МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Батьківщина заблокировала харьковскую типографию (/)

10/24/2010 | observеr
Батьківщина заблокировала харьковскую типографию, где печатались неучтенные бюллетени
Вчера, 22:18 Корреспондент.net

Оппозиция считает, что ПР пытается сфальсифицировать выборы
Reuters
Несколько сотен человек собрались возле здания типографии Фолио-плюс, где в пятницу обнаружили неучтенные бюллетени.

Среди собравшихся - народные депутаты Украины, кандидаты в депутаты разных уровней от оппозиционных партий. Также на месте присутствуют сотрудники милиции, прокуратуры.

Как сообщает пресс-служба партии, активисты Батьківщини заблокировали центральный выезд с территории предприятия, чтобы уже напечатанные бюллетени не вывезли оттуда. Требования собравшихся – провести всестороннюю и объективную проверку того, на каком основании типография занималась печатью бюллетеней.

Директор типографии Дмитрий Балан рассказал народным депутатам, что издательство Фолио-плюс заключило договор на аренду печатного оборудования с другим издательством – Майдан, которое якобы и занимается печатью бюллетеней к выборам, - сообщает пресс-служба Батьківщины.

Однако, предоставить какие-либо документы, подтверждающие правомочность Майдана и Фолио-плюс печатать документы строгой отчетности к выборам, Дмитрий Балан не смог.

Как сообщалось ранее, народные депутаты от партии Батьківщина в пятницу сообщили о появлении в Харькове фальшивых бюллетеней для голосования на выборах в местные советы. Бюлетени, переданные в Харьковский облизбирком, печатались в типографии Фолио-плюс.

http://korrespondent.net/ukraine/politics/1129797-batkivshchina-zablokirovala-harkovskuyu-tipografiyu-gde-pechatalis-neuchtennye-byulleteni

Відповіді

 • 2010.10.24 | Сахаров

  У Дніпропетровську дещо подібне

  http://dniprograd.org/ua/news/politics/7905

  Дніпропетровська міська територіальна комісія щодня замовляє додаткові тиражі бюлетенів для голосування на виборах місцевих рад та міського голови, які заплановані на 31 жовтня.
  Офіційною причиною постійної зміни кількості бюлетенів, необхідних городянам для голосування при виборі міського голови та депутатів, що представлятимуть єдиний міський багатомандатний округ - постійні уточнення реєстру виборців. Згідно відомостей, що надходять до міської ТВК з районів, в кожному з них з часу останніх виборів кількість виборців зросла, хоч і незначно. Через це щодня на приватну типографію "Арт-пресс" надсилаються замовлення на до друк 500, 800 чи 1100 бюлетенів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.24 | GreyWraith

   Цікавий збіг - "синюшні" регіони

   Тобто, коли в Харкові та Дніпропетровську ПРУ намалюють якийсь захмарний результат, то довіра до цього буде НАПЕРЕД підірвана. І ніхто на демагогію типу "треба вміти гідно програвати" зважати у випадку чого не стане.

   Якщо врахувати повідомлення, що популярність Януковича падає стрімкіше, ніж свого часу у Ющенка, то, схоже, що "Батьківщина" знає, що робить...
 • 2010.10.24 | GreyWraith

  Навіть якщо нічого не доб'ються...

  ... все одно легітимність виборів здорово підірвуть. Тепер ПРУ доведеться самій марно ДОВОДИТИ, що все було ОК. І виборці та Захід моментально згадають, що при Ющенку такого бардаку не було...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua