МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Херсоні знайшли протокол ТВК з "результатами виборів"(\)

10/30/2010 | stryjko_bojko
У Херсоні знайшли протокол ТВК з "результатами виборів"
Субота, 30 жовтня 2010, 17:21
http://www.pravda.com.ua/news/2010/10/30/5529159/

У Херсоні Комітетом виборців України виявлений проект зведеного протоколу за наслідками виборів мера міста і депутатів в міськраду.

У переданому УНІАН електронному файлі - наперед "підраховані" результати голосів і зведена табличка "переможців" по всіх округах.

Згідно з цими "підсумків виборів", у Херсоні перемогла партія влади і чинний мер.

"Згідно "протокола" нинішній мер перемагає з результатом 30%, а його конкуренти відстають від нього на 10 і більше відсотків", - сказав глава організації "Соціальний вимір Херсонщини" Ігор Трубаєв.

"В той же час, результати соціологічних досліджень, які були оприлюднені напередодні заборони рейтингів, свідчать, що чинний мер не має навіть частини намальованої підтримки у жителів міста", - додав він.

Якщо дані, що їх перехопили журналісти, співпадуть з результатами, які озвучать у результаті підрахунку голосів у міському тервиборчкомі за підсумками голосування, то це стане підтвердженням очевидної фальсифікації виборів, заявив Трубаєв.

"Місцева влада впродовж всієї виборчої кампанії демонструє нехтування виборчим законом, чинить тиск на опозиційних кандидатів, перешкоджає роботі ЗМІ, прямо порушує законодавство. Тому в тому, що "результати" виборів виявилися наперед "визначені", до самого голосування, немає нічого дивовижного", - сказав він.

Експерт Центру регіональної політики Анатолій Лазаренко зазначив, що міське керівництво Херсона під час кампанії опинилося в епіцентрі скандалу, пов'язаного з тим, що Віктор Янукович, а потім і прем`єр-міністр Микола Азаров, звинуватили мера і міськвиконком в безгосподарності.

"Деякі експерти стверджують, що тепер єдиним способом політичного самозбереження для мера є високий результат для себе і для партії влади на виборах", - заявив Лазаренко.

За його інформацією, проти мерії і особисто чинного міського голови відкрито більше 10 кримінальних справ, які перебувають в підвішеному стані.

"Якщо ж фальсифікувати вибори не вдасться, мерові доведеться мати справу з прокуратурою", - упевнений експерт.

Відповіді

 • 2010.10.30 | Pilot

  Re: У Херсоні знайшли протокол ТВК з "результатами виборів"(\)

  Більш того, вже пару тижнів як я чую про те що тут або там вже насправді ригіанали зпустили "результати" виборів - якими вони мають бути з відповідними процентами. За таке треба садити...
  Враховуючи як братва нашого двічі несудимого праффесора чинить розправу зі своїми опонентами зараз, слід би їм не забувати, що їх наступники навряд чи будуть такими беззубими як Ющенко і Ко.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.31 | rais

   Як правильно голосувати за донівських кандидатів.

   Вам подобається як вони "працюють" з січня 2010 року?
   http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1281700485&first=1288514323&last=1288384679
  • 2010.10.31 | GreyWraith

   При Ющенку вони ховалися за демагогію...

   ... полювання на відьом і поваги до політичних опонентів. А тепер, після того, як показали свої рила у всій красі, церемонитися справді не треба. І жодня сявка чи в Росії чи в Європі дзявнути не посміє...
 • 2010.10.30 | hrushka

  Re: У Херсоні знайшли протокол ТВК з "результатами виборів"(\)

  Ці документи потрібно вислати до західної Европи, всім можливим провідникам ЕС та різних держав, включно з Меркель!
 • 2010.10.31 | GreyWraith

  При Ющенку такого маразму не було

  Схоже. за що пасани не візмуться, нічого у них толком не виходить.

  Думаю, ми всі знаємо, що у виборах головне, - це не результат, а їхня легітимність. А яка вже тепер легітимність у цих пасанських виборів?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua