Дужe цікавий і корисний матeріал, алe там нeма нічого конкрeтного про науку...
... та й про освіту тeж, тільки згадується низькe місцe, що його Росія посідає за парамeтрами освіти насeлeння. Чому цe має бути на цьому форумі, а нe на "Україна-Росія," чи ВФ?
что полезно и интересно знать? что капец не только нам?
так у нас капец уже наступил, а у них ещё неясно, наступит ли.
если сравнить нашу столицу с их столицей, пусть даже чисто внешний вид, сразу видно, что у них ещё не все деньги разворовываются, какая-то часть идёт на пользу, а у нас уже давно разворовывается всё!
лучше было бы думать, писать, обсуждать, что ещё можно спасти украинского в Украине, вместо того, чтобы злорадствовать над проблемами соседей, реальными или вымышленными.
2011.02.05 | Манул
Re: Москва (з давньомордовської – «вовча яма»)
С. 111. Москва (з давньомордовської – «вовча яма») – колишня столиця послідовно: Московського князівства, Московії, Російської імперії, СРСР, Російської Федерації. З 2014 р. столиця конфедерації - Співдружність євразійських націй Великої Росії. Вперше згадується у літописах 1147 р. як володіння суздальського князя Юрія Довгорукого, молодшого сина великого київського князя Володимира Всеволодовича Мономаха та Євфимії, дочки простолюдина. «Москву» і володіння навколо неї князь Юрій отримав після вбивства їх власника - родовитого боярина Степана Кучки. Прізвисько «Довга рука» Юрій Суздальський дістав за постійні грабіжницькі війни, у тому числі за намагання оволодіти Києвом, невдалі наступи на який він розпочав ще з 1132 р. після смерті свого брата - великого київського князя Мстислава Володимировича, старшого сина великого київського князя Володимира Всеволодовича Мономаха та Гіти, дочки англійського короля Гаральда Першого. 1149 р. Юрій заволодів Києвом, 1151 р. у битві на р. Руті зазнав поразки від свого небожа – великого князя Ізяслава Мстиславовича, онука Володимира Мономаха. 1155 р. знову захопив Київ. Після смерті Юрія Довгорукого (1157 р.) у Києві спалахнуло повстання, в результаті якого приєднані Юрієм до Суздаля території знову відійшли до Києва. Похований Довгорукий у церкві Спаса на Берестові у Києві (коментарі до роману "Тринадцятий місяць", 2004 р.).
Відповіді
2011.02.05 | Георгій
Дужe цікавий і корисний матeріал, алe там нeма нічого конкрeтного про науку...
... та й про освіту тeж, тільки згадується низькe місцe, що його Росія посідає за парамeтрами освіти насeлeння. Чому цe має бути на цьому форумі, а нe на "Україна-Росія," чи ВФ?2011.02.05 | Skapirus
Згоден. Переніс з освіти сюди
2011.02.16 | Ghost
что полезно и интересно знать? что капец не только нам?
так у нас капец уже наступил, а у них ещё неясно, наступит ли.если сравнить нашу столицу с их столицей, пусть даже чисто внешний вид, сразу видно, что у них ещё не все деньги разворовываются, какая-то часть идёт на пользу, а у нас уже давно разворовывается всё!
лучше было бы думать, писать, обсуждать, что ещё можно спасти украинского в Украине, вместо того, чтобы злорадствовать над проблемами соседей, реальными или вымышленными.
2011.02.05 | Манул
Re: Москва (з давньомордовської – «вовча яма»)
С. 111. Москва (з давньомордовської – «вовча яма») – колишня столиця послідовно: Московського князівства, Московії, Російської імперії, СРСР, Російської Федерації. З 2014 р. столиця конфедерації - Співдружність євразійських націй Великої Росії. Вперше згадується у літописах 1147 р. як володіння суздальського князя Юрія Довгорукого, молодшого сина великого київського князя Володимира Всеволодовича Мономаха та Євфимії, дочки простолюдина. «Москву» і володіння навколо неї князь Юрій отримав після вбивства їх власника - родовитого боярина Степана Кучки. Прізвисько «Довга рука» Юрій Суздальський дістав за постійні грабіжницькі війни, у тому числі за намагання оволодіти Києвом, невдалі наступи на який він розпочав ще з 1132 р. після смерті свого брата - великого київського князя Мстислава Володимировича, старшого сина великого київського князя Володимира Всеволодовича Мономаха та Гіти, дочки англійського короля Гаральда Першого. 1149 р. Юрій заволодів Києвом, 1151 р. у битві на р. Руті зазнав поразки від свого небожа – великого князя Ізяслава Мстиславовича, онука Володимира Мономаха. 1155 р. знову захопив Київ. Після смерті Юрія Довгорукого (1157 р.) у Києві спалахнуло повстання, в результаті якого приєднані Юрієм до Суздаля території знову відійшли до Києва. Похований Довгорукий у церкві Спаса на Берестові у Києві (коментарі до роману "Тринадцятий місяць", 2004 р.).2011.02.16 | Хвізик
з фінської "болотна земля" Maasuo = maa - земля, країна; suo - болото.
2011.02.17 | Volodimir_V
Re: з фінської, ага а з української Моква можна сказати синонім -Болото
2011.02.17 | Арій.
"Гнила вода (болото)".
2011.02.16 | toluant
Що правда - то не гріх
Стаття передрукована з УНІАН. дуже корисна для тих - хто хоче нас "приєднати" до "старшого братка"2011.02.17 | Alexx
Re: Крах "русского мира (и науки?)": кризис, гниение, распад
Краще хороша війні, ніж "русскій мір" (С)