації ВО "Свобода" вийшли з лав партії на знак протесту проти імітації боротьби з владою.
Про це заявив кандидат у депутати Тернопільської міськради, колишній член всеукраїнського об'єднання "Свобода" Іван Семанишин у вівторок на прес-конференції в УНІАН.
"Ми закликаємо людей не вірити лідерам "Свободи", які свій популізм та обман прикривають ідеями служіння Україні", - йдеться у заяві трьох колишніх членів "Свободи", яку оприлюднив Семанишин.
"Ми втомилися бути учасниками цього фарсу, протестуємо проти нього та рішуче заявляємо про те, що реальні ідеї цієї політичної сили та її керівників насправді не співпадають з політичними, ідеологічними та моральними цінностями, які проголошує партія "Свобода", - процитував він.
За його словами, "напередодні виборів у партії почали з'являтися нові люди, які ніколи не були прихильниками "Свободи", а тепер під виглядом боротьби з існуючим режимом вони разом з керівниками місцевих осередків партії вирішують виключно особисті інтереси, складають та очолюють партійні списки до місцевих рад".
"Вони імітують боротьбу з режимом, вводячи людей в оману", - йдеться в заяві колишніх членів "Свободи".
"Особливо цинічним є те, що цей фарс вони влаштовують за гроші того самого режиму, з яким вони нібито борються", - наголошується в заяві.
Крім того, підписанти наголошують, що допомога людям, реальне протистояння і боротьба з беззаконням чинної влади не є метою партії в її нинішньому вигляді.
Семанишин зазначив, що на даний час із лав "Свободи" вийшли лише три особи, але, за його інформацією, керівництво партії проводило бесіди з іще 12-15 членами з вимогою не залишати партію.
Крім того, він повідомив, що зараз готується до реєстрації нова політична сила, ідеологією якої буде націоналізм. "Зараз готується до реєстрації організація, яка дійсно буде виражати націоналістичні погляди, не псевдонаціоналістичні. Вже ведуться переговори, ми затьмаримо "Свободу" на цьому", - заявив Семанишин.
За його словами, ведеться робота із залучення до нової партії людей із Сходу та Півдня України, де націоналістичні ідеї менш популярні, ніж на Заході держави.
"У нас націоналізм буде не такий як в "Свободі" - "Бий москалів!", тому що все зло в "москалях". Такого не буде. Я вважаю, що росіяни і білоруси є нашими побратимами, і нам нічого ділити на цій землі. У нас буде панславістська організація", - заявив Семанишин.
Він також повідомив, що залишається кандидатом у депутати Тернопільської міської ради, але балотуватиметься від партії "Народна самооборона".
Все про: ВО "Свобода"
ЧИТАЙ ТАКОЖ
Тягнибок стверджує, що не брав грошей у регіоналів

http://tttoop.info/page/ukrpravda_full.htm

Відповіді

 • 2010.10.19 | OlalaZhm

  ще невідомо, хто за чиї гроші робить

  Може, цей Семанчишин якраз і продався. Бо я чомусь у сусідній області з таким не стикалася.

  І "реальна націоналістична" яка одночасно і панслов"янська... Шота ні панімаю...
  Крім того, якщо взяти схильних до зрадництва з одної партії і автоматично позатягувату у будь-яку нову - б*ядей треба міняти, а не вивіску
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.19 | kotygoroshko

   чарівно звучить

   OlalaZhm пише:
   > б*ядей треба міняти, а не вивіску


   одразу в пам*яті змальовується дитячий садок :)
   і Фаріон
 • 2010.10.19 | Сахаров

  Re: про "Свободу" від тернопільчан(\)

  "ведеться робота із залучення до нової партії людей із Сходу та Півдня України, де націоналістичні ідеї менш популярні, ніж на Заході держави.

  “У нас націоналізм буде не такий як в “Свободі” - “Бий москалів!”, тому що все зло в “москалях”. Такого не буде. Я вважаю, що росіяни і білоруси є нашими побратимами, і нам нічого ділити на цій землі. У нас буде панславістська організація”, - наголосив І.СЕМАНИШИН."

  Все б нічого, та чи не матимемо новий "ЗУБР" на ґрунті "панславянського націоналізму"?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.19 | oze

   Re: про "Свободу" від тернопільчан(\)

   >
   > “У нас націоналізм буде не такий як в “Свободі” - “Бий москалів!”, тому що все зло в “москалях”. Такого не буде. Я вважаю, що росіяни і білоруси є нашими побратимами, і нам нічого ділити на цій землі. У нас буде панславістська організація”, - наголосив І.СЕМАНИШИН."
   >
   >


   Вибачте, але скажу: це,б****, вже вопше... Дійсно, чого ми визвірилися? Хай приходять і все забирають. А ми якось так... з своїми вишиваками і на лєсоповалє не пропадем
 • 2010.10.19 | Via

  Ці ж хлопчаки - на два тижні раніше дременули в БЮТ(л):

  "Висловлюємо своє переконання в тому, що єдиною політичною силою, яка протистоїть свавіллю та беззаконню провладної команди, є партія Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Саме навколо партії «Батьківщина» повинна відбутися консолідація здорових сил суспільства, які без пафосу та популізму готові боротися з діючим режимом.

  29 вересня 2010 року

  Семанишин Іван Васильович

  Мосора Юрій Романович

  Кітура Тарас Богданович"

  http://provse.te.ua/?page=news&newsid=16679

  Але стався великий облом - Батьківщина не йде на вибори, і їм довелося терміново перебігати в Народну самооборону.
  Слабаки :(
 • 2010.10.19 | Абу

  одним платить Льовочкін, іншим - Клюєв?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.20 | Арій.

   Одним - Моссад, другим - ФСБCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua