Президент зі сім’єю втік зі столиці
02/11/2011 | Майдан-ІНФОРМ
Президент Єгипту Хосні Мубарак зі своєю родиною 11 лютого покинув Каїр в невідомому напрямку, повідомив телеканал Al Arabiya, не називаючи джерела.
За інформацією агентства, президент відлетів з військової бази в передмісті Каїра.
У військовому відомстві Єгипту відмовилися коментувати цю інформацію агентству Reuters.
Нагадаємо, увечері 10 лютого Мубарак звернувся до нації з телезверненням, у якому передав частину повноважень віце-президенту Омару Сулейману. У той же час йти у відставку він відмовився.
За інформацією агентства, президент відлетів з військової бази в передмісті Каїра.
У військовому відомстві Єгипту відмовилися коментувати цю інформацію агентству Reuters.
Нагадаємо, увечері 10 лютого Мубарак звернувся до нації з телезверненням, у якому передав частину повноважень віце-президенту Омару Сулейману. У той же час йти у відставку він відмовився.
Відповіді
2011.02.12 | Сергій
Re: Президент зі сім’єю втік зі столиці
Отепер ясно навіщо "гаранту" потрібен персональний вертоліт?!Бо пішки не вспіє добігти до аеродрому!..
2011.02.12 | charly3091
Re: Президент зі сім’єю втік зі столиці
От якби то він ще й овоча прихватив:)2011.02.12 | Мартинюк
Хочете аби Мубарак пішов - то думайте собі що він пішов
Мубарак не погодився відавати владу, а в Єгипті і навколо нього почалася "гра в телевізор" - всім розповідають що "ведмідь вже пішов".Хтось хоче заспокоїти народ, хтось надіється що видаючи бажане за дійсне нарешті вдастся добитися бажаного - захопити владу в Єгипті без виборів , фактично поза спинами протестуючих , поставивши їх перед фактом. Якщо при цьому , так би мовити "паралельно" до Мубарака будуть застосовуватися якісь силові дії невідомо чиїми спецназами чи братанами (без доведення цього до відома громадськості !!!) , то це фактично буде незаконне захоплення влади. І не відомо коли і в якому форматі тоді будуть проведені вибори.
Маю нехороше відчуття що в Єгипті, за спиною і без відома протестуючих, просто хочуть поміняти диктатора.
2011.02.12 | Tatarchuk
не він пішов, його пішли
А апелювання до законності процедур під час революції, повстання, путчу - дещо безглузде. Головне що буде потім, а не під час2011.02.12 | Мартинюк
Революції при яких не звертають увагу на законність закінчуть дуже сумно.
Наприклад та що в 1917 році ...2011.02.12 | Tatarchuk
а що, бували інші?
Назвіть якусь революцію, під час якої учасники примудрилися не порушити "законні вимоги законної влади". Дуже цікаво2011.02.12 | Мартинюк
Все залежить скільки порушили і як сильно.
Чим менше було порушеннь, тим успішніше.Як приклади можете подивитися на революції у Чехословаччині та НДР. В останній єдиним великм ексцесом було знищення архіві Штазі, за що німці шкодують до сих пір.
Взагалі це напевно було прикольне видовище - тисячі переляканих сексотів "штазі" штурмують власну контору аби спалити там сліди своєї діяльності.
Чомусь згадується Кожемякін, Турчинов і велике вогнище з кримінальних та іншихх справ, яке вони розпалили на господарському дворі "контори" при відході з СБУ.
2011.02.12 | Tatarchuk
отак, почали з якості і перейшли до кількості
Чехи проводили масові демонстрації, які були незаконними з точки зору влади, і їх розганяла "законна" поліція. Ба навіть, був прямий подлог з видуманим загиблим студентом, який зламав спину верблюдові.Німці оссі так само "незаконно" дерлися через Берлинський мур і навіть були загиблі. Ще менш законним було масове голосування ногами до Угорщини, яка однобічно надала 1989 право німцям на вільний перехід границі (тоді як законодавство НДР це забороняло).
Тобто, тепер ви вже кажете про кількість жертв, а не про законопослушність під час революцій. І це куди коректніше, бо неможливо повалити систему не визиваючи в ній самій збой програми. Інакше це буде дворцовий переворот чи конституційний, його республіканський аналог
2011.02.12 | Мартинюк
Феодальна система від насильства лише "феодальнішає"
Справжня революція = запровадження виборів там де їх не було, але аж ніяк не нехтування тим які вже є.2011.02.12 | Tatarchuk
то які претензії до майдан тахрір?
Мартинюк пише:> Справжня революція = запровадження виборів там де їх не було, але аж ніяк не нехтування тим які вже є.
Вони якраз цього і вимагають. Не бачу, чого б вам тут бути проти них.
2011.02.12 | Пані
Причому продовжують вимагати і після бегства Керенского
2011.02.12 | Мартинюк
До "майдан тахрір" претензії нема, але крім нього є ще інші "гравці"
Які хочуть все і на шару. Тобто без виборів . Ну ще до виборів , а потім буде видно - або вибори в "стилі Мубарак", або взагалі без нихї.2011.02.12 | Абу
Єгипет ти особливо недоречно коментуєш
і Мубарак пішовМартинюк пише:
> Мубарак не погодився відавати владу, а в Єгипті і навколо нього почалася "гра в телевізор" - всім розповідають що "ведмідь вже пішов".
2011.02.12 | Пані
Істінно глаголєтє
2011.02.12 | Абу
не можу себе не похвалити
і тут і в усіх медіа казав - Мубарак піде, трансформований режим залишиться.Але характер режиму вже буде іншим, основна функція Сулеймана - дотримання миру і безпекового балансу, в самій країні зміни таки будуть
2011.02.13 | Tatarchuk
анекдоти Єгипетської революції
Військові приходять до Мубарака:- Пиши прощальний лист єгипетському народу
- Нічого собі! А куди він уходить?!
На тому світі Садат зустрічає Мубарака:
- Отрута? Вибухівка? Куля?
- Хер там. Фейсбук.
Якщо переможе революція в Єгипті, то у фіналі зустринеться з Туниською
Блондинка уважно читає інтернети, новини, радіо слухає телевізор про Єгипет. Потім каже: - Невже оце все, бунти, грабіжи, повстання, через ту акулу яка покусала туриста?
Блондинка дзвонить подрузі:
- Слухай а чий він президент, я вже заплуталася. Америки чи Єгипту?
- Хто?
- Мубарак Обама отой