Думаю, хто ж першим випреться мавпувать Москву щодо декретного часу...
02/09/2011 | Felicidada
Вадік!!!
Вадим Колесниченко намерен убедить депутатов рассмотреть и принять его законопроект об отмене ежегодного перевода часовой стрелки на зимнее и летнее время
http://r-u.org.ua/politika/3855-news.html
Вадим Колесниченко намерен убедить депутатов рассмотреть и принять его законопроект об отмене ежегодного перевода часовой стрелки на зимнее и летнее время
http://r-u.org.ua/politika/3855-news.html
Відповіді
2011.02.09 | Tatarchuk
це не мавпування, а злиття в екстазі
Москва навесні стрілку переведе, і скаже "остановісь мнгновеньє". Київ не переведе. Разорваная связь времен поновіться навіки.2011.02.09 | Хвізик
Re: це не мавпування, а злиття в екстазі
Tatarchuk пише:> Москва навесні стрілку переведе, і скаже "остановісь мнгновеньє". Київ не переведе. Разорваная связь времен поновіться навіки.
якщо зробити так, то різниця в часі між києвом і москвою становитиме 2 години
2011.02.09 | ziggy_freud
та хоч 8 годин. Справа в реальній користі від "лєтнєґо врємєні"
або її відсутності. НМД, користь скоріше відсутня. Какая в Москве погодка (с), і сколько натікало (с) на кремлівських курантах, мені однаково.якщо я гуманітарно помиляюсь, хай мені наведуть суворі макроекономічні показники.
2011.02.09 | Shooter
Справа в реальній користі від "лєтнєґо врємєні"
ziggy_freud пише:> або її відсутності. НМД, користь скоріше відсутня.
Влітку трудящієся мають більше часу на дачі
Взагалі-то, традиційний час початку роботи часом досить сильно відрізняється у різних країнах, навіть сусідніх.
І як на мене, будь-який підхід який краще забезпечує співпадіння "робочого та світлового дня" - позитивний.
Тому я - "за" літній час.
2011.02.10 | Мартинюк
Природні ритми людини передбачають плавну зміну режиму дня в різні сезони
Причина цього - обєктивні зміни освітленості, температури і навколишнього оточення в залежності від пори року. Основні цивілізації виросли зпа межами тропіків, а отже їх активність віками визначалася сезонами року. Тому навіть на рівні біологічному найкращим ритмом для людини є плавна зміна розкладу дня у залежності від його тривалості , температури, освітленості. Тому всі сільські довгожителі встають не за будильником а за кукуріканням півня , який оголошує "підйом" чітко у відповідності астрономічною змівноночі і дня.Такий ритм життя гармонійний не лише з сільським господарством, але й з багатьма іншими , навіть індустріальними видами людської діяльності , в першу чергу із за міркувань енергетичних затрат ( навіть особистих фізичних).
Однак суспільна кооперація і необхідність синхронізовувати добову активність різних видів людської діяльності - наприклад дитячі заклади, транспорт, обслуговування не дозволяє плавно і щоденно змінювати робочий ритм. Тому це робиться олише два рази в рік, дозволяючи хоча й дуже грубо . але все ж синхронізувати людську активність з ритмом планети і Сонця.
Тому можу лище порадити десь за тиждень-два до зміни часу виставляти свій годинник щодня на 5-10 хвилин раніше аби плавно привчити себе до нового часу і нового ритму. Якщо є молжливість то продовжити процедуру плавної зміни часу пробудження і відходу до сну ще якийсь час після запровадження нового часу.
2011.02.09 | Tatarchuk
уговорили. Тоді дочекаємось осені
2011.02.09 | Хвізик
О!
2011.02.09 | Felicidada
Москва відмінила літній час. Кілька днів тому
бо коту нічого робить і він імітує Бурхливу Діяльність2011.02.09 | ziggy_freud
єдиний випадок, коли я згодний з Калєснічєнкой
бо примусовий перехід на літній-зимовий час суперечить фізиології людини. Персонально для мене перші два-три тижні після переходу (вперед чи назад) досить важкі. Причина - збій внутрішнього таймера. Не знаю жодної людини, якій приносить користь наявність літнього-зимового часу.припускаю, що 30 років тому хтось вирахував уявний економічний ефект від переводу стрілки. І отримав свою (ч)Ленінську премію. Що нам від того, як навіть Калєснічєнкє воно муляє?
2011.02.09 | Хвізик
Re: єдиний випадок, коли я згодний з Калєснічєнкой
ziggy_freud пише:> припускаю, що 30 років тому хтось вирахував уявний економічний ефект від переводу стрілки.
не 30 років, а значно раніше: цей винахід належить бенжаміну франкліну
2011.02.09 | Woodstock generation
Думаю Ви даремно з ним погоджуєтесь.
ziggy_freud пише:> бо примусовий перехід на літній-зимовий час суперечить фізиології людини.
Це дуже сумнівне твердження. Дуже багато тварин сплять довше зимою - і не тільки ті, що впадають у справжню сплячку. Тому думаю це питомо для живих організмів. Особливо для тварин більш північних широт - бо для тропіків сезонна різниця тривалості світлового дня незначна.
> Персонально для мене перші два-три тижні після переходу (вперед чи назад) досить важкі. Причина - збій внутрішнього таймера.
Знову ж - це НМД занадто сильна реакція Вашого організму. Адже люди доволі часто мандрують і переміщаються між різними часовими поясами. І акліматизація - яка крім різниці у часі включає ще безліч інших факторів, часто значно критичніших для організму як наприклад кліматичних - займає кілька днів. Мандрівка у Америку - це зміна часу на пів доби! А тут ідеться про годину раз на пів року.
Думаю, що вставати взимку пізніше - це питомо і корисно для людини. Інша справа - що відбувається це не поступово - а раптово на одну годину.
2011.02.10 | ziggy_freud
напружує сам момент переходу. Хай вже буде
весь час "літній".коли я міняю часовий пояс, пересуваючись географічно, в тому нема особливої проблеми. Щодо 8 годин - не пробував, а 2-3-4 переношу значно легше, ніж перехід на "літнє-зимове"
Woodstock generation пише:
> Думаю, що вставати взимку пізніше - це питомо і корисно для людини. Інша справа - що відбувається це не поступово - а раптово на одну годину.
навряд щось заважає людині вставати пізніше або раніше. Крім призначеного ззовні графіку роботи або навчання. Але перевод стрілок двічі на рік цього не відміняє...
2011.02.10 | Shooter
Хай вже буде
ziggy_freud пише:> Woodstock generation пише:
> > Думаю, що вставати взимку пізніше - це питомо і корисно для людини. Інша справа - що відбувається це не поступово - а раптово на одну годину.
>
> навряд щось заважає людині вставати пізніше або раніше. Крім призначеного ззовні графіку роботи або навчання. Але перевод стрілок двічі на рік цього не відміняє...
?
Якраз перевод стрілок двічі на рік і заставляє 2/3 населення відкориговувати своє "вставання-лягання" у згоді з "сонячним годинником".
Інакше би майже ніхто не вставав влітку на годину раніше "просто так".
2011.02.10 | Мартинюк
Щодо цієї проблеми (л)
http://www2.maidan.org.ua/n/free/12973554562011.02.10 | Woodstock generation
+1 Re: Щодо цієї проблеми (л)
2011.02.09 | BROTHER
Re: єдиний випадок, коли я згодний з Калєснічєнкой
ziggy_freud пише:> бо примусовий перехід на літній-зимовий час суперечить фізиології людини. Персонально для мене перші два-три тижні після переходу (вперед чи назад) досить важкі. Причина - збій внутрішнього таймера. Не знаю жодної людини, якій приносить користь наявність літнього-зимового часу.
>
> припускаю, що 30 років тому хтось вирахував уявний економічний ефект від переводу стрілки. І отримав свою (ч)Ленінську премію. Що нам від того, як навіть Калєснічєнкє воно муляє?
************************************************************************
Наше сучасне життя все суперечить людській фізиології. Реально, графік нашого життя має змінюватись за сонцем від сезону до сезону поступову, хвилину за хвилиною.
Насправді, шкода від постійного прокидання, наприклад, о пів на сьому ранку (без якоїсь зміни часу), теж шкодить здоров'ю, бо прокидатися потрібно з посиленням сонячної активності. Причому, в кожному місті планети свої правила. Занадта сонячна активність в обід примушує багато людей нашої планети відпочивати в середині дня.
То ж перевід стрілок годинників дійсно, і тут я з Вами погоджусь, має різний вплив на різних людей. Вплив нашої далекої історії через наші гени все ще дуже сильний. Ми з вами всі тіки за останні 150-200 років сильно змінили своє життя в цьому плані. До того тисячами років ми були в основному селянами.
Скажу про себе, я дуже відчуваю зміну часу, але легше відчуваю зміну назад, і важче - зміну часу вперед. Чому? Я не знаю, але так є. І це не тільки в часі. Їжа, роспорядок дня, вода - все має значення. Наприклад, я не можу їсти будь яку кухню (азіатську чи американську) довгий час. Раз-два на місяць, всякі там суші чи буріто, карі чи чілі - можу, а більше ні. А от кашу, курячу лапшу, рагу всякі, квашені овочі, варення, м'ясо, ковбаси і т.п. з гарним хлібом можу їсти щодня. Мій кум каже, треба їсти генетичну їжу, бо наш організм заточений під неї.
Так і з літнім часом. Користь від нього є, але багато і недоліків. Наприклад, я чув, що Індія запроваджує літній час тіки у стані війни. Тобто, коли економічна користь значно важливіше. Кожна країна має сама для себе порахувати. Росії воно може й не треба, бо Росія дуже велика, і там є місця, де пофігу всі переводи стрілок. А в нас одна часова зона, нам може і є сенс.
2011.02.09 | DADDY
моSSковський холуй недопрацював свій законопроект
моSSковський холуй недопрацював свій законопроект - мав би запропонувати ввести моSSковський час. Типу, для посилення інтеграції2011.02.09 | charly3091
Re: моSSковський холуй недопрацював свій законопроект
То ви йому в твіттері напішіть:) Най введе в межах земної кулі.2011.02.09 | Арій.
А якжиж икономія?
2011.02.10 | Kohoutek
О! А я как раз вчера об этом же подумал! (л)
Однако, сегодня я обнаружил другого инициатора, не Колесниченко:http://life.pravda.com.ua/society/2011/02/9/71716/
2011.02.10 | Felicidada
А хіба ємця не Москва ставила міністром?
Точуть, шашелі.2011.02.10 | RedBagira
А если он подаст закон
о защите соловьев или бесплатном издании детских сказок, тоже будут вопли и говнометство только потому, что это Колесниченко? Отличный закон, давно пора было этот бред отменить. Задолбала уже эта поляная ночь, которую нам каждую зиму устраивают.2011.02.10 | Isoлято
Дык вапроз же ж ишшо в том, КАКОЕ время оставить!
Можно, как в СССРе, весь год пользоваться "летним" (там оно называлос "декретным"). Тогда на широте Киева в дикабре будет начинать темнеть в 5 вечера... но, с другой стороны, восход Солнца сдвинется на 9 утра. Как по мне - поздновато... А вопчем, я и сам противник такого "переводилова". Это ж и транспорт каждый раз нада "перенастраивать"... представим наминутачьку поезд, отправившийся, например, по "летнему" времени, а прибывать вынужденный по "зимнему". Значит, нужно где-то час простоять (сам однажды так "попал"). А ежели наабармот - все такие поезда хором на час опоздают...2011.02.10 | RedBagira
Все же летнее
У нас уже давно индустриальное общество,и никто не живет "по солнышку". Когда темнеет в 15.30, это очень тяжело воспринимается. Все же активность продолжается до 11-12 ночи. В выходные так вообще: пока раскачаешься, уже темнеет. По улице тяжело ходить, особенно, пожилым людям. Везде темнота, лед, не видно, куда ступаешь.Мне лично психологически легче переносить, когда утром рассветает в момент прихода на работу, чем когда в самый разгар рабочего дня наступает ночь. На работу приехала - день наступил, бодряк начинается, что-то хочется делать. После обеда уже усталость накапливается, а тут на тебе, организм еще и сигналит: спать пора, ночь. Получается, 5 месяцев вообще света белого не видишь. С летним временем этот срок хоть до 3,5 мес. сократится.
2011.02.10 | Vyacheslav
А чим гірше зимове (поясне)
З одночасною одноразовою зміною графіку роботи підприємств-установ?2011.02.10 | Адвокат ...
Ви,-- ще думАли???