МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Офф. Епохальний винахід - м'ясо з лайна. (л)

06/17/2011 | Sakharov
Радикальный способ производства пищи предложили японские ученые — они синтезировали мясо из человеческих отходов. Так называемые шитбургеры по вкусу действительно напоминают мясо, утверждают добровольцы, решившиеся попробовать эту еду. Об этом сообщают американские СМИ.

http://news.zn.ua/articles/82959

Як у старому анекдоті:
Хаїме, є дві новини, хороша і погана. З якої починати?
- З поганої.
- Незабаром їстимемо саме лайно.
- А яка хороша?
- Його буде дуже багато.


І скажіть що Войнович не геній.

Відповіді

  • 2011.06.17 | Almodovar

    Ну, то смачного!

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.06.17 | Sakharov

      Моліться щоб технологія не трапила в Україну

      бо лайно з меленої свинячої шкіри і сої під назвою "ковбаса" ми у магазинах вже купуємо.
  • 2011.06.17 | Pavlo Z.

    Не знаю як у них, а у нас першим результатом цього винаходу будуть лічильники на унітазах

    і податок на лайно.
  • 2011.06.18 | igorg

    Люди втрачають розум. Ну навіщо видумувати якісь сурогати. Їжа має бути

    простою, природною й свіжою. До речі, це у загальному підсумку ще й найдешевший варіант.
    Але колосальний недолік простих рішень у тому що з них ніякого зиску для олігархів. Тут показували енергетичну вербу. Але є ще простіші технології. Це пресування у брикети соломи й лушпиння. Такі брикети потребують звичайного гвинта Архімеда, підігріву маси й двигуна. Ніяких клеїв, смол, автоматики. Брикет використовується як звичайне поліно для будь-якої топки. http://youtu.be/PlubmYcfdWU http://poltava.prom.ua/p1337024-press-briketirovschik-dlya-proizvodstva-toplivnyh-briketov-iz-solomy-i-raznoj-biomassy.html http://ekobrik.blogspot.com/ http://mpmz.ua/content/linii-briketirovaniya-solomy-r6-lbs-50-i-r6-lbs-100-proizvoditelnostyu-50-i-100-kgchas
    Нещодавно розмовляв з одним товаришем з Одещини. Він їхав через Київ аби знайти такі агрегати. Тисячі тон соломи або спалюють або закопують. Водночас населення, що не в змозі купити вугілля й дрова уже практично знищило лісосмуги. Там залишилося тільки те що тонше за палець. Так от ця людина намагається цю технологію впровадити на власному ентузіазмі й власним коштом. Звернення до влади закінчилося тим що з нього посміялися "ви тіпа нас у 17 век тянєтє". Та воно зрозуміло що так. Бо тоді кожен селянин і фермер зможе себе забезпечити паливом без усяких посередників. І капіталовкладення просто мізерні.
    А ще є така річ як індивідуальні газозаправні станції. Якщо ваше авто чи інший механізм на газі то підключивши такий ящик до побутової газової мережі отримуєте заправну станцію. Якщо мати ще й біогазову установку то взагалі автономна система вийде. http://stozhary.biz/metan.html
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.06.18 | ak1001

    в дитинстві мріяв стати космонавтом

    бідні люди,
    крім фріків і йолопоів їм першим це "реалізують" на додачу до скороченого колообігу води на орбіті

    тепер можна летіти на Марс! є бажаючи? :)
  • 2011.06.18 | Пані

    В 60ті роки в ХПІ винайшли паливні брікети з лайна

    Над винахідником (якого я знала добре) ржав весь інститут.

    Наразі такі брікети в світі вже використовуються.

    Де так, до слова про гівно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.06.19 | Skapirus

      Нове - добре забуте старе

      Моя бабуся розповідала, що раніше вона взимку топила піч сухими коров"ячими кізяками. Їх готували у вигляді невеликих брикетів влітку, сушили, складували і використовували за призначенням в холодний час разом з соломою, очеретом та стеблами соняшників. Вугілля тоді для селян не було доступне, дрова теж (дослівна фраза голови колгоспу "Еге-ге-ге, Манько, довго тобі чекати, ще твій ліс не виріс!"). Було б класно цю технологію оприлюднити і якомога раніше впровадити в життя, бо рано чи пізно прийдемо до неї примусово через здорожчання "традиційного" палива.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.06.19 | Volodimir_V

        Re: Нове - добре забуте старе\так

        Skapirus пише:
        > Моя бабуся розповідала, що раніше вона взимку топила піч сухими коров"ячими кізяками. Їх готували у вигляді невеликих брикетів влітку, сушили, складували і використовували за призначенням в холодний час разом з соломою, очеретом та стеблами соняшників. Вугілля тоді для селян не було доступне, дрова теж (дослівна фраза голови колгоспу "Еге-ге-ге, Манько, довго тобі чекати, ще твій ліс не виріс!"). Було б класно цю технологію оприлюднити і якомога раніше впровадити в життя, бо рано чи пізно прийдемо до неї примусово через здорожчання "традиційного" палива.

        Це було в той період коли селяни були на правах рабів, в лісі за гилячки що пообсипалися, в полі за колоски- могли посадити, так іще на кожне плодове дерево податок ввели, селяни знайшли вихід - плодові повирубували, кізяків коровячих насушили, а на межі акацій насадили(тут про вербу енергетичну згадували)- молода акація добре кущиться та швидко росте, та і "енергетичність" набагато краща ніж у верби.
      • 2011.06.19 | Пані

        Він технологічний процес винайшов

        Як виготовляти це у промислових умовах.
      • 2011.06.20 | Guest

        Литвин це в дитинстві курив (л)

        http://www.pravda.com.ua/news/2011/05/30/6252958/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".