Must see
12/16/2011 | Уляна
Відео англійською мовою. Анти-фанаберія. Чесна розповідь про невдачі. Не сподобається тим, хто любить, щоб їм кричали "Ти могутній. Ти славний. Ти заслужив на велич".
Є над чим задуматися охочим формувати величезні "спільні котли", в які заливати непомірні суми ресурсів зібраних з приватного сектору. Воно не працює! Подивіться цей "Failure report".
Відповіді
2011.12.16 | Уляна
Не в коня корм?
Тоді може це допоможе. Тема відео - експерти. Дуже актуально для України і для нашого форуму. Особливо з огляду на сьогоднішню гілку про рейтинги. "Експерти" тут щось занадто часто забігали останнім часом. Есперт і радник британського уряду піддає сумніву інститут експертизи. Тема виступу "How to use experts -- and when not to". Тут можна подивитися з українськими субтитрами: http://blog.ted.com/2011/02/21/how-to-use-experts-and-when-not-to-noreena-hertz-on-ted-com/2011.12.16 | Мартинюк
It's not sexy, but it works ...
Це цитата із попереднього вступаючого. Ідею зрозумів, повністю всі нюанси зафіксувати не зміг .А чи можна це підкріпити лінками на "писані варіанти"? Особливо того, що розказував отой щирий канадець . Там щось блимало на екрані типу сайтів і статей, але я "не зміг вхопити"
2011.12.19 | Уляна
Re: It's not sexy, but it works ...
Я сама лише з цього відео дізналася про "інженерів без кордонів". Думала, що без кордонів бувають тільки лікарі. Тепер буду знати. Думаю, з часом може з'являться субтитри до цього відео. Воно відносно недавно викладене в мережу.Якщо коротко, то донорам-благодійникам більше подобається віддавати гроші на якісь реальні речі, але насправді всі ці подаровані "реальні речі" потім мають дуже короткий термін функціонування. Громада вже через рік опиняється там, де вона роками чи століттями була "до подарунку" - без води чи там без техніки. Можливо навіть без кози. (Там у відео була згадка, що подарувати бідній родині козу, чи побудувати щось для бідних є sexy, а вчити їх бухгалтерському обіліку не вважається таким). Все швидко виходить з ладу (чи проїдається), ніхто не переймається ремонтом. Самодостатності не виникає.
Висновки автора зі свого особистого досвіду та досвіду інших допомогових організацій, що донорські пожертви таки краще вкладати в навчання людей, що проживають у проблемних під-донорних регіонах. Так можна добитися елементів сталого розвидку. Інакше - вся допомога, як вода в пісок.
А друге відео я бачила досить давно, чи не рік тому або й більше. Не пам'ятаю. Незважаючи на те, що авторка досить сильно гонить, їй віртуозно вдається привернути увагу до певних актуальних проблем.
Мартинюк пише:
> Це цитата із попереднього вступаючого. Ідею зрозумів, повністю всі нюанси зафіксувати не зміг .
>
> А чи можна це підкріпити лінками на "писані варіанти"? Особливо того, що розказував отой щирий канадець . Там щось блимало на екрані типу сайтів і статей, але я "не зміг вхопити"
2011.12.19 | Мартинюк
Взагалі канадці більш акуратні і більш добросовісні в питаннях зовнішньої допомоги.
Вони менше з усіх схильні вирішувати за рахунок цієї допомоги свої власні політичні та бізнесові питання.