МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У принципі, "опозиції" нема чого дивуватися хамству пацанів

10/26/2010 | Sean
на цих виборах. Практично проковтнувши ба навіть ініціювавши та підтримавши (автор постанови - Кармазін) абсолютно неконституційне (попри два акти КСУ) скасування ВРУ виборів 30.05.10, пацанів розбестили. Welcome

Відповіді

 • 2010.10.26 | Almodovar

  Re: У принципі, "опозиції" нема чого дивуватися хамству пацанів

  100%!
  +жодне опозиційне мурло до цього часу не подало до КС позов про визнання неконтституційним голосування по Харківських угодах, такожд по прийняттю цьогорічного бюджету, позов до КС (і чого не додумали?) про визнання неконституційним формування коаліції тушок, адже існує рішення 2008 року і слід було об'єднати в позові два рішення 2008 року і 2010 і ласкаво попросити КС пояснити як саме слі формували коаліцію. Адже КС не чкасував своє рішеня 2008 а в рішення 2010 написав, що тушки можуть входити, але не формують коаліцію!
  +чому не подано позов до КС стосовно визнання неконституційною діючої коаліції,адже це протирічить рішеню самого КС?

  І нехай би КС штампував неконституційні рішення, нехай би викручувався, втрачаючи як власну легітимність, так і підриваючи легітиність режиму!
  А ще хєр його знає, чи штампував би! От би він визнав конституційним голосування за Харківську зраду, яб почитав би аргУменти, бо аргумЕнтів там немає!
  +чому дотепер не проведено зїздів партій опозиції, не скасовно виборчі списки, не виключено з партії тушок в так далі і так далі? Чому досі члени опозиції не облишили депутатство, аби унеможливити подальшу роботу парламента у такому складі?
  Чому, чому, чому...
  Що взагалі робить опозиція? де вона??? агов!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.26 | zаброда

   Чш-чш-чш-чш-чш

   Almodovar пише:
   > Що взагалі робить опозиція? де вона??? агов!!!

   Шо Ви прямо розкричалися? Єсть апозицья, робить, як завжди - за лаштунками, а на кін виходе, коли пора дєлать шов. Ждіть, купуйте в бухвєті папкорн, патрєти звйозд у хвойі роздивляйтесь. Не було ще хтарого званка.
 • 2010.10.26 | DADDY

  маю думку, що хамство пацанів не залежить від дій АпАзиції

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.26 | Sean

   Нмд залежить. Пацани сцикливі

   Най пан згадає 2004-2005.

   Пацан вульгаріс дедалі барзєєт і барзєєт від відсутности належної реакції на його перші вибрики.

   Нмд звісно.

   А коли [ж]опозиціонери вчора підспівували пацанам чи просто займалися чимось іншим, а сьогодні раптом "прозріли", що з виборами маніпулювати негарно, то мені згадується з "Московіади" Андруховича: "блядство всьо ето".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.26 | Манул

    Re: Навіщо брехати і каламутити, пане начальнику? (л)

    Sean пише:
    > Най пан згадає 2004-2005.
    >
    > Пацан вульгаріс дедалі барзєєт і барзєєт від відсутности належної реакції на його перші вибрики.
    >
    > Нмд звісно.
    >
    > А коли [ж]опозиціонери вчора підспівували пацанам чи просто займалися чимось іншим, а сьогодні раптом "прозріли", що з виборами маніпулювати негарно, то мені згадується з "Московіади" Андруховича: "блядство всьо ето".


    НУ-НС і ПР наполягають на перенесенні місцевих виборів на вересень

    час публікації: 15 лютого 2010 р., 12:41    Верховна Рада завтра, 16 лютого, другим питанням розгляне постанову про перенесення дати проведення місцевих виборів. Про це під час брифінгу повідомив перший віце-спікер Олександр Лавринович.

    "Завтра другим питанням ми розглянемо проект постанови про скасування постанови щодо проведення чергових місцевих виборів 30 травня ц.р.", - сказав він.


    Лавринович додав, що в умовах відсутності бюджету іншого рішення парламент прийняти не може. У той же час він відзначив, що протягом поточного тижня ВР визначиться "щодо введення процесу місцевих виборів в конституційне русло".

    У свою чергу голова Верховної Ради України Володимир Литвин, відкриваючи засідання погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій у понеділок, зазначив, що в парламенті вже зареєстровані дві постанови з питання перенесення виборів до місцевих органів влади з 30 травня на інші терміни.

    "Мотивація - немає державного бюджету і не передбачено фінансування виборів", - сказав спікер.

    При цьому Литвин сказав, що вибори можуть фінансуватися виключно державним бюджетом. Він зазначив, що коли приймалося рішення про проведення 30 травня місцевих виборів, був розрахунок на те, що державний бюджет на 2010 рік буде прийнятий вчасно.

    У той же час, нагадав Литвин, до цих пір цього документу немає. "У цьому випадку нам потрібно внести і зараз приймати бюджет", - сказав Литвин.

    Литвин пропонує лідерам депутатських фракцій прийняти рішення на цьому пленарному тижні відносно проведення місцевих виборів в Україні, оскільки в разі їх проведення 30 травня, виборча кампанія повинна початися 23 лютого.

    "Треба прийняти або у вівторок, або в середу рішення", - підкреслив Литвин.

    12 лютого народний депутат від "Нашої України - Народної самооборони" Оксана Білозір зареєструвала у ВР проект постанови, яким пропонується перенести дату чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів з 30 травня 2010 року на 26 вересня 2010 року.

    Підтримує рішення про відстрочення місцевих виборів і фракція Партії регіонів, оскільки їх проведення 30 травня може бути "неефективним". Таку думку висловив на засіданні погоджувальної ради в понеділок перший заступник лідера фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

    "Перебудуватися миттєво зараз на вибори в місцеві ради можливо, але наскільки вони пройду ефективно, це вже інше питання", - сказав він.

    При цьому Єфремов нагадав, що проведення виборів до місцевих органів влади 30 травня є конституційною нормою. За його словами, якщо Верховна Рада ухвалить рішення про перенесення цієї дати, то таке рішення має бути узгодженим усіма фракціями.

    "Ми - всі фракції - повинні усвідомлювати, що ми вступаємо тут в невелике протиріччя з Конституцією та злагоджено повинні діяти, щоб не було протиріч у нас тут в парламенті, і щоб не влаштовували навколо цього метушні, яка призведе до з'ясування відносин", - підкреслив він.

    У той же час фракція БЮТ наполягає на проведенні місцевих виборів 30 травня, як це передбачається рішенням Верховної Ради. Про це заявив сьогодні на Погоджувальній раді лідерів фракцій та голів комітетів парламенту лідер фракції БЮТ Іван Кириленко, передає УНІАН.

    Він відзначив, що рішення про проведення місцевих виборів 30 травня приймалося "абсолютною більшістю".

    Кириленко вважає, що фінансування місцевих виборів, з огляду на відсутність бюджету, можна передбачити окремим законом або постановою.

    Він відзначив, що повноваження місцевих рад "закінчуються 31 березня", тому неможливо на більш пізній термін переносити дату виборів. За його словами, це буде "гра з Конституцією". "Ми знаємо, чим ця гра закінчується", - сказав він. Кириленко закликав діяти "чітко в правовому полі".

    У той же час лідер фракції БЮТ не виключив варіанту з внесенням змін до Конституції України в частині строку повноважень місцевих рад, що дозволило б у конституційному, правовому руслі прийняти рішення про відстрочення виборів до місцевих рад.

    12 лютого перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем'якін заявив, що після дострокових виборів Віктор Ющенко може стати спікером парламенту. Для цього, за словами Кожем'якіна, Партія регіонів планує перенести дату місцевих виборів на один-два місяці пізніше, щоб синхронізувати їх з можливими достроковими виборами до Верховної ради.

    "Подивимося, як в наступний понеділок на погоджувальній раді регіонали запропонують перенесення місцевих виборів з 30 травня на один-два місяці пізніше. Якщо це станеться - значить все збігається", - сказав він.

    Вже 13 лютого "регіонал" Олександр Лавринович заявив про можливість проведення дострокових парламентських виборів у вересні 2010 року.

    "Якщо у нас до осені не буде коаліції в парламенті і працюючого уряду, то восени у нас не почнуться переговори, а восени у нас буде підрахунок голосів після проведених парламентських виборів", - відзначив він.

    Сам Янукович також заявив, якщо парламент не консолідується навколо його програми, він буде розпущений. "Усе залежить від переговорного процесу, який, думаю, почнеться наступного тижня. І ці переговори покажуть, чи здатний цей парламент консолідуватися навколо моєї програми. Якщо в нас це вийде - парламент буде функціонувати. Якщо ні - у нас будуть дострокові вибори", - заявив він.


    P.S.
    Прошу модератора Sean зняти цю дурну, наклепницьку і провокативну гілку. Не треба діяти такими підлими і дрібненькими методами, підтримуючи Януковича і ПРУ. Придумайте що-небудь инше. Кебети не вистачає окрім нахабної брехні? Почитайте праці Ганни Герман для натхнення.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.26 | Sean

     Перше і друге +

     Перше: Питаєте навіщо брехати? То і не брешіть http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=37006 Автор - Кармазін. НУНС - типу опозиція.

     Ви обурилися за БЮТ, котрих я навіть і не називав? Ок, можна і про них, як вже хочете. Так, БЮТ за постанову не голосував, але я дрібно бачив їхні звернення до суду, до КСУ і якось не чув їхнього галасу. Ви бачили і чули?

     По-друге: Ще раз (повторно і востаннє) прошу змінити стиль Ваших висловлювань на цьому форумі, як то:

     Манул пише:
     > цю дурну, наклепницьку і провокативну гілку. Не треба діяти такими підлими і дрібненькими методами, підтримуючи Януковича і ПРУ. Придумайте що-небудь инше. Кебети не вистачає окрім нахабної брехні? Почитайте праці Ганни Герман для натхнення.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.10.26 | Манул

      Re: Третє і четверте +

      Sean пише:
      > Перше: Питаєте навіщо брехати? То і не брешіть http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=37006 Автор - Кармазін. НУНС - типу опозиція.
      >
      > Ви обурилися за БЮТ, котрих я навіть і не називав? Ок, можна і про них, як вже хочете. Так, БЮТ за постанову не голосував, але я дрібно бачив їхні звернення до суду, до КСУ і якось не чув їхнього галасу. Ви бачили і чули?
      >
      > По-друге: Ще раз (повторно і востаннє) прошу змінити стиль Ваших висловлювань на цьому форумі, як то:
      >
      > Манул пише:
      > > цю дурну, наклепницьку і провокативну гілку. Не треба діяти такими підлими і дрібненькими методами, підтримуючи Януковича і ПРУ. Придумайте що-небудь инше. Кебети не вистачає окрім нахабної брехні? Почитайте праці Ганни Герман для натхнення.

      Пане начальничку, почну з чергової вашої ("останньої") погрози: я на "Майдані" - і беру участь у форумах, і публікуюсь (більше трьох десятків статей) - з червня 2001 року. Були різні модератори, загалом високого інтелектуального рівня і толерантності. Останнім часом з'явилися дозорці, які, вірогідно, прийшли на сайт з посад наглядачів публічних туалетів, де тічкуються гомосексуалісти, - ось їхня лексика хоча б з цієї короткої гілки: "сцикливі пацани", "ж-опозиціонери", "блядство" тощо). Вони вважають, що то дотепно. То -сучасний рівень бугрів на Майдані, справді, - дрібні сцикливі пацани, які зизять під "начальничків", які усе можуть: такі вони круті, але насправді смішні з їхніми погрозами, лексикою, намаганнями розумувати тут.
      Тепер щодо теми гілки. Справді, дуже варто знати, як проходило обговорення законопроекту і чия то була ініціатива, див. http://www.rada.gov.ua/zakon/skl6/6session/STENOGR/16021006_07.htm
      Однозначно - НУНС (Оксана Білозір - першою запропонувала; оскільки вона уміє лише співати та фліртувати з Плющем, а грамотно написати нічого не вміє, за роботу взявся юрист з того ж НУНСу).
      Саме НУНС розвалив попередню більшість у Верховній Раді, саме НУНС робив усе для створення в країні ситуації "чим гірше - тим краще", саме НУНС спільно зі своїм очільником реалізував програму "Протипсіх" і зробив Януковича Президентом. Однозначно! Чому б прямо не вказати на цих руйнівників?
      Держава в небезпеці. Найстрашнішою небезпекою є намагання знищити українську мову. Вам, начальничку, до бубна і Україна, і мова - батьківщини у вас нема, української мови ви не знаєте, тому й стьобаєтесь тут по-руські. Але ви намагаєтесь прикритися якоюсь опінією супроти хамла, хоча і своєю лексикою, і своєю позицією ви справді дієте як "жопозиціонер", тобто допомагаєте нищити хамлу Україну.
      Я ж - за опозицію цьому злочинному режимові, створеному за участю НУНС та Ющенка. Без опозиції Украна загине, Ющенко і НУНС отепер в опозиції?
      Життя щоденно показує, хто справді бореться за порятунок держави, а хто є - так, жопозиціонером.
      Майдан мені дорогий, я приріс до нього серцем, хоч він дуже змінився за оці 9 років. Втім, певно, логічно буде з ним попрощатись, хай тут скажуть гопки оті на букву "ж".
      Отже, начальничку Sean, нічого не буду мати проти, якщо ви виконаєте свою останню погрозу. До речі, мою ІР-адресу заблоковано на усіх антиукраїнських сайтах, був циркуляр із СБУ, керівництва газети і сайту "Сєгодня", особисто цим процесом керує Олесь Бузина. Якщо ви виконаєте погрозу, я буду вам вдячний.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.10.26 | Адвокат ...

       А вот ґнилова базару,-- нінада! Бо буде бан.

      • 2010.10.26 | Sean

       П'яте і шосте - останнє

       П'яте:

       - Постанову подав Кармазін з НУНС - факт.

       - Ви кажете, що підметушилася ще і Білозір - та на здоров'я. Вона теж з НУНС - факт.

       - НУНС великою мірою постанову підтримав - факт.

       - [Ж]опозиція так і не спромоглася (не захотіла, не змогла тощо) подати на цю постанову до КСУ - факт. Подали до ВАСУ громадяни.

       А от тепер шосте і останнє:

       Манул пише:
       > Пане начальничку, почну з чергової вашої ("останньої") погрози: я на "Майдані" - і беру участь у форумах, і публікуюсь (більше трьох десятків статей) - з червня 2001 року.
       > Були різні модератори, загалом високого інтелектуального рівня і толерантності. Останнім часом з'явилися дозорці, які, вірогідно, прийшли на сайт з посад наглядачів публічних туалетів, де тічкуються гомосексуалісти, - ось їхня лексика хоча б з цієї короткої гілки: "сцикливі пацани", "ж-опозиціонери", "блядство" тощо). Вони вважають, що то дотепно. То -сучасний рівень бугрів на Майдані, справді, - дрібні сцикливі пацани, які зизять під "начальничків", які усе можуть: такі вони круті, але насправді смішні з їхніми погрозами, лексикою, намаганнями розумувати тут.
       > Тепер щодо теми гілки. Справді, дуже варто знати, як проходило обговорення законопроекту і чия то була ініціатива, див. http://www.rada.gov.ua/zakon/skl6/6session/STENOGR/16021006_07.htm
       > Однозначно - НУНС (Оксана Білозір - першою запропонувала; оскільки вона уміє лише співати та фліртувати з Плющем, а грамотно написати нічого не вміє, за роботу взявся юрист з того ж НУНСу).
       > Саме НУНС розвалив попередню більшість у Верховній Раді, саме НУНС робив усе для створення в країні ситуації "чим гірше - тим краще", саме НУНС спільно зі своїм очільником реалізував програму "Протипсіх" і зробив Януковича Президентом. Однозначно! Чому б прямо не вказати на цих руйнівників?
       > Держава в небезпеці. Найстрашнішою небезпекою є намагання знищити українську мову. Вам, начальничку, до бубна і Україна, і мова - батьківщини у вас нема, української мови ви не знаєте, тому й стьобаєтесь тут по-руські. Але ви намагаєтесь прикритися якоюсь опінією супроти хамла, хоча і своєю лексикою, і своєю позицією ви справді дієте як "жопозиціонер", тобто допомагаєте нищити хамлу Україну.
       > Я ж - за опозицію цьому злочинному режимові, створеному за участю НУНС та Ющенка. Без опозиції Украна загине, Ющенко і НУНС отепер в опозиції?
       > Життя щоденно показує, хто справді бореться за порятунок держави, а хто є - так, жопозиціонером.
       > Майдан мені дорогий, я приріс до нього серцем, хоч він дуже змінився за оці 9 років. Втім, певно, логічно буде з ним попрощатись, хай тут скажуть гопки оті на букву "ж".
       > Отже, начальничку Sean, нічого не буду мати проти, якщо ви виконаєте свою останню погрозу. До речі, мою ІР-адресу заблоковано на усіх антиукраїнських сайтах, був циркуляр із СБУ, керівництва газети і сайту "Сєгодня", особисто цим процесом керує Олесь Бузина. Якщо ви виконаєте погрозу, я буду вам вдячний.

       Я навмисно ще раз навожу тут цілком все те, що Ви написали. Можливо, колись, заспокоївшись, Ви це перечитаєте і Вам стане як не соромно за написане, то шкода витраченого на написане часу.

       Які погрози? Я не баню - мені те давно не цікаво і нема часу.

       Та анітрохи не здивуюся, якщо Ви наполегливо продовжуватимете у такому ж стилі, то колись хтось з адмінів/модераторів, менш товстошкірий ніж я :), врешті Вас забанить. І матиме на те формальні підстави, з чим Ви мабуть погодитеся, якщо перечитаєте Правила та Фундаментальні принципи "Майдану". Ви вище згадуєте про рівень толерантности модераторів, але згадайте рівень Вашої власної толерантности у гілці про Вишневецького щодо п.Max'a та подивіться вище на рівень Вашої власної толерантности в цій гілці.

       А щодо "останнього", то таки так - останнє: мій Вам ігнор. Витрачати час на таке спілкування мені не потрібно.

       Ви кажете, що Вам дорогий "Майдан"? То шанували б його правила і його принципи. Ви кажете про порятунок держави - то рятували б державу, а не лаялися на форумі.

       Доброго Вам здоров'я :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.10.26 | Адвокат ...

        Re: П'яте і шосте - останнє

       • 2010.10.26 | DADDY

        MOD:Я не такий "товстошкірий" як друг Шон. Re: останнє

        Вчиться, Манул, не бачити у всіх опонентах ворогів. Можливо опонент є справжнім другом і спільником у боротьбі за українську Україну. Тільки шляхи ви бачите ріжні.
        І не створюйте собі богів, кумирів, бАгінь, чавунних господарів, мессій, тощо.
        Як не зробите висновки - бан Вам забезпечений.
   • 2010.10.26 | DADDY

    може й так, але Re: Пацани сцикливі

    я б не брав до уваги досвід їхньої сцикливості зразку 2004-2005. Просто тоді вони не зрозуміли що саме відбувається і думка була проста, страшна і конкретна: зараз (після інавгурації) почнуть мочити.
    Наразі янукОВОЧі навіть думки не мають про те, що є вірогідність отримати організований та ефективний спротив, тому і маємо класичний "бєспєрдєл" початку 90-х як в економіці, так і в політиці.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.26 | Sean

     угу (с) Я власне десь про те саме

     DADDY пише:
     > я б не брав до уваги досвід їхньої сцикливості зразку 2004-2005. Просто тоді вони не зрозуміли що саме відбувається і думка була проста, страшна і конкретна: зараз (після інавгурації) почнуть мочити.
     Бо у себе у прекрасному краю шахт, футболу і териконів вони до іншого модусу операнді не звикли, натомість звикли, що переможець отримає все, а переможеному тре або ставати в певну позу або стрімголов тікати.

     У "нас" (умовно, бо я про ту владу котру ми тоді ще підтримували) було 2 можливости:
     а) власне "мочити", тим більш що було за що,
     б) принаймні не кидатися порожніми понтами.
     Не було зроблено ні першого ні другого (тобто понтами якраз кидалися). Пацани осміліли.

     > Наразі янукОВОЧі навіть думки не мають про те, що є вірогідність отримати організований та ефективний спротив, тому і маємо класичний "бєспєрдєл" початку 90-х як в економіці, так і в політиці.
     Та отож.
 • 2010.10.26 | Адвокат ...

  Все вірно. (г)Опозиції тре, на решті, визначити сь...

  або вона,-- "пісяни з пісюхами"*, або демократи.

  * -- ака,-- "пацани з пацанками".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2010.10.26 | kotygoroshko

  цікаво, тільки сів за комп подивитись до якої партії належить Ка

  рмазін


  оскільки декілька годин тому господар бази відпочинку на березі Чорного моря розповідав про боротьбу через суд з рейдерами, які через підробні документи намагаються забрати його базу і дві сусідні заради шматка недешевої землі

  один з рейдерів - Кармазін

  "а ліцо такоє доброє-доброє"(с) - http://karmazin.org.ua/2010/10/18/toj-xto-utverdzhuye-pravdu-zakon-viru-i-boretsya-shhob-pripinilosya-rozkradannya-roztyaguvannya-ukra%D1%97ni-v-ukra%D1%97ni/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua