МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Верховний рабин «Ізраїлю»: Всі неєвреї віслюки і створені, (л)

10/21/2010 | Кримська світлиця 2010
щоб служити євреям

http://kavkaz.tv/ukr/content/2010/10/21/16158.shtml

Головний єврейський релігійний діяч в «Ізраїлі» уподібнив нєєвреїв віслюкам і в'ючним тваринам, стверджуючи, що головна причина їх існування полягає в тому, щоб служити євреям, повідомляє AzanNews з посиланням на «Thepeoplesvoice».

Як повідомляється, рабин Овадья Йосеф, духовний наставник партії сіоністів-фундаменталістів «ШАС», який представляє близькосхідних євреїв, під час своєї суботньої проповіді на цьому тижні сказав, що «єдина мета нєєвреїв полягає в тому, щоб служити євреям».

«ШАС» є головним партнером коаліції нинішнього ізраїльського уряду.

Газета «Тhe Jerusalem Post» («Єрусалим пост») також процитувала Йосефа, колишнього головного рабина «Ізраїлю», що говорить, що основна функція гоя - (принизливе слово для нєєврев) обслуговування євреїв.

«Нєєвреї народилися тільки для того, щоб служити нам. Без цього у них немає місця в світі - тільки для того, щоб служити людям Ізраїлю», — сказав Йосеф в суботу вночі в його щотижневій проповіді, яка була присвячена законам щодо дій, дозволених в суботу.

Повідомляється, що Йосеф також сказав, що життя неєвреїв в Ізраїлі зберігається Богом для того, щоб запобігти втратам євреїв.

Йосеф, який вважається одним з авторитетних тлумачів Тори і має повноваження на тлумачення Талмуда і інших основніих єврейських писань, абсолютно спокійно, природно і невимушено зробив порівняння між тваринами і неєвреями.

«У Ізраїлі, смерть не має над ними влади. З язичниками («язичниками» рабин називає всіх неєвреїв) буде те ж, що і з будь-якою іншою людиною — вони повинні померти, але Бог дає їм довголіття. Чому? Уявіть собі чийогось віслюка. Якщо він помре, то вони втратять свої гроші. Це його слуга . От чому він отримує довге життя. Для того, щоб добре працювати на цього єврея».

Протягом пропаганди ідеї про рабство неввреїв Йосеф на тій же проповіді ставить питання: «Чому язичники необхідні?», на яке сам і відповідає: «Вони працюватимуть, вони оратимуть, вони пожинатимуть, а ми сидітимемо, як ефенді».

«Саме тому язичники були створені», — додав він.

Поняття про язичників, що є людиноподібними істотами або квазі-тваринами, відоме в ортодоксальному іудаїзмі.

Наприклад, рабини, пов'язані з рухом ХАБАД (впливовою єврейською сектою переваги), відкрито учать, що всі неєвреї мають статус тварин.

Абрам Кук, релігійний наставник руху поселенців,каже, що відмінність між євреями і язичниками більша і глибша, ніж відмінність між людьми і тваринами.

»Відмінність між єврейською душею і душами неєвреїв — всіх, на всіх рівнях — більше і глибше, ніж відмінність між людською душею і душами рогатої худоби».

Слід зазначити, що деякі з явно расистських ідей Кука викладаються в Талмудичному коледжі «Merkaz H'arav» (Марказ Харав) в окупованому Єрусалимі.

Відповіді

 • 2010.10.22 | Мартинюк

  Бійтеся кримські українці

  Ось, ось євреї за допомоги їхніх агентів караїмів та кримчаків вторгнуться до Кримського півострова, заборонять твір української літератури ( бо написаний в Одесі :)."Протоколы сионських мудрецов" і почнуть арештовувати всіх антисемітів та змушувати їх до праці по суботах.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.22 | Tatarchuk

   хєхє блін

   Мартинюк пише:
   > Ось, ось євреї за допомоги їхніх агентів караїмів та кримчаків вторгнуться до Кримського півострова, заборонять твір української літератури ( бо написаний в Одесі :)."Протоколы сионських мудрецов" і почнуть арештовувати всіх антисемітів та змушувати їх до праці по суботах.
   Щоб караїми та кримчаки слугували євреям, то дійсно фантастика.
   Єврейські шовіністи - переважно чомусь з Росії - ставляться до ціх етносів точнісінько так, як самі росіяни до українців: вас немає, є ми. У нас спільна історія, у нас все спільне, тільки одна перепона - ваша зарозуміла маячня що ви щось окреме від нас, негайно припинить і нам (ну і вам, хоча вас немає) буде хорошо
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.22 | Олена Весел

    ш-ш-ш... а то ща набіжать

    єті... борці з антисемітзимом і розкажуть як правильно не любить караїмів, за те що вони бяки не хочуть щоб їх євреями називали і счітають сібя тюрками. ну їх же Ізраїль признав євреям, так а чо це вони не хочуть євреями буть... і кримчаки кстаті тоже - виростили панімаєш лі генетика і давай генетичні дослідення крові проводить, які заперечують данні ізраїльських вчених. точно млін антисеміти ;) придумали ще - на хартії всілякі посилаються і законодавство про науку цитують. капєц просто ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua