МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вибори 2010 Коханівський одружився і тепер іде в депутати

10/30/2010 | EducationCanada
Микола Коханівський одружився і тепер іде в депутати з чіткою програмою.

14 жовтня, в річницю УПА на Покрову, одружився 38-річний Микола Коханівський. Він став відомий після того, як у ніч на 30 червня в Києві відбив пам'ятнику Леніну ніс, ліве вухо та руку. Обраниця Миколи — 33-річна Катерина Тупікова.

Молодята, їхні свідки півтори години чекають, щоб зареєструвати шлюб у Чабанівській сільській раді, що під Києвом. Микола тут прописаний і балотується на сільського голову.

Катруся закохалася в Миколу з першого погляду. 27 травня з подружкою Юлею прийшли пікетувати суд, що розглядав його справу з Леніном. Після засідання вийшов, ми попросилися з ним сфотографуватися. Він каже: "О, які дівчата! Може, я ще одружуся?". Він мені Богом посланий. До всього готова. Передачки носити, писати листи, на побачення ходити, — розказує Катерина.

Прибігає секретар. Швидко роздруковує свідоцтво про одруження. Розписує молодят за 5 хв.

Вінчаються в столичному Михайлівському соборі. У Трапезній церкві собору вже півгодини чекає отець Роман, який вінчає їх як виняток. На великі церковні свята цей обряд не здійснюють.

— Ми дуже попросилися, щоб обвінчав нас саме цього дня. Отець Роман — мій товариш. Декілька років тому разом церкву боронили на Татарці від московських бандюків, — пояснює Микола.

Проте Коханівський може ще стати відомим і у розбудові муніципального господарства у Чабанах та Новосілках, що на Київщині. “Маю певний авторитет у Новосілках та в Чабанах. А також переймаюся всіма питаннями, як господарник-економіст і як простий житель. Також, націоналізм набирає обертів в Україні і в цьому окрузі зокрема. Мої плани на вибори - якісні дороги в Чабанах та Новосілках, розширення поліклініки у Новосілках, побудова школи в Чабанах, впровадження енергозберігаючих технологій у ЖКГ,” заявив Коханівський, який балотується на селищного голову.

«Будемо переймати досвід з-за кордону по організації самоврядування, впровадження прогресивних технологій в комунальному господарстві,” додав Коханівський, який вже налагоджує деякі міжнародні зв’язки з Канадою.

“Також існує привабливість для інвестицій в цьому районі. А саме безпосередня близькість до траси Київ-Одеса (побудова готелю, кемпінгу, автосервісу біля траси), прилягання до Києва, існування інституту садоводства, можливість активного розвитку сільського господарства (сади, теплиці, тваринництво, обробка землі), є велика кількість вільних земель біля Києва у 20 км зоні. Можливо вирощувати врожай та одразу ж збувати у Києві,” пояснив Коханівський.

Микола Коханівський, за фахом - економіст, буде втілювати всі набуті теоретичні та практичні знання для покращення життя та відстоювання інтересів всіх жителів Чабанів та Новосілків. І найголовніше, Коханівський вважає, що людям вже набридли пусті балачки та обіцянки, і люди все більше і більше звертають увагу на чесність кандидата. А справедливості, мужності, щирості, чесності та професійності Коханівському аж ніяк не бракує.

Тетяна ІВАНОЧКО ("Газеті по-українськи". http://gazeta.ua/index.php?id=357971)
Тарас Паславський

Відповіді

  • 2010.10.30 | Felicidada

    Побажаймо ж йому успіху!

    А хто читає це - віддайте голос.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua