Німецький суд визнав комп'ютер радіоприймачем(\)
10/29/2010 | kotygoroshko
Федеральний адміністративний суд в Лейпцігу прирівняв комп`ютер з можливістю виходу в інтернет (у німецькій термінології Internet-PC) до радіоприймача, зобов`язавши його власників платити внесок у розмірі 5,76 євро в місяць, як за користування радіоточкою, повідомляє Лента.ру з посиланням на Tagesschau.
На розгляді в суді перебували скарги від двох адвокатів і одного студента. Позивальники вказували на те, що, оскільки не використовують комп`ютер як радіо, то не повинні платити збір за користування радіоточкою.
Проте суд визнав, що комп`ютер з виходом інтернет незалежно від суб`єктивних обставин його використання, є радіоприймачем, зокрема тому, що дозволяє слухати радіопрограми в мережі, і отже потрапляє під дію закону про радіозбори.
При цьому суд, втім, уточнив, що плата з комп`ютера може стягуватися тільки в тому разі, якщо в будинку немає радіо або телевізора.
Як повідомляє Tagesschau, в Німеччині близько 200 тисяч таких домогосподарств. Обов`язкові щомісячні збори за користування радіо і телевізором стягуються з громадян для фінансування громадсько-правових ЗМІ Німеччини.
Стягненням плати займається спеціальне агентство із збору мита (GEZ). У 2007 році був прийнятий закон, що розширює список радіоприймачів, куди були включені дротові і бездротові пристрої, такі як комп`ютер, ноутбук і стільниковий телефон. Співробітники GEZ можуть влаштовувати вибіркові перевірки в квартирах, щоб визначити, чи всі телевізори і радіоприлади були задекларовані мешканцями.
http://www.unian.net/ukr/news/news-403431.html
Відповіді
2010.10.29 | Боббі
зато социкам там як мабуть подобається...
2010.10.29 | loup-garou
І по 20му разу пальцем в ... може, Вам просто в кайф?
Тому що, скажімо, оце ось:http://en.wikipedia.org/wiki/HADOPI_law
було пропихнуто якраз праволіберальними циганоненависниками.
А оце чудо (675000 баксів за 31 пісню)
http://en.wikipedia.org/wiki/RIAA_v._Tenenbaum
мало місце в "найсоціалістичнішій" країні світу.
І, попереджаючи наступні коментарі:
http://www.youtube.com/watch?v=ALZZx1xmAzg
2010.10.29 | Боббі
я в ступорі
яке це має відношення взагалі до сказаного мною?2010.10.29 | Max
А я ні
Бо сутністю соціялістично-мародерської демагогії є повне і цілковите зневажання будь-якої логіки."А в Амєрікє нєграфф лінчюют!" -- ну і поговори із кимось таким.
2010.10.30 | selu
А я би віддав 5 гривен за небрехливе радіо. Та ніхто не бере.
2010.10.30 | Sych
Та будь-ласка! Тільки ж ЗАБЕРУТь гроші на брехливе.
2010.10.30 | selu
Так, заберуть на нібито громацьке телебачення. Та то не моя воля
2010.10.31 | rais
Re: А я би віддав 5 гривен за небрехливе радіо. Та ніхто не бере.
Віддав би? На ось таке громадське ТБ?http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1287898852&first=1288513901&last=1288384679
http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1288438087&first=1288513901&last=1288384679
2010.10.30 | loup-garou
угу, в ступорі, причому перманентному і поєднаному з нєдєржанієм
Боббі пише:> яке це має відношення взагалі до сказаного мною?
Пряме. Рішення суду щодо комп'ютерів-радіоприймачів для європейських "социків" якраз нехарактерне. Натомість для "праволібералів" - вєсьма. Свіжий приклад: Брюссель вимагає у Саркозі прийняти телекомунікаційний податок. У відповідь права-преправа партія циганського короля при обговоренні бюджету-2011 внесла пропозицію поширити redevance audiovisuelle на всі пристрої, здатні приймати телесигнал (комп'ютери, смартфони ітд).
Так що наступний раз перед тим, як намагатися художньо плюнути в чиюсь сторону, двічі подумайте.
І в принципі, "праве" походження має більшість репресивних мір. Вибіркові перевірки, порушення приватності житла (насправді агентів податкової служби можна не впускати до себе, але народу про це не дуже відомо), безглузді процеси-жахалочки як от над Тененбаумом чи Керв'єлем і пр.
2010.10.30 | Max
Центрист-державник Саркозі такий же "ліберал", як і
як і loup-garou.Правизна його також річ вельми відносна: від суциків та інших лівачків він таки дещо правіший, але варто лише порівняти із Ле Пеном, як все стає на свої місця.
loup-garou пише:
> І в принципі, "праве" походження має більшість репресивних мір. Вибіркові перевірки, порушення приватності житла (насправді агентів податкової служби можна не впускати до себе, але народу про це не дуже відомо), безглузді процеси-жахалочки як от над Тененбаумом чи Керв'єлем і пр.
Лівацькі замордисти проти правих дуболомів: то буцання видається тривати вічно. Чому ті ваші внутрішні державницькі сварки мають обходити лібертаріян?
2010.10.31 | loup-garou
Умнік, почитай хоча би Вікіпедію
Max пише:> Центрист-державник Саркозі такий же "ліберал", як і як і loup-garou. Правизна його також річ вельми відносна: від суциків та інших лівачків він таки дещо правіший, але варто лише порівняти із Ле Пеном, як все стає на свої місця.
Що стає на свої місця? У французькому політичному спектрі Саркозі - найправіший з (відносно) нормальних. І економічно "найліберальніший" - принаймні в тому, що стосується податків. Центристи - це Модем (Ф. Байру), правоцентристи - шіракове крило UMP (Д. де Вільпен).
Ле Пен - окремий випадок. Люди, з якими він організував Національний Фронт - фашисти. Не пиздливі придурки а ля Тягнибок чи Корчинський, а натуральні фашисти, без жодних лапок. Здавали євреїв і ділили їх майно, потім сиділи в тюрмі за колабораціонізм, потім OAS (терористична організація, на рахунку якої десятки політичних убивств, кілька замахів на де Голля і невідомо скільки замордованих алжірців). Сам Ле Пен - амністований військовий злочинець. Електорат же його - на 70% white trash, наші виборці Вітренко.
Вобщєм, все той же конклюзьйон: учи матчасть, в'юнош.
2010.10.31 | Max
Для кого і Брежнєв був "ліберальний"
loup-garou пише:> Що стає на свої місця? У французькому політичному спектрі Саркозі - найправіший з (відносно) нормальних. І економічно "найліберальніший" - принаймні в тому, що стосується податків.
Хто з погляду лівачків є відносно нормальний, а хто -- ні, то мене не цікавить.
Відносна "ліберальність" теж. Он Сталін був економічно "ліберальніший" за Троцького, і що з того?
> Ле Пен - окремий випадок. Люди, з якими він організував Національний Фронт - фашисти. Не пиздливі придурки а ля Тягнибок чи Корчинський, а натуральні фашисти, без жодних лапок.
Бла-бла-бла...
Французький Національний Фронт є легальна партія, яка бере участь у виборах, тобто становить собою частину тамтешньої політичної сцени. Є то факт, як би з того приводу не пінилися розмаїті коміки-суцики.
> Вобщєм, все той же конклюзьйон: учи матчасть, в'юнош.
Такою мовою то тварісчь може може розмовляти, лузаючи сємки з колєжками "на районі". Я ж наступного разу просто добродія "пошлю на..."
2010.10.31 | loup-garou
Уймісь, писун
Max пише:> Хто з погляду лівачків є відносно нормальний, а хто -- ні, то мене не цікавить.
Те, що тебе, голубчик, взагалі мало що цікавить - видно неозброєним оком. Тільки пишатись тут, та ще з такою комсомольською затятістю, нмд немає чим.
> Французький Національний Фронт є легальна партія, яка бере участь у виборах, тобто становить собою частину тамтешньої політичної сцени. Є то факт, як би з того приводу не пінилися розмаїті коміки-суцики.
Бере, становить. І троцькісти теж. Два табори маргінальних довболобів, що гризуться між собою за голоси одних і тих же голожопих пролетарів. Для цих, звичайно, що Саркозі, що Руаяль - одна точка в центрі. Вони так і говорять.
Важливо інше. Для нормальних людей (правих, лівих, лібералів, консерваторів, рожевих, блакитних - всіх) Ле Пен - злочинець. Нєрукоподаваємий.
2010.10.31 | Max
Стуль пащеку, чмо тупориле
Мені абсолютно фіолетово, що там замордисти-мародери різноманітної масті вважають нормальним.Розбійники і грабіжники ніколи нормальними не були, як і ті, хто їх виправдовує. Навіть якщо та злочинна діяльність є санкціонована конституцією під іншою назвою, відбирання чужого майна залишається крадіжкою. а система масового примусу людей в яких завгодно "високих" цілях то є рабство. Той, хто здатний таке виправдовувати, з визначення нормальним не є.
Dixi.
2010.10.31 | selu
Та що ви лаятися, як росіяни.
Усе - отрута, усе - ліки. Важлива лише міра.2010.10.31 | Max
Та невже?
selu пише:> Усе - отрута, усе - ліки. Важлива лише міра.
То яка лікувальна доза ціанистого калію і що саме ним лікують? Або так само щодо бериліуму? Який лікувальний ефект нейтронного випромінювання або плутонію?
Нетерпляче очікую відповіді хоча б на одне з питань, пане Selu.
2010.10.31 | selu
Тримайте. На жаль, російською.
Цианистые СоединенияЦианистый калий (Kalium cyanatum), белый крупнокристаллический порошок (или сплавленная аморфная масса); на воздухе, содержащем хотя бы следы влаги, пахнет синильной к-той, вытесняемой из соли углекислотой воздуха (почему при плохом хранении превращается постепенно в углекислый калий). Под влиянием сильных к-т (напр. разбавленной серной к-ты) быстро освобождает синильную к-ту (метод, используемый для получения последней в целях дезинсекции). Может применяться по тем же показаниям, что и горькоминдальная вода, в дозах 0,005—0,01 (в растворе). Максимальная однократная доза 0,03, суточная ОД (дозировка дана по дополнениям к германской фармакопее). Смертельная доза при приеме внутрь 0,1—0,2 г. Наружно в 0,2—0,3%-ных растворах при зуде (осторожно!).
ГОРЬКОМИНДАЛЬНАЯ ВОДА
Терап. применение обусловливается присутствием синильной кислоты, действующей местно анестезирующе; применяется как sedativum при бронхиальной астме, катаральном бронхите, остром ля-рингите, коклюше, кардиальгии и гастраль-гии; в наст, время многие авторы считают терап. применение Г. в. мало обоснованным. Употребляют Г. в. и в качестве corrigens. Назначается по 10—20 капель несколько раз в день. Высший однократный прием— 2,0, высший суточный—6,0.
2010.10.31 | Sych
Ну так піддевись вікіпедію. Робота Лє Пена - відтіняти
латентний фашизм Саркозі.Всі комуністи, соціалісти, фашисти, корпоратисти, сучасні ліберали та соціал-демократи є просто різновидами однієї гідри - державізму-етатизму-стейтизму. Саме про це Макс тобі і каже.
2010.10.31 | Max
Нездатні вони зрозуміти того
Були б здатні -- то були б іншими людьми2010.10.31 | 123
тут дещо інший аспект
це не податок на "пристрої для порушення авторських прав" - як HADOPI law - а податок на громадське радіо/тб.HADOPI law - нмд лівацька ідея (попри підтримку Саркозі), тоді як громадське радіо/тб - ідея цілком навіть нормальна. оподаткування пристроїв - звісно дискусійне питання, наприклад британці для фінансування громадського тб тупо продають ліцензію на перегляд тб незалежно від пристроїв.
2010.10.31 | loup-garou
Re: тут дещо інший аспект
123 пише:> HADOPI law - нмд лівацька ідея (попри підтримку Саркозі), тоді як громадське радіо/тб - ідея цілком навіть нормальна.
Та назвати можна як завгодно. "Праві" голосували в основному за, "ліві" - в основному проти (хоч і не зразу). Саркозі не просто підтримував - це фактично його творіння, ним насильно пропихнуте.
> With the exception of the French Green Party who campaigned against the law, other political groups represented in the legislative chambers were not active lobbying for or against the law, though individual members did so. The French Socialist Party was probably the most divided. While it initially favored the law (voted yes in first lecture at the Senate), it was chiefly responsible for the surprise rejection of the bill after the first lecture at the National Assembly as well as requesting the Constitutional Council's ruling.
> оподаткування пристроїв - звісно дискусійне питання, наприклад британці для фінансування громадського тб тупо продають ліцензію на перегляд тб незалежно від пристроїв.
У французів поки що при заповненні декларації треба відповісти так/ні на питання "Чи є у вас телевізор?" A що ти по ньому дивишся лише фільми з компа - нікого не гребе. З ліцензією - був би нормальний хід. Враховуючи, що вони масово переходять на цифру, технічно це не повинно бути складно.
2010.10.31 | 123
Re: тут дещо інший аспект
loup-garou пише:> 123 пише:
> > HADOPI law - нмд лівацька ідея (попри підтримку Саркозі), тоді як громадське радіо/тб - ідея цілком навіть нормальна.
>
> Та назвати можна як завгодно. "Праві" голосували в основному за, "ліві" - в основному проти (хоч і не зразу). Саркозі не просто підтримував - це фактично його творіння, ним насильно пропихнуте.
>
> > With the exception of the French Green Party who campaigned against the law, other political groups represented in the legislative chambers were not active lobbying for or against the law, though individual members did so. The French Socialist Party was probably the most divided. While it initially favored the law (voted yes in first lecture at the Senate), it was chiefly responsible for the surprise rejection of the bill after the first lecture at the National Assembly as well as requesting the Constitutional Council's ruling.
>
> > оподаткування пристроїв - звісно дискусійне питання, наприклад британці для фінансування громадського тб тупо продають ліцензію на перегляд тб незалежно від пристроїв.
>
> У французів поки що при заповненні декларації треба відповісти так/ні на питання "Чи є у вас телевізор?" A що ти по ньому дивишся лише фільми з компа - нікого не гребе. З ліцензією - був би нормальний хід. Враховуючи, що вони масово переходять на цифру, технічно це не повинно бути складно.
можливо, HADOPI law є продовженням вже існуючої традиції брати "за пристрої" - на громадське радіо/тб. як одне з пояснень
2010.10.31 | loup-garou
Re: тут дещо інший аспект
123 пише:> можливо, HADOPI law є продовженням вже існуючої традиції брати "за пристрої" - на громадське радіо/тб. як одне з пояснень
Не знаю. Не чув, щоб аудіовізуальний податок по принципу "за пристрої" когось особливо дратував. Мене, принаймні, точно ні. А хадопі напружує і сильно. Дуже багато народу сприйняло цей закон як грубу, поліцейську міру. Провіжу, що він віділлється Саркозі в 2012му чи не в більшій мірі, ніж пенсійна реформа.
Direct Download rules
2010.10.29 | Max
Переглянув, хотів собі зажартувати з того:
"Для цілей оподаткування вважати комірковий телефон радіоприймачем", але пробіг оком старттопік ще раз і там бачу:Отже то жодні там жарти, телефон вже прирівняли до радіоприймача. Чи може вже до телевізора (бо ж на ньому можна відео переглядати)?
> Співробітники GEZ можуть влаштовувати вибіркові перевірки в квартирах, щоб визначити, чи всі телевізори і радіоприлади були задекларовані мешканцями.
Німецька "соціяльна правова держава" в усій своїй красі: кожен може сподіватись обшуку в хаті (евфемістична назва "вибіркова перевірка") на предмет наявности вдома необлікованого державою приладу. Так в євроСоюзі (ЄССР) трактують приватність житла.
2010.10.30 | Шурик
Ще треба прирівняти жінку до спортзалу
Ще треба прирівняти жінку до спортзалу, та стягувати місячну абонентьску платню - адеж під час сексу зпалюються калорії, як у спортзалі.2010.10.30 | Mykyta
Стаття дещо однобока
Max пише:> Отже то жодні там жарти, телефон вже прирівняли до радіоприймача. Чи може вже до телевізора (бо ж на ньому можна відео переглядати)?
Прирівнюється до радіоприймача, якщо є функція прослуховування радіо з ефіру. Більшість сучасних мобілок мають таку функцію (хоча і не всі).
> > Співробітники GEZ можуть влаштовувати вибіркові перевірки в квартирах, щоб визначити, чи всі телевізори і радіоприлади були задекларовані мешканцями.
> Німецька "соціяльна правова держава" в усій своїй красі: кожен може сподіватись обшуку в хаті (евфемістична назва "вибіркова перевірка") на предмет наявности вдома необлікованого державою приладу. Так в євроСоюзі (ЄССР) трактують приватність житла.
Ніхто не зобов"язаний впускати співробітників GEZ до себе до хати. Більшість просто їх посилає подалі і прямо перед носом зачиняє двері. І ніяких наслідків з того не буде. При чому тут "соціяльна"? Німеччина таки правова держава, бо все вирішується в рамках правового поля (хоча і деякі закони справді дибільні, як ось цей, але таких на практиці абсолютна меншість).
2010.10.30 | ukr_girl
Мабудь у Ляйпцігу забагато турок бо справжнi нiмцi фiзику знают