МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Маю визнати, що остання Нобелівка з фізики, видана Гейму і Новосьолову, також не є чистою (+л)

06/21/2011 | Хвізик
тута є стаття англійською мовою про це діло, можна пдф завантажити:
http://lanl.arxiv.org/pdf/1011.4680v1
окрім того, розказують, ніби Гейм є надзвичайно нахабний: за кілька років до нобелівки писав іншим вченим листи, в котрих вимагав, щоб його праці цитували неодмінно зі згадкою, що іменно він, Гейм, є першовідкривачем графену. А коли його приперли "до стінки", то став відпрацьовуати назад, публікувати замирювальні листи у пресі
такі от справи, панове
усюди кляте кгб

Відповіді

  • 2011.06.21 | Pavlo Z.

    Хвізику, дарую тобі вірша, можеш підписуватися: "Якщо хтось тебе .бе - винувате кагебе!"

    Нє сцать.
    Хвізик пише:
    >> усюди кляте кгб
  • 2011.06.22 | Skapirus

    Все піар

    Хто перший встав (пропіарився), того і тапки (Нобелівка). Правда нікого не цікавить.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.06.22 | Хвізик

      Re: Все піар

      Skapirus пише:
      > Хто перший встав (пропіарився), того і тапки (Нобелівка). Правда нікого не цікавить.
      все так, але піар без грошви не зробиш
      "гдє дєньги, зін?"
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.06.23 | Skapirus

        Re: Все піар

        Хвізик пише:
        > Skapirus пише:
        > > Хто перший встав (пропіарився), того і тапки (Нобелівка). Правда нікого не цікавить.
        > все так, але піар без грошви не зробиш
        > "гдє дєньги, зін?"
        Гроші для цього не є конче потрібними на відміну від позанаукового життя. Гейм майстерно розвивав тему і яскраво подавав її на конференціях, куди його охоче запрошували, терся в товаристві "потрібних" людей, які мають вплив на нобелівський комітет. Врешті-решт тема зацікавила багатьох і це став новий напрямок науки. Як наслідок, Гейм заслужено має премію. Інша справа, що графен демонструє свої унікальні властивості за певного набору умов, які важко реалізувати для практичних застосувань. Але то вже справа десята, яка мало кого цікавить.

        Особисто я вважаю, що графен чекає така ж сама доля, як нанотрубки. Тобто після галасливого відкриття буде 10-15 років активності з відсутністю придатних для практичного застосування результатів та наступним згасанням інтересу до теми. Але це теж мало кого цікавить.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2011.06.23 | Мартинюк

          Цікаво

          Гадаю все таки плюс в тому що десь у світі після цього почнуть виділяти більше грошей на науку і фундаментальні дослідження. :)

          Як на мене для забезпечення нормального наукового процесу потрібно враховувавти що якийсь проривний результат може бути лише у скажімо кожного 10-го науковця( лабораторії, інституту , кафедри). Однак без тих решти 9 ( можливо навіть дійсно вчомусь сірих, посередніх і малорезультативних) субєктів наукового процесу ці великі( значущі, епохальні, "проривні") відкриття будуть неможливими
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2011.06.23 | Skapirus

            Re: Цікаво

            Мартинюк пише:
            > Гадаю все таки плюс в тому що десь у світі після цього почнуть виділяти більше грошей на науку і фундаментальні дослідження. :)
            Що Україні з цього? Чи чим це допоможе людству, якщо вирішується те, що можна вирішувати, а не те, що треба? Фінансування ж ведеться по аналогічному принципу: те, що потрібно людству, не фінансується чи фінансується вкрай недостатньо.


            > Як на мене для забезпечення нормального наукового процесу потрібно враховувавти що якийсь проривний результат може бути лише у скажімо кожного 10-го науковця( лабораторії, інституту , кафедри). Однак без тих решти 9 ( можливо навіть дійсно вчомусь сірих, посередніх і малорезультативних) субєктів наукового процесу ці великі( значущі, епохальні, "проривні") відкриття будуть неможливими
            Якщо говорити про Україну, то може виявитися, що подібного баласту значно більше. І щодо "неможливості" я дуже сумніваюся. Почитай ось цю статтю, якщо раніше не бачив, там багато про що з українських проблем говориться: http://dt.ua/articles/81344
  • 2011.06.23 | Graymur

    Даже не знаю, что тут и сказать, кроме "вы больны".



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".