МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сьогодні біля ради були протести селян.

12/08/2011 | Volodimir_V
Протестували проти запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення.

Відповіді

  • 2011.12.08 | Koala

    Вони не хочуть продавати чи купувати?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.12.08 | Koala

      Може, це кріпаки Лозінських-Засух, які бояться, що селяни, продавши землю, розбіжаться?

    • 2011.12.08 | Volodimir_V

      Re: Вони не хочуть щоб її добровільно примусово вирвали.

      Або поміняли на папірці, перед ще однією кризою.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.12.09 | Koala

        То хай на ці папірці одразу викуплять с/г землю, що не обробляєтся - її в Україні до 20%

        Є закинуті села, в яких людей - 3 пенсіонери на 100 дворів.
  • 2011.12.08 | леся_кленович

    Re: Сьогодні біля ради були протести селян.

    судячи з усього - ті протести були підготовлені й проплачені... даруйте, але така моя думка! адже зауваження аграріїв - результати громадських обговорень - були передані й будуть враховані при внесенні змін до Закону України "про ринок землі"...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.12.08 | Koala

      "Ваш голос почуто, думку враховано!" - і де я таке вже чув...

    • 2011.12.09 | Pavlo Z.

      Re: Сьогодні біля ради були протести селян.


      леся_кленович пише:
      > судячи з усього - ті протести були підготовлені й проплачені...
      "Апельсини наколоті, валянки американські"

      Лесю, нє уподобляйтєсь - у неуподоблядімимі будєтє.
  • 2011.12.09 | Pest Control

    Насправді це були організовані феодалами протести проти скасування кріпосного права

    Бо що ж то за феодалізм без кріпосного права? Непевний феодалізм, ненадійний.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.12.09 | Pavlo Z.

      ПроФФесор, ви не консультуєте АП? Бо у них така ж думка.

      Бздура, як кажуть наші євроадвокати.
  • 2011.12.09 | Pavlo Z.

    Для тих, хто не в темі - вимоги селян-протестантів під ВР

    ЗВЕРНЕННЯ
    ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОМІТЕТУ ЗАХИСТУ РІДНОЇ ЗЕМЛІ
    ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, ПРЕЗИДЕНТА, ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

    Ми, Всеукраїнський комітет захисту рідної землі, в якому об'єдналися організації та громадяни України, чиї діяльність і життя нерозривно пов'язані з селом, заявляємо про неприпустимість можливого скасування мораторію на продаж сільськогосподарських земель.
    Держава не готова до рішення про розпродаж угідь, а суспільство його не прийме.
    Держава не готова тому, що проект земельної "реформи" є неоковирним, його розроблено нашвидкуруч і абсолютно без врахування існуючої ситуації, національних інтересів та народного менталітету. Україна є лідером у Європі за рівнями монополізації економіки, розгулу корупції, нечесності судів, розриву між доходами найбагатших і найбідніших, відсутності механізму і практики реальної підтримки свого сільгоспвиробника.
    Селяни не приймуть "реформу" бо розуміють, що істинною її метою є забрати у них і їхніх нащадків останнє, що у них залишилося – землю. Бо той, хто сьогодні її обробляє, не має ні коштів для її купівлі, ні гарантій її захисту від "судів" та рейдерів.
    Проект майбутнього розбазарювання української землі та
    сценарій минулої "прихватизації" промислових об'єктів практично ідентичні. Але, якщо промисловість теоретично ще можна відродити, то з втратою землі українці втрачають будь-яку історичну перспективу.

    Пане Президенте України!
    Верховна Радо України!

    Дійсне реформування на селі має полягати у наступному.
    1.Усі сільськогосподарські угіддя мають перебувати в загальнонаціональній власності, а користуватися ними, як і водними, лісовими та. іншими природними ресурсами мають місцеві громади, які матимуть вибір: або господарювати самостійно, або здавати землю в оренду одноосібним чи колективним аграріям. Користуватися сільськогосподарською землею має той, хто на ній живе і її обробляє.
    2.Держава має створити максимально сприятливі умови для демонополізації сільськогосподарського виробництва в усіх сферах: вирощування, переробка, кредитування, виробництво сільгоспмашин, обладнання, добрив, гербіцидів тощо.
    3.Мале та середнє підприємництво має отримати вичерпну підтримку у вигляді субсидій, пільг, безпроцентних кредитів, звільнення від податків, скасування будь-яких обмежень на продаж продукції в Украні та за кордон.. 4.Весь сільськогосподарський бізнес має бути нерозривно прив'язаний до сіл і сільських громад. Абсолютна більшість податкових платежів має залишатися на селі і розподілятися громадами на цілі підвищення народжуваності, підтримки багатодітних сімей, розвитку інфраструктури, соціальної сфери, культури, здоров'я.
    5.Особливим пріоритетом має стати створення територій, вільних від використання шкідливих технологій, хімікатів та організмів.
    6.Держава має забезпечити реальний захист вітчизняного сільгоспвиробника, рівність усіх громадян України перед законом, справедливість у судах, при проведенні конкурсів та тендерів.
    7.Має бути створений Інтернет - кадастр, з якого будь-який громадянин України за лічені секунди зможе взнати не тільки розміри та якісні характеристики будь-якої ділянки української землі, а й імена власника, орендаря, розмір орендної плати.
    8.Суспільство має підготувати, а держава затвердити "Кодекс землекористувача", який закріпить екологічні та етичні правила, що унеможливлюватимуть виснаження ґрунтів, зберігатимуть їх родючість.

    До вирішення названих проблем та реалізації зазначених вище завдань всі чинники: моральний, юридично-правовий, економічний, політичний, демографічний, екологічний та глобалізаційний унеможливлюють скасування мораторію на торгівлю українською землею сільськогосподарського призначення.
    Ми звертаємося до вас, кому народ на виборах дав мандат приймати державні рішення. Не допустіть розпродажу Землі - бо це все одно, що продавати Матір. Не порушуйте цю заповідь, не прирікайте себе і всіх нащадків своїх на вічне Народне прокляття.


    Український народе!

    Ми закликаємо всіх селян, всіх тих, для кого земля – це не гроші, а життя, об'єднуватися у цей вирішальний для всіх нас час, створювати у своїх селах, районах, областях Комітети захисту рідної землі і повідомляти про це за адресами: 02042, Київ, вул. П.Лумумби, 21, оф. 411, komitetzemli@gmail.com.

    Разом відстоїмо землю й право своє і наших нащадків берегти її, працювати на ній і жити на ній. Не допустимо, щоб було розтринькано останній засіб існування і джерело розвитку української нації!

    НЕ ВІДДАМО СВОЮ ЗЕМЛЮ!!!
    ОБ'ЄДНАЄМОСЬ – ВИСТОЇМО – ПЕРЕМОЖЕМО!!!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.12.09 | Koala

      Re: Для тих, хто не в темі - вимоги селян-протестантів під ВР

      Pavlo Z. пише:
      > Держава не готова до рішення про розпродаж угідь
      То в чому проблема?
      >, а суспільство його не прийме.
      То в чому проблема?
      > Держава не готова тому, що проект земельної "реформи" є неоковирним, його розроблено нашвидкуруч і абсолютно без врахування існуючої ситуації, національних інтересів та народного менталітету.
      То це не держава не готова, а проект не готовий?
      > Україна є лідером у Європі за рівнями монополізації економіки, розгулу корупції, нечесності судів, розриву між доходами найбагатших і найбідніших, відсутності механізму і практики реальної підтримки свого сільгоспвиробника.
      Джерело? Ні, я розумію, що все погано, але чи по всіх параметрах і чи настільки?
      > Бо той, хто сьогодні її обробляє, не має ні коштів для її купівлі, ні гарантій її захисту від "судів" та рейдерів.
      А зараз, виходить, має? Ну ухвалить суд рішення, що є Фірташ чи Коломойський членом місцевої громади, а сільський актив - ні. Що далі робитимете?
      > Проект майбутнього розбазарювання української землі та сценарій минулої "прихватизації" промислових об'єктів практично ідентичні.
      Правда? У нас земля належить державі, її банкрутуватимуть і продаватимуть за безцінь чиновники, призначені для управління нею?
      > Але, якщо промисловість теоретично ще можна відродити, то з втратою землі українці втрачають будь-яку історичну перспективу.
      Ще раз: світове єврейство 50 років купувало пустелю, причому конкретно визначену 3 тисячі років тому. Викупило половину.
      > Дійсне реформування на селі має полягати у наступному.
      Ню-ню
      > 1.Усі сільськогосподарські угіддя мають перебувати в загальнонаціональній власності
      Синонім: у власності чиновників
      > а користуватися ними, як і водними, лісовими та. іншими природними ресурсами мають місцеві громади, які матимуть вибір: або господарювати самостійно, або здавати землю в оренду одноосібним чи колективним аграріям.
      Агов-агов-агов! Якщо це загальнонаціональна власність, то яке право місцева громада має здавати її оренду? Це і моя власність теж!
      > Користуватися сільськогосподарською землею має той, хто на ній живе і її обробляє.
      Здавати в оренду - це користуватися? Не хочемо бути відповідальними власниками, хочемо бути рантьє?
      > 3.Мале та середнє підприємництво має отримати вичерпну підтримку у вигляді субсидій, пільг, безпроцентних кредитів, звільнення від податків
      І щоб рибка була посильною
      > Ми закликаємо всіх селян, всіх тих, для кого земля – це не гроші, а життя, об'єднуватися у цей вирішальний для всіх нас час, створювати у своїх селах, районах, областях Комітети захисту рідної землі і повідомляти про це за адресами: 02042, Київ, вул. П.Лумумби, 21, оф. 411, komitetzemli@gmail.com.
      Лумумба - наше все.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.12.09 | Pavlo Z.

        Не шукайте бліх на салі - непродуктивно

        Koala пише:
        > Pavlo Z. пише:
        > > Держава не готова до рішення про розпродаж угідь
        > То в чому проблема?
        Держава не готова до рішення про розпродаж угідь.
        > >, а суспільство його не прийме.
        > То в чому проблема?
        а суспільство його не прийме.
        > > Держава не готова тому, що проект земельної "реформи" є неоковирним, його розроблено нашвидкуруч і абсолютно без врахування існуючої ситуації, національних інтересів та народного менталітету.
        > То це не держава не готова, а проект не готовий?
        Держава не готова до цього неоковирного проекту.
        > > Україна є лідером у Європі за рівнями монополізації економіки, розгулу корупції, нечесності судів, розриву між доходами найбагатших і найбідніших, відсутності механізму і практики реальної підтримки свого сільгоспвиробника.
        > Джерело? Ні, я розумію, що все погано, але чи по всіх параметрах і чи настільки?
        По всіх зазначених і настільки. Гугль вам у руки.
        > > Бо той, хто сьогодні її обробляє, не має ні коштів для її купівлі, ні гарантій її захисту від "судів" та рейдерів.
        > А зараз, виходить, має?
        ВИ ЧИТАТИ НЕ ВМІЄТЕ? ЧИ УКРАЇНСЬКА ДЛЯ ВАС - ІНОЗЕМНА? Написано ж ясно: "не має", а не "не матиме", чи "не мав". Теперішній час, панімайт?
        > Ну ухвалить суд рішення, що є Фірташ чи Коломойський членом місцевої громади, а сільський актив - ні. Що далі робитимете?
        Тому й говоримо: про суди в лапках.
        > > Проект майбутнього розбазарювання української землі та сценарій минулої "прихватизації" промислових об'єктів практично ідентичні.
        > Правда? У нас земля належить державі, її банкрутуватимуть і продаватимуть за безцінь чиновники, призначені для управління нею?
        Має належати громадам.
        > > Але, якщо промисловість теоретично ще можна відродити, то з втратою землі українці втрачають будь-яку історичну перспективу.
        > Ще раз: світове єврейство 50 років купувало пустелю, причому конкретно визначену 3 тисячі років тому. Викупило половину.
        Ще раз: викупило, але ЗАРАЗ НЕ ПРОДАЄ. Бо ніззя. Немає там приватної власності на с/г землю. Вчіть матчастину - для початку інфу про Єврейський національний фонд
        > > 1.Усі сільськогосподарські угіддя мають перебувати в загальнонаціональній власності
        > Синонім: у власності чиновників
        передана у безстрокове користування громадам
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2011.12.10 | Koala

          Re: Не шукайте бліх на салі - непродуктивно

          Pavlo Z. пише:
          > > То в чому проблема?
          > Держава не готова до рішення про розпродаж угідь.
          Я так зрозумів, що держава якраз готова і от-от його прийме. А тут написано навпаки.
          > > То в чому проблема?
          > а суспільство його не прийме.
          Якщо суспільство щось не приймає, то воно просто не виконується.
          > > > Україна є лідером у Європі за рівнями монополізації економіки, розгулу корупції, нечесності судів, розриву між доходами найбагатших і найбідніших, відсутності механізму і практики реальної підтримки свого сільгоспвиробника.
          > > Джерело? Ні, я розумію, що все погано, але чи по всіх параметрах і чи настільки?
          > По всіх зазначених і настільки. Гугль вам у руки.
          Пошукав. Не за всіма. Наприклад: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_income_equality
          Чи у вас є кращі дані?
          > > > Бо той, хто сьогодні її обробляє, не має ні коштів для її купівлі, ні гарантій її захисту від "судів" та рейдерів.
          > > А зараз, виходить, має?
          > ВИ ЧИТАТИ НЕ ВМІЄТЕ? ЧИ УКРАЇНСЬКА ДЛЯ ВАС - ІНОЗЕМНА? Написано ж ясно: "не має", а не "не матиме", чи "не мав". Теперішній час, панімайт?
          Дякую, так що тоді змінює цей закон?
          > > Ну ухвалить суд рішення, що є Фірташ чи Коломойський членом місцевої громади, а сільський актив - ні. Що далі робитимете?
          > Тому й говоримо: про суди в лапках.
          Ще раз: яким чином неухвалення чи ухвалення цього закону змінює ситуацію?
          > > > Проект майбутнього розбазарювання української землі та сценарій минулої "прихватизації" промислових об'єктів практично ідентичні.
          > > Правда? У нас земля належить державі, її банкрутуватимуть і продаватимуть за безцінь чиновники, призначені для управління нею?
          > Має належати громадам.
          Так громадам чи загальнонаціональна власність? Визначайтеся вже! А якщо громадам - то як прийматимуться рішення? Консенсусом громади в присутності всіх учасників - чи чиновниками?
          > > > Але, якщо промисловість теоретично ще можна відродити, то з втратою землі українці втрачають будь-яку історичну перспективу.
          > > Ще раз: світове єврейство 50 років купувало пустелю, причому конкретно визначену 3 тисячі років тому. Викупило половину.
          > Ще раз: викупило, але ЗАРАЗ НЕ ПРОДАЄ. Бо ніззя. Немає там приватної власності на с/г землю. Вчіть матчастину - для початку інфу про Єврейський національний фонд
          Є там приватна власність на с/г землю. Бо не всю викупили. Вчить матчастину.
          І я ж не про те - я кажу, що купити такі земельні масиви - заняття непідйомне навіть для Ротшильдів.
          > > > 1.Усі сільськогосподарські угіддя мають перебувати в загальнонаціональній власності
          > > Синонім: у власності чиновників
          > передана у безстрокове користування громадам
          Тоді в чому буде виражатися ця "загальнонаціональна власність"? В обмеженні прав цих громадян?
    • 2011.12.09 | Pest Control

      Кажу ж, банальні большевицькі покидьки. Вони вже один раз так захопили чужу землю

      і очевидно тільки прирівняння большевизму до нацизму з усіма юридичними наслідками може покласти край намаганням повторити подвиг.

      Pavlo Z. пише:
      > 1.Усі сільськогосподарські угіддя мають перебувати в загальнонаціональній власності, а користуватися ними, як і водними, лісовими та. іншими природними ресурсами мають місцеві громади

      Це все вже було. Мій дід більшу частину життя орендував у паразитів свою власну землю, яку попередня генерація большевицьких покидьків відібрала в нього в "загальнонаціональну власність".
  • 2011.12.09 | Volodimir_V

    Чи правда що за новим законодавством орендувати можна

    не більше 6 гектар?
  • 2011.12.10 | Боровик

    Вони не селяни, вони - колгоспники.

  • 2011.12.10 | Pavlo Z.

    Відео з акції.(л)

    https://mail.google.com/mail/?tab=wm#inbox/13423d02d9c9744b


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".