МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Фальшиві бюлетені – не випадковий злочин, а елемент системної фальсифі

10/26/2010 | Майдан-ІНФОРМ
Фальшиві бюлетені – не випадковий злочин, а елемент системної фальсифікації

З різних областей України від представників різних, а не лише нашої, політичних сил продовжують надходити повідомлення про незаконне виготовлення зайвих бюлетенів з очевидною метою фальсифікації виборів 31 жовтня.

Зокрема, в Івано-Франківську 111 тисяч фальшивок виявлено в приміщенні підприємства, яке займалося друком бюлетенів. «Ліві» бюлетені знайдено у Хмельницькому в приміщенні фірми, яка отримала замовлення на виготовлення виборчої документації.
Заяви про незаконний друк виборчих бюлетенів надійшли також з Білгород-Дністровського району Одеської області. І все протягом доби!

Влада заплуталася у власній брехні. Незаконне виготовлення вони пояснюють то виготовленням пробних накладів, то помилками в текстах, то необхідністю виготовити «запасний тираж».

Але ніде ніхто й нікого не має наміру притягувати до відповідальності. МВС та прокуратура за вчора та сьогодні дала чіткий месідж про безкарність подібного злочину і в такий спосіб заохотила всіх, хто причетний до виготовлення фальсифікату.

Виявлене БЮТ «Батьківщиною» незаконне виготовлення бюлетенів в Харківській області, як показали подальші події – це не одинокий злочин, здійснений під прикриттям губернатора області Добкіна, а елемент системної фальсифікації в масштабах всієї країни, пульт якої знаходиться в адміністрації Януковича.

Саме він і несе персональну відповідальність за фальсифікацію виборів

Прес-служба БЮТ

sean

Відповіді

 • 2010.10.26 | Тарас

  Re: Фальшиві бюлетені – не випадковий злочин, а елемент системної фаль

  Браку може бути 100 листів, 500 листів.
  Але 111 000 - це вже не брак
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.26 | zаброда

   Нада мериканських слідчих підписать. Об'єктивні ж дядьки, їйбоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua