МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Не їдьте на Євро-2012 в Україну" (л)

10/21/2010 | Сахаров

Відповіді

 • 2010.10.21 | Мірко

  Це правда!

  В літку син їхав з Косіце в Ужгород на один день. (справді лише кілька годин) Водій, його друг, а авто реєстроване на дружину цього друга. Не хотіли в Україну пустити без такого доручення. Ну й випустити теж не хотіли.
  Зварйована держава. Давно час Сталінський держапарат повалити.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.21 | samopal

   Валіть!

   Мірко пише:
   >Давно час Сталінський держапарат повалити.
 • 2010.10.21 | Роман Гнатюк

  Re: "Не їдьте на Євро-2012 в Україну" (л)

  Як каже Станіславскій: "Вєрю"...

  Останнього разу в Львівському аеропорту приймав участь в "разборці" між пограничником і нещасним австрійцем, якого не хотіли випускати з України бо "він продав тут свою машину". Всіх деталей вже не пам'ятаю, але історія була така, що в австріяків у Львові є чи то якась партнерська фірма, чи якесь СП, і вони (австріяки і львівські) часто їздять фірмовим мінібусом туди-сюди бо возять якісь матеріали і своїх людей. Цей австріяк якраз і приїхав до Львова на тому мінібусі, а повертався літаком, бо машиною назад мали їхати інші люди пізніше. От за це до нього й пристєбалися пограничники.

  Австріяк говорив по-німецьки і по-англійськи, а от пограничник(и) - тіки по-нашому. Мені стало того мужика шкода, бо він виглядав зовсім загнаним в кут, і тому я почав перекладати їм в обидні сторони. Його заставили дістати факс з фірми про ті всі діла, і ще якісь папери, ітд, ітп, і протримали десь півтори години. В результаті він на літак все ж встиг, і був дуже вдячним за допомогу.

  А от мені було трохи стидно за "співвітчизників". Ті всі совдепівські "доручення" і інша така фігня створює враження що ти попав в Союз (точніше в Жопу, щоб бути зовсім чесним), і все це не має ніякого відношення ні до порядку, ні до нормальних відносин, а просто служить інструментом вибивання бабла з людей, і пофіг, своїх чи іноземців.

  От така от байда... Пєчальна...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.21 | kotygoroshko

   так само, як наші, митники працюють в Росії, Пакистані,

   Вірменії і Чехії

   без ганьби за державу працюють в Польщі і Грузії
   більш-менш без грабунку і по закону - в Індії та Ірані


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua