МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Донецьку відстояли школу № 136

02/24/2011 | dntsk
У Донецьку батьки і учні української школи №136 у Будьонівському районі разом зі свободівцями змусили владу відмовитися від закриття, довівши місцевій владі необхідність повноцінного функціонування цієї школи. Про це 23 лютого 2011 року було оголошено на зборах батьків та педагогічного колективу школи. Відтак, учні зможуть продовжувати навчання рідною мовою.

На зборах були присутні крім батьків, учнів і педагогів школи, голова Будьоннівської районної ради Віктор Кравцев, депутатська комісія райради, журналісти, представники громадських і партійних організацій.

Представники місцевих органів влади переконалися, що до школи, дійсно, подано багато заяв батьків з проханням прийняти на навчання їхніх дітей в перші і десяті класи.

В.Кравцеву передали до рук низку заяв батьків, і він запевнив, що всі учні будуть прийняті до цього навчального закладу. Голова райради пообіцяв батькам на зборах, де були присутні близько 150 чоловік, завтра ж видати розпорядження райвно про повноцінне функціонування української школи №136 у новому 2011-2012 навчальному році.

За словами батьків, цю звістку всі присутні на зборах сприйняли з натхненням і тріумфуванням. "Це, по суті, друге народження нашої школи!", - заявили батьки.

Але разом з тим влада Партії регіонів намагається продовжити так звану "оптимізацію", тобто закрити школу № 111 у Донецьку. Враховуючи, що ця окупаційна влада закриває в основному українські школи, можна зробити висновок – такі дії спрямовані на те, щоб знищити українську мову та культуру на Донеччині.

Відповіді

  • 2011.02.24 | Pavlo Z.

    Слава героям! Хоча, знаючи цю гоп-команду та її методи, дуже радив би батькам не розслаблятися.

    Одна з їхніх фішок: перебуваючи у важкому становищі - дай сигнал опоненту (не забезпечений нічим, крім свистка) про його перемогу. І під час святкування - зненацька і швидко задави його, ослаблого від феєричності, всім тілом.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".