МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Табачник наказав перенести початок занять у школах невідомо на коли

10/27/2010 | Майдан-ІНФОРМ
Міністр освіти і науки Дмитро ТАБАЧНИК наказав перенести початок занять після канікул з 1 листопада на інший строк у школах, де працюють виборчі комісії з проведення 31 жовтня виборів до місцевих органів влади.

Про це йдеться у наказі Д.ТАБАЧНИКА від 26 жовтня, текст якого є у розпорядженні УНІАН.

Як зазначено у документі, таке рішення прийнято “з метою забезпечення дотримання санітарно-гігієнічних вимог при відновленні навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах, у приміщеннях яких працювали виборчі комісії з проведення 31 жовтня 2010 року виборів до місцевих органів влади в Україні”.

У зв’язку з цим Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Севастопольської міської державних адміністрацій наказано прийняти рішення щодо перенесення навчальних занять з 1 листопада на інший строк у навчальних закладах, в приміщеннях яких працювали виборчі комісії; вжити заходів щодо безумовного дотримання санітарно-гігієнічних вимог при відновленні навчально-виховного процесу у шкільних приміщеннях.

Джерело: УНІАН.

Відповіді

  • 2010.10.27 | Koala

    Школярі, звісно, будуть раді... Але нафіга?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.27 | Almodovar

      Пояснюю "нафіга".

      Це зроблено не для шкіл а для вузів. Дебіли розраховували так: у суботу навчання - студенти, отже, не поїдуть додому у п'ятницю ввечері, а залишаться гна суботу, а, отже, додму не поїдуть зовсім, проголосують тут.

      Та прорахувалися. Студент, це така склизька потвора, :), що і тут вихід занйде. Хрєн вони підуть в суботу на пари. Поїдуть додому - матка, курка, млєко, яйка... Пеньондзи теж...
  • 2010.10.27 | Sean

    угу, бо знає, що вибори будуть проведені негігієнічно

  • 2010.10.28 | igorg

    Тому що порахувати 7 простиней й розкласти у

    у конверти як вимагає того Закон навіть за добу неможливо. Це ще одна велика авантюра. Потрібно або все опечатати, дати людям відпочити й тоді рахувати, або мати дві зміни людей. Ні те ні інше не передбачене бо є раби які будуть працювати більше ніж добу чи півтори не змикаючи очей за копійки. Яка там якість підрахунку, яке дотримання Закону й процедури. У всіх буде тільки одне бажання - аби це швидше скінчилося ...
    У школах виборчі дільниці займають цілі поверхи. Тому звісно що із заняттями проблема. А от із людьми в комісіях жодних.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.28 | Хвізик

      чому 7? чому простиней?

      писали ж, що злі регіонали не дали нікому зареєструватися?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.10.28 | igorg

        чому нікому, у них є набір технічних партій

        і кандидатів. Це дуже чітко видно по тому як вони голосують і які рішення приймають в комісіях. Якщо це скарга на порушення Закону ПРУ то голосують майже одностайно "не доведено", або "не має підстав", якщо не з їх когорти тоді "попередити" і т.п. І от проти порушень ПРУ виступають максимум 2-3 політичні партії, інші в когорті. І ось цих 2-3 й стараються зняти з виборів, їм виносять попередження.
        Для прикладу, що означає рівність умов для ПРУ. Вартість розміщення банера ПРУ 160 грн. (це за документами, а реально вони напевно й цього не платили) тоді як реальна вартість (для всіх інших) 800-1000 грн. Та й то є вказівка нікого крім ПРУ і їх когорти (типу Бібібка) не розміщувати й не друкувати. І про це на засіданнях при розгляді справ вони самі заявляють. "О! А як це ви надрукували? Хто це зробив?! Цього не може бути, у нас вам не надрукують!"

        Чому 7? Тому що є вибори в райраду, в міськраду, облраду й на мера. Відповідно у перші 3 ради по 2 бюлетеня (партії й мажоритарники від партій). Тому виходить на загал 7 списків. У кожному списку біля 30 позицій. За №1 здається скрізь йдуть від ПРУ. Отож все це треба перерахувати (за Законом вголос й по черзі, в реальності комісія поділиться на пари які рахуватимуть тихенько кожен свою долю). Порахувати корінці, розкласти на кучки по видах бюлетенів, порахувати, розкласти за тими за кого проголосували, знову перерахувати, запакувати в конверти, конверти підписати й запечатати, заповнити протоколи та їх копії (протоколи кожному члену комісії, копії спостерігачам й іншим присутнім). Якщо взяти кількість виборців на дільниці від 1000 до 5000 тисяч то легко зробити калькуляцію часових витрат.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".