Sean пише:
> на селі, пропонуючи продовжувати те що вони (місцеві авторитети) роблять і продовжувати за кращих умов. Це те, що мали б робити нерегіонали. Але...
і це правильний підхід, сосбливо за умов дехвіциту кваліфікованих управлінців
2010.11.10 | Tatarchuk
нічо подібного не було ані в Криму ані на тому ж Донбасі
Sean пише:
> а зараз - ягідки від посаджених тоді квіточок.
В нас ягідки виглядають приблизно так. Одразу підкреслю що це не перебільшення.
Приїзжають в ЮБК по кількасот матерікових, переважно Донеччина та Київ. Прописуються у гуртожитках, через що їх вже "дражнять господа сожителі". Ними майже повністю комплектується виборчкоми, всі інші їздять а) давати в морди ворожим мітингам, б) масовка для своїх мітингів, в) каруселі і просто голосування.
Мерами висувають повних відморозків.
Алупка - києвський чиновник. Гурзуф - депутан, що побив вагітну. Масандра - тітка, яка досі плутає Масандру з Ялтою. Сімеїз - чувак у 90-ті тортурував та втопив (а той вижив) чувака. Лівадія - збив на машині людину. Ні про який авторитет не може бути й мови. Але всі ці чуваки вже є мери.
Далі, знімаються з кандидатів буквально всі, окрім 1 донецького і 1 явно сумашедшого (по одному залишають, щоб не було голосування "50%+1 голос"). Знімають всіма способами явно і нахабно. Наприклад прийшов кандидат, а йому кажуть що він вже зняв свою кандидатуру. Під нос сують не ним підписану явну лажу - "це не мій почерк!" - "а нам пох, ми вже проголосували". Етц.
Приблизно з початку осені вчорашні кандидати від ПРУ взагалі тупо перестали вестися на розмови з виборцями. Деякі просто в очі кажуть - куда денетесь, все одно виберуть мене (нас). Як ви розумієте, ця типова кримська ситуація жодним боком не підпадає під "зустріч з реальними авторитетами"
2010.11.11 | Shooter
Крим, Донбас, Луганськ - вотчина риґів
Там ситуація принципово інша.
Хоча, зауважте, і там у риґів - "певні проблеми": комуніст вс. риґіст в Луганську - результат ще ніби невідомий, а, скажімо, Харцизьк - в Бібіпка.
Та навіть у Харкові - Аваков плюс комуністка >> Гепа.
Re: Серйозно? Майдан боровся за змішану систему? Вам не буде складно
Хвізик пише:
> Sean пише:
> > надати докази?
> докази - у статтях і дописах, що йшли від різних членів адмінгрупи. найбільше - від свистовича
Так прошу докази: не що Свистович викладав свою приватну думку (і, до речі, які члени адмінгрупи - прошу з подробицями), а що "Майдан боровся". Чи доказів нема? Але тоді чого варті Ваші слова?
Re: Серйозно? Майдан боровся за змішану систему? Вам не буде складно
Sean пише:
> Хвізик пише:
> > Sean пише:
> > > надати докази?
> > докази - у статтях і дописах, що йшли від різних членів адмінгрупи. найбільше - від свистовича
> Так прошу докази: не що Свистович викладав свою приватну думку (і, до речі, які члени адмінгрупи - прошу з подробицями), а що "Майдан боровся". Чи доказів нема? Але тоді чого варті Ваші слова?
мені нецікаво копатися в архівах - маю кращі заняття для себе
вибачайте
вага моїх слів у тому, що вони пробуджують пам‘ять в головах людей
а якщо до когось не достукався, то так і буде
Хвізик пише:
> Sean пише:
> > Хвізик пише:
> > > Sean пише:
> > > > надати докази?
> > > докази - у статтях і дописах, що йшли від різних членів адмінгрупи. найбільше - від свистовича
> > Так прошу докази: не що Свистович викладав свою приватну думку (і, до речі, які члени адмінгрупи - прошу з подробицями), а що "Майдан боровся". Чи доказів нема? Але тоді чого варті Ваші слова?
> мені нецікаво копатися в архівах - маю кращі заняття для себе
> вибачайте
>
> вага моїх слів у тому, що вони пробуджують пам‘ять в головах людей
> а якщо до когось не достукався, то так і буде
Нема в цих порожніх словах ваги
Свистович у списку адмінгрупи стоїть першим, наче директор майдану http://maidan.org.ua/wiki/index.php/HowToContactMaidan
ТАКА людина, коли вона висловлює особисту думку, особливо користуючись ресурсом, котрим вона керує, має це спеціально підкреслити
"це моя особиста думка, я просто користуюсь своїм правом начальника і ставлю її в статті"
Можливо воно Вам не подобається, але такими є правила етики
Хвізик пише:
> Свистович у списку адмінгрупи стоїть першим, наче директор майдану
"наче" - це Ваше враження
> http://maidan.org.ua/wiki/index.php/HowToContactMaidan
> ТАКА людина, коли вона висловлює особисту думку, особливо користуючись ресурсом, котрим вона керує, має це спеціально підкреслити
> "це моя особиста думка, я просто користуюсь своїм правом начальника і ставлю її в статті"
Він Вам нічого не "має", тим більш, що не є начальником
> Можливо воно Вам не подобається, але такими є правила етики
Можливо воно Вам вже не подобається,але Ви сказали, що "Майдан же ж боровся". А це - брехня.
То я вчергове прошу навести докази, що "Майдан же ж боровся".
Sean пише:
> Хвізик пише:
> > Sean пише:
> > >Чи Вас визнати брехуном?
> > ну звичайно
>
> Визнаю вас брехуном за "Майдан же ж боровся за змішану систему" (брехня) і ставлю в ігнор
дякую
Те що "майдан же ж боровся за змішану систему" - брехня. Тов.Хвізик має за свою брехню найменше покарання з усіх тут можливих (якщо це взагалі покарання - мій ігнор. І це ж анітрохи не перешкоджає Вам чи ще кому отримувати від розмов з ним яко гострим дискутантом користь
2010.11.10 | Мартинюк
Не в моделі виборів справа
Справа в феодальному ладі .
Партія Регіоні просто "перепрописала" місцевих бояр під себе. Так би мовити провела жовтневий "януковичівський" призив у свою партію. Тобто використала ефект пермоги на президенських виборах і адімінресурс. Давши до речі гроші і відповідно перевагу тим кандитам які їх не мали достатньо.
Однак мажоритатрні кандидати все одно більш незалежні від центру і більше повязані з виборцями, аніж спискові, які "купили собі місце" і місцевого партійного боса. А опозиція як завжди розбилася і пересралася між собою , не мобілізувала прихильників на голосування . Врешті розгублені і розлючені опоненти ПР замість проголосувати за кость з опозиції голосували проти всіх, хоча жодна з партій не агітувала за таке .
А мажоритарка на місцевих виборах це добре. Люди повинні знати в лице своїх депутатів, хоча б для того аби знати кому потім треба ту морду бити чи обпльовувати. Для самої ПР це сильна зміну складу партії , принаймні в бік зменшення відсотку напівбожевільних українофобіві збільшення кількості людей повязанизх з місцевими громадами. Не треба уподоблятися до регіоналдів які міняють закон у вілповідності до того який краще підходить на даний момент з погляду відсотків на виборах.
Мажоритарка на місцевих виборах це безперечно краще. Ще краще змішана, але не той покруч що запрваджений в Україні зараз , а на манір німецької де висування є ініціативою не партій а самих кандидатів і місцевих громад.
Більшою мірою справа у тому, що абсолютна більшість виборців впрост не мала за кого голосувати за партійними списками і геть не знала за кого голосувати у мажоритарці (у більш-менш численних населених пунктах), втомилася від популізму і порожніх обіцянок. Звідси - велика кількість противсіхів і ігнорантів. І регіонали отримали "перемогу" за рахунок чи не десятої частини голосів, голосів тої частини, для якої сама думка не брати участь у виборах неприйнятна, тобто, пенсіонерів, та тих, для кого регіонали - надія на реванш перед "помаранчевими", консервованих совків і антиукраїнців. Маятник хитнувся назад.
Потрібна нова опозиційна кров, потібна нова націоналістична партія, партія демократичного націоналізму з чіткою і демократичною економічною програмою, необхідна широка пропагандивна (дійсно пропагандивна і дійсно освітня) робота з роз'яснення суті сьогоденного політичного процесу, його витоків і загальноукраїнських перспектив. Необхідно готувати кадри для мажоритарки. Тільки так переможемо.
Тут танком наїздили на противсіхів. А вони потрібні і корисні як індикатор негараздів у політичному спектрі - їх значна кількість вказує, що у тому спектрі є незаповнена ніша.
Американські проміжні вибори мали цього року багато негативної реклами.
Але от на одного мого знайомого конгресмена - жодного кліпа.
Питаю колегу, " А чому на такого і такого ніхто не гавка"?
Відповідь - "Сенсу нема. Він все одно виграє". Питаю - "Звідки така впевненість?" Відповідають - "Так його тут у кожній хаті знають, бо він один іх тих небагатьох, хто конкретно працює із constituency."
Висновок - хочете вигравати, то працюйте із людьми конкретно.
Mr. Hadjibei!
If You can, send me Your e-mail.
ozhs@ukr.net
Yours truly,
2010.11.11 | stryjko_bojko
ПРУ - вікінги ХХІ століття!
Мартинюк пише:
> Справа в феодальному ладі .
>
> Партія Регіоні просто "перепрописала" місцевих бояр під себе. Так би мовити провела жовтневий "януковичівський" призив у свою партію. Тобто використала ефект пермоги на президенських виборах і адімінресурс. Давши до речі гроші і відповідно перевагу тим кандитам які їх не мали достатньо.
=========
Як Шона вчили на правничому факультеті:
- Прийшли до Київської Русі вікінги-варяги-нормани і почали нав"язувати свій "дах" місцевим племенам, себто було "рекектирами" по суті.
Те ж саме сотворили регіонали.
ПРУ - вікінги ХХІ століття.
якщо окрім результату ще врахувати "виборчі" технології.
бо в тих областях, де вони й так начебто мали прихильність вони навіть на неї не розраховували...
Відповіді
2010.11.10 | Уважний читач
"Українськи прорив"?
Якось так цей план називався.2010.11.10 | Shooter
головна причина - змішана система виборів
у принципі, на загальнодержавних виборах знайти гідних 450 контркандидатів легшеЦе якщо вести мову про змішані, які братва планує ввести.
Одним словом, реальний шанс міняти владу з*явиться в 2015.
2010.11.10 | Sean
регіонали пішли по місцевих авторитетах
на селі, пропонуючи продовжувати те що вони (місцеві авторитети) роблять і продовжувати за кращих умов. Це те, що мали б робити нерегіонали. Але...2010.11.10 | Хвізик
Re: регіонали пішли по місцевих авторитетах
Sean пише:> на селі, пропонуючи продовжувати те що вони (місцеві авторитети) роблять і продовжувати за кращих умов. Це те, що мали б робити нерегіонали. Але...
і це правильний підхід, сосбливо за умов дехвіциту кваліфікованих управлінців
2010.11.10 | Tatarchuk
нічо подібного не було ані в Криму ані на тому ж Донбасі
й близько2010.11.10 | Sean
що в Криму - не знаю, а у Донбасі було дуже близько
бо те, про що я кажу не щодо Донбасу, було там (у Донбасі) на минулих (і позаминулих) виборах, а зараз - ягідки від посаджених тоді квіточок.2010.11.10 | Tatarchuk
ну так мова ж про сучасність
Sean пише:> а зараз - ягідки від посаджених тоді квіточок.
В нас ягідки виглядають приблизно так. Одразу підкреслю що це не перебільшення.
Приїзжають в ЮБК по кількасот матерікових, переважно Донеччина та Київ. Прописуються у гуртожитках, через що їх вже "дражнять господа сожителі". Ними майже повністю комплектується виборчкоми, всі інші їздять а) давати в морди ворожим мітингам, б) масовка для своїх мітингів, в) каруселі і просто голосування.
Мерами висувають повних відморозків.
Алупка - києвський чиновник. Гурзуф - депутан, що побив вагітну. Масандра - тітка, яка досі плутає Масандру з Ялтою. Сімеїз - чувак у 90-ті тортурував та втопив (а той вижив) чувака. Лівадія - збив на машині людину. Ні про який авторитет не може бути й мови. Але всі ці чуваки вже є мери.
Далі, знімаються з кандидатів буквально всі, окрім 1 донецького і 1 явно сумашедшого (по одному залишають, щоб не було голосування "50%+1 голос"). Знімають всіма способами явно і нахабно. Наприклад прийшов кандидат, а йому кажуть що він вже зняв свою кандидатуру. Під нос сують не ним підписану явну лажу - "це не мій почерк!" - "а нам пох, ми вже проголосували". Етц.
Приблизно з початку осені вчорашні кандидати від ПРУ взагалі тупо перестали вестися на розмови з виборцями. Деякі просто в очі кажуть - куда денетесь, все одно виберуть мене (нас). Як ви розумієте, ця типова кримська ситуація жодним боком не підпадає під "зустріч з реальними авторитетами"
2010.11.11 | Shooter
Крим, Донбас, Луганськ - вотчина риґів
Там ситуація принципово інша.Хоча, зауважте, і там у риґів - "певні проблеми": комуніст вс. риґіст в Луганську - результат ще ніби невідомий, а, скажімо, Харцизьк - в Бібіпка.
Та навіть у Харкові - Аваков плюс комуністка >> Гепа.
2010.11.10 | Хвізик
ну тик... Майдан же ж боровся за змішану систему
бо за пропорційної обираємо чисто кнопкодавів2010.11.10 | Sean
Серйозно? Майдан боровся за змішану систему? Вам не буде складно
надати докази?2010.11.10 | Хвізик
Re: Серйозно? Майдан боровся за змішану систему? Вам не буде складно
Sean пише:> надати докази?
докази - у статтях і дописах, що йшли від різних членів адмінгрупи. найбільше - від свистовича
2010.11.10 | Sean
Re: Серйозно? Майдан боровся за змішану систему? Вам не буде складно
Хвізик пише:> Sean пише:
> > надати докази?
> докази - у статтях і дописах, що йшли від різних членів адмінгрупи. найбільше - від свистовича
Так прошу докази: не що Свистович викладав свою приватну думку (і, до речі, які члени адмінгрупи - прошу з подробицями), а що "Майдан боровся". Чи доказів нема? Але тоді чого варті Ваші слова?
2010.11.10 | Хвізик
Re: Серйозно? Майдан боровся за змішану систему? Вам не буде складно
Sean пише:> Хвізик пише:
> > Sean пише:
> > > надати докази?
> > докази - у статтях і дописах, що йшли від різних членів адмінгрупи. найбільше - від свистовича
> Так прошу докази: не що Свистович викладав свою приватну думку (і, до речі, які члени адмінгрупи - прошу з подробицями), а що "Майдан боровся". Чи доказів нема? Але тоді чого варті Ваші слова?
мені нецікаво копатися в архівах - маю кращі заняття для себе
вибачайте
вага моїх слів у тому, що вони пробуджують пам‘ять в головах людей
а якщо до когось не достукався, то так і буде
2010.11.10 | Sean
Тоді, пане , вважаю, що Ви збрехали
Хвізик пише:> Sean пише:
> > Хвізик пише:
> > > Sean пише:
> > > > надати докази?
> > > докази - у статтях і дописах, що йшли від різних членів адмінгрупи. найбільше - від свистовича
> > Так прошу докази: не що Свистович викладав свою приватну думку (і, до речі, які члени адмінгрупи - прошу з подробицями), а що "Майдан боровся". Чи доказів нема? Але тоді чого варті Ваші слова?
> мені нецікаво копатися в архівах - маю кращі заняття для себе
> вибачайте
>
> вага моїх слів у тому, що вони пробуджують пам‘ять в головах людей
> а якщо до когось не достукався, то так і буде
Нема в цих порожніх словах ваги
2010.11.10 | Хвізик
вважайте. аби Вам добре було
2010.11.10 | Sean
Мені і так добре, а Ви - збрехали
2010.11.10 | Хвізик
Ну звичайно я збрехав! Ось наприклад стоїть у статтях (л)
але це, канєшно, приватна думка.http://maidan.org.ua/static/mai/1109336029.html
ну і що, що воно у статтях?
2010.11.10 | Sean
Звісно, Ви збрехали. Це особиста думка Свистовича, а Ви кажете
"Майдан же ж боровся".А ще Ви пишете тут, на Майдані, про "нашего Президента" (тьху!), то що, це теж думка "Майдану"?
То докази будуть?
2010.11.10 | Хвізик
пояснюю різницю між мною і свистовичем (л)
Свистович у списку адмінгрупи стоїть першим, наче директор майдануhttp://maidan.org.ua/wiki/index.php/HowToContactMaidan
ТАКА людина, коли вона висловлює особисту думку, особливо користуючись ресурсом, котрим вона керує, має це спеціально підкреслити
"це моя особиста думка, я просто користуюсь своїм правом начальника і ставлю її в статті"
Можливо воно Вам не подобається, але такими є правила етики
2010.11.10 | Sean
знову брехня
Хвізик пише:> Свистович у списку адмінгрупи стоїть першим, наче директор майдану
"наче" - це Ваше враження
> http://maidan.org.ua/wiki/index.php/HowToContactMaidan
> ТАКА людина, коли вона висловлює особисту думку, особливо користуючись ресурсом, котрим вона керує, має це спеціально підкреслити
> "це моя особиста думка, я просто користуюсь своїм правом начальника і ставлю її в статті"
Він Вам нічого не "має", тим більш, що не є начальником
> Можливо воно Вам не подобається, але такими є правила етики
Можливо воно Вам вже не подобається,але Ви сказали, що "Майдан же ж боровся". А це - брехня.
То я вчергове прошу навести докази, що "Майдан же ж боровся".
2010.11.11 | Хвізик
ось іще лінки на особисті думки з різних часів(лл)
http://www2.maidan.org.ua/n/arch2003/1041076123http://www2.maidan.org.ua/n/arch2003/1045765316
http://www2.maidan.org.ua/n/arch2004/1080312003
http://www2.maidan.org.ua/n/arch2004/1080314308
http://www2.maidan.org.ua/n/arch2004/1081397296
http://www2.maidan.org.ua/n/arch2004/1080763312
2010.11.11 | Хвізик
Re: ось іще лінки на особисті думки адмінів з різних часів(лл)
2010.11.11 | Sean
І що? Від цього Ваша брехня
про те, що "майдан же ж боровся" припиняє бути брехнею?Хвізик пише:
> http://www2.maidan.org.ua/n/arch2003/1041076123
Допис Мартинюка про парламентсько-пропонційну міфологію
> http://www2.maidan.org.ua/n/arch2003/1045765316
Новина про якусь там позицію з якогось питання якогось Матвієнка
> http://www2.maidan.org.ua/n/arch2004/1080312003
допис на форумі дописувача 123
> http://www2.maidan.org.ua/n/arch2004/1080314308
Допис на форумі дописувача Боровик
> http://www2.maidan.org.ua/n/arch2004/1081397296
Допис Свистовича
> http://www2.maidan.org.ua/n/arch2004/1080763312
Допис про якісь там вислови з якихось там питань Ющенка, Червоненка тощо
Ну то що? Ваші дописи про "нашого президента" вважати за те, що "Майдан же ж боровся" за "нашого президента"?
Чи Ви вибачитеся за брехню, що "Майдан же ж боровся"? Чи Вас визнати брехуном?
2010.11.11 | Хвізик
Re: І що? Від цього Ваша брехня
Sean пише:>Чи Вас визнати брехуном?
ну звичайно
2010.11.11 | Sean
На ваше прохання і за сукупністю заслуг
Хвізик пише:> Sean пише:
> >Чи Вас визнати брехуном?
> ну звичайно
Визнаю вас брехуном за "Майдан же ж боровся за змішану систему" (брехня) і ставлю в ігнор
2010.11.11 | Хвізик
Re: На ваше прохання і за сукупністю заслуг
Sean пише:> Хвізик пише:
> > Sean пише:
> > >Чи Вас визнати брехуном?
> > ну звичайно
>
> Визнаю вас брехуном за "Майдан же ж боровся за змішану систему" (брехня) і ставлю в ігнор
дякую
2010.11.11 | selu
Хвізик гострий дискутант, але корисний.
2010.11.11 | Sean
Все це суб'єктивно, а от брехати негарно(с)
Те що "майдан же ж боровся за змішану систему" - брехня. Тов.Хвізик має за свою брехню найменше покарання з усіх тут можливих (якщо це взагалі покарання - мій ігнор. І це ж анітрохи не перешкоджає Вам чи ще кому отримувати від розмов з ним яко гострим дискутантом користь2010.11.10 | Мартинюк
Не в моделі виборів справа
Справа в феодальному ладі .Партія Регіоні просто "перепрописала" місцевих бояр під себе. Так би мовити провела жовтневий "януковичівський" призив у свою партію. Тобто використала ефект пермоги на президенських виборах і адімінресурс. Давши до речі гроші і відповідно перевагу тим кандитам які їх не мали достатньо.
Однак мажоритатрні кандидати все одно більш незалежні від центру і більше повязані з виборцями, аніж спискові, які "купили собі місце" і місцевого партійного боса. А опозиція як завжди розбилася і пересралася між собою , не мобілізувала прихильників на голосування . Врешті розгублені і розлючені опоненти ПР замість проголосувати за кость з опозиції голосували проти всіх, хоча жодна з партій не агітувала за таке .
А мажоритарка на місцевих виборах це добре. Люди повинні знати в лице своїх депутатів, хоча б для того аби знати кому потім треба ту морду бити чи обпльовувати. Для самої ПР це сильна зміну складу партії , принаймні в бік зменшення відсотку напівбожевільних українофобіві збільшення кількості людей повязанизх з місцевими громадами. Не треба уподоблятися до регіоналдів які міняють закон у вілповідності до того який краще підходить на даний момент з погляду відсотків на виборах.
Мажоритарка на місцевих виборах це безперечно краще. Ще краще змішана, але не той покруч що запрваджений в Україні зараз , а на манір німецької де висування є ініціативою не партій а самих кандидатів і місцевих громад.
2010.11.10 | Сахаров
Так. Не в моделі виборів справа
Більшою мірою справа у тому, що абсолютна більшість виборців впрост не мала за кого голосувати за партійними списками і геть не знала за кого голосувати у мажоритарці (у більш-менш численних населених пунктах), втомилася від популізму і порожніх обіцянок. Звідси - велика кількість противсіхів і ігнорантів. І регіонали отримали "перемогу" за рахунок чи не десятої частини голосів, голосів тої частини, для якої сама думка не брати участь у виборах неприйнятна, тобто, пенсіонерів, та тих, для кого регіонали - надія на реванш перед "помаранчевими", консервованих совків і антиукраїнців. Маятник хитнувся назад.Потрібна нова опозиційна кров, потібна нова націоналістична партія, партія демократичного націоналізму з чіткою і демократичною економічною програмою, необхідна широка пропагандивна (дійсно пропагандивна і дійсно освітня) робота з роз'яснення суті сьогоденного політичного процесу, його витоків і загальноукраїнських перспектив. Необхідно готувати кадри для мажоритарки. Тільки так переможемо.
Тут танком наїздили на противсіхів. А вони потрібні і корисні як індикатор негараздів у політичному спектрі - їх значна кількість вказує, що у тому спектрі є незаповнена ніша.
2010.11.11 | Hadjibei
Американський приклад
Американські проміжні вибори мали цього року багато негативної реклами.Але от на одного мого знайомого конгресмена - жодного кліпа.
Питаю колегу, " А чому на такого і такого ніхто не гавка"?
Відповідь - "Сенсу нема. Він все одно виграє". Питаю - "Звідки така впевненість?" Відповідають - "Так його тут у кожній хаті знають, бо він один іх тих небагатьох, хто конкретно працює із constituency."
Висновок - хочете вигравати, то працюйте із людьми конкретно.
Але це - американська демократія...
2010.11.11 | stryjko_bojko
Mr.Hadjibei!
Mr. Hadjibei!If You can, send me Your e-mail.
ozhs@ukr.net
Yours truly,
2010.11.11 | stryjko_bojko
ПРУ - вікінги ХХІ століття!
Мартинюк пише:> Справа в феодальному ладі .
>
> Партія Регіоні просто "перепрописала" місцевих бояр під себе. Так би мовити провела жовтневий "януковичівський" призив у свою партію. Тобто використала ефект пермоги на президенських виборах і адімінресурс. Давши до речі гроші і відповідно перевагу тим кандитам які їх не мали достатньо.
=========
Як Шона вчили на правничому факультеті:
- Прийшли до Київської Русі вікінги-варяги-нормани і почали нав"язувати свій "дах" місцевим племенам, себто було "рекектирами" по суті.
Те ж саме сотворили регіонали.
ПРУ - вікінги ХХІ століття.
2010.11.11 | stryjko_bojko
всьо буде Донбас: Наyчний посібник
http://www2.maidan.org.ua/n/free/12894159462010.11.11 | Людмила
посібник наочно доводить, як пацани обісралися
якщо окрім результату ще врахувати "виборчі" технології.бо в тих областях, де вони й так начебто мали прихильність вони навіть на неї не розраховували...