МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Екзіт-пол в Галичині

10/30/2010 | Rating News
31 жовтня 2010 року Соціологічна група «Рейтинг» проведе місцевий екзит-пол «ГАЛИЧИНА-2010». Опитування виборців на виході з виборчих дільниць у день голосування буде проводитися у Львові, Івано-Франківську та Тернополі.

Загалом опитування відбуватиметься на 96 виборчих дільницях. В залежності від фактичної явки виборців на цих дільницях буде опитано близько 6000 респондентів, у т.ч. близько 3000 респондентів у Львові та не менш як по 1500 – у Тернополі та Івано-Франківську. Респонденти вкидатимуть анкети з результатами свого голосування до спеціальних скриньок, що гарантуватиме анонімність їхніх відповідей.

Очікується, що можлива помилка репрезентативності дослідження при довірчій ймовірності 95% становитиме:
Львів – для значень близьких до 50% похибка становитиме не більше 1,7%, для значень близьких до 30% - не більше 1,5%, для значень близьких до 10% - не більше 1%;
Тернопіль, Івано-Франківськ – для значень близьких до 50% похибка становитиме не більше 2,3%, для значень близьких до 30% - не більше 2%, для значень близьких до 10% - не більше 1,3%.
Під час проведення опитування у кожному з міст респонденти матимуть можливість позначити за кого вони голосували на виборах міського голови та міської ради (партії).

Крім того, респондентам буде запропоновано відповісти на тих же умовах анонімності на кілька додаткових питань, які дозволять провести спеціальний електоральний аналіз, зокрема щодо електоральних перетоків. Це дасть можливість більш детально проаналізувати результати місцевих виборів, допоможе у плануванні політичної стратегії, у т.ч. з огляду на наступні парламентські вибори. Таким чином компанія планує покрити витрати на проведення екзит-полу за рахунок прибутків від реалізації цих спеціальних електоральних пакетів.

Результати екзит-полу «ГАЛИЧИНА-2010» будуть оприлюднені 31 жовтня після 22 години в ефірі телемарафону «Свобода вибору», який презентують спільно "Савік Шустер Студія" та «5 канал».

Відповіді

  • 2010.10.31 | ЯРОСЛАВ

    Re: Екзіт-пол в Галичині

    На виборчій дільниці вул. Грінченка, 4А екзит-пол проиводили двоє молоденьких дівчат. Працювали добросовісно. Від роботи не відривались навіть випити кави, чи спожити канапку. Слід надіятись, що результат екзит-полу буде адекватним.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua