МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Жидо-галічанє" керують Росією, флотом, армією і бізнесом (/)

11/05/2010 | Мартинюк
Забули ще про попів - чи не половина їх у Росії походить з Турківського району ...
=============================================
Українці в еліті Росії
Коломия ВЕБ Портал | Публіцистика та аналіз | 2010-10-18 12:20:10
друкувати

Все частіше в біографії відомих людей Росії спливає той факт, що вони народилися в Україні.

Радником російського президента Дмитра Мєдвєдєва працює Михайло Тринога, який родом з Івано-Франківської області.

У прем’єра Володимира Путіна в помічниках виходець з Кіровоградщини Дмитро Козак. Міністром транспорту є колишній житель Одещини Ігор Левітін, міністром культури - полтавчанин Олександр Авдєєв, а міністерство зв’язку та масових комунікацій очолює вінничанин Ігор Щеголєв.

Найхаризматичніша губернатор у РФ - голова уряду Санкт-Петербурга Валентина Матвієнко – народилася в Шепетівці. Досі там стоїть будиночок, де пройшло її дитинство, але в місті ніхто не чув, щоб Матвієнко сюди приїжджала.

Губернатор Волгоградської області Анатолій Бровко також родом з України. Він народився в Дніпропетровській області. Екс-губернатор Іркутської області Ігор Єсиповський народився в Дніпродзержинську, він загинув рік тому під час аварії вертольота.

Є українці й у Міноборони РФ. Це головнокомандуючий Військово-морським флотом Росії адмірал Володимир Висоцький. Він народився в селі Комарно Львівської області. Родом із села Покошичі Чернігівській області командувач Космічними військами РФ генерал-майор Олег Остапенко, а зі Львова - замглавнокомандуючого Сухопутними військами генерал-лейтенант Олександр Студенікін.

Мінімум 13 депутатів цього скликання народжені на українських землях. Зокрема, депутат, який був автором реаліті-шоу “Дом-2” і режисером фільму “Корабель двійників” з Жириновським, - Валерій Комісаров - з Харкова.

Але найяскравішим представником України в Держдумі є, мабуть, Йосип Кобзон з містечка Часів Яр Донецької області. А, за словами його колеги Сергія Маркова, справжнім українським патріотом можна вважати їх однопартійця Дмитра Сабліна з Маріуполя, котрий займає посаду заступника голови Міжнародного союзу “Бойове братство без кордонів”.

“Всі розмови з Сабліним закінчуються Маріуполем. Він побудував там храм, організував військовий музей, спонсорує місцеву команду з жіночого футболу і навіть конкурс краси якось спонсорував”, - розповів Марков.

Чимало вихідців з України і серед російських мільярдерів. Найбільш видатні з них - Віктор Вексельберг, якого називають алюмінієвим королем Росії. Вексельберг народився 14 квітня 1957 року в Дрогобичі. За деякими даними, пан Вексельберга пов’язують в Україну з п’ятьма газопостачальними компаніями.

Бізнес по всій Україні має російський бізнесмен зі Львова Михайло Фрідман, співвласник консорціуму “Альфа-груп”. З Києва віце-президент ВАТ “Лукойл”, основний акціонер і голова ради директорів футбольного клубу “Спартак” (Москва) Леонід Федун.

“Українців за походженням дуже багато в Росії. Тільки в Москві їх сотні тисяч, але ідентифікують себе як українці далеко не всі, - розповів почесний голова українського земляцтва в Москві Микола Челомбітько. - Той же засновник партії “Яблуко” Григорій Явлінський (народився у Львові). Я жодного разу не чув, щоб він заявляв про своє українське походження”.

Навіть найвідоміший російський мандрівник Федір Конюхов теж українець, він народився в селі Чкалове Запорізької області, де до цих пір живуть його батьки. Незважаючи на щільний графік подорожей по всьому світу (вони в нього розписані до 2020 року), Федір Пилипович дуже часто буває на малій батьківщині.

Конюхов має намір в Запоріжжі побудувати храм-корабель, де б українці молилися за моряків і мандрівників. Саме в Україні Конюхов прийняв сан - єпископ Запорізький і Мелітопольський Московського патріархату Йосип висвятив його на диякона.

Найуспішніший на сьогодні в Росії актор - Гоша Куценко (за даними російської версії Forbes, його торішній заробіток склав 1,5 млн дол. - з Україною. Справжнє його ім’я - Юрій, і народився він в Запоріжжі, але дитинство провів у Львові. Куценко часто приїздить в Україну і бере участь в різних заходах, у тому числі благодійних.
Джерело: ТСН.ua

Відповіді

  • 2010.11.06 | Isoлято

    Це такіє "тайныє знакі с вастока"...

    Тіпо "укрАінцы, єслі будзіцє харошымі хахламі - найдзём і для вас цёплає-хлєбнає місцєчько..."
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.11.06 | Мартинюк

      Та ні - це я надибав на сайті міста Коломиї.

      Так розумію що це інформацію від товариства українців Москви.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.11.06 | Isoлято

        Ці "знаки" зараз будуть з'являтися всюди...

        Малєнькай сєвірнай сасєдкє Великої Піднебесної Імперії знову нема ким заселяти безмежні простори Сибіру...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.11.06 | Мартинюк

          Що є т о є , але чомусь в Донецьку таких "знаків" немає

          Якщо звернеш увагу, це дані з інтервю з головою московської української громади. Я колишній її член і засновник, то ж скажу що це завжди було предметом гордості і похваляння для тамтешньої спільноти , безвідно до політичної ситуації.
          А ти доречі просто підказуєш кацапоїдам схему для пропаганди. Однак в Україні це абсолютно руйнує бузинівсько-табачниківську "галичанодемонологію".

          Як казав мені колись один рабин ( познайомився у Москві в черзі за пивом :) )- "Ніколи не намагайся виконувати роботу за диявола, придумуючи і оприлюднючи варіанти того, як вороги можуть тобі зашкодити - у диявола велика зарплата, нехай робить це сам"
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.11.09 | Isoлято

            1. В Донецьку вони, мабуть, не потрібні...

            Там уже система напіврабовласницької експлуатації сформована, причому східноукраїнська промисловість з цією наддешевою робочою силою за схемами кремляді буде активно вбудовуватись у ерефський ПЕК-ВПК. А от із інших частин України економічно-активний (тобто не рабський) елемент потрібно відтягти бо він потенційно може цю систему зруйнувати.

            2. Ця схема пропаґанди відома вже давно, не я її винайшов - вона вже років 15 чітко складається з двох тез: "на Украінє дзєлацє нєчіва, фсє нармальниє людзі уєхалі на зарабаткі" та "в Расіє нужни кваліхіцыраваныє работнєкі, а на ґнілом западзє - толька мойщєкі туалєтоф". Пересічному "хахлу" лишається зробити потрібні висновки...
  • 2010.11.06 | stryjko_bojko

    В усі часи в Росії було багато високопoстaвлених чиновників

    виходців з України.
    Окрім царів.
    От князі були, наприклад Дмитро Долгорукий-князь Московський.
    ======
    З Вікіпедії.

    Присутність українців на території сучасної Росії починається від часів Київської Русі. По суті, це власне руси (русичі) — українці з берегів Дніпра принесли на північні і східні терени Русі християнську культуру. Але тоді вони виступали частіше як завойовники і підкорювачі нових земель і народів, а священники — як місіонери. Зрозуміло, що частина княжих дружинників-дніпрян, священнослужителі-християни часто назавжди залишалися на північно-східних землях Київської Русі. З приходом татаро-монгол (1243–1480 рр.) цей потік людей та культури з Дніпра на Північний Схід практично припинився. Друга хвиля русько-української людності на землі тепер уже Московського царства припадає на добу Козаччини. Українські козаки у різні часи і ходили походами на цю державу (похід 20-тисячного війська Гетьмана Петра Сагайдачного на Москву у 1618 р.), і виступали як союзні війська разом з московськими стрільцями (війни проти Польщі та Туреччини), інколи назавжди переселялися на вільні землі на схід, несли військову службу за винагороду. Крім того, Україна виступала культурним і науковим донором для Московії, бо саме тут знаходилися єдині в Східній Європі вищі школи — Острозька (з 1576 р.) та Києво-Могилянська Академії (з 1632 р.), вихованці яких часто жили і діяли на сучасних російських землях. Запрошуючи з України «лучших людей», тобто кваліфікованих спеціалістів, російська адміністрація заохочувала їх переїздити зі всім своїм статком, назавжди. Після Переяславської угоди з’являються і політичні в’язні — полковник Іван Нечай, зять Богдана Хмельницького, гетьмани Петро Дорошенко, Дем’ян Многогрішний, Іван Самойлович, козацькі старшини, особливо ті, хто підтримав Гетьмана Івана Мазепу і незалежність України.

    За даними українського дослідника К. В. Харламповича, серед 127 архиєреїв, які в 1700–1762 роках обіймали російські кафедри,— 70 — українці, 43 — росіяни, 3 — греки, 3 — румуни, 2 — серби, 2 — грузини. П’ять українців були митрополитами, причому Дмитрія Ростовського, Іоасафа Білгородського, Інокентія Іркутського, Іоанна Максимовича канонізовано як святих. До 1758 р. на 10 кафедр призначено 9 українців і лише 1 росіянин. За статистичними підрахунками О. Брюкнера, український вплив європеїзував Москву. Але відірвані від основного народного українського дерева переселенці самі асимілювали. Однак саме їхня клопітка праця на широких просторах Російської імперії визначила саме європейський шлях розвитку Росії.

    За офіційними статистичними джерелами, у 1719 р. чисельність українців в Росії становила 262,9 тисяч осіб, у 1795 р. вона зросла до 810,9 тисяч осіб. Згідно перепису, число українців в Росії у 1897 р. досягло 3,6211 млн, а у 1926 р. — 7,873 млн.
    [ред.] ХХ-ХХІ сторіччя

    У повоєнні роки українці чисельно становили всього 3,359 млн, у 1989 р. – 4,4 млн. Найбільше українців проживає у Москві, Санкт-Петербурзі, в районах Курська, Воронежу, Саратова, Самари, Астрахані, Владивостоку, Кубані (Краснодарський край), Дону, від Оренбургу до Тихого океану, в Закаспійській області, в Приморській Краю над рікою Усурі, в Амурській області («Зелений Клин»).

    Ряд авторів та організацій вважають офіційні оцінки чисельності українців в Росії заниженими. Альтернативні дані (газета "Лига Наций", 2000 р.) дають приблизно 5 млн українців. Триває швидка асиміляція українців. Найбільш стародавні компактні поселення українців - у Воронезькій, Курській і Білгородській областях. Після "розкуркулювання" в 1930-х роках їх число з 800 тис. - 1 млн. населення тут сильно змінилось і сьогодні складає 200 тис. українців. На Північному Кавказі проживає 460 тис. українців. Найбільш компактно в цьому регіоні українці проживають в Краснодарському краю та Ростовській обл. В нафтових і газових районах Півночі та Західному Сибірі проживають: В Тюменській обл. - 260 тис.; Ханти-Мансійському автономному окрузі - 150 тис.; Республіка Комі - 100 тис.; Всього в Сибірі та на Далекому Сході проживає 1,5 млн. українців. В областях і республіках Урало-Поволжського регіону (Челябінська, Оренбургська, Саратовська обл.) - 800 тис. українців. В Москві та Московській області проживають до 500 тис. українців. В Санкт-Петербурзі та Ленінградській області до 250 тис. українців. З 1991 року триває процес трудової еміграції українців до Росії. Офіційно за період 1991-2002 рр. це 1,244 млн чол. Неофіційно у Росії сьогодні оціночно близько 7 млн українців.

    Практично в усіх регіонах створені українські культурно-національні організації. Всі ці регіональні організації входять у "Об'єднання українців в Росії"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.11.06 | selu

      Царі теж, бо рюриковічи.

      А вони, за Ломоносовим, ніякі не варяги, а роксолани.
  • 2010.11.06 | igorg

    Цікаво, але це абсолютно ні про що не говорить

    Можна продовжити. Прадід Лєніна мешкав у Житомирі, а Каганович родом з Київщини. Багато євреїв після зняття зони осідлості подалися в Росію.
    В Україну був кинутий величезний російський і совєцький десант для совєтизації й зросійщення. Там же стояла маса військових частин. Львів взагалі був по війні просто окупований росіянами-совєтами.
    Ну а Кобзон-українець це просто анекдот :).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.11.06 | selu

      Каже. Россії без України гаплик.

    • 2010.11.06 | stryjko_bojko

      у нас і негри є - українці

      igorg пише:

      > Ну а Кобзон-українець це просто анекдот :).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.11.07 | igorg

        негри так, і дуже класні українці, але Кобзон не негр і не

        українець. На щастя. Гени тут ні до чого.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".