МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"А при Юльке было бы ишшо хуже!!"...(/)

04/16/2011 | DMA
В последние пару-тройку недель на ДД опубликованы несколько имхо-статей (все их читали, ссылки необязательны) по поводу восприятия ЮВТ как политика и государственного деятеля. Именно восприятия ее личности, а не анализа ее деятельности. Представляется, что отношение к ней у многих формируется не на основе разума, а все-таки на основе подкорковой специфики отдельных слоев населения или просто степени политической тупости и природной педерастичности отдельных особей.
Содержание многочисленных камментов под этими статьями наглядно демонстрирует:
1. ЮВТ воспринимается избирателями, за редкими исключениями, без полутонов: или-или, черное-белое. Но равнодушных нет.
2. ЮВТ воспринимается без сравнений с другими политиками. Почему? Любой политик оценивается в сравнении с другими (хуже-лучше, воровитее-честнее, глупее-умнее, мерседесы-вертолеты, туды-сюды, Ахметова-Эсхил...), и только ЮВТ оценивается отдельно, в отрыве от остальных. Жалкие потуги протывсихов объяснить свою блядскую "позицию" вызывают в нынешних реалиях у нормальных людей только отвращение, но никак не сочувствие с пониманием. А то, что их – протывсихов – много, говорит только о правоте теорий Блокера о "перевернутом" обществе. Это – бляди. Много блядей… . Практически каждый четвертый.
3. Неназываемому (тупому, примитивному, позорящему страну уголовнику с "партией-ОПГ", в которую вливается вся мерзость украинского политикума, вся мразь, все моральные нечистоты, все "авторитеты" и "тушки", выделения и кишечные отходы) прощается многое, ей же - ни что... . Ну, отчетливо же видно, не только на ДД (а по жизни, в разговорах, в быту-на работе, по газетам-тырнету…), что этому недоразумению прощается БОЛЬШЕ, чем ЮВТ, которая за свой ОЧЕНЬ короткий срок ВОЗМОЖНОСТЕЙ ЧТО-ТО ИЗМЕНИТЬ (1 год и 7 мес., да?) сделала максимум, на что был способен честный политик, тем более – при яростном сопротивлении этого ублюдка Ющера, его воровитого окружения и уголовников-олигархов.
За год правления рыгов олигархи (Фирташ, Левочкин, Ахметов, сами "гарант и семья"…) удвоили-утроили свои "скромные сбережения" при стремительном обнищании народа и жестком прессинге малого "бизнеса", позволяющем выжить простым людям. Ментовский и налоговый беспредел, азаровщина, невиданный расцвет коррупции, ублюдочные и до мозга костей уголовно-мафиозные т.н. "реформы", потеря авторитета страны на международной арене, долги… Мы стали вместе с полуграмотным "гарантом" посмешищем для всего мира, смрадным болотом, от которого воротит всю Европу… . Все самое гнусное, самое бесчеловечное сконцентрировалось-загусло при нынешней власти. Здесь прекрасно себя чувствует и действует криминал, ФСБ и Моссад, а при Гниде Ющере – ЦРУ. Здесь стало хорошо и свободно жить ворам, украинофобам, проходимцам и невозможно – честному человеку.
Харьковские договоры типа "Брестского" обернулись для Украины потерей авторитета, территорий, динамики технологического, социального и культурного развития. Геморройным нарывом пухнут проблемы Крыма, гнойным – проблемы индустриального Донбасса, сифилисно-гоноррейным – надуманные проблемы т.н. "русскоязычных"… На очереди – новые "реформы", вступление в Таможенный союз, сдача ГТС и последних позиций, отказ от евроинтеграции, и похороны всех надежд на само существование государства… . И – новые миллиардные прибыли для кучки продажных негодяев.
Страна стремительно теряет экономическую независимость, она дезинтегрируется, и нет ни одного обнадеживащего признака возможного возрождения. Рыги сдают-продают все. События ближайших дней в очередной раз обнажат всю враждебную сущность этой власти, всю ее антигосударственную суть, всю ее смертельную опасность для государства Украина.
Единственное, что сможет вызвать некоторое сопротивление, так это страх наших олигархов перед поглощением их "бизнеса" олигархами России. Как в случае с Курочкиным.

И, тем не менее, находятся особи, тупо повторяющие, истерично верещащие одну и ту же столь же наглую, сколь же и глупую ложь: "А при Юльке было бы еще хуже!", "Юлька привела на престол Янукаку", "Юлька обрушила экономику", "Папулистка!".. "Луивиттон!".. "все прапало…" и т.п. хню. Плебеи и моральные злыдни.
Сейчас ЮВТ жестко прессует генпрокуратура, придумывая "по ходу" новые и новые из … э…э… пальца высосанные "обвинения". Каждому адекватному понятно, для чего это делается. Для уничтожения реального оппонента, для промывания мозгов и без того тупого лохтората, для безграничной, ничем и никем не сдерживаемой власти уголовно-олигархических кланов. Для "развода" туповатой Европы. Параллельно для того же прессуются вчерашние друзья – Кучма, Литвин, на очереди – ренегат "мессия", будь он проклят… И все их преступления обертываются в блестящую и яркую, привлекательную для клинических идиотов обертку, – "профессионалы Партии Регионов обеспечат нам счастливое будущее!". И "покращення уже сегодня"… Правда, как заявил "праффесианал" Азаров, это "сегодня" наступит лет через десять-двадцать…. Но – всенепременно!..
Только потерпите, лохи, пока достроятся вертолетные площадки и дворцы Межигорья, пока Фирташ переплюнет по богатству султана Брунея, а Янукович-младший займет место несудимого папаши.…. И – не ныть! А лопаты в руки – семью кормить! Или "семью"?
А если без ерничанья, если серйозно, то, наверное, после проведения в Буковеле Олимпийских игр. Угу. Или когда рак на горе просвистит мелодично "Мурку". Или когда солнце станет квадратным и зеленым, а крупный политик Неля Рексонелло вступит в "Батькивщыну".
Юлефобы и протывсихи, верещите дальше свое "папулистка-хихикала-с-путиным…". И молитесь вечерами на светлые лики Хама, его братков и шестерок во власти перед тем, как запостить очередную гнусную гадость в адрес Юлии Тимошенко.
И смотрите, как "хихикает" с Путиным ваш тонкий любитель украинского поэта Чехова. И в какой позе предстает перед Пу величайший из мировых экономистов шлеппер Кровисися. И как прослезится легко и солнечно плагиатор, кадемик и герой всех войн и локальных конфликтов непотопляемый Вава.
А Ганя Геббельс легко просто, убедительно и доступно для идиотов объяснит, как все это надо единственно правильно понимать и почему это хорошо. С помощницей.
И как будут довольно хихикать и потирать потные ручонки поганые ублюдки затулины-колесниченки после подписания очередных гнусных сговоров… .
Оказываеццо, Пу допрашивать не будут (ух!, Моська ГПУ, знать, она сильна…), и дела про газовые контракты вроде как и не заводили. Очередной мыльный пузырь обвинений лопнул, забрызгав дерьмом цепную сучку рыгов Инну Б. и всех, кто рядом… .
Эх, люди… .
© PiligrimK [15.04.2011]

http://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/9502.phtml

____________________________________________________________________

Розуміючи, що написати щось позитивне про ЮВТ на ВФ "Майдана" зараз вважається моветоном, тут на це накладене негласне табу і кожного, хто порушить це табу, може чекати невідворотнє покарання, все одно ризикну.
Хай це стане таким собі пробним каменем для теперішнього "Пульса Громадянського Спротиву".

Відповіді

  • 2011.04.16 | Убітий Єнот

    Re: "А при Юльке было бы ишшо хуже!!"...(/)

    +1000
  • 2011.04.16 | DADDY

    Немає чого "Пульсу" дорікати, якщо ЛуіВітон кривий

    DMA пише:

    > Розуміючи, що написати щось позитивне про ЮВТ на ВФ "Майдана" зараз вважається моветоном, тут на це накладене негласне табу і кожного, хто порушить це табу, може чекати невідворотнє покарання, все одно ризикну.
    > Хай це стане таким собі пробним каменем для теперішнього "Пульса Громадянського Спротиву".

    Ви б краще щось позитивне написали про те, що БУДЕ робити ЮВ, якщо завоює народну довіру.
    А різнобарвні вправи на адресу противсіхів тут вже багато бачили. І якбитології теж було досить.
    А якщо Ви отримаєте "бан-канікулірен", то аж ніяк не за "щось позитивне про ЮВТ", а виключно за порушення Правил ВФ.
    Читайте їх, виконуйте і буде Вам дзен!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.04.16 | DMA

      Аргумент "ЛуіВітон кривий" пречудовий. Достойний будь-якого маститого противсіха.

      DADDY пише:
      > DMA пише:
      >
      > > Розуміючи, що написати щось позитивне про ЮВТ на ВФ "Майдана" зараз вважається моветоном, тут на це накладене негласне табу і кожного, хто порушить це табу, може чекати невідворотнє покарання, все одно ризикну.
      > > Хай це стане таким собі пробним каменем для теперішнього "Пульса Громадянського Спротиву".
      >
      > Ви б краще щось позитивне написали про те, що БУДЕ робити ЮВ, якщо завоює народну довіру.
      Не пригадаєте, ненароком, який відсоток виборців віддав за ЮВТ свого голоса на президентських виборах? Але, не в останню чергу завдячуючи противсішному болоту (біс з ними, тими регіональними махінаціями і підніжками Геморанта), юлька-тюлька-сучка-блох НЕ ПРОЙШЛА!
      Хух! Яке полегшення було противсіхам. Свою історичну місію вони виконали.

      > А різнобарвні вправи на адресу противсіхів тут вже багато бачили. І якбитології теж було досить.
      В статті дано знищувальне визначення противсіхам різних мастей. Життя лише підтверджує їм ціну.

      > А якщо Ви отримаєте "бан-канікулірен", то аж ніяк не за "щось позитивне про ЮВТ", а виключно за порушення Правил ВФ.
      Це така собі попередня ледь закамуфльована погроза?
      В такому разі - пункт Правил, за яким намірились банити.

      > Читайте їх, виконуйте і буде Вам дзен!
      Читано-перечитано. А стосовно "бздена", більше року ми його маємо. По повній.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.04.16 | DADDY

        ЛуіВітон все одно кривий.

        DMA пише:
        >
        > Хух! Яке полегшення було противсіхам. Свою історичну місію вони виконали.
        >
        Та Ви краще не про "клятих противсіхів" турбуйтеся. а спробуйте донести до ЮВ необхідність позитивного прагматизму і раціоналізму.

        > Це така собі попередня ледь закамуфльована погроза?
        > В такому разі - пункт Правил, за яким намірились банити.

        "Обговорення дій модераторів" - влаштує?

        > > Читайте їх, виконуйте і буде Вам дзен!
        > Читано-перечитано. А стосовно "бздена", більше року ми його маємо. По повній.

        У кого як. У когось "бзден", а у когось стимул працювати, йти всім разом до світла в кінці тунелю і зробити так аби це не був прожектор на зустрічному локомотиві.
        Якщо ж у Вас особисто "бзден", то воюйте проти противсіхів - дуже раціонально і продуктивно :)
        Успіхів.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2011.04.16 | DMA

          Поздоровляю, слово ЛуіВітон вивчили бездоганно. Залишилось вивчити Безрадичі, Межигір'я...

          DADDY пише:
          > DMA пише:
          > >
          > > Хух! Яке полегшення було противсіхам. Свою історичну місію вони виконали.
          > >
          > Та Ви краще не про "клятих противсіхів" турбуйтеся. а спробуйте донести до ЮВ необхідність позитивного прагматизму і раціоналізму.

          Спочатку розшифруйте ці мудрьоні терміни. Бо віддають вони сферичними кіньми в вакуумі.

          > > Це така собі попередня ледь закамуфльована погроза?
          > > В такому разі - пункт Правил, за яким намірились банити.
          >
          > "Обговорення дій модераторів" - влаштує?

          Якщо білими нитками шити, можна і замах на сервер пришити.
          Берете приклад у наших найчесніших ментів, прокурорів, суддів?
          Достойно.


          > > > Читайте їх, виконуйте і буде Вам дзен!
          > > Читано-перечитано. А стосовно "бздена", більше року ми його маємо. По повній.
          >
          > У кого як.

          Ну, якщо Ви особисто отримали задоволення від приходу донбаської банди до влади, Вам невимовно пощастило.
          На превеликий жаль переважній більшості пощастило значно менше. :(

          > У когось "бзден", а у когось стимул працювати, йти всім разом до світла в кінці тунелю і зробити так аби це не був прожектор на зустрічному локомотиві.

          Як вірменський комсомол - спочатку прикласти героїчних зусиль для доведення до повної дупи, щоб потім закликати до прикладання не менш героїчних зусиль цю дупу перебороти. Бесподобно!

          > Якщо ж у Вас особисто "бзден", то воюйте проти противсіхів - дуже раціонально і продуктивно :)
          Бзден накрив і противсихів, багато хто з них нарешті почав мізки вмикати, особливо після "покращання життя вже сьогодні".
          Але є ще "стійкі олов'яні солдатики", де мізки повинні бути, там суцільне олово. З оловом навіть не посперечаєшся.

          > Успіхів.
          Навзаєм.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2011.04.16 | DADDY

            Мені так смішно Вас читати :))))) Ви не з тим (в сенсі не з тим явищем) і не з тими воюєте

            А Ваш запал наводить на думку, що Ви або дуже молода (а тому і екстремально налаштована) людина, або неофіт (які, як відомо, більші роялісти, ніж король).
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2011.04.16 | DMA

              Знали б Ви, що Вас читати мені набагато смішніше. Тому є причини, але про них - згодом.

            • 2011.04.17 | Анатоль

              Та з тими, з тими. Ще з початку 2005 року. Re: Ви не з тими воюєте

          • 2011.04.16 | zаброда

            Коби ж то так! Re: слово ЛуіВітон вивчили бездоганно

            French: [lwi vɥitɔ̃]
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2011.04.16 | DMA

              Як вивчив, так і вивчив, не варто прискіпатись, не той привід. Є значно важливіше.

    • 2011.04.16 | Убітий Єнот

      Сотням тисяч людей долю переламав ваш вибір, а ви про Луї Віттон

      І це ще далеко не кінець
      Що буде робити Тимошенко спитайте в неї
      http://twitter.com/#!/YuliaTymoshenko
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.04.16 | thinker

        Re: Сотням тисяч людей долю переламав ваш вибір, а ви про Луї Віттон

        У ЮВТ зі слухом хреново, ВОНА давно НЕ чує нікого, бо ВОНА ПРАЦЮЄ...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2011.04.16 | Tatarchuk

          Re: Сотням тисяч людей долю переламав ваш вибір, а ви про Луї Віттон

          thinker пише:
          > У ЮВТ зі слухом хреново, ВОНА давно НЕ чує нікого, бо ВОНА ПРАЦЮЄ...
          На відміну від Януковича, який ПОЧУЄ КОЖНОГО )))
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2011.04.16 | thinker

            Re: Сотням тисяч людей долю переламав ваш вибір, а ви про Луї Віттон

            Ага....
  • 2011.04.16 | Анатоль

    Агресивно-лайливий тон цього юлька тільки переконує мене, що при Юлі було б ще гірше, і не лише

    в економіці, а й з правами і свободами теж.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.04.16 | GreyWraith

      І вся відповідальність висіла б не на русофілітиках, як зараз...

      ... а на всіх нас: вона ж, мовляв, "наша". І наступні вибори запросто виграла чергова реінкарнація Януковича.

      А так - все, щеплення проведено, і, схоже, успішно. Вже зараз, згідно соцопитувань, поважають владу десь 4% громадян по всій Україні і десь 10% там, де обирали Януковича.
    • 2011.04.16 | Sviatoslav D

      Не варто так перейматися. Ви ж бачите, що це "пробний камінь" у чужий город.

    • 2011.04.16 | 2

      Re: Агресивно-лайливий тон цього синячка тільки переконує мене

      что его мечты осуществились
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.04.16 | Tatarchuk

        +6/-9 тривожно

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2011.04.16 | 2

          +6-11. От заката до рассвета юлькам не светит (/)

          Когда заходит луна, из зарослей выходят эмигранты шакалы. (Стенли, "Как я нашел Ливингстона").
  • 2011.04.16 | Koala

    То чого ви ведетеся?

    >Сейчас ЮВТ жестко прессует генпрокуратура, придумывая "по ходу" новые и новые из … э…э… пальца высосанные "обвинения". Каждому адекватному понятно, для чего это делается... для промывания мозгов и без того тупого лохтората
  • 2011.04.16 | Pest Control

    Ще сердечко намалюйте покрасівше, і щастя нарешті прийде

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.04.16 | GreyWraith

      Зараз на тлі азаровської вакханалії подвиги Тимошенко трохи призабулися...

      ... от політтехнологи номенклатури і вирішили, що можна спробувати її знову втюхати.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.04.16 | Tatarchuk

        так вони ж нагадують. Чого ви призабутькуваті такі?

  • 2011.04.16 | thinker

    Re: "А при Юльке было бы ишшо хуже!!"...(/)

    Позитивного, а тим більше конструктивного, про БЛіЮТ тут написаного було аж цілий нуль, одні хамські вислови на тему різних осіб...
  • 2011.04.16 | Регіонал

    На цьому форумі завжди домінували пасивні прихильники нашого Лідера!

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.04.16 | Tatarchuk

      як можуть домінувати пасивні? Це порушення законів природи

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.04.16 | thinker

        Re: як можуть домінувати пасивні? Це порушення законів природи

        Та в "РИГІ-АНАЛА" щось давно не теє з тим місцем, де має бути мозок...
      • 2011.04.16 | rais

        Саме пасивні - фундамент цієї злочинної системи...

        "Пасивних" вивели комуністичні генетики...
        Вони результат роботи цієї комунобандитської системи.
      • 2011.04.16 | Регіонал

        Тоді переважають. Називайте це, як хочете.

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2011.04.16 | Tatarchuk

          окрім як на гей-диктат, не тягне

    • 2011.04.16 | Бютівка

      Зате у Нашої Лідерки можуть бути лише активні прихильники!

  • 2011.04.16 | Бютівка

    Не правда! Я написала про Нашу Лідерку багато позитиву. І ніхто мене ще не забанив.

    DMA пише:

    > Розуміючи, що написати щось позитивне про ЮВТ на ВФ "Майдана" зараз вважається моветоном, тут на це накладене негласне табу і кожного, хто порушить це табу, може чекати невідворотнє покарання, все одно ризикну.
  • 2011.04.16 | Бютівка

    Ви згадали далеко не всі заслуги Нашої Лідерки перед українським народом.

    DMA пише:
    > при яростном сопротивлении этого ублюдка Ющера
    Наша Лідерка підписала Прекрасні Газові Контракти.
  • 2011.04.21 | DMA

    Не помилився, рефрен:"А при Юльке было бы ишшо хуже!!" - вічноживий.

    Ну, що ж, можна підвести рахунок - +7/-15.

    -15 (з них половина мінусонула "втіхую") - певно, за Хама Єнакієвського їм значно краще. Без претензій до них, значить для них воно так і є насправді.

    +7 - є ще надія на порядність і здоровий глузд людей.

    (-14 змінено на -15 згідно останніх потічних даних. Хтось "втіхую" ще мінусика доставив, молодець)
  • 2011.04.22 | Мартинюк

    Ого - нагадує передовиці газети "Правда" у 30-х роках

    Стільки ворогів народу викрито одним махом , та ще й дано їм належну і принципову пролетарську оцінку...І все в одній статті.

    Починаю підозрювати що "блядям-противсіхам" , який виявляється є аж 25% дуже повезло, що велика Юля та її полумяні соратники на манір Портнова, Лозінського та інших не можуть зараз обєднати свої сили і суворо покарати всю цю погань.....


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".