МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко розікрала увесь держрезерв набрала боргів на100 млрд(/

10/22/2010 | Бригада UA
1. Контрольно-ревізійна служба перевірила 10 700 підприємств З початку 2010 Контрольно-ревізійна служба перевірила 10 700 підприємств фактично на 10100  з них  94%- знайдені масові розкрадання бюджетних коштів дірекція цих 10100 підприємств займалися кримінальним роскраданням у ВЕЛИКИХ розмірах в цілому знайдено фінансових шахрайств на 53 міліарди гривень !!! урядування Тимошенко призвело до втрати15 міліардів гр. бюджетних коштів які витрачено безвозвратно Виявлена шокуюча тотальна корупція в усіх сферах економіки, до рівня 'бєзпрєдєлу' крали все. корупція була тотальна. Крали не соромлячися, не 'брєзгуя' нічим абсолютно 2. Держборг ТИМОШЕНКО довела до дефолтного рівня за  лише 2009 державний борг виріс на 96 міліардів гр На сьогодні держборг складає 227 міліардів гр на 33 млрд вище граничних норм ,після яких можна сказати що ДЕФОЛТ є невідворотним уряд Тимошенко підводив Укртаїну до дефолту   СВІДОМО. СИСТЕМНО. фінансово економічна безпека Країні підірвана. 3. Ревізія держрезeрву показала СТРАШНІ РЕЧІ: практично ВСІ ресурси державних резервів, які були - вимиті до чиста По продовольчому резерву, приклад фірмочка "Бабусіни рецепти" - це компанія, яка як тільки була заснована і зареєстрована лише за 1 місяць до початку бізнесу з Державою(!!!)- і одразу ж почала 'поставляти' м'ясо ДЕРЖРЕЗЕРВУ !! ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ НЕЮ (фірмою "Бабусіни рецепти") 500 МІЛІОНІВ ГР. , КОМПАНІЯ "Бабусіни рецепти" БУЛА ЛІКВІДОВАНА ДЕРЖ ЧИНОВНИКАМИ, ЯКІ ЖИВИЛИСЯ З ТОГО Ціни на цукор під час сахарних операцій тимошенко виросла в 2 рази Двома держ. чиновниками було переведено 33 міліони гривен на рахунок англійскої компаніїї, яка як з'ясувалося ІНТЕРПОЛОМ- ніколи не була зареестрована в Англії !!!! ці двоє чиновників у РОЗШУКУ 360 тисяч тон зерна з фонду держрезерву, які мали ТАМ БУТИ - ВІДСУТНІ !!!!!!!!!!!! Підприємств, які МАЛИ ПО ДОКУМЕНТАХ МАТИ ЦЕ ЗЕРНО НА БАЛАНСІ - НЕ ІСНУЄ; частина бакрутовані, частина НЕ ІСНУВАЛИ, частина - в розшуку з 700 компаній, які мали тримати держрезерв державних фондів в себе на збереженні,- більше 500 компаній - ПРОСТО ВІДСУТНІ Лише по одній Луганській області знайдені (поки що) фінансові порушення склали 4,8 міліарди гривень

Відповіді

 • 2010.10.22 | Бригада UA

  КРУ додатково знайшло розкрадання Тимошенкой 53 міліарди гривень

  Контрольно-ревизионное управление, по результатам аудита деятельности правительства Тимошенко, выявило нарушений

  на сумму почти 53 миллиардов гривен.

  Об этом заявил глава КРУ Петр Андреев на пресс-конференции.

  По его словам, значительная часть этих средств была выведена из госбюджета и

  использована на предвыборную агитацию Тимошенко.

  В частности, Андреев указал, что Тимошенко незаконно использовала

  средства, полученные от МВФ, в сумме 36,1 миллиарда гривен

  были использованы на обеспечение текущих потребностей госбюджета, вместо того, чтобы потратить их на погашение внешнего долга.

  Также, по словам руководителя ведомства, Госказначейство, не имея на то полномочий, предоставляло

  ссуды Пенсионному фонду на сумму 42,1 миллиарда гривен.

  Кроме того, Госказначейство, в нарушение законодательства,

  разместило на депозитных счетах банков


  6,4 миллиарда гривен,
  1165 миллионов долларов и
  97 миллионов евро средств госбюджета.


  При этом средства размещались под заниженные проценты,

  или вообще без их выплаты

  Андреев также упомянул о незаконном использовании средств, полученных согласно Киотскому протоколу.

  Кроме того, глава КРУ упомянул закупку МЧС санитарных автомобилей по цене, которая была завышена втрое.

  "Международные аудиторы установили, что

  такие автомобили в Украину не завозились,
  а позднее было обнаружено, что они были завезены по частям,
  на два года раньше и на сумму на треть меньше, чем потратило МЧС.


  И это притом, что эти автомобили два года были неизвестно где в амортизации", - отметил он.

  Еще одним примером злоупотреблений правительства Тимошенко Андреев

  назвал национализацию банка "Киев". По его словам,

  общая сумма нарушений составила 815,7 миллионов гривен.
 • 2010.10.22 | Бригада UA

  Заборгованість зарплат 2009: 1,9 млрд. грн., зараз: 1,2млрд(Л

  Найбільше боргів із зарплати в Криму, Києві та Донеччині

  Завдяки старанням Генеральної прокуратури України заборгованість із заробітної плати в Україні скоротилася на 700 млн. грн.

  «На початку року заборгованість загалом по країні становила 1,9 млрд. грн.

  На початок жовтня вона зменшилася до 1,2 млрд.

  найбільше боргів із зарплати все ще числиться за підприємствами в Криму, Києві та Донецькій області.

  Серед лідерів

  –Міністерство промислової політики. Там найбільша заборгованість.
  «Хоча вона є скрізь: у

  -Міністерстві транспорту;

  -регіонального розвитку та будівництва;

  -вугільної промисловості;

  -у справах сім`ї, молоді та спорту;

  -аграрної політики, а також

  -Фонді держмайна.

  За матеріалами прокурорських перевірок

  до відповідальності притягнуто понад сім тисяч посадовців.

  Зокрема,

  -Держкомітетом телебачення та радіомовлення покарано
  директорів двох державних видавництв-боржників».

  Заступник генпрокурора також заявив, що всього за фактами порушень законодавства про охорону праці

  органи прокуратури порушили

  понад дві тисячі кримінальних справ, майже 90% із них направлено до суду.
 • 2010.10.22 | Бригада UA

  Додаткові деталі про розслідування КРУ злочинів Тимошенки

  БАНКИ

  Зловживання на суму приблизно 10 млрд грн виявлено і під час перевірки використання коштів на рекапіталізацію банків.

  "Усього з цього банку ("Родовід Банку") близько 8 млрд (гривень) грошей було вимито під фіктивні договори та контракти... Така ж ситуація була в банку "Київ" і "Укргазбанку" - близько 2 млрд (гривень). Банк "Київ" взагалі використовувався як відмивальна база для переведення в готівку грошей", - сказав він.

  За його даними, в "Родовід Банку" гроші вимивалися, зокрема, за рахунок завищення оплати юридичних послуг та ставок оренди приміщень.


  ЗАКУПКИ М'ЯСА


  Крім того, Андрєєв звинувачує депутатів від БЮТ у привласненні мільйонів гривень від продажу м'яса пенітенціарним установам.

  "Чого лише варті спекуляції депутатів від БЮТ з банком "Київ" або пенітенціарними установами, де сотні мільйонів відмили під закупку м'яса", - обурився Андрєєв.

  "Ні м'яса немає, нічого немає, а фіктивні фірми ще й отримали відшкодування ПДВ", - зазначив він. За словами керівника КРУ, лише в результаті однієї такої угоди бюджет втратив 85 мільйонів.


  ЗЛОВЖИВАННЯ В ПОРТАХ


  Голова КРУ відзначив зловживання у портах України
  Крім того, Андрєєв відзначив зловживання у портах України, коли 400 мільйонів отримав Одеський порт, керівником якого був представник Юлії Тимошенко Микола Павлюк.

  "Там, начебто на підтримку галузі, були виділені 400 мільйонів, які виведено через угоди з офшорними компаніями", - сказав він.


  ЗЛОЧИНИ В ДЕРКОМЗЕМІ


  Також Андрєєв виокремив зловживання у Держкомземі, руками якого уряд розгорнув масштабну передвиборну кампанію. Він нагадав, що вони планували видати акти на землю 6,4 мільйона громадян, а видали лише 1 мільйону.

  "При цьому темпи були закладені такі, що один державний акт потрібно було видавати що 2-3 секунди. А в результаті виявилося, що люди приходять і виявляється, що межі їхніх ділянок накладаються, і тепер вони змушені поневірятися по судах", - сказав глава КРУ.

  При цьому, за даними відомства, лише на виготовлення і розсилку повідомлень про безкоштовну видачу державних актів, було витрачено 10,2 мільйона гривень, а загальні збитки державі становлять понад 170 мільйонів.  РОЗКРАЛА ДЕРЖАВНІ ЗАПАСИ ПРОДОВОЛЬСТВА


  Крім того, він повідомив про виявлені втрати для державних продовольчих запасів: у системі Державного резерву при перевірках недорахувалися 360 тис тонн зерна, а аудит Аграрного фонду виявив нестачу ще 200 тис тонн зерна. Крім того, виявлено значні махінації та зловживання у вугільній сфері.


  МАФІЯ ЧИНОВНИКІВ ТИМОШЕНКО ПРОТИДІЄ ПЕРЕВІРКАМ


  Голова ГоловКРУ також заявив, що контрольна робота зараз значно ускладнилася, оскільки скоротилася законодавча база, що регламентує проведення перевірок: на сьогодні керівники державних підприємств та установ протидіють співробітникам ГоловКРУ під час проведення перевірок.


  КРАЛА ПРЯМО З БЮДЖЕТУ

  Ці збитки, як вважає Андрєєв, стали наслідком використання колишнім урядом Тимошенко методів управління коштами держбюджету в "ручному" режимі. Зокрема, колишнім керівником Державного казначейства безпосередньо щодня визначалися обсяги і напрямки видатків з державного бюджету шляхом надання усних вказівок начальникам територіальних органів.

  За його словами, загальні збитки від діяльність уряду Юлії Тимошенко становлять до 40 млрд грн: проведені перевірки виявили, що попереднє керівництво Кабміну часто керувалося в своїй діяльності не нормативними документами, а лише "особистими амбіціями".

  Все це призвело до невиконання видаткової частини бюджету, зростання кредиторської заборгованості, невідшкодування в повному обсязі ПДВ, і спричинило додаткове навантаження на держбюджет вже цього року у сумі понад 5 млрд гривень.

  "Якщо керівники держави дозволяють собі ось так ставитися до виконання законів, то навіщо ми вимагаємо від простих людей виконання законів і всього іншого?" - підкреслив Андрєєв.

  З 10 700 підприємств, установ і організацій, які перевіряло ГоловКРУ за дорученням президента України, порушення встановлені на 10,1 тисячі, або на 94% об'єктів. Під час масштабної перевірки, яка тривала з березня, і метою якої була оцінка стану національної економіки, виявлено порушень на суму понад 68 млрд грн. А загальна сума втрат фінансових і матеріальних ресурсів - 44,8 млрд грн.

  КРУ просить президента взяти розслідування за виявленими фактами під особистий контроль

  Андрєєв заявив, що звернувся до президента України з проханням взяти розслідування за виявленими фактами під особистий контроль.

  Нагадаємо, що 13 травня ц.р. уряд України підписав контракт з компанією Trout Cacheris, PLLC (США) на проведення аудиту фінансово-економічної діяльності органів державної влади в 2008-2009 роках. Мета аудиту - виявлення нецільового використання коштів, винних у цьому і куди було спрямовано ці гроші.

  14 жовтня міжнародні аудитори заявили, що виявили факти нецільового використання коштів державного бюджету за участю представників уряду Тимошенко.

  Найбільшим прикладом махінацій було незаконне використання 2,3 мільярда гривень, отриманих за рахунок продажу квот на викиди в рамках Кіотського протоколу. "Високопоставлені чиновники використовували ці кошти для приховування серйозного дефіциту в пенсійній системі України незадовго до президентських виборів 2010 року", - йдеться в їх заяві.

  Також наголошується, що аудитори виявили випадки використання офшорних підставних компаній і фіктивних договорів для продажу автомобілів та медикаментів уряду за завищеними цінами.

  Крім того, йдеться про "маніпуляції договорами з цукром з державного резерву, а також випадки несанкціонованого використання коштів за проведення програми реєстрації землі з метою отримання політичної вигоди напередодні президентських виборів".

  Тимчасом факти, оприлюднені найнятими юристами, ще з початку 2010 року перебувають на розгляді українських судів, а вся інформація, яка вказує на злочинний характер дій окремих чиновників, була детально описана і перебувала у відкритому доступі.

  ТЕНДЕРИ

  Більш того, за даними видання "Дело", один з фіктивних тендерів, який виявили іноземні аудитори в діяльності Кабміну Юлії Тимошенко, бере свій початок з часів роботи уряду Віктора Януковича.

  Один з шести епізодів, які розслідували три компанії Akin Gump Strauss Hauer & Feld Маrk, Kroll, Inc. і Trout Cacheris, PLLC, стосувався закупівлі автомобілів Renault Master за завищеною ціною для Міністерства з надзвичайних ситуацій.

  Як йдеться у звіті, в 2009 році 27 машин продані міністерству по 799 тис гривень кожна на загальну суму 21,5 млн гривень. При цьому ринкова вартість кожного автомобіля становить 242 тис гривень. Подорожчання в 2,5 раза відбулося за рахунок створення ланцюжка фірм-посередників, які були пов'язані з чиновниками МНС.

  Серед них у звіті аудиторів зазначено фірму "ІСС Україна", яка, за даними ревізорів зі США, закупила машини в офшорної компанії, при цьому керівники обох підприємств були між собою тісно пов'язані.

  Крім того, американські детективи встановили, що директор "ІСС Україна" мав зв'язки з чиновниками МНС, які впливали на результати тендерів, і завдяки яким комерсант виграв конкурс, продавши державі партію автомашин через ланцюжок "підставних" фірм.

  Водночас чиновники промовчали, що цю ж партію з 27 автомобілів Renault Master в 2007 році "ІСС Україна" намагалася продати Міністерству охорони здоров'я.

  Тендер проводився у листопаді-грудні 2007 року, коли біля керма українського уряду ще стояла команда Віктора Януковича.

  "ІСС Україна" виграла тендер на постачання цих 27 машин за 12,3 млн гривень - тобто кожен автомобіль коштував державі 456 тис гривень. Ця сума в півтора разу вища, ніж їхня реальна ціна на ринку: іноземні аудити вказали вартість цих машин в 242 тис гривень.

  З боку держави угоду мало укласти держпідприємство "Укрмедпостач". З яких причин машини тоді не були куплені - невідомо. Нині "Укрмедпостач" веде судову тяганину, де вимагає визнати незаконною передачу фірмою "ІСС Україна" права поставляти державі автомобілі іншої компанії - "Євроспецтранс".

  У місцях позбавлення волі вже перебувають екс-голова Державної митної служби України Анатолій Макаренко, якому нещодавно продовжили термін утримання під вартою, екс-перший заступник голови "Нафтогазу" Ігор Діденко і колишній в.о. міністра оборони Валерій Іващенко, якого звинувачують у незаконному ухваленні рішення про продаж майна Феодосійського судномеханічного заводу. Перших двох звинувачують у зв'язку з відбором газу у приватної компанії-посередника "РосУкрЕнерго" на користь держави під час перебування при владі Юлії Тимошенко.

  Така ж доля спіткала і колишнього міністра економіки Богдана Данилишина, якого у серпні 2010 року було оголошено у внутрішньодержавний, міждержавний і міжнародний розшук.

  Вже 18 жовтня Богдан Данилишин було затримано українськими слідчими на території посольства України в Чехії без складання протоколу про затримання і передано чеській поліції.


  У СБУ ж кажуть: "Ми боремося з корупцією, і, на жаль, останній уряд зробив багато помилок. Багато чого, що було ним зроблено, було протизаконним, і тому ми продовжимо наші розслідування", - сказав голова СБУ Валерій Хорошковський.


  "Ні Макаренко, ні Діденко не були членами партії пані Тимошенко. Вони були лише чиновниками - і в цій якості вони скоїли злочини. Принаймні, так це виглядає сьогодні", - уточнив він.
 • 2010.10.22 | Felicidada

  У Бригада Ru - знову діарея. Як вільно вони почуваються! (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.22 | Хвізик

   а по суті звинувачень заперечити щось можете?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.22 | Felicidada

    про яку суть йдеться? якби була суть - була б тюрма

    а суті немає. таксамо як і прикучмі. і всі це розуміють. а дурні патріоти і сліпі противсіхи грають на боці ригіонів і олігархів, аби вона тих не пощипала і не повернула в державну власність, скажімо той же шельф. патріотів використовують. як завжди.
    щодо бригади РУ просто противно, що тутуешні українці ведуться на лайнометання. а здавались розумними.
 • 2010.10.22 | ukr_girl

  Якщо це все так, то чому шановна ЮВ ще не за гратами?

  А як не за гратами, то може це наклеп Янека на порядну жiнку?
  Бо обвинувачення такi, що треба вже зараз цю панi на гiляку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.22 | Felicidada

   У них мета інша: кидати побільше лайна. Бригадники (-)

 • 2010.10.22 | Volodimir_V

  Янукович виконає обіцянку дану Майдану-Бандитам тюрми?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2010.10.22 | Хвізик

  дивує, що такі тяжкі звинувачення - і ні слова в новинах Майдану

 • 2010.10.22 | фронт.гб

  Re: Тимошенко розікрала увесь держрезерв набрала боргів на100 млрд(/

  Дубак.АУ! Батарея (брігада.ру) просіт огня (дерьма)!
 • 2010.10.27 | bohun

  Дякую, цікава інфа...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.27 | Uatumbai

   А хто тепер замовляє вальс Бостон, пане Serge?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua