МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вибори на відкуп!

10/25/2010 | Костянтин Когтянц
Колись, в античні часи та у середньовіччя, податки та мита здавалися на відкуп, тобто їх збирали не державні чиновники, а приватні особи, яким держава надала це право, натомість пообіцявши заплющити очі, якщо така «недержавна» податкова інспекція здере з народу не три шкіри, а тридцять три.

Але здавати на відкуп ВИБОРИ – такого не було ані Стародавньому Римі, ані у середньовічній Венеції.

Ми можемо з гордістю встановити, що Україна – попереду планети, та й, мабуть, Галактики.

Як повідомили дніпропетровські сайти, голова Ленінської районної виборчої комісії О.Г. Литвин заявив на зібранні голів дільничних виборчих комісій, що їх робота фінансуватися не буде, і вони повинні самі оплатити канцтовари, кабінки для голосування, та, головне, ТРАНСПОРТ – і ту машину, яка має об’їздити не ходячих виборців, і ту, якою результати мають бути доставлені у міську комісію.

Про всяк випадок уточнюю, що у районі проживає 157 тисяч чоловік, тобто на сорок тисяч більше, аніж в обласному центрі Ужгород.

Мало не забув! Ще дільничні комісії повинні домовитися з керівництвом тих закладів, де вони знаходяться, що за оренду їм не заплатять.

Все логічно! Якщо в багатьох комісіях засідають лише представники тих партій, що входять до правлячої коаліції антинаціонального грабунку, то навіщо на замовлений результат ще державні витрачати гроші (які можна вкрасти на рівні міста чи області)? Ну, погодьтеся, читачу, що, якщо відкрито говорять, що поставлене завдання, аби за партію не нашого регіону проголосувало 80% (при рейтингах 30-40%) то чому ПР не може сама заплатити? Або візьміть комуністів – так само відкрито говорять, що їм заплановано нуль цілих, хрін десятих, але їх представники у комісіях все одно зі шкіри пнуться для регіонів, за ідею стараються, то чому б таких ідейних ще не змусити заплатити?

Костянтин Когтянц

Відповіді

  • 2010.10.25 | Almodovar

    Re: Вибори на відкуп!

    А де ж бюджетне бабло на вибори?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua