МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Говоря советским язьіком" (с)

05/29/2011 | Пані


Крім відео вставляют також каменти https://www.youtube.com/all_comments?v=TtCA9jY1bvs

Відповіді

  • 2011.05.29 | Almodovar

    "Директар радгоспа"

    Класика жанру.
    Назва така:
    "1988 рік. Перший секретар обкому роздає х..ї підлеглим за відсутність у продажі всього".

    Коментар: підлеглі трошки сруть, бо можуть і "строгача" вліпити, а вже начебто й не сруть, бо з Москви йдуть чутки, що "першого" скоро знімуть.
  • 2011.05.29 | Kulish

    Re: Бідні білоруси!... Але вони цього ще не знають...

    Тому їм легше...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.05.29 | Torr

      кожному народу воздасться по вірі його.

    • 2011.05.29 | GreyWraith

      Думаю, знають. Ще й підсміювалися над нами...

      Мовляв, у нас - якась каламутна прозахідна анархія, а от у них - Бацька, що за народ дбає. :) Аж он як повернулося тепер, причому я й сам не в захваті від убогості нашого капіталізму, але факт є фактом.

      А от цікаво не те, звідки у них ця відносна стабільність бралася (ніяких секретів: одне із джерел - Білорусь імпортувала російської нафти на вчетверо менше населення стільки ж, скільки Україна, причому ми платили світову ціну, а ті - "союзну"... Такий собі міні-РЕВ ;) ), а те, чому вона зараз припинилася. Яка причина? Несподіваний російський прагматизм? Припустимо, що так, але чому? Не хочуть (мовляв, вступай до нас шістьма областями чи віддавай надурно те, що нам подобається) чи не можуть (у самих криза, самі в борг живемо, так що, вибачай...) ?..
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.05.29 | Pavlo

        Луканомика базувалась на здатності бацьки продавати москалям інтеграційну балаканину.

        Причому за грубі гроші. З часом попит на цю імітацію інтеграції впав і всередині РФ, а реально ніякої інтеграції і не було. Спільну валюту не було впроваджено, Лука проводив незалежну від Москви зовнішню політику, московський бізнес ніяких гарантій в Білорусі не мав.
        Тож нічого дивного в бажанні позбутися баласту нема, дивує інше. Як Лука стільки часу протянув.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2011.05.29 | GreyWraith

          Я недаремно згадав РЕВ

          Східноєвропейські режими, яких ненавиділи власні народи, трималися совковими подачками років 40 як мінімум. А совок мав можливість давати подачки доти, доки була дорога нафта. А як нафта подешевшала, сталося те, що ми всі пам'ятаємо.

          Можна припустити, що зараз історія повторюється, але щось за цінами на нафту це не дуже видно. Тим більше, що того разу втрата зовнішньополітичного престижу Росією була настільки великою, що не факт, чи взагалі вони це все колись відновлять. І повторювати це все ще раз, щоб навіть ми тицяли пальцями у білоруську економічну руїну, примовляючи "ага, довиЄЕПувалися!", навряд чи російське керівництво захоче. Не настільки воно дурне. :) Тому навряд чи там будуть економити на субсидіях Білорусі, попри все розчарування і роздратування. (і, схоже, Лукашенко це знає: бо занадто багато російського престижу вкладено особисто у нього)

          Може, Росія і хоче підтримати цього свого паразита, але вже не може?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2011.05.30 | Pest Control

            Зростання цін на нафту більше не призводить до зростання російської економіки

            Дурні з грошима різко закінчилися. Друга посадка Ходорковского, афера проти Браудера/вбивство Маґнітского, корупційна угода із Брітіш Петролеум, по якій Путін обдурив британських лохів як із "загубленим гаманцем" (дуже подібно до Юліної угоди про розкуркулення Фірташа). В результаті капітал зараз тікає з Росії рекордними темпами.

            GreyWraith пише:
            > Можна припустити, що зараз історія повторюється, але щось за цінами на нафту це не дуже видно.
        • 2011.05.29 | Isoлято

          "Стільки часу" - це скільки?

          Раздрай з Маасквой у них почався порівняно недавно - навесні 2009-го, коли стало ясно, шо Лука не визнає Абхєзію і Обсєтію. А "пєрвый званочєґ" мав місце ще раніше - 2 січня 2009-го. Як раз у вересні 2008-го почали відчутно падати ціни на нафту. Тобто все нормально співвідноситься.

          СССР після початку падіння світових нафтових цін (1976 - пік, 1980 - знижувальний тренд став постійним і невідворотним) протримався ще 10 років, хоча й продовжував розтринькувати грощі "на абаронку" і допомогу "браццкім кампарцєям". Білорусь такими дурницями не займається... але й "маса" в неї менша (і відповідно "інерція").
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2011.05.29 | Pavlo

            Re: "Стільки часу" - це скільки?

            Isoлято пише:
            > Раздрай з Маасквой у них почався порівняно недавно - навесні 2009-го, коли стало ясно, шо Лука не визнає Абхєзію і Обсєтію. А "пєрвый званочєґ" мав місце ще раніше - 2 січня 2009-го.

            Неправда. Серйозні проблеми в них почались відразу після перемоги Пуціна, коли Лука зрозумів, що шансів рулити Кремльом в нього нема жодних.
            В 2002 була жорстка газова війна, ціла купа взаємних кидків, але в Кремля не було простору для маневру - піпл хавав "відновлення союзу" і готов був платити любу ціну за це. Плюс, головна мета танців навколо Білорусі - триєдина замануха для України. Зараз це все починає втрачати сенс, та й кількість совків потроху, але спадає.

            P.S. Щодо СЕВ/ЄЕП - в мене є стійке дежа-вю. Історія повторюється, тільки Україна разом з Білоруссю та Молдовою вже в "кругє втором", там де за соцтабору були країни "народної демократії". Якщо так, цілком реально очікувати розпад цієї системи і розвал РФ на окремі національні держави за аналогією СССР.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2011.05.29 | GreyWraith

              Re: "Стільки часу" - це скільки?

              Pavlo пише:

              Плюс, головна мета танців навколо Білорусі - триєдина замануха для України. Зараз це все починає втрачати сенс, та й кількість совків потроху, але спадає.
              Ну, не скажіть. Якраз зараз, коли в Україні нарешті керує русофілітичний по самі вуха режим, слід не втрачати нагоди і наочно довести всі переваги співробітництва із Росією (і то так, щоб найпослідовніші націоналісти заткнулися. Я пам'ятаю, що найпереконливішими агітаторами проти СРСР свого часу були саме порожні полиці магазинів...). :) Бо коли через свою жадібність Росія профукає і цей шанс, то тенденція закладеться на століття, не менше. "Даже при Ющенко было лучше!" (саме російською мовою!) - так звучить похоронний дзвін над усіма русофілітичними потугами. ;)

              P.S. Щодо СЕВ/ЄЕП - в мене є стійке дежа-вю. Історія повторюється, тільки Україна разом з Білоруссю та Молдовою вже в "кругє втором", там де за соцтабору були країни "народної демократії".
              Навряд чи. Наприклад, за газ ми платимо навіть більше, ніж європейці, а за нафту - світові ціни. Та й взагалі я не знаю, на яких товарах ми сидимо у Росії "на підсосі". Тобто, до нової РЕВ із формулою "любов в обмін на гроші" ми явно не входимо...

              Якщо так, цілком реально очікувати розпад цієї системи і розвал РФ на окремі національні держави за аналогією СССР.
              Цікаво прикинути приблизні терміни...
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2011.05.29 | Pavlo

                Re: "Стільки часу" - це скільки?

                GreyWraith пише:
                > Pavlo пише:
                >
                > Плюс, головна мета танців навколо Білорусі - триєдина замануха для України. Зараз це все починає втрачати сенс, та й кількість совків потроху, але спадає.
                > Ну, не скажіть. Якраз зараз, коли в Україні нарешті керує русофілітичний по самі вуха режим, слід не втрачати нагоди і наочно довести всі переваги співробітництва із Росією.

                Аргумент працює і в зворотньому напрямку - оскільки в Україні ВЖЕ русифілітичний режим, нема потреби за грубі гроші створювати ілюзію інтеграції з Білоруссю. :)

                > Навряд чи. Наприклад, за газ ми платимо навіть більше, ніж європейці, а за нафту - світові ціни. Та й взагалі я не знаю, на яких товарах ми сидимо у Росії "на підсосі". Тобто, до нової РЕВ із формулою "любов в обмін на гроші" ми явно не входимо...

                А хіба країни РЕВ щось виграли від совкової "допомоги" ? Фактично, мова йшла і йде про допомогу диктаторським режимам в країнах-сателітах.

                > Якщо так, цілком реально очікувати розпад цієї системи і розвал РФ на окремі національні держави за аналогією СССР.
                > Цікаво прикинути приблизні терміни...

                НМД, північнокавказькі республіки відпадуть протягом 10 років, максимум.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2011.05.29 | GreyWraith

                  Re: "Стільки часу" - це скільки?

                  Pavlo пише:

                  Аргумент працює і в зворотньому напрямку - оскільки в Україні ВЖЕ русифілітичний режим, нема потреби за грубі гроші створювати ілюзію інтеграції з Білоруссю. :)
                  Резонно. Проте не слід забувати дивитися на ситуацію і в динаміці: Янукович переміг лише через ублюдочність виборчого закону (навіть 50% не набрав - це інфаміта якась), з того часу його підтримка лише падає разом із економічним станом України. Куди воно вийде? Невідомо...

                  Зараз усе під контролем? Не знаю, он станом на який-небудь 1988 рік у Східній Європі все було під куди більшим контролем. Та й зараз цей контроль не такий щільний, раз з'являються такі по-суті русофобські ;) статті в офіційних і 100%-лояльних режиму ЗМІ, як розглядувані на сусідній гілці. Тобто клієнт дуже товсто натякає, що коли йому не будуть платити, то піде наліво. І вибір у нього є, причому, як показує приклад Дерипаски у Запоріжжі, розрекламований контроль російських олігархів над нашою економікою виявився по суті пшиком...

                  А хіба країни РЕВ щось виграли від совкової "допомоги" ? Фактично, мова йшла і йде про допомогу диктаторським режимам в країнах-сателітах.
                  Як би там не було, але цим самим диктаторським режимам гроші потрібні, причому багато. Бо економіка у них крива і неефективна. Отже, вони мусять звертатися за підтримкою до великого брата (і наш йолоп теж звернеться, на жаль. Тому я у його проєвропейськість не вірю, бо першим проєвропейським РЕАЛЬНИМ кроком має стати відставка душителя економіки Азарова).

                  Взагалі імперська політика - дороге задоволення...

                  НМД, північнокавказькі республіки відпадуть протягом 10 років, максимум.
                  Ще російська цицька для них, схоже, не висохла. Ви думаєте, на 10 літ якраз вистачить? Можливо. Он торік восени їхній Стабфонд вичерпався, і Росія повернулася на ринок зовнішніх запозичень. Звісно, на дуже вигідних умовах. Як СРСР свого часу...
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2011.05.30 | Мірко

                    Re: північнокавказькі республіки відпадуть протягом 10 років

                    Нагадується Сараєво - спочатку Зимова Олімпіяда, а зараз опісьля - розпад.
            • 2011.05.30 | Isoлято

              От Ви як раз приймаєте за "чістую манєту" те, що насправді є спектаклем...

              Pavlo пише:
              > Неправда. Серйозні проблеми в них почались відразу після перемоги Пуціна, коли Лука зрозумів, що шансів рулити Кремльом в нього нема жодних.
              Так це не "раздрай" був, а немічні тявкання Луки на тлі послідовної неоколоніальної політики Кремля. Якому, в свою чергу, йшлося про те, шоб на просторах СНГ існував яскравий економічно успішний (і обов'язково антизахідний! можна навіть не прокремлівський!) зразок "тфёррдай рукіъ" - дабы, знацца, мати можливість завжди сказати: оце, бачте, без жодної "дєрьмакрятії" можна досягти нормального рівня життя і соціального забезпечення. Так шо нуїйо, главнає - шоб "вождь" бил хароший. Хєрізмачічіскій такой. Маю купу родичів в Ерефії - вони всі мені підтверджують, що до 2009 року російські ЗМІ синхронно працювали на підтримання міфу про "біларускає іканамічіскає чюдо".

              > В 2002 була жорстка газова війна, ціла купа взаємних кидків, але в Кремля не було простору для маневру - піпл хавав "відновлення союзу" і готов був платити любу ціну за це.
              "В 2002" була репетиція того, що за 3-4 роки хотіли зробити з Україною: в обмін на "дешевий газ" прибрали до рук 51% білоруської ГТС. Не те що там "не було простору для маневру" - Кремль мав чітку мету й досяг її.

              > Плюс, головна мета танців навколо Білорусі - триєдина замануха для України. Зараз це все починає втрачати сенс, та й кількість совків потроху, але спадає.
              Нє, це не для України "замануха", а для свого, расійського лохторату. Шо вот тіпо ішшо цуцуть - і начнёццо "сабіраніє зімєль". Частина українського лохторату на це також ведеться, але на зовнішню політику вона не впливає - впливають українські власники великих підприємств, а вони добре розуміють, що може статися з їхніми грошима і бізнесом, якщо "замануха" стане раяльністю.

              > P.S. Щодо СЕВ/ЄЕП - в мене є стійке дежа-вю. Історія повторюється, тільки Україна разом з Білоруссю та Молдовою вже в "кругє втором", там де за соцтабору були країни "народної демократії". Якщо так, цілком реально очікувати розпад цієї системи і розвал РФ на окремі національні держави за аналогією СССР.
              Ну... хотілося б вірити, шо цей розпад обійдеться без великої стрілянини на зразок югославської. Маленьку (тіпо Румунії-89) я б не виключав і навіть місцями вітав би :)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2011.05.29 | Shooter

          ось. а Ви нам його в приклад наводили - "як Бєларусь будувати"

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2011.05.29 | Pavlo

            Я застерігав від однобічних оцінок режиму Лукашенка як виключно промосковського.

            І я таки був правий.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2011.05.29 | Shooter

              трішки не так. Ви стверджували, що Лукашенко готує в підпіллі Бєларусь...

              ...до вступу в ЄС. І що Бєларусь має шанси опинитися там швидше ніж Україна.

              А тут бац - і така глибока жопа. ;)

              Невідворотнім наслідком якої стане повна економічна здача Бєларусі Росії.

              Нажаль.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2011.05.31 | Pavlo

                Ні. Бєларусь ближче до ЕС, я це і зараз стверджую.

                Ментально, соціально, економічно.
                Шансів на поглинання Білорусі ерефією не бачу жодних.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2011.06.03 | Isoлято

                  оґа... будучи при тому міцно в "Таможынам саюзє"... Не смішіть мої капці!

                • 2011.06.06 | Shooter

                  не фантазуйте

                  і ментально, і соціально, і економічно в Білорусі все ще - глибокий совок.

                  І їх очікує фаза "дикости"*. перед початком "демократичної нормалізації", де Україна знаходиться зараз (на її початку).


                  *Не стане ж Лукашенка - взагалі почнеться "інтенсивна розтруска системи".

                  > Шансів на поглинання Білорусі ерефією не бачу жодних.

                  :)

                  3 млрд доларів на 3 роки беруть, фактично, у Росії.

                  Чим віддавати будуть - як Ви думаєте?

                  P.S. Почитайте оце:
                  http://www.gazeta.ru/column/mikhailov/3632861.shtml
  • 2011.05.29 | GreyWraith

    Пєстня

    Як може бути в добі не те що 50, а й 28 годин? Воно в чудеса вірить? А на що ж тоді реально розраховує?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.05.30 | AxeHarry

      Re: Пєстня

      GreyWraith пише:
      > Як може бути в добі не те що 50, а й 28 годин? Воно в чудеса вірить?

      "....Африкан Свиридович хоче лізти в вікно. Він так бздить Вєри і Надєжди, шо, очевидно, хуjово сообража." (c) LP.
    • 2011.05.30 | Tschislin

      Дійсно. Пєстня. Навіть бульби більше не накопаєш простим

      механічним збільшенням робочого часу.
      Це навіть "діректар радгоспа" мав би розуміти...
      Може і розуміє а ці грізні заклики розраховані на "піпл", що все схаває.
  • 2011.05.31 | Isoлято

    Ще один відік фцєму (л)

    http://www.youtube.com/watch?v=Yp2J_vU6kDQ&feature=related

    Быков иногда, касаясь украинской тематики, "пущяет питуха"... но тут, пожалуй, усё чотко!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".