МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чому у нас "все так?" Так радянська людина і в США така ж сама,

11/29/2010 | АБВГ
як тут.
Виростили комуністи нову людину, вивели селекціями через розстріли, брехню і перемішування особливу людську породу і пустили в світ зі словами: Йди і гріши.
Читате з коментарями до статті.
Самокритично і відверто.
В Штатах, на фоні відлаженого суспільного механізму - це не на середньовічному Донбасі понтуватись:
"Дмитрий, 29 лет
К сожалению, стереотипы никогда не возникают на ровном месте. Лично я считаю, что русскоязычная иммиграция нанесла Америке гораздо больше вреда, нежели пользы. Правила и законы, считают «наши» люди, созданы только для “тупых” американцев, и их можно и нужно обходить. Отсюда многочисленные мошенничества с Медикером и Медикейдом, восьмой программой, фудстемпами, фиктивными браками, кредитными картами и т. д.
Я в последнее время даже перестал упоминать реальную страну рождения при знакомстве с англоговорящими жителями. Говорю, что из Польши, Венгрии или Словакии. При слове «russian» на лицах американцев появляется недоверие...
Пётр, 38 лет
Если установить скрытую видеокамеру в месте, где собираются русскоязычные, то получится самое захватывающее реалити-шоу в истории телевидения. Вот тогда американцы узнают, в чём заключается главное отличие «наших» иммигрантов от всех остальных. Главное, чтобы трансляция шла в прямой эфир без всякой цензуры. Тогда зрители быстро поймут, что стереотипы являются не предрассудками, а главными чертами ни с чем не сравнимого «советского» характера. "

http://www.russian-bazaar.com/article.aspx?ArticleID=18307

Відповіді

  • 2010.11.29 | ziggy_freud

    звичайно, "там" є совкові ґєтто, і є відстійники для мігрантів,

    де можна затриматись на все життя. Велика мрія совка - щоб все як в СРСР, тільки 10 сортів ковбаси і без черги. І щоб можна було дві пари взуття в одні руки.

    одна з можливих стратегій, які обирає мігрант - порвати з своєю колишньою спільнотою і вступити до нової. Інша - лишитись в старій. З русскім матом і "Полємъ Чюдєс" по телевізору. Ще одна - балансувати між "рідним" мігрантським відстійником та місцевими спільнотами. Але це мабуть найскладніше.

    тому аффтур з бложыка демонструє деяку розгубленість.
  • 2010.11.29 | BROTHER

    Re: Чому у нас "все так?" Так радянська людина і в США така ж сама,

    АБВГ пише:
    > як тут.
    > Виростили комуністи нову людину, вивели селекціями через розстріли, брехню і перемішування особливу людську породу і пустили в світ зі словами: Йди і гріши.
    > Читате з коментарями до статті.
    > Самокритично і відверто.
    > В Штатах, на фоні відлаженого суспільного механізму - це не на середньовічному Донбасі понтуватись:
    > "Дмитрий, 29 лет
    > К сожалению, стереотипы никогда не возникают на ровном месте. Лично я считаю, что русскоязычная иммиграция нанесла Америке гораздо больше вреда, нежели пользы. Правила и законы, считают «наши» люди, созданы только для “тупых” американцев, и их можно и нужно обходить. Отсюда многочисленные мошенничества с Медикером и Медикейдом, восьмой программой, фудстемпами, фиктивными браками, кредитными картами и т. д.
    > Я в последнее время даже перестал упоминать реальную страну рождения при знакомстве с англоговорящими жителями. Говорю, что из Польши, Венгрии или Словакии. При слове «russian» на лицах американцев появляется недоверие...
    > Пётр, 38 лет
    > Если установить скрытую видеокамеру в месте, где собираются русскоязычные, то получится самое захватывающее реалити-шоу в истории телевидения. Вот тогда американцы узнают, в чём заключается главное отличие «наших» иммигрантов от всех остальных. Главное, чтобы трансляция шла в прямой эфир без всякой цензуры. Тогда зрители быстро поймут, что стереотипы являются не предрассудками, а главными чертами ни с чем не сравнимого «советского» характера. "
    >
    > http://www.russian-bazaar.com/article.aspx?ArticleID=18307
    ******************************************************************

    russian-bazaar це дуже символічна назва для подібних досліджень.

    1. В нас так, бо ми і ті, хто нами керують - одні й ті самі люди. Не переходячи на особистість, не згадуючи конкретних імен, підкреслю свою думку: НАШІ КЕРІВНИКИ - ЦЕ МИ, тіки при владі. Наші характерні риси, наші помилки, наші стереотипи, наші вади, наші бажання - це все є і в наших керівників, тіки помножене на силу влади. Всі ті кучми, ющенки, януковичи, азарови і тимошенки з тягнибоками - це ми з вами!

    Тому я притримуюсь анархічних поглядів, розуміючи, що в ідеалі жодної суспільної моделі реалізувати не вдасться, бо немає, і бути не може нічого ідеального в реальному житті. Але наблизитись до моделі, де держава мала б мінімальний тиск на особистість можна.

    2. У США зловживання системою соціальних підтримок поширене серед всіх національностей і колишніх громадянств. Просто russian-bazaar - це те місце, де пишуть російською, тому там написане нам зрозуміле, але це не означає, що китайці чи филипійці, або американці чи мексиканці не зловживають системою:

    а) система дає шанс для зловживання, то ж той шанс буде рано чи пізно використаний, тобто причина зловживань у самій недосконалій системі;

    б) зловживають соціальною підтримкою більше НЕ з причини національної чи за походженням з тієї чи іншої частини світу, а через малі доходи. Тобто середній клас дуже рідко и мало зловживає соціальною допомогою, бо воно йому і не потрібно, і не вигідно. А для бідноти соціалка - це спосіб заробітку. Серед мігрантів зазвичай малі зарплатні, нестача кваліфікації, тощо, а гроші потрібні прямо зараз. От і зловживають, потім звикають і все життя так живуть.

    Там, де соціальна підтримка мінімальна, зловживань набагато меньше, але там russian-bazaar скаржиться на зовсім протилежне - на нестачу підтримки. Люди по всьому світі зазвичай невдоволені тим, чи іншим, і russian-bazaar чи ukrainian-bazaar не виключення. Їм все не так...

    Де був той russian-bazaar, кого звинувачував, коли розкручували ахвери і зловживання на вищому американському рівні? Теж "наші" винні?

    Єдиний спосіб уникнути важких зловживань - скоротити державу. Але й на цьому шляху є і будуть свої зловживання. Це життя. Світ несправедливий, треба це мати на увазі, коли щось робитимеш чи судитимеш.

    Взагалі... Ця тема офтоп.., хоча вона і стосується України, бо Україна - це молода держава, в ній ще все тіки починається, і від наших міркувань, від наших надій, від наший балачок теж щось залежить.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.11.29 | Мірко

      Згідний

      BROTHER пише:
      > Тому я притримуюсь анархічних поглядів, розуміючи, що в ідеалі жодної суспільної моделі реалізувати не вдасться, бо немає, і бути не може нічого ідеального в реальному житті. Але наблизитись до моделі, де держава мала б мінімальний тиск на особистість можна.
      >
      > Єдиний спосіб уникнути важких зловживань - скоротити державу. Але й на цьому шляху є і будуть свої зловживання. Це життя. Світ несправедливий, треба це мати на увазі, коли щось робитимеш чи судитимеш.<

      Згідний щодо анархічних поглядів (а точніше мінархічних), із скороченням держави. А точніше, в нашім випадку, її треба знищити і поставити свою. (скільки не стригтимеш, із осики яблуні не зробиш)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.11.30 | stryjko_bojko

        скільки не стригтимеш, із осики яблуні не зробиш

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.11.30 | Володимир

          Re: скільки не стригтимеш, із осики яблуні не зробиш

          100500!
        • 2010.11.30 | BROTHER

          не зробиш, то ж час саджати яблуні

          Всьому свій час...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".