"Вусики" в колеса в цей період були дуже модним способом.
Є спогади про якогось колишнього чекіста про "роботу" в Італії. Імя його здаєть Лев, прізвище забув. Ну і пізніше це використовувалося - наприклад у Ємця також чомусь "розірвалася шина".
Знаю що зараз прибіжать "санітари" та спеціалісти по очищенню мундира КДБ. Але ... в мене зберігається мінімум три комплекти "вусиків" , які були витягнуті на СТО з коліс авто, яким я користувався. Це цвяхи без головок, шурупи з відпиляним головками ( можливо просто стертим до асфальту) . Працює як міна сповільненої дії - в певний момент, як правило при збільшенні швидкості воно пробиває шину, якщо вставлено їх кілька в ряд - то шина просто розривається по лінії яка проходить через ці "вусики".
Ще можуть просто порозкручувати гайки, якими кріпиться колесо.
Відповіді
2011.08.09 | Мартинюк
"Вусики" в колеса в цей період були дуже модним способом.
Є спогади про якогось колишнього чекіста про "роботу" в Італії. Імя його здаєть Лев, прізвище забув. Ну і пізніше це використовувалося - наприклад у Ємця також чомусь "розірвалася шина".Знаю що зараз прибіжать "санітари" та спеціалісти по очищенню мундира КДБ. Але ... в мене зберігається мінімум три комплекти "вусиків" , які були витягнуті на СТО з коліс авто, яким я користувався. Це цвяхи без головок, шурупи з відпиляним головками ( можливо просто стертим до асфальту) . Працює як міна сповільненої дії - в певний момент, як правило при збільшенні швидкості воно пробиває шину, якщо вставлено їх кілька в ряд - то шина просто розривається по лінії яка проходить через ці "вусики".
Ще можуть просто порозкручувати гайки, якими кріпиться колесо.
2011.08.09 | Хвізик
вони, однако, винахідливі. але зара в них є кращі методи. тепер не обов‘язково шини рвати