МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чи зробить Захід Януковича persona non grata?

02/03/2011 | Hadjibei
Як панство гадає?
Що треба для того, щоб Хам далі станції Чоп на Захід не просувався?
Якщо порівнювати цього дебіла із Лукашенком, то він швидкою ходою прямує до статусу свого білоруського колеги.
Мені здається, що Захід вибачить Хамові всі його вибрики, якщо, звичайно він не зробить якихось екстраординарних речей.
Я гадаю, що у Заходу є дві основні підстави спілкуватися із Хамом.
1 - тиск на Хама буде дратувати Кремль, а з Кремлем сперечатися на Заході не хочуть.
2- Економічні інтереси Заходу в Україні значно більші ніж у Білорусі.

Певно, що маса інших факторів.

Відповіді

  • 2011.02.03 | Koala

    Re: Чи зробить Захід Януковича persona non grata?

    Hadjibei пише:
    > Що треба для того, щоб Хам далі станції Чоп на Захід не просувався?
    Силове придушення народних виступів чи інший кримінальний злочин, очевидно зроблений Хамом.
    > Якщо порівнювати цього дебіла із Лукашенком, то він швидкою ходою прямує до статусу свого білоруського колеги.
    Схоже.
    > Мені здається, що Захід вибачить Хамові всі його вибрики, якщо, звичайно він не зробить якихось екстраординарних речей.
    Досить розпливчасте твердження. Гадаю, особисті контакти на Заході і так намагаються мінімізувати (жодної! зустрічі в Давосі).
    > Я гадаю, що у Заходу є дві основні підстави спілкуватися із Хамом.
    > 1 - тиск на Хама буде дратувати Кремль, а з Кремлем сперечатися на Заході не хочуть.
    Путін би усцявся від радощів, якби Хаму заборонили в'їзд до Європи - бо тоді Україні не залишалося нічого, крім розширення контактів з Росією.
    > 2- Економічні інтереси Заходу в Україні значно більші ніж у Білорусі.
    А це, звісно, актуальніше. Втім, якщо Хам знову реприватизує Криворіжсталь...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.02.03 | Володимир

      Re: Чи зробить Захід Януковича persona non grata?

      Найближчим часом - ні. Хоча бажано було б.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.02.03 | Боббі

        бажано кому? Кремлю?

        Агов. панове, ви тут при тямі чи як?

        Невже не розумієте, що блокування поїздок:

        а) нині безпідставне

        б) будучи впровадженим означатиме поглинання України?

        Чи може місцевий осередок саме того і прагне?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2011.02.03 | Володимир

          Re: бажано кому? Кремлю?

          Бажано тому, що всравшись реальних санкцій, риги трохи попустять з пресуванням опозиції. Хулі нєясно? А що всруться, я не маю анінайменшого сумніву.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2011.02.04 | Боббі

            якої такої опозиції?

            тієї, що в кабалу Кремлю здала Україну? Чи може ту, що розкрадала країну останні 2 роки? То що, може їх портрети ще в рамочку та в ЄвроПарляменті на дошку пошани повісити? А прийоми демагогії, солодкого популізму та шаленого нищення Країни в підручники за приклад записати?
  • 2011.02.03 | zаброда

    Ліцо не за ґратами? Re: Чи зробить Захід Януковича persona non grata?

  • 2011.02.03 | Боббі

    от іще один щирий "патріот"

    Чому "захід" має забороняти в'їзд Януковичу? Що такого ним було вчинено, який великий злочин він скоїв, аби заслужити таке ставлення?

    Чи розуміє "щирий патріот" що безпідставний бойкот Януковича з боку Заходу автоматично означає поглинення України Кремлем? Чи саме цього прагне місцеве товариство?
  • 2011.02.03 | Арій.

    І що б це Вам дало?

  • 2011.02.03 | 4vlada.net

    Цікаве з приводу. Немиря: про санкції поки не йдеться

    Григорій Немиря: “Європа посилить сигнали Україні, але про санкції поки не йдеться”

    1-2 лютого заступник голови партії “Батьківщина” Григорій Немиря перебував у Брюсселі, де провів ряд зустрічей з європейськими чиновниками та політиками. Серед них – з комісаром ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Стефаном Фюле та представниками всіх фракцій Європейського парламенту. Перед відльотом до Києва він погодився поділитися з читачами УНІАН своїми враженнями від поїздки.

    УНІАН: Григорію Михайловичу, на Вашу думку, чи можна очікувати найближчим часом певних дій від ЄС щодо української влади?

    Г.Н.: Я думаю, що в основі будь-яких дій має лежати адекватне розуміння того, що відбувається в Україні. І, порівняно з моїм попереднім візитом, в грудні минулого року, я відчув, що зараз є набагато більш чітке, рельєфніше розуміння, яке ґрунтується на фактах, не лише тих, які надходять з України, а, й на оцінках незалежних експертів, як українських, так і міжнародних.

    Не секрет, що в останні місяці було оприлюднено низку відповідних рейтингів авторитетних аналітичних центрів. За всіма цими рейтингами Україна скочується вниз, як у питаннях демократії, так і в питаннях економічних. Тобто, це є перший важливий елемент для розуміння того, якими можуть бути наступні кроки. Розуміння ситуації набагато адекватнішим є зараз, ніж кілька місяців тому.

    Друге, є чітке розуміння, що період вичікування щодо можливих змін, або корекції курсу нинішньої влади також добігає кінця, оскільки нинішня влада фактично рік вже керує країною. Були дані обіцянки, в тому числі під час першого візиту Віктора Януковича до Брюсселю, і є аналіз експертів. Таким чином, вже є достатньо матеріалу і часу для того, щоб зробити відповідні висновки, а висновки є невтішними.

    І третє, перш ніж застосувати найпотужніші інструменти, завжди застосовують інструменти більш калібровані. Були вже відповідні оцінки і висловлювання комісара ЄС, була резолюція Європарламенту, заяви окремих політичних груп, серед яких, зокрема, заяви Політичної Асамблеї і саміту Європейської народної партії, які ще у вересні минулого року звернули увагу на загрозливі авторитарні тенденції в Україні.

    Все це призводить зараз до розуміння, що потрібні наступні кроки, які будуть робитися, як в рамках звичайних інструментів і тих інститутів, які існують між Україною та ЄС, мається на увазі урядовий рівень, парламентський рівень, але також є і інші інструменти, про які може йти мова. Це стосується рівня залучених європейських посадовців. Зокрема, ми знаємо, що планується на самому початку березня візит Верховного представника ЄС Кетрін Ештон до Києва. Йдеться також про те, що складається враження, що Президент України особисто не розуміє тону і нюансів тих месиджів, які йому надходять, або робить вигляд, що не розуміє.

    Дипломати завжди знають більше, ніж говорять. Я відчув, що є зараз згода, щоб цю відстань, від того, що знають дипломати і що говорять, скоротити. Тому що це важливі оцінки, які мають почути не лише керівництво країни, але мають почути і українці, українське громадянське суспільство. Не йдеться про те, щоб брати ту чи іншу сторону, йдеться про те, щоб висловлюватися принципово.

    Є і ще один важливий нюанс. Складається враження, я можу сказати про свою оцінку цього, що інтересам деяких людей в оточенні Януковича не обов’язково відповідає продовження нинішньої політики Президента. Маються на увазі, перш за все, економічні інтереси такого оточення.

    УНІАН: Ви кажете про можливість санкцій проти України?

    Г.Н.: Ні, думаю, йдеться, по-перше, про розуміння, і відповідне спілкування і пояснення цим людям і тим інтересам в оточенні Януковича, що якщо ця політика Януковича буде продовжена, вона не обов’язково відповідатиме, а скоріше, буде контрпродуктивною інтересам цих кіл, які бачать більше переваг у зближенні з Європою, ніж у віддаленні від Європи.

    Можу також сказати, що зараз виникає питання стосовно того, а хто взагалі відповідає за європейську інтеграцію в Україні. Після змін, після ліквідації Бюро у справах з європейської інтеграції у Кабінеті міністрів, після того, як віце-прем’єр-міністр Сергій Тигіпко перестав відповідати за це питання, і це перейшло, як тут розуміють, до відповідальності першого віце-прем’єра, реально є побоювання, що ситуація повертається на кілька років назад, коли фактично питання європейської інтеграції звужувалися до зовнішньополітичного аспекту виключно.

    УНІАН: Очевидно, що під час зустрічей піднімалося і питання заборони Юлії Тимошенко відвідати Брюссель. Як вам здалося, це сприймається в столиці ЄС?

    Г.Н.: Так, дійсно, ми говорили про те, що, незважаючи на запрошення Президента Європейського парламенту, влада заборонила лідеру найбільшої опозиційної партії Юлії Тимошенко виїхати в Брюссель для зустрічі з ним. В цьому всі без виключення співбесідники вбачають не лише неповагу до Президента, але й неповагу до інституції, якою є Європейський парламент.

    УНІАН: Здається, що українській прокуратурі залишилося лише порушити справу проти Єжи Бузека за спробу сприяння втечі Тимошенко від “правосуддя”...

    Г.Н.: Ну, ми подивимося, що будуть говорити агітатори і пропагандисти Партії регіонів з цього приводу, але для мене особисто в цьому немає нічого дивного, з огляду на те яка політична культура панує на верхівці в Україні, що дає можливість звести нанівець таку важливу інституцію, як парламент, який перетворюється на покірну, сервільну машину для голосування з метою задоволення забаганок персони номер один. Тому нічого дивного, що якщо так ставлять до української Верховної Ради, то так поставились до Європейського парламенту і до голови Європейського парламенту.

    Нагадаю, що головою Європарламенту є поляк, колишній прем’єр-міністр Польщі, куди планує цього тижня здійснити візит Президент Янукович. Так що, як мінімум, з дипломатичної точки зору, те, що було зроблено – це є помилково, висловлюючись дуже делікатно, а як максимум - це просто ганьбить українську сторону і українську дипломатію, зокрема.

    Розмовляв Сергій Воропаєв.

    постiйна адреса статтi:
    http://eunews.unian.net/ukr/detail/195149
  • 2011.02.04 | Микола Гудкович

    Ні, бо це віддасть Україну Росії


    Янукович, до речі, уникатиме відвертих конфронтацій з Заходом, доки зможе.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".