МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Платиш податки - працюєш на окупантів(л)

11/05/2010 | Soft
Кожен з вас з своєї зарплатні, якою б вона не була, платить податки. К кожної заробленої вами гривні ви отримуєте лише від 50 до 30 копійок, все інше йде чиновникам. Не бажаєте вірити, ось вам цифри, куди йдуть зароблені вами гроші:

+ 15% ПДФО;
+ 33,2% Податок на утримання пенсіонерів;
+ 2% Ще на пенсіонерів;
+ 1,4% Фонд з тимчасової втрати працездатності;
+ 1,6% Фонд по безробіттю;
+ 20% ПДВ;
+ 9-21% інфляційний податок (тобто друк грошей державою).

Звісно що податок не може становити 100%, але десь 50-75% заробленого вами отримує держава. Хай би так, якщо б за свої податки ви б отримували дійсно соціальне суспільство з якісною безкоштовною медициною, якісною освітою, відсутністю хабарів та низкою злочинністю, то ці податки були б досить виправдані.



Але що ми маємо замість цього - наша "безкоштовна" медицина, з від'ємною якістю послуг, коштує набагато більше ніж якісна страхова медицина в європейських країнах. Тобто, заплатив податки - тепер заплати за ліки, заплати лікарю, заплати за навчання дитини, щомісячний "ремонт" школи, дай хабаря щоб отримати довідку в КЖЕП чи БТІ. Водійські права взагалі нереально без хабаря отримати.



І що ти отримуєш за свої дві третини заробітку котрі забирає влада: два кілограми гречки на виборах, масові фальсифікації виборів та попрання Конституції й законів, удар по ниркам в "правоохоронних органах" чи навіть катування, пенсію нижче прожиткового мінімуму та таке ж саме майбутнє для своїх дітей та онуків. Поки ти будеш віддавати свої гроші цім окупантам при владі, нічого не зміниться.



В цій системі прожитковий річний мінімум встановлено в розмірі 17 гривень, тобто 3$, це вважається мінімумом, на котрий можна прожити і з нього можливо не сплачувати податки. Що це за влада і як вона може вважатися народною, коли вона бере податки навіть з жебраків.



На пенсію, хоча б на дійсно безкоштовну початкову освіту та безкоштовну медицину у цієї владі немає грошей, навіть якщо ти їй віддаєш набагато більше ніж залишаєш собі. Зате їх повністю достатньо на Lexus RX450h High Luxury за 676897,63 гривень, на триповерхові хатинки бідних податківців, котрі офіційно отримують на робочому місці по 3000 грн на місяць, на відпочинки та святкування за мільйони доларів. Поки ти будеш віддавати свої гроші знахабнілим окупантам нічого не зміниться, хазяївами в твоїй країні будуть ВОНИ!



За кривою Лаффера при податках більше 50% наша країна взагалі повинна була зникнути, тому що бізнес б зупинився та будь яке фінансове життя завмерло. Що нас рятує - це тіньова економіка, яка через хабарі та ухиляння від податків зменшує податкове навантаження до 30-40% та дозволяє українській економіці хоч якось працювати. Так що закони зроблені так, що для того щоб ти міг працювати та хоч щось заробляти ти повинен бути злочинцем.



Тепер, якщо ти хочеш змінити своє майбутнє та майбутнє своїх дітей, якщо маєш можливість цього - будь яким чином відмовся від сплати податків цьому знахабнілому окупаційному уряду. Замість цього краще ці гроші витратити на навчання своїх дітей, медицінську страховку чи пенсійний вклад, щоб забезпечити собі майбутнє.



Це може бути будь що - погодитися на чорну зарплатню замість білої, отримувати зарплатню на закордонні картки чи купувати "сіру" техніку та продукти у тих, хто не сплачує податків і не підгодовує цього дракона. Цими грошами можеш підтримувати якусь партію чи організацію, котра надасть тобі реальну допомогу та захист, замість влади котра усунулась від своїх функцій.



Можливо навіть на прикладі бандерівців 1945 років створити свої гроші на базі електронних грошей та взагалі відмовитись від фіскального регулювання окупаційної влади.



Але зрозумій, коли ти сплачуєш будь який податок усвідомлено чи ні (навіть при купівлі товару ПДВ) ти підгодовуєш дракона та не залишаєш майбутнього для себе та своїх дітей.



Слава Україні! Разом ми переможемо!
http://alifesoft.livejournal.com/15304.html

Відповіді

  • 2010.11.05 | Хвізик

    дружними зусиллями зруйнуємо Україну - жалюгідне породження

    біловезької змови
    хай живе вічна Московія!

    це ж треба таку дурню придумати! Жах! А ніби освічена ж людина!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.11.05 | Soft

      Ні! усунемо владу від перерозподілу грошей.

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.11.05 | Хвізик

        дурна ця ідея. спроба її втілення призведе до руйнації держави

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.11.05 | Soft

          Єфективність розподілу грошей державою - 5%

          все інше розкрадається!

          Нам не потрібна така держава і влада.

          Навіть СРСР був більш толерантний в якості податків. Там було лише 13% на прибуток підприємств/кооперативів та 15% на доходи фізосіб. І інфляція була 3-4%.

          І навіть при цих смішних податках соціальний захист був на декілька порядків вищій - дійсно безкоштовна медицина, безкоштовна освіта, дуже низький рівень корупції коли хабарем вважався не чемодан з баксами, а пляшка коньяку.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.11.05 | Хвізик

            Re: Єфективність розподілу грошей державою - 5%

            Soft пише:
            > Навіть СРСР був більш толерантний в якості податків. Там було лише 13% на прибуток підприємств/кооперативів та 15% на доходи фізосіб. І інфляція була 3-4%.
            во-во!
            так і кажіть: "хочу назад у СССР"
            І Ви його дійсно получите
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2010.11.05 | Max

              Можна і з ІІІ Райхом було порівняти --

              то також не на користь Уркаїни вийде.

              Хвізик пише:
              > Soft пише:
              > > Навіть СРСР був більш толерантний в якості податків. Там було лише 13% на прибуток підприємств/кооперативів та 15% на доходи фізосіб. І інфляція була 3-4%.
              > во-во!
              > так і кажіть: "хочу назад у СССР"
              > І Ви його дійсно получите
              По-перше, див. сабдж.
              По-друге, шляху назад до СССР вже нема -- "Двічі увійти в одну річку не можна". Що не заперечує того, що ми вже й так живемо в модифікованому УССР (гебешно-бандюківській совковій Уркаїні), так що не треба нас лякати.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2010.11.05 | Isoлято

                Ви просто не забувайте, скіки податків у СССР...

                ...йшло, тэсэзэть, "мімо каси". Хто там у нас обліковував прибутки від масованого експорту сировини й вирішував, на що їх пустити? А "непрямі" хворми оподаткування у вигляді членских внесків до різних "опчєств"? І, до речі, величина корупції вимірюється не розмірами хабарів, а кількістю людей, що їх дають/беруть. В СССРі навіть залізничні квитки куплялися через знайомих і з обов'язковою "шыкалаткай" у кишені. Тобто корупція була ЗАГАЛЬНОЮ і вважалась мало не нормою. А чё, ет я так, пазнакомству...
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2010.11.05 | Max

                  Про податки а корупцію в СССР

                  Isoлято пише:
                  > ...йшло, тэсэзэть, "мімо каси". Хто там у нас обліковував прибутки від масованого експорту сировини й вирішував, на що їх пустити?
                  Було таке діло, але до того були допущені нечисленні вибрані партією люди. І то, гадаю, з відома ГеБе/ГРУ.

                  Треба визнати: рівень податкового навантаження (не про фізосіб ходить) у Великосовку був вельми невисокий. Властиво, то мені зовсім неясно, навіщо ті податки взагалі існували: адже перерозподіл національного доходу відбувався не через оподаткування, а через умисно встановлені відповідні планові ціни.

                  > А "непрямі" хворми оподаткування у вигляді членских внесків до різних "опчєств"?
                  То вже про фізосіб говоримо. Мені переважно вдавалось відмовитись здавати внески тим опчєствам (ще навіть в школі на Красний Крєст чи там ДПД яке, то до "пєрєстройкі" ще було).

                  > І, до речі, величина корупції вимірюється не розмірами хабарів, а кількістю людей, що їх дають/беруть. В СССРі навіть залізничні квитки куплялися через знайомих і з обов'язковою "шыкалаткай" у кишені. Тобто корупція була ЗАГАЛЬНОЮ і вважалась мало не нормою. А чё, ет я так, пазнакомству...
                  Однозначно так!

                  Корупція/блат не з неба впала і не так раптом. То нині ми хоч говоримо: "корупція", тобто зіпсуття. У Совку навіть слова такого не можна було говорити -- "корупція", бо то був невід'ємний елемент "савєцкава образа жизні". Називати корупцію "корупція" то вже пахнуло статтею КК "антісавєцкая агітация". Лише: "Коє-гдє у нас парой..." І жодних узагальнень -- зась!
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2010.11.05 | Isoлято

                    Re: Про податки а корупцію в СССР

                    Max пише:
                    > Було таке діло, але до того були допущені нечисленні вибрані партією люди. І то, гадаю, з відома ГеБе/ГРУ.
                    Та я трохи не про те. А про те, що СПРАВЖНІЙ розмір ВНП СССР ретельно приховувався, і ми зараз можемо лише робити приблизні оцінки, яка його частина йшла на обслуговування компартноменклатури, яка - йшла на допомогу "браццкім странам", а яку атсцёґівалі простим смертним савєцкім гражданам.

                    > Треба визнати: рівень податкового навантаження (не про фізосіб ходить) у Великосовку був вельми невисокий. Властиво, то мені зовсім неясно, навіщо ті податки взагалі існували: адже перерозподіл національного доходу відбувався не через оподаткування, а через умисно встановлені відповідні планові ціни.
                    Тут як раз усе зрозуміло. Перша мета була чіста пропаґандивна: "Пасматріцє, таваріщі, кокіє нізкіє у нас налоґі пасравнєнію са странамі заґнівающява капіталізьма!", друга - приблизно така сама, як і у обов'язкових щомісячних касамольскіх взносафф (їх, якшо пам'ятаєте, катеґорично не можна було здавати "купою" раз на рік, наприклад - усі мусили кожного місяця нести свої "двєкапєйкі"), тобто це було своєрідне реґулярне нагадування про причетність до "вілікай істіріцкай опчнасці - савєцкава народу". Отакоє от (© ґлавная савчіха Уркаєни).
    • 2010.11.05 | Max

      Re: дружними зусиллями зруйнуємо Україну - жалюгідне породження

      Хвізик пише:
      > біловезької змови
      А може так без непотрібного сарказму, п.Фізику?

      Існуюча держава, яка вона є (а що не українська, не правова і не демократична, то вже напевно), та держава є побічним ефектом кремлегебешного проекту "стравлювання пари", аби уникнути розвитку подій польським чи чехо-словацьким шляхом. Чи навіть і румунським (то їх вочевидь теж не влаштовувало). І то кремляді вдалось на 90%.
  • 2010.11.05 | Hadjibei

    100% support!!!!

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.11.05 | Soft

      Є ідеї щодо альтернативної грошової системи?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.11.05 | Max

        Re: Є ідеї щодо альтернативної грошової системи?

        На цю тему, а ходить про "приватні гроші" вже було сказано і написано абсолютно все. На початок пропоную хоча б однойменну книгу нобеліста Ф.Гаєка (російський переклад див. напр. тут: http://www.libertarium.ru/l_lib_prmoney ).

        Потрібно мати кілька "альтернативних" валют одночасно (3-5, то ми всі -- ринок -- вже самі визначимо). І то не лише в економічно пекельних умовах, які маємо нині в Україні -- так було би ліпше для кожної країни. Бо гроші то занадто поважна і критично важлива справа, аби її віддавати на відкуп групки людей, ще й далеких від реальної економіки (то я про службовців-чинушок).

        Конкретно нам найлегше було б спробувати використати вже існуючі грошові системи, на взірець e-gold (Foenix dollar etc.) Такі гроші повинні мати реальне забезпечення коштовними металами.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.12.08 | Soft

          Альтернатива вже створена

          Webmoney(WMZ) - звичайні фантики чи чи можливість розраховуватися доларами?
          http://alifesoft.livejournal.com/17651.html
  • 2010.11.05 | Арій.

    Re: Платиш податки - працюєш на окупантів(л)

  • 2010.11.05 | Max

    Саме так! Re: Платиш податки - працюєш на окупантів(л)

  • 2010.11.05 | Хвізик

    Передбачаю логічне продовження теми

    - Платиш за покупки у крамниці - підтримуєш окупаційну владу
    - Платиш за проїзд у транспорті - підтримуєш окупаційну владу
    - Ходиш на роботу - підтримуєш окупаційну владу
    - Служиш у війську - підтримуєш окупаційну владу
    - Платиш за комунальні послуги - підтримуєш окупаційну владу. А це вже було. Колись Монтян пропагувала.
    ...
    так і далі

    Корочє, грабь награблінає!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.11.05 | Soft

      Так RE: Служиш у війську - підтримуєш окупаційну владу

      Якщо війську віддадуть наказ стріляти по мирним українцям - воно почне стріляти. Так що якщо служиш в війську, то маєш виконувати всі накази цієї влади - навіть злочинні.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.11.05 | Хвізик

        а це просто не є правдою

        Soft пише:
        > якщо служиш в війську, то маєш виконувати всі накази цієї влади - навіть злочинні.
        це неправда. для того і нюренберг був
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.11.05 | Soft

          А кого за той же голодомор покарано? Коли був "нюрберг" проти

          голодомору, чи концтаборів?

          Невже комуняцька партія вже в Україні заборонена?

          Так що виконають злочинний наказ, або їх самих стратять.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.11.05 | Хвізик

            а це вже правильна тема

    • 2010.11.06 | Max

      А то вже звикла демагогія, п.Фізику

      Хвізик пише:
      > - Платиш за покупки у крамниці - підтримуєш окупаційну владу
      Ні, бо "підтримуєш" не владу, а приватного власника крамниці. А той власник вже сам має думати, як не підтримувати владу сплатою податків.

      > - Платиш за проїзд у транспорті - підтримуєш окупаційну владу
      Ні, аналогічно як із крамницею. Підтримуєш або свою місцеву громаду (якщо то муніципальний транспорт), або приватного власника (якщо то приватний перевізник).

      > - Ходиш на роботу - підтримуєш окупаційну владу
      Стосується лише держслужбовців. Нормальні наймані працівники працюють на приватні фірми.

      > - Служиш у війську - підтримуєш окупаційну владу
      Так.

      > - Платиш за комунальні послуги - підтримуєш окупаційну владу. А це вже було. Колись Монтян пропагувала.
      Аналогічно як із комунальним транспортом -- підтримуєш своє місто, свою громаду. Треба думати, кого обираєш в органи самоврядування, щоб не мусити згодом їх бойкотом займатись.

      > ...
      > так і далі
      Так -- і так далі. Що саме пану не всмак?

      > Корочє, грабь награблінає!
      До чого та демагогія?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.11.06 | Хвізик

        прийде москаль, йому це все роскажете

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.11.07 | Max

          Re: прийде москаль, йому це все роскажете

          То зі страху щоб не прийшов москаль, маємо сприяти розбудові московії тут, в себе вдома -- в Україні?

          Бачу в тому брак логіки.
  • 2010.11.05 | Sean

    ніхто з шанового панства

    що присутнє в цій гілці, не спплачує податків?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.11.05 | Soft

      Сплачують лише ті, котрих уникнути не можуть.

      Особливо я розповідаю всім зацікавленим IT-шникам як уникнути від більшості податків.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.11.05 | Sean

        Re: Сплачують лише ті, котрих уникнути не можуть.

        Soft пише:
        > Особливо я розповідаю всім зацікавленим IT-шникам як уникнути від більшості податків.
        Так, нмд мінімізація податків всіма прямо не забороненими способами має бути визнаною священним правом громадян. На повному серйозі
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.11.05 | Soft

          Розкажіть це Бродському-Азарову котрий мінімізаторів вважає за

          злочинців котрих треба викинути з України чи відправити на заводи та шахти.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.11.05 | Sean

            Ні, краще Ви розкажіть

            бо тему про податки завели саме Ви, а я себе в цій темі ніколи не вважав компетентним. Тим більш настільки, щоби радити іншим
        • 2010.11.06 | 123

          Пан не мінімізує, а ухиляється, що є порушенням закону

          ще й іншим радить
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.11.06 | Soft

            Влада ухиляється від своїх обов'язків, ми ухиляємось від

            підтримки цієї влади податками. Все досить чесно.
        • 2010.11.08 | Soft

          Оформився СПД-ФО - в тюрму (с) Бродський.

          Считаю, что ответственность за неоформление трудовых отношений нужно сильно увеличить.

          И, конечно, единщикам тоже.
          http://mihailobrodskiy.livejournal.com/488092.html
  • 2010.11.05 | Мартинюк

    Занадто радикально і анархічно

    Таке ніколи не доводило до ьдобра.
    Україні і українцям потрібна нормальна податкова система, за якою можна платити податки і гордитися цим , як цен є в нормальних країнах- "це вляда моя , бо я її утримую своїми податками".
    Замість закликати до несплати треба думати про те я насправі можна змінити нашу податкову з політичногого гестапівського органу по знищенню політичних і економічних конкурентів у дійсно установу для збору податків
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.11.05 | Хвізик

      підтримую. потрібна розумна податкова система і прозорість витра

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.11.06 | Soft

        Правильно! А відмова від сплати податків це бойкот влади.

        До тих пір поки влада не стане дотримуватися законності та прав громадян ми не визнаємо її як легітимну та не визнаємо її право на збір податків.

        Отакий мирний спротив.
  • 2010.11.05 | rais

    Хочеш утримувати податками свою владу - зміни систему!

    1. http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1285263673&first=1288556211&last=1288382523

    2. http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1287681739&first=1288556211&last=1288382523
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.11.05 | Soft

      Так! Замість податків підтримуй партію, котра змінить систему!

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.11.05 | Хвізик

        О! Підтримуйте мене - я зміню систему

        якщо зможу
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.11.05 | Soft

          Чим можете довести?

          А якщо до справи - чи є лідер який при фінансовій підтримці знизу зможе створити потужну організацію, котра дійсно знищить цей комуняцько-олігархічний лад?

          Хто може бути цим лідером? Як зробити - щоб йому повірили?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.11.05 | Хвізик

            Зуб даю - Re: Чим можете довести?

            Soft пише:
            > А якщо до справи - чи є лідер який при фінансовій підтримці знизу зможе створити потужну організацію, котра дійсно знищить цей комуняцько-олігархічний лад?
            >
            > Хто може бути цим лідером? Як зробити - щоб йому повірили?
            найстоящих буйних мало, вот і нєту вожаков
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2010.11.05 | rais

              Як так, Хвізику? Ваш буйний зараз Презендує...

              А мені особисто імпонує О.Тягнибок.
            • 2010.11.05 | Soft

              То приєднуйтесь до ВО "Свобода".

  • 2010.11.06 | igorg

    Е ні! Це далеко не всі податки! Ви навіть не всі нарахування

    на з/плату перелічили.
    Це все так, але не це головне. Головне приховане в мізерній заробітній платі. Ще сто років тому людина була в змозі повністю себе утримувати й працюючи отримати пристойний статок: будинок, господарство. Зараз категорично ні. У скільки разів зросла продуктивність праці?! То чому ж людина працюючи на 2-3 роботах не в змозі навіть заробити за все життя на пристойне житло? Цей фокус давно зрозумів дрібний і середній бізнес. І не хоче знову батрачити за їжу.
  • 2010.11.07 | zmej_gorynych

    Абсолютно вірно. +1.

    Саме так. В даний час саме так і склалося, що "платиш податки - підтримуєш цю огидну окупаційну владу".
    А мантрами "ліш би нєбила вайни", чи "так не можна, бо це руйнація якої-не-якої, але нашої держави", чи "ти сцуко провокатор!" нормальних людей вже не налякати. Ну її нах цю осатанілу гебешно-москальську державу "урків та вєчних тєрпіл". Яка вона в біса моя! Он на кладовищі ще спокійніше. То що, візьмемо його за взірець?
  • 2010.11.07 | igorg

    Проблема не тільки й не стільки в податках

    Податки можна враховувати, можна прогнозувати й не братися за наперед збиткову справу. Окрім податків є фактор Псі. Й цей фактор значно більший за податки. Підприємець апріорі розглядається владою як ворог суспільства. Ми іх давім-давім, давім-давім, а оні как таракани. Підприємець - ворог на противагу великим монополіям та видобувним компаніям, останні є економікообразующімі украінской економікі. Для останніх пільги й максимальне сприяння, лобіювання на всіх рівнях. Тобто вони існують в наявному стані технологій 30-х років за рахунок усіх інших. Тож для ворогів перевірки із плановими цифрами штрафів, сплата наперед податків, виконання робіт й послуг для влади за так й елементарне хабарництво. Тобто працювати можна якщо брехати, відкуповуватись й ховатися. Як альтернатива близькість до влади й силових структур. В першу чергу родинна, далі службова й інтимна. Звісно що ці всі витрати лягають на кінцевого споживача у цінах. Скільки ругані на водіїв за те що не беруть пільговиків. Держава дала пільгу, але ж не за власний кошт, а за кошт водія. І так скрізь. Дала право на безкоштовне медичне обслуговування але не дала на це коштів, так само й з освітою, добре що тут хоч є платники. Бо вони платять за себе й за бюджетників.
    Відповідно й стрілки переводяться на цих недобитих буржуїв. До них застосовують методи комісарської развєрсткі. А податки, то так, для відводу очей. ПРУ може з чистою совістю оголосити податкові канікули. А підприємці будуть "добровільно" платить внески на допомогу державі ще більші ніж до того не кажучи вже про штрафи. Бо їм сукам, бач канікули влаштували.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.11.09 | Soft

      Дійсно, система побудована так що взагалі не платити податки

      набагато простіше та вигідніше ніж їх чесно платити. Тому що якщо ти платиш та зареєстрований, то ти під наглядом податкової, а якщо ні то в гіршому випадку можна просто відкупитися від конкретного інспектора.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".